ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

تمدید مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ در واقع فرصت مجددی است که سازمان سنجش در اختیار متقاضیان کنکور سراسری 1401 قرار می دهد تا چنانچه نتوانسته اند در مهلت‌های مقرری که جهت ثبت نام این آزمون در نظر گرفته شده بود، مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند، در این بازه زمانی مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. هر ساله معمولا زمان ثبت نام کنکور تمدید می شود، ولی بهتر است داوطلبان با امید تمدید این زمان ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند. 

 

آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

معمولا هر ساله زمان ثبت نام کنکور سراسری در بهمن ماه می باشد و یک بازه زمانی 7 الی 10 روزه است. بسیاری از متقاضیان به دلایل مختلفی شامل نقص مدارک، عدم اطلاع از زمان ثبت نام و … موفق به ثبت نام در این بازه زمانی نمی شوند. سازمان سنجش به منظور رفاه حال این دسته از متقاضیان علاوه بر تمدید تاریخ ثبت نام، یک فرصت مجدد نام نویسی در کنکور سراسری نیز در نظر می گیرد.

سازمان سنجش آموزش کشور تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ اعلام نکرده است، اما پیش بینی می شود مطابق سال های گذشته در بهمن ماه انجام گیرد. اطلاع به موقع از زمان ثبت نام باعث می شود که نام نویسی خود را در روزهای ابتدایی انجام دهید.

 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

همانطور که اشاره کردیم، سازمان سنجش پیش از اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۱۴۰۱ این زمان را چند روز دیگر تمدید می کند. معمولا این زمان در نظر گرفته شده بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام کنکور است و ضمن اینکه فرصت مجددی را در اختیار متقاضیانی قرار می دهد که از ثبت نام جامانده اند،  فرصت ویرایش اطلاعات را نیز در اختیار دیگر داوطلبانی که در زمان های مقرر ثبت نام خود را انجام داده اند، قرار خواهد داد.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری  ۱۴۰۱ نیز در بهمن ماه می باشد و بدین صورت است که در ساعات پایانی ثبت نام این آزمون، 2 الی 3 روز دیگر نیز به عنوان مهلت تمدید ثبت نام کنکور سراسری در نظر گرفته می شود. تاکنون سازمان سنجش اطلاعیه ای پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1401، منتشر نکرده است اما به محض اعلام کردن، تاریخ جدید را در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

چنانجه از متقاضیانی هستید که در زمان تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری نیز موفق به ثبت اطلاعات خود نشده اید، نگران نباشید چراکه می توانید در فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری برای شرکت در این آزمون اقدام کنید.

 

فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

فرصت مجدد ثبت نام کنکور 1401 معمولا هر ساله در اسفند ماه در نظر گرفته می شود. این بازه زمانی در واقع آخرین فرصتی است که در اختیار جاماندگان از ثبت نام قرار می گیرد. تاکنون سازمان سنجش پیرامون فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ نیز اطلاعیه ای منتشر نکرده است، به محض اعلام شدن، زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق و لحظه ای پیرامون کنکور سراسری 1401 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل در ارتباط باشید با اطلاع قبلی از زمان های ثبت نام و دیگر مراحل این آزمون، از هیچ مرحله ای جا نمانید.

 

مشاوره کنکور سراسری ۱۴۰۱

اشاره کردیم زمان هایی که به عنوان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ و یا فرصت مجدد ثبت نام در این آزمون در نظر گرفته می شود، ضمن اینکه فرصت ثبت نام را در اختیار جاماندگان قرار می دهد، فرصتی برای ویرایش اطلاعات کسانی است که مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند.

نکاتی که داوطلبان این آزمون بایستی حتما بدان توجه داشته باشند این است که اطلاعات درج شده در فرم نام نویسی کنکور سراسری بایستی دقیق و مطابق با اطلاعات شناسنامه و تحصیلی داوطلب باشد، چراکه سازمان سنجش در صورت دریافت اطلاعاتی که با اطلاعات اصلی مغایرت دارد، در هر مرحله از این آزمون داوطلب را حذف خواهد کرد.

بنابراین بهتر است پس از ثبت اطلاعات خود و چندین بار بررسی در صورتی که مغایرتی مشاهده کردید، در این زمان های در نظر گرفته شده، جهت ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

چنانچه پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل  استفاده کنید و در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا زمان در نظر گرفته شده جهت ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ تمدید نیز می شود؟

بله، سازمان سنجش معمولا در روزهای پایانی مهلت ثبت نام کنکور 1401، مهلت نام نویسی در این آزمون را چند روزی تمدید می کند.

فرصت مجدد ثبت نام کنکور 1401، چه زمانی می باشد؟

معمولا در اسفند ماه، سازمان سنجش فرصت مجدد ثبت نام کنکور 1401 را از طربق سایت “sanjesh.org ” فراهم می نماید.

تمدید زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ چه تاریخی می باشد؟

تاکنون سازمان سنجش پیرامون تمدید زمان ثبت نام کنکور 1401 اطلاعیه ای منتشر نکرده است، اما مطابق هر سال یک بازه زمانی پس از اتمام تاریخ ثبت نام در نظر گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره