مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به صورت اینترنتی و از طریق سایت پنجره خدمات آموزش و پرورش my.medu.ir منتشر می شود. تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون، برای اطلاع از وضعیت قبولی و یا عدم قبولی خود، باید در بازه های زمانی اعلام شده به سایت مربوطه مراجعه کنند.ا توجه به تغییر نحوه اعلام نتیجه ممکن است برخی از داوطلبان دچار سردرگمی شده باشند. ازین رو در ادامه به بررسی سایت نتایج نمونه دولتی 1403 – 1404 خواهیم پرداخت. در صورت نیاز می توانید با مرکز مشاوره دانتل کو تماس بگیرید.

 

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

آزمون نهم به دهم برای ورود متقاضیان به پایه دهم مدارس نمونه‌دولتی برگزار می شود. پس از برگزاری آزمون متقاضیان پس از یک بازه زمانی می توانند به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ مراجعه کنند و به صورت اینترنتی نتیجه آزمون را دریافت کنند. 

پیش بینی می شود نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در مرداد ماه منتشر شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

در سال‌ها گذشته اعلام نتیجه به صورت استانی بود، نتیجه هر استان در زمان متفاوتی اعلام می‌شد اما از این پس نتیجه به صورت هماهنگ و یکپارچه در سایت مای مدیو منتشر می‌شود. داوطلبان باید در تاریخ مشخص وارد سایت my.medu.ir شده و نتیجه آزمون را مشاهده کنند.

پس از اعلام جواب، دانش آموزان پذیرفته شده باید به مدرسه مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. زمان اعلام نتایج نمونه دولتی هنوز مشخص نشده است. به محض انتشار این مطلب بروزرسانی می‌شود. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاع سریع از تاریخ اعلام جواب کانال دانتل کو را در تلگرام دنبال کنید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

سایت جدید نتایج مدارس نمونه دولتی

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 از طریق سایت my.medu.ir منتشر می‌شود. در سال‌های گذشته جواب به صورت استانی منتشر می‌شد و داوطلبان باید به سایت مربوط به استان خود مراجعه می‌کردند. اما در سال جدید سایت اعلام نتایج تغییر کرده و نتایح به صورت یکپارچه در سایت my.medu.ir اعلام می‌شود.

نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ از طریق سایت my.medu.ir منتشر می‌شود. اگر در دریافت نتایج دچار مشکل شده اید می توانید برای دریافت نتایج خود با کارشناسان دانتل تماس بگیرید.

در سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم وضعیت قبولی به سه صورت نمایش داده می‌شود. قبول شده، مردود شده و ذخیره که به معنای قبولی در صورت انصراف قطعی پذیرفته شدگان می‌باشد. در صورت قبولی دانش آموز در یکی از مدارس نمونه دولتی دیگر نمی‌توان مدرسه را تغییر داد.

همچنین اگر دانش آموز قبول شده خواهر یا برادر دوقولو داشته باشد، در صورت اخذ ۸۰ درصد نمره قبولی امکان ثبت نام در مدرسه قل خود را خواهد داشت.

بخوانید: سایت مای مدیو

 

نحوه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی 1403 – 1404 

با توجه به اینکه در سال جدید نحوه اعلام نتیجه تغییر کرده است، بسیاری از دانش آموزان ممکن است در مور نحوه مشاهده جواب نگران باشند. به همین منظور در این بخش راهنمای مشاهده اعلام نتایج را آورده‌ایم.

1️⃣ آدرس my.medu.ir را در مرورگر خود جستجو کنید و وارد سایت شوید.

2️⃣ در صفحه اول سایت  ورود نقش دانش آموز را انتخاب کرده و

نتایج نمونه دولتی

 

3️⃣ کد ملی که نام کاربری و سریال ۶ رقمی شناسنامه که رمز عبور دانش آموز می باشد را وارد کنید.

نام کاربری

 

4️⃣ در پایین صفحه گزینه آزمون نمونه دولتی را انتخاب کنید.

نتایج نمونه دولتی

5️⃣ بر روی گزینه دریافت کارنامه کلیک کنید.

نتایج آزمون نمونه دولتی

6️⃣ حال می توانید جواب آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم را مشاهده نمایید.

 

7️⃣ داوطلبان گرامی چنانچه به نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در این صفحه بر روی گزینه “ درخواست/بازبینی نتیجه ” کلیک کنید.

نتیجه نمونه دولتی

8️⃣ نوع درخواست اعتراض به نتایج را ثبت کنید و منتظر حواب اعتراض خود در روزهای آینده بمانید.

 

اسامی پذیرفته شدگان و رد شدگان 

در صورتی که در آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم شرکت کرده اید، لازم است برای دریافت نتایج نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 به نکات زیر توجه داشته باشید.

⛔برای تمامی دانش آموزانی که در آزمون نمونه‌دولتی پذیرفته نشده‌اند، کارنامه ای منتشر می شود که در بر دارنده تعداد پاسخ های صحیح و غلط و همینطور نمره کسب شده در هر درس می باشد. در کارنامه نمونه دولتی تراز داوطلب در کنار تراز آخرین فرد قبول شده نیز آورده شده است که متقاضی می تواند آن ها را با یکدیگر مقایسه کند.

✅ داوطلبانی که در یک مدرسه پذیرفته می شوند، مجاز هستند فقط در همان مدرسه ثبت نام کنند. ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی و یا درخواست برای انتقالی و جا به جایی پس از قبولی ممنوع است.

🔵 پس از اعلام ننتایج آزمون نمونه دولتی 1403 – 1404 اسامی برخی از داوطلبان به عنوان ذخیره اعلام می گردد. در صورتی که ظرفیت مدارس نمونه‌دولتی تکمیل نشود، پر کردن ظرفیت های خالی با ثبت نام دانش آموزان ذخیره صورت می گیرد. برای مطالعه مقاله لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

🔃 چنانچه یکی از دانش آموزان دو قلو یا چند قلو در جواب نمونه دولتی پذیرفته شود، دیگری می تواند با کسب 80 درصد نمره قبولی در مدرسه نمونه دولتی مورد نظر نام نویسی کند.

 

ثبت اعتراض به جواب آزمون

برای داوطلبانی که موفق به کسب نتیجه قبولی نشده اند و یا در لیست ذخیره قرار گرفته اند، فرصتی برای اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در نظر گرفته شده است تا از این طریق دانش آموزانی که به کارنامه خود اعتراض دارند، بتوانند درخواست خود را ثبت کنند.

مهلت اعتراض از شروع زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آغاز می‌شود و در این مدت دانش آموزان با مراجعه به سایت my.medu.ir اعتراض خود را ثبت نمایند. پس از اتمام مهلت ثبت اعتراض، آموزش و پرورش درخواست‌ها را بررسی کرده و نتیجه را اعلام می‌کند. جواب اعتراض نیز معمولا ۲ تا ۳ هفته پس از پایان مهلت اعلام می‌گردد. برای کسب اطلاع سریع از زمان اعلام نتایج اعتراض به آزمون می‌توانید در کانال تلگرامی دانتل کو عضو شوید.

 

مشاوره جواب آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ 

آزمون نمونه دولتی یکی از آزمون‌های مهم در دوران تحصیل است و دانش آموزان از این طریق می‌توانند در مدارس سطح بالا به تحصیل بپردازند. نتایج نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ از طریق سایت my.medu.ir می‌باشد و دیگر مثل گذشته به صورت استانی نیست. در هر سال ممکن است ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی دستخوش تغییراتی شود و بیشتر و یا کمتر از سال گذشته دانش آموز پذیرش کند.

در صورتی که پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 جزو اسامی پذیرفته شدگان هستید، می توانید پس از دریافت جواب با در دست داشتن مدارک لازم به مدرسه نمونه‌دولتی محل قبولی مراجعه کنید و مراحل نام نویسی خود را در مدرسه جدید طی کنید. فراموش نکنید حداکثر باید در یک بازه زمانی ده روزه جهت ثبت نام اقدام کنید.

در غیراینصورت عدم مراجعه داوطلب به معنای انصراف تلقی می شود و ظرفیت متعلق به او به دانش آموزان ذخیره اختصاص داده می شود.

برای قبولی در آزمون نمونه دولتی مهم است که با برنامه ریزی و به صورت اصولی به مطالعه بپردازید. چنانچه قصد شرکت در آزمون نمونه دولتی را دارید، بهتر است با مشاوران تحصیلی مشورت نمایید. مشاوران و متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه جواب آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

 1. نتایج نمونه دولتی دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چه زمانی منتشر می شود؟

  نتایج معمولا ۲ تا ۳ هفته پس از برگزاری آزمون منتشر می‌شود اما تاریخ دقیق آن تاکنون اعلام نشده است. به محض انتشار این مطلب بروزرسانی می‌گردد.

 2. سایت دریافت نتایج آزمون نهم به دهم چیست؟

  نتایج به صورت یکپارچه در سایت my.medu.ir منتشر می‌گردد.

 3. آیا در صورت عدم قبولی امکان اعتراض به نتایج وجود دارد؟

  بله برای این منظور می‌توانید در زمان مشخص شده برای اعتراض از طریق سایت my.medu.ir درخواست خود را ثبت کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫136 دیدگاه ها

 1. سلام, ببخشید طبق تصویب نامه مدارس نمونه دولتی, نتایج باید حداکثر هفته اول مرداد میومد ولی خبری نیست, میش یه تاریخ دقیق به من بدید کی میاد, به خدا از کار و زندگی افتادیم, به هر شماره ای زنگ هم میزنیم میگ مقدور نمیباشد.

  1. سلام آموزش پروش زمان دقیق نتایج نمونه دولتی را تا کنون اعلام نکرده است. به محض اعلام نتایج از سوی آموزش و پرورش در این مقاله و کانال تلگرام دانتل اعلام خواهیم کرد

    1. سلام نتایج نمونه دولتی در سایت مای مدیو قرار گرفته است. از سریق راهنما موجود می توانید نتیجه را مشاهده نمایید.

    1. سلام دوست عزیز کامنت قبل مربوط به اعلام نتایج سال 1402 می باشد.
     تا کنون اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1403 منتشر نشده است.

 2. سلام ببخشید چرا من وارد سایت شدم نتایج هنوز نیمده بود؟
  مگه نگفته بودند که امروز نتایج میآیند؟

  1. سلام
   نتایج آزمون نمونه دولتی در 11 مرداد ماه منتشر نشده و زمان دقیق نیز اعلام نشده است.

  1. سلام
   نتایج آزمون نمونه دولتی در 11 مرداد ماه منتشر نشده و زمان دقیق نیز اعلام نشده است.

 3. سلام وقتتون بخیر
  امروز ۱۱ ام هست ما سایت رو چک کردیم چند بار هنوز جواب نیومده ، سایت مشکل داره یا در ادامه منتشر میشه

  1. سلام
   نتایج آزمون نمونه دولتی در 11 مرداد ماه منتشر نشده و زمان دقیق نیز اعلام نشده است.

 4. سلام, ۱۱ مرداد گذشت, وزیر آموزش پرورش گفته بود تا ۱۱ میاد, من اصن دیگ حرفی ندارم, فقط میخوام ببینم تاریخ بعدی که میدن کیِ هست, و مطمین باشم اون روز نمیاد
  شما خودتون نمیدونید دقیقا کی میاد؟؟؟

 5. سلام دیروز ۱۱ مرداد بود ولی منتشر نشد حالا ما باید چیکار کنیم تکلیفمون مشخص نیست؟

 6. سلام
  موقع ثبت نام برای آزمون من بین دو انتخابی که برای دبیرستان داشتم دبیرستان دورتر رو انتخاب کردم و الان پشیمونم چیکار کنم؟

 7. پیرمون کردن قرار بود دیروز بیا چیشد پس؟ رو هوا معلقیم نمیدونمدچیکارکنیم بخدا تموم برنامه هامون پاچید

 8. بچه هامونو با استرس نمونه و تیزهوشان و کنکور استرسی و مریض کردین.چرا مدارسو یکی نمیکنید دخترم از دیشب تا حالا مریض شده تپش قلب گرفته و چیزی هم نمیتونه بخوره میگه از استرس اینکه قبول نشم دارم می میرم.چرا کسی صدای مارو نمیشنوه

  1. سلام طبق آخرین اطلاعیه نتایج آزمون نمونه دولتی تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد

 9. سلام و وقت بخیر
  چرا تاریخ دقیقی هنوز برای اعلام نتایج مشخص نشده؟ 11 مرداد هم که نتایج اعلام نشد از کار و زندگی عقب موندیم.

 10. سلام و وقت بخیر
  چرا تاریخ دقیقی هنوز برای اعلام نتایج مشخص نشده؟ 11 مرداد هم که نتایج اعلام نشد از کار و زندگی عقب موندیم.

 11. چرا نتایج را اعلام نمی‌کنید مردم منتظر نتیجه هان مردم کار و زندگی دارن

 12. سلام چرا هنوز نتایج نیمده ۱۴ مرداد شده و هنوز خبری نیست اطلاع ندارین شما که کی میاد و چرا اینقد طول دادن؟

 13. به خدا ما مردیم هر روز یک نفر میاد 11مرداد منتشر شد هی خودتون گفتید همین تاریخ رو پس چرا 14هم هست ولی فعلا نیومده

 14. سلام‌
  چجوری‌ باید‌ داخل‌ سایت my medyu‌‌ نتیجه‌ مدرسه‌ نمونه‌ دولتی‌ رو‌ ببینیم؟

  1. سلام نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق لینک نمونه دولتی که در زمان اعلام نتیجه فعال خواهد شد

 15. چرا هرچی میرم تو سایت گزینه ای در رابطه با آزمون های نمونه دولتی نمیاد. از طرفی هم راهنمایی های شما ک ب صورت تصویر ارائه داده بودین باگ خورده تصویر ب صورت سفید ارائه میشه خواهشا ی کمکی بکنید