کنکور سراسریثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ نوبت اول اردیبهشت ماه در 20 تا 26 آبان از طریق سایت سازمان سنجش و به صورت اینترنتی انجام می شود. در پی تغییراتی که در کنکور سراسری ایجاد شده، کنکور در دو نوبت برگزار خواهد شد. داوطلبان باید پیش از تکمیل مراحل نام نویسی ابتدا باید از شرایط و مدارک ثبت‌نام آگاهی یابند و سپس برای تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام نمایند. در ادامه این مقاله به بررسی تمامی نکات، شرایط، مدارک لازم و راهنما جامع ثبت نام آزمون سراسری تیر و اردیبهشت 1404 می پردازیم.

 

ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴

کنکور سراسری برای ورود به رشته‌های با آزمون دوره های مختلف دانشگاه های سراسری شامل دوره روزانه، نوبت دوم، غیر انتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. از آنجایی که تحصیل در رشته‌های با آزمون، فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیر است. علاقه مندان باید در تاریخ‌های اعلام شده، نسبت به ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ اقدام نمایند. 

با تغییراتی که در این آزمون ایجاد شده، شاهد برگزاری کنکور سراسری دو بار در سال هستیم. ثبت نام کنکور نوبت اول در آذر ماه و نوبت دوم در فروردین ماه می باشد.

توجه داشته باشید در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه در هر مرحله از فرآیند آزمون، ثبت نام شما لغو خواهد شد. برای ارتباط با کارشناسان مجموعه دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس حاصل فرمایید.

 

آخرین اخبار آزمون

18 تیر 1403: ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۱۴۰۴ در نوبت اول در تاریخ 20 تا 26 آبان ۱۴۰۳ و نوبت دوم تیر ماه در تاریخ نیمه دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۴

با تصویب تغییرات آزمون سراسری امسال نیز شاهد برگزاری این آزمون برای دو بار در سال خواهیم بود. زمان ثبت نام آزمون سراسری نوبت های مختلف در جدول زیر شرح داده ایم.

نوبت کنکور زمان ثبت نام کنکور زمان برگزاری آزمون
نوبت اول اردیبهشت 20 تا 26 آبان ۱۴۰۳ ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴
نوبت دوم تیر  نیمه دوم اسفند ۱۴۰۳ ۵ و ۶ تیر ۱۴۰۴

هر ساله تعدادی از داوطلبان از در مهلت تعیین شده جا می مانند. سازمان سنجش مهلت ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۴ برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام خود نشده اند برای چند روز دیگر تمدید می کند تا این دسته از داوطلبان جامانده امکان ثبت نام با تاخیر آزمون سراسری را داشته باشند.

تاکنون مهلت ثبت نام با تاخیر کنکور اردیبهشت ماه اعلام نشده است.

در سال جاری آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار خواهد شد. این آزمون به صورت دفترچه جداگانه در زمان برگزاری کنکور در اختیار داوطلبان متقاضی قرار داده شده و باید به سوالات مربوطه پاسخ دهند.

🔻 داوطلبان گرامی برای اطلاع از این آزمون توصیه می کنیم حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 1404

ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ شامل برخی شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که در ادامه به اشاره کرده ایم. داوطلبان گرامی شما چنانچه دارای شرایط خاص می باشید با مشاوران مرکز دانتل کو تماس بگیرید.

❌❌ برای اطلاع از تمامی شرایط لازم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

شرایط عمومی

✅ اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان در قانون اساسی

✅ نداشتن سابقه دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران

✅ نباید سابقه فساد اخلاقی داشته باشند

 

شرایط اختصاصی

✅ داوطلبان دارای دیپلم نظام جدید 3-3-6 یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم یا مدرک دیپلم نظام سالی-واحدی یا ترمی-واحدی (پیش دانشگاهی یا کاردانی) باشند

✅ حداکثر زمان فارغ التحصیلی در نیمسال اول تا تاریخ 31 شهریور 1404 و نیمسال دوم تا 31 بهمن 1404 می باشد.

فارغ‌التحصیلان کاردانی رشته‌های پزشکی باید تا تاریخ 31 شهریور و یا 30 بهمن ۱۴۰۴ مدرک مربوط به خدمات قانونی خود را دریافت کنند.

✅داوطلبان دارای طرح اجباری چنانچه در یکی از رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی پذیرفته شوند می توانند طرح خود را تا فارغ التحصیلی در این سه رشته به تعویق اندازند. توجه داشته باشید در صورت قبولی در رشته های دیگر اجازه ثبت نام تا پایان طرح خود را ندارند.

✅اگر داوطلبی مشغول به تحصیل در دوره‌های روزانه و غیر روزانه باشد. در زمان ثبت نام در دانشگاه جدید می‌تواند از مقطع قبلی انصراف دهد.

دفترچه راهنما ثبت‌نام حاوی تمامی اطلاعات جهت ثبت‌نام می باشد که می توانید از طریق مقاله زیر آن را داونلود نماید.

 

راهنما ثبت نام کنکور سراسری تیر ماه 1404

ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. در ادامه مراحل و نحوه ثبت نام کنکور را قرار داده ایم.

مراحل-ثبت-نام-کنکور

با تماس با کارشناسان دانتل کو با شماره 91005066-021 در سریع ترین زمان ممکن ثبت‌نام شما در کنکور سراسری به صورت کامل انجام خواهد شد.

 

راهنما تصویری گام به گام

1️⃣ وارد سایت سازمان سنجش ” sanjesh.org ” شوید.

2️⃣ از منوی بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید.

ثبت نام کنکور تیر ماه

 

3️⃣ از منوی سمت را بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. سپس بر روی لینک فعال ” ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال 1404 (نوبت دوم) ” کلیک نمایید.

ثبت نام کنکور سراسری

 

4️⃣ در این مرحله باید کارت شرکت در آزمون را خریداری کنید. در صورت خریداری این طبق مراحل بعدی پیش بروید.

✅ همراهان گرامی در مقاله زیر راهنما گام به گام تصویری نحوه خرید کارت شرکت در آزمون را شرح داده ایم. برای مشاهده کلیک کنید.

 

5️⃣ در صورت نداشتن عضویت ابتدا در سایت سازمان سنجش عضو شوید. در غیر اینصورت وارد کردن کد ملی و رمز عبور فرآیند ثبت نام را آغاز نمایید.

ثبت نام کنکور تیر ماه

 

6️⃣ تمامی اطلاعات نام و نام خانوادگی – ملیت – شماره ملی – تاریخ تولد – شماره تلفن همراه و رمز عبور انتخابی لازم را وارد کنید.

توجه داشته باشید رمز شما باید شامل اعداد، حروف بزرگ، حروف کوچک و کاراکتر ویژه باشد و فارسی نباشد.

ثبت نام کنکور تیر ماه

 

7️⃣ عکس خود را مطابق مشخصاتی که در سایت ثبت نام آزمون سراسری 1404 درج شده است بارگذاری نمایید.

در صورت داشتن مشکل در زمینه آپلود مقاله رفع مشکل آپلود عکس ثبت نام کنکور را مطالعه نمایید. 

برای ویرایش عکس داوطلبی می توانید از نرم افزار فوتوشاپ استفاده نمایید. کارشناسان دانتل کو آماده هر گونه خدمات تحصیلی از جمله ویرایش عکس داوطلبی و انجام تمامی مراحل نام نویسی در کنکور سراسری ۱۴۰۴ می باشند. با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

تکمیل فرم ثبت نام

8️⃣ فرم ثبت نام کنکور طبق مراحل اطلاعات هویتی، سوابق تحصیلی، سهمیه و دیگر اطلاعات لازم را تکمیل نمایید. در صورت درج اطلاعات اشتباه می توانید آن را ویرایش نمایید.

ثبت نام کنکور سراسری تیر و اردیبهشت

 

9️⃣ در نهایت در صورت تکمیل صحیح انجام فرآیند رسید ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۴ را دریافت خواهید کرد. این رسید (مطابق عکس زیر) به منزله انجام فرآیند ثبت‌نام می باشد. 

ثبت نام کنکور سراسری نوبت اول و دوم

 

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴

داوطلبان اطلاعات و مدارک لازم را در فرم تقاضانامه خود وارد نمایند. در ادامه این مطلب به منظور راهنمایی شما عزیزان، اطلاعات و مدارک لازم را ارائه کرده ایم. 

◀ برای اطلاع از تمامی مدارک لازم برای نام نویسی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

🔶 اطلاعات فردی طبق کارت ملی و شناسنامه داوطلب

🔶 آدرس محل سکونت و شماره تماس 

🔶 رشته تحصیلی و معدل دیپلم و

 

کد سوابق تحصیلی

تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۴ به صورت 60 درصد و قطعی می باشد. تمامی داوطلبان دارای دیپلم با هر نوع نظام آموزشی باید این کد را دریافت و در فرم ثبت نام کنکور سراسری وارد نمایند. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مای مدیو کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند. برای دریافت کد سوابق تحصیلی کلیک کنید

در صورت مشکل در دریافت کد سوابق تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری 1404 می توانید با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

در سال جاری ترمیم معدل فقط یکبار و در خرداد ماه انجام می گیرد. تمامی داوطلبان با هر نظام آموزشی و رشته تحصیلی می توانند در امتحانات ترمیم معدل دروس گروه آزمایشی انتخابی کنکور سراسری شرکت نمایند. 

🔴 برای مطالعه راهنما کامل طریقه انتخاب دروس ترمیم معدل مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

کد منطقه و بخش ثبت نام کنکور سراسری

 • کدبخش محل تولد و کد استان و کد بخش محل اقامت موجود در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
 • کد منطقه و یا ناحیه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم: یک کد 4 رقمی درج شده در بالای کارنامه فارغ التحصیلی دانش آموزان نظام جدید (برای مشاهده و دریافت کد منطقه تحصیلی کلیک کنید.)
 • کد دانش آموزی: یک شماره ۸ تا ۱۱ رقمی در قسمت بالای کارنامه دبیرستان درج شده است. (برای مشاهده و دریافت کد دانش آموزی کلیک کنید)
 • کد عنوان دیپلم پایه دوازدهم نظام آموزشی 3-3-6 موجود در مدرک دیپلم (برای مشاهده کد سوابق تحصیلی پایه دوازدهم کلیک کنید)
 • کد نظام وظیفه کنکور موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴
 • تعیین وضعیت اتباع خارجی و وارد کردن کد 13 رقمی اتباع خارجی

 

سهمیه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴

داوطلبان از بین سهمیه کنکور سراسری (” مناطق ” ، ” خانواده شهدا ” ، ” ایثارگران و جانبازان ” ، ” رزمندگان ” ، ” بهیاری ” ، ” کارمندان “) باید یکی از آنها را انتخاب کننند. در صورتی که دارای سهمیه ایثارگری نیستید باید آزاد (که همان مناطق است) را انتخاب کنید. داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگری هستند باید یک کد ۱۲ رقمی از سازمان مربوطه دریافت و آن را وارد فرم ثبت نام کنکور سراسری 1404 کنند. در غیر اینصورت سهمیه آن ها به مناطق تبدیل خواهد شد.

 

برنامه ریزی کنکور سراسری 1404

برنامه ریزی برای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ و قبولی اصولی دارد و داوطلبان با در نظر گرفتن اصول و قوانین آن می‌توانند بهترین برنامه را با توجه به شرایط خود تنظیم نمایند.

👈تهیه یک لیست کامل از دروس مورد مطالعه

👈تعیین اولویت

👈مشخص کردن برنامه دقیق برای کارهای شخصی و غیر مرتبط با درس

👈ساخت یک جدول برای برنامه ریزی و وارد کردن اطلاعات مربوط به درس و ساعت مطالعه

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 کانال اخبار تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

نکات ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۴

🟣 ثبت نام کنکور سراسری 1404 الزام تجانس رشته وجود ندارد. شما عزیزان می‌توانید بدون توجه به مدرک تحصیلی خود، در گروه آزمایشی امتحانی مورد علاقه خود ثبت نام و شرکت کنید.

🟣 هر داوطلب می تواند علاوه بر شرکت در یکی از گروه های اصلی (تجربی، ریاضی و انسانی) فقط در یک گروه شناور (هنر و زبان) نیز شرکت نماید.

🟣 برای ثبت نام در هر یک از زیرگروه های آزمایشی اصلی و یا شناور، لازم است که هزینه ثبت نام را برای هر گروه به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در باره ثبت نام کنکور ۱۴۰۴ می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و همینطور می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش به مشاوران مجموعه دانتل بسپارید.

 

زمان برگزاری آزمون و انتخاب رشته

در روزهای نزدیک به برگزاری آزمون، سازمان سنجش برای تمامی داوطلبان شرکت کننده، کارت ورود به جلسه منتشر می کند. کارت ورود به جلسه کنکور شامل اطلاعات مهمی از جمله برخی اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی داوطلب، آدرس حوزه برگزاری و … که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۴ وارد کرده‌اید، می باشد. 

پس از اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1404 و برگزاری آزمون، پس از گذشت یک بازه زمانی نتایج کنکور برای تمامی متقاضیان دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت یکپارچه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد. در این مرحله متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری هستند، جهت انجام فرآیند انتخاب رشته در دوره های مختلف به سایت سازمان سنجش “sanjesh.org” مراجعه کنند. 

 

مشاوره ثبت نام آزمون سراسری اردیبهشت ماه 1404

کنکور سراسری یکی از مهم ترین مراحل در زندگی تحصیلی افراد است که موفقیت در آن زمینه را برای کسب موفقیت های بعدی آماده خواهد کرد. اولین گام برای شرکت در کنکور سراسری، ثبت نام کنکور است. اشتباه در فرایند نام نویسی کنکور ممکن است مشکلاتی را برای داوطلبان به وجود آورد. 

چنانچه قصد شرکت در کنکور سراسری را دارید، می‌توانید برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور ۱۴۰۴ و همچنین آمادگی برای آزمون از مشاوران تحصیلی کمک گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور سراسری 1404 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

 1. ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۴ در چه تاریخی انجام می شود؟

  زمان ثبت نام کنکور نوبت اول در تاریخ20 تا 26 آبان فروردین ماه 1404 می باشد.

 2. ثبت نام آزمون سراسری در چه سایتی می باشد؟

  ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

 3. شرایط شرکت در آزمون سراسری شامل چه مواردی می باشد؟

  طبق دفترچه راهنما متقاضیان بایستی که دارای برخی شرایط عمومی و اختصاصی باشند.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫160 دیدگاه ها

  1. سلام با توجه به زمان بندی در سایت سازمان سنجش احتمالا در همان زمان مقرر ثبت نام انجام گیرد

  1. سلام با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی دانتل می توانید از تمامی اخبار تحصیلی مطلع شوید.

   آدرس کانال تلگرام مرکز مشاوره تحصیلی دانتل:
   @duntelco

   1. سلام بله
    در ثبت نام کنکور محدودیتی وجود ندارد و شما هر تعداد نوبت می توانید در این آزمون شرکت کنید.

 1. ممنون از سایته خوبتون خیلی اطلاعاتتون در مورد کنکور از ثبت نام گرفته تا انتخاب رشته و همه چی کامله ممنون

  1. سلام خیر فقط یک بار اجازه فارغ التحصیلی در دوره کارشناسی روزانه دارید.
   اما می توانید در دوره های شبانه، پردیس، دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور مجددا تحصیل کنید.

   1. سلام ببخشید برای انتخاب رشته حتما باید کد سوابق تحصیلی رو به صورت کامل داشته باشیم ؟ اخه من تو مدارکم همچین کدی رو نمیبینم فقط یه کد دو رقمی هست اونه ؟؟

    1. سلام بله برای انتخاب رشته و ثبت نام کنکور سراسری نیاز به کد سوابق تحصیلی دارید.
     از طریف آموزش و ئرورش و یا سایت دیپ کد می توانید این کد را دریافت کنید.
     البته می توانید با مشاوران مجموعه دانتل کو نیز تماس گرفته کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنید.

  1. برای ثبت نام کنکور سراسری آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک فنی حرفه ای نظام قدیم هستند باید دارای مدرک کاردانی باشند.

   1. سلام من می خواهم شرکت کنم در آزمون سراسری و من سال اخر نظام‌قدیم بودم و بعد من نظام جدید اومد و مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد دارم و کارشناسی می خونم هنگام ثبت نام لازمه که معدل کاردانی بزنم یا نه و فقط دیپلم کافیه
    و این که اگه می شه برم مدرسه بزرگسالان یا شبانه و مدرک دیپلم نظام جدید بگیرم خرداد ماه و معدل برای ثبت نام نزدم
    اگه می شه به این دو سوال جواب بدید ممنون از شما

    1. سلام معدل مدرک کاردانی به برای داوطلبانی لازم است که دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش دارند. در صورت داشتن دیپلم نظری نیازی نیست.
     نیازی به گرفتن دیپلم نظام جدید ندارید و با دیپلم نظام قدیم می تواندی شرکت کنید.
     باید توجه داشته باشید سوالات از منابع نظام جدید می باشد و نظام قدیم سوالی طرح نمی شود.

     1. سلام
      طی تجربیات سال های گذشته امکان دارد ثبت نام کنکور سراسری 1401 در آینده برای داوطلبان جامانده تمدید شود.
      برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری ضو کانال تلگرام دانتل شوید.

     1. سلام در زمان خرید کارت ثبت نام کنکور سراسری پیامکی حاوی این کد برای شما ارسال می شود.

 2. سلام من دانشجوی روزانه دانشگاه فردوسی مشهد هستم
  امسال می تونم شرکت کنم و محرومیت شمال من نمیشه؟

  1. سلام
   در صورتی که اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ از مقطع فعلی انصراف قطعی داده باشید می توانید مجددا ثبت نام کنکور را انجام و در آزمون شرکت کنید.

    1. سلام بله ثبت نام کنکور گروه ریاضی شرکت کنید و در صورت قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه تحصیل دهید.

  1. سلام با مراجعه به سامانه دریافت کد ۱۳ رقمی سایت سنجش کد لازم را دریافت و در فرم ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ وارد کنید.

 3. سلام من دارای سهمیه ۲۵ درصدی هستم و در کنکور ۹۹ در پیام نور قبول شدم اما از سهمیه استفاده نکردم. امسال اگه امسال کنکور سراسری ثبت نام کنم می تونم از سهمیه استفاده کنم

  1. سلام طبق دفترچه راهنما ثبت نام کنکور سراسری اگه در دوره های گذشته استفاده ای از سهمیه خود نداشتید امسال می توانید از سهمیه خود استفاده کنید.

 4. سلام آیا تکمیل فرم شماره یک دفترچه ثبت نام کنکور الزامی است و آیا کسی که در کنکور سراسری سال های گذشته شرکت کرده و قصد شرکت در کنکور سراسری 1401را دارد ولی این فرم را در سال های قبل تکمیل نکرده آیا مشکلی دارد یا خیر؟

  1. سلام
   بله باید فرم ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ را پر کنید و به مدرسه پیش دانشگاهی و یا آموزش و پرورش محل سکونت خود ببیرید و مهر و امضای مربوطه را دریافت کنید و نزد خود نگه دارید.

 5. سلام ببخشید کد رهگیری ۵درصد ایثارگری من با پارسال که امتحان دادم یکی هست و تغییر نکرده ،دلیلش چیه؟این کد رو استفاده نکردم، میتونه به خاطر این باشه؟

  1. سلام با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش کد رهگیری 12 رقمی ایثارگری ثبت نام کنکور سراسری هر ساله تغییر می کند و باید کد جدید را دریافت و در زمان ثبت کنکور وارد کنید.

  1. سلام
   کد سوابق تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری را می توانید از سایت dipcode.medu.ir
   یا سایت ساهت sahat.medu.ir
   یا دریافت سوابق تحصیلی از طریق سایت سنجش (برای داوطلبانی که حداقل یکبار کنکور شرکت کرده اند) را دریافت کنید.

 6. سلام یه سوال داشتن ثبت نام کنکور برای اونایی که قبلا مدرک لیسانس رو گرفتن امکان پذیره ؟

  1. سلام بله می توانید ثبت نام کنکور سراسری خود را انجام دهید
   فقط باید وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص کنید و منع نظام وظیفه را نداشته باشید.

 7. ممنون از سایت خوبه دانتل خواستم بدونم امکان ثبت نام کنکور برای اتباع هم هست یا خیر