کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس 99

دانشگاه های پردیس خودگردان هرسال شماری از رشته های کنکور تجربی را با ظرفیت پذیرش های متفاوت ارائه می‌دهند و داوطلبانی که از نظر مالی مشکلی در پرداخت شهریه نداشته باشند، می‌توانند رشته های این دانشگاه را نیز در 150 کد رشته انتخابی خود بگنجانند. یکی از رشته های ارائه شده در دانشگاه پردیس خودگردان، رشته مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار است که در حیطه شغلی این رشته حفظ و کنترل سلامت و بهداشتی روانی، فردی و اجتماعی کارکنان محیط کار است. شما برای قبولی در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه پردیس خودگردان باید رتبه مناسبی را به دست آورید که در ادامه به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس خودگردان کنکور 99 موضوع پرداخته ایم.  

 

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور 99

بررسی رتبه قبولی پذیرفته شدگان کنکور سال‌های گذشته در رشته های مختلف، به داوطلبان کمک می‌کند که شانس قبولی خود را تخمین بزنند و در زمان انتخاب رشته کنکور آگاهانه تر عمل کنند. دانشگاه پردیس خودگردان برای رشته مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار با رتبه در سهمیه داوطلبان دانشجو پذیرش می‌کند و به همین دلیل در ادامه جدول های مربوط به رتبه قبولی رشته و دانشگاه مذکور را در 5 سهمیه مختلف آورده ایم. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید

بخوانید: انتخاب رشته

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 9417
دانشگاه علوم پزشکی ایران 12075

 

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 12400
دانشگاه علوم پزشكی همدان  17257
دانشگاه علوم پزشكی ساوه 25310

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ساوه  18418
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12915

 

مشاوره قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان

قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان آسان تر از دانشگاه روزانه است و معمولا اکثر داوطلبانی که به دنبال کسب اطلاعات درباره رتبه قبولی دانشگاه پردیس خودگردان هستند، رتبه مناسبی را برای پذیرش در دانشگاه روزانه ندارند. دانشگاه پردیس خودگردان در مقابل ایجاد فرصت تحصیل برای تعداد بیشتری از داوطلبان از طریق قبولی رتبه های بالاتر یعنی بدتر، شهریه دریافت می‌کند و شما از همان ابتدای شروع به تحصیل در این دانشگاه موظف به پرداخت شهریه مصوب رشته تحصیلی خود هستید.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان از دانشگاه آزاد نیز بیشتر است و حتما باید توانایی مالی برای پرداخت شهریه داشته باشید. البته دانشگاه پردیس خودگردان شرایطی مثل تقسیط شهریه، وام شهریه و … در نظر گرفته است که شما دغدغه مالی برای تحصیل در این دانشگاه نداشته باشید. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

اگر مایلید که وارد دانشگاه پردیس خودگردان شوید، توصیه می‌کنیم برای اطلاع از شهریه رشته مدنظر خود در این دانشگاه و همچنین آگاهی از شرایط وام شهریه این دانشگاه، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا پس از آگاهی کامل اقدام به انتخاب رشته کنید. مشاوران همچنین در زمینه انتخاب رشته آماده راهنمایی شما داوطلبان عزیز هستند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه بهداشت عمومی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای چقدر است؟

میزان شهریه رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در دانشگاه پردیس خودگردان حدود 5 میلیون تومان است.

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته مهندسی بهداشت حرفه ای را ارائه می‌دهند؟

دانشگاه علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی، البرز، اصفهان و …. از جمله دانشگاه های پردیس خودگردان هستند که در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای  پذیرش دانشجو انجام می‎‌دهند.

آیا دانشگاه پردیس خودگردان در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای به صورت بدون کنکور دانشجو پذیرش می‌کند؟

خیر، ورود به تمام رشته های تجربی دانشگاه پردیس خودگردان از طریق شرکت در کنکور تجربی امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره