بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردیدانشگاه های بدون آزمون

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰ در تاریخ ۲۴ مرداد ماه آغاز شد. دانشگاه علمی کاربردی در بسیاری از رشته‌ها و مقاطع کاردانی (براساس معدل دیپلم) و کارشناسی ناپیوسته (براساس معدل کاردانی) به­ صورت بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد. برای اطلاع از لیست رشته­ های علمی کاربردی می­‌توانید به  مقاله لیست رشته‌­های دانشگاه علمی کاربردی مراجعه فرمایید. ما در این مقاله سعی داریم زمان ، شرایط ، مدارک و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 را به ­صورت کامل برای شما توضیح دهیم.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰

دانشگاه علمی‌کاربردی هرساله در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دوره­‌های ترمی در دو نوبت، ورودی مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می­‌کند. نام نویسی در این دانشگاه به­ صورت کاملا اینترنتی برای ترم مهر فقط از طریق سایت سازمان سنجش انجام می ­گیرد. لازم است اشاره کنیم که ممکن است نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی‌کاربردی برای ورودی بهمن ماه به صورت حضوری انجام شود. در ادامه زمان ثبت نام علمی کاربردی ۱۴۰۰ را قرار داده ایم.

مقطع زمان ثبت نام 
کاردانی ورودی مهر 1400 24 الی 31 مرداد ماه 1400
کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر 1400 24 الی 31 مرداد ماه 1400
کاردانی ورودی بهمن 1400 نیمه های بهمن ماه
کارشناسی ناپیوسته ورودی بهمن 1400 نیمه های بهمن ماه

 

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰

دانشگاه علمی کاربردی به منظور اطلاع رسانی جزئیات نام نویسی دفترچه‌ای را با عنوان دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰ برای هر دو نیمسال تحصیلی همزمان با شروع ثبت نام این دوره ها منتشر می کند. دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی منتشر شده در مهر ماه شامل اطلاعات مهمی از جمله زمان، نحوه، شرایط، مدارک، هزینه و لیست کد رشته محل های ارائه شده می باشد.

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی‌کاربردی که در بهمن ماه منتشر می گردد، فقط شامل کد رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده است چراکه پذیرش در این نیمسال بر اساس سوابق تحصیلی به صورت حضوری در محل دانشگاه صورت می گیرد.

 

دانلود دفترچه دوره کاردانی

در این قسمت از مقاله به منظور راهنمایی شما عزیزان لینک دانلود دفترچه‌های انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی‌کاربردی در سال های گذشته را در مقطع کاردانی قرار داده ایم.

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر ۱۴۰۰

دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۰

 

دانلود دفترچه دوره کارشناسی

برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1400 بر روی لینک های داخل جدول کلیک کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهر ۱۴۰۰

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی‌کاربردی بهمن ۱۴۰۰

 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰

✅ مراجعه به سایت انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰ ” sanjesh.org “

✅ دانلود دفترچه علمی کاربردی در مقطع مورد نظر خود و مطالعه کامل آن

✅ انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه و یادداشت آن

✅ پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی ۱۴۰۰ و دریافت شماره سریال ۱۲ رقمی (کارشناسی 68.000 تومان و کاردانی 54.000 تومان)

✅ تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی‌کاربردی 

✅دریافت کدپیگیری ثبت نام

 

راهنما تصویری

1️⃣مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org و انتخاب بخش مربوط به جامع علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

2️⃣ بر روی عبارت ” ثبت‌ نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای(ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهر ماه سال 1400 ” کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

3️⃣ برو روی عبارت تایید و ادامه – گام بعدی کلیک کنید.

تایید و ادامه

4️⃣ در این مرحله ابتدا کارت اعتباری انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی را خریداری کرده و شماره سریال ثبت نام آن را در کارد زیر وارد کرده و به سوال تصادفی پاسخ داده و وارد سیستم می شوید

سریال ثبت نام

5️⃣ پس از تکمیل فرم انتخاب رشته و تایید نهایی، شماره پرونده و کد پیگیری خود را دریافت و ذخیره می کنید که در آینده به آن ها احتیاج خواهید داشت.

متقاضیان ورودی مهر ماه در مقطع کاردانی 30 انتخاب و مقطع کارشناسی 20 انتخاب می توانند داشته باشند.

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰ | بهمن ماه

مراحل ذکر شده مربوط به انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی‌کاربردی ورودی مهر می باشد؛ داوطلبان متقاضی تحصیل در ترم بهمن تنها یک انتخاب خواهند داشت و پس از دانلود و مطالعه دفترچه می بایست هزینه را پرداخت کرده و بصورت حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند. در صورت هرگونه اشکال می توانید با مشاوران تحصیلی دانتل تماس گرفته تا شما را در امر انتخاب رشته دانشگاه علمی‌کاربردی یاری دهند.

متقاضیان ورودی ترم بهمن ماه فقط یک انتخاب خواهند داشت.

 

 

شرایط پذیرش

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی‌کاربردی دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد. متقاضیان پذیرش در این دانشگاه باید از شرایط آگاه داشته باشند. در ادامه شرایط ثبت نام علمی کاربردی ۱۴۰۰ در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه را آورده ایم.

مقطع شرایط
کاردانی مدرک دیپلم 3 ساله نظام جدید در کلیه رشته­ های نظری، هنرستان و یا کاردانش
مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم
داوطلبانی که قصد پذیرش در ورودی مهر 1400 را دارند حداکثر تا مهر 1400 و داوطلبانی که قصد پذیرش در ترم بهمن 1400 را دارند حداکثر باید تا بهمن 1400 مدرک دیپلم خود را اخذ کرده باشند.
کارشناسی ناپیوسته  مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
مدرک معادل کاردانی در هرکدام از دانشگاه‌‌‌‌های مورد تایید وزارت علوم و آموزشگاه­های مورد تایید آموزش و پرورش
داوطلب باید تا قبل از تاریخ ثبت نام دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه‌های علمی‌کاربردی فارغ التحصیل شده باشد.

 

پیگیری ثبت نام

چنانچه پس از درج اطلاعات و بارگذاری مدارک خود در سایت سنجش، به منظور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دو مقطع تحصیلی مهر و بهمن ماه، قصد پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰ خود را داشتید، می توانید از طریق سایت جامع پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی به نشانی اینترنتی ” uast.ac.ir ” اقدامات لازم را انجام دهید.

 

زمان اعلام نتایج

پس از گذشته یک بازه زمانی یک هفته تا ده روزه از اتمام مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنچش، نتایج نهایی نیز مجدد از طریق همین سایت به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” منتشر می گردد. داوطلبان پس از کسب قبولی در کد رشته محل انتخابیشان بایستی جهت تکمیل مراحل ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند. برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400 نیز اگر به صورت حضوری باشد، از طریق دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مشاوره قبولی در دانشگاه علمی کاربردی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاملی از دانشگاه علمی‌کاربردی برایتان ارائه کنیم. چنانچه قصد شرکت بدون آزمون را در نیمسال تحصیلی مهر و بهمن در مقاطع کاردانی و کارشناسی دارید، می توانید از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل اقدام کنید. در صورت هرگونه اشکال می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس گرفته تا شما را در امر انتخاب رشته دانشگاه علمی‌کاربردی یاری دهند. برای با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور علمی‌کاربردی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

ثبت نام بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی علمی‌کاربردی برای نیم سال اول و دوم در چه تاریخی است؟

تاریخ دقیق ثبت نام بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه علمی‌کاربردی برای نیمسال اول و دوم مشخص نیست اما به زمان تقریبی در متن مقاله اشاره کردیم.

هزینه انتخاب رشته و نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی چقدر است؟

هزینه نام نویسی در دانشگاه علمی‌کاربردی در سال گذشته برای مقاطع کاردانی 54.000 تومان و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته 68.000 تومان می باشد.

چگونه می توان در سایت سازمان سنجش در نام نویسی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرد؟

به نحوه نام نویسی بدون آزمون در دانشگاه علمی کاربردی در متن مقاله اشره شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره