ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 | آخرین زمان مجدد ثبت نام ۱۴۰۰

سازمان سنجش آموزش کشور مسئول برگزاری کنکور سراسری برای تمامی دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و همینطور دانشگاه آزاد می‌باشد. لازمه شرکت در این آزمون سراسری، ثبت نام در بازه های زمانی اعلام شده از سوی این سازمان می‌باشد. در میان شرکت کنندگان هستند داوطلبانی که به دلایل مختلفی از ثبت نام در تاریخ های اعلام شده جا می‌مانند که سازمان سنجش به همین منظور علاوه بر تعیین بازه زمانی اول و تمدید آن، مهلت ثبت نام دیگری را نیز برای متقاضیانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشده اند، درنظر می‌گیرد که در واقع آخرین فرصت نیز می‌باشد. در راستای همین توضیحات در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 می‌پردازیم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام کنکور 1400

اولین بازه زمانی ثبت نام کنکور سراسری با عنوان زمان ثبت نام کنکور 1400 طی اطلاعیه ای از سایت سوی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” منتشر می‌شود. داوطلبان در این بازه زمانی معمولا یک هفته تا ده روز مهلت دارند تا به سایت نامبرده مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام خود در کنکور سراسری اقدام کنند.

تاکنون اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش مبنی بر زمان ثبت نام کنکور سراسری منتشر نگردیده است، اما به محض دریافت اخبار جدید مطالب این مقاله را بروزرسانی کرده و تاریخ دقیق ثبت نام را قرار خواهیم داد.

در سال گذشته بازه زمانی اول ثبت نام کنکور سراسری از تاریخ  16 بهمن ماه تا 24 بهمن بوده است، که پیش بینی می شود امسال نیز در همین بازه زمانی انجام شود.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور

پس از اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری، حتی با وجود انتشار اطلاعیه های مختلف، هستند داوطلبانی که از ثبت نام کنکور سراسری جا می‌مانند که سازمان سنجش به منظور ثبت نام این دسته از داوطلبان زمان ثبت نام اولیه را نیز چند روزی تمدید می‌کند و لینک مربوط به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تا چند روز دیگر نیز فعال بوده و داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

این فرصت مجدد سا‌زمان سنجش علاوه بر اینکه فرصت مجددی برای داوطلبانی است که از ثبت نام جامانده اند، فرصتی نیز برای کسانی است که ثبت نام خود را ثبت کرده اند اما می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400

اولین تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400، بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام کنکور 1400 می‌باشد که یک بازه زمانی چند روزه قبل از اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود.

با توجه به اینکه هنوز زمان دقیق ثبت نام کنکور سراسری 1400 مشخص نشده است و اطلاعیه ای نیز مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 منتشر نگردیده است، اطلاع دقیقی از زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1400 در اختیار نداریم اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این مقاله را نیز بروزرسانی خواهیم کرد.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 | زمان مهلت مجدد ثبت نام

پس از اینکه زمان ثبت نام کنکور سراسری به پایان رسید و چند روزی نیز تمدید گردید، مجددا زمانی پس از گذشت 15 تا 20 روز از تاریخ های اعلام شده اولیه، از سوی سازمان سنجش درنظر گرفته می‌شود.

این بازه زمانی معمولا در اسفند ماه و یک بازه زمانی 4 تا 5 روزه می‌باشد که داوطلبان بایستی درنظر داشته باشند که این مهلت فرصت آخر می‌باشد و چنانچه از این تمدید مهلت نیز جا بمانند فرصت دیگری برای ثبت نام نخواهند داشت.

در سال گذشته تمدید مجدد ثبت نام آزمون سراسری، از تاریخ 12 اسفند  تا 17 اسفند ماه بود، پیش بینی می‌شود امسال نیز در این بازه زمانی انجام شود.

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر مهلت مجدد ثبت نام کنکور 1400 از سوی سازمان سنجش منتشر نگردیده است اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این مقاله بروزرسانی شده و زمان دقیق مهلت مجدد ثبت نام کنکور 1400 را قرار خواهیم داد.

ویرایش اطلاعات در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 1400

همانطورکه اشاره کردیم زمانی که مهلت ثبت نام کنکور سراسری تمدید می‌شود در واقع فرصت مجددی نیز دراختیار داوطلبانی قرار می‌گیرد که پیش تر ثبت نام خود را انجام داده اند.

به طوری که اطلاعات شرکت کنندگان در سایت سازمان سنجش موجود می‌باشد و متقاضیان می‌توانند در جهت ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند و از صحت مشخصات وارد شده اطمینان پیدا کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 | توجه

لازم است اشاره کنیم چنانچه داوطلبی با توجه به بازه‌های زمانی مختلفی که برای ثبت نام کنکور سراسری درنظر گرفته می‌شود، مجددا از ثبت نام جا بمانند می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست خود را ارسال کنند. چنانچه داوطلبان دلایل منطقی و کافی داشته باشند، کارشناسان درخواست آنها را پیگیری خواهند کرد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا