مدارسمدارس خاص

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در پایه های مختلف اعلام می شود. دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس شاهد که از شرایط علمی و عمومی لازم برای ورود به این مدارس برخوردار هستند، باید در زمان اعلام شده، به سایت مذکور مراجعه و نسبت به ثبت نام خود ضمن ارائه مدارک لازم اقدام نمایند. این مطلب در خصوص زمان ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 تهیه شده است تا به سوالات شما پاسخ داده شود. در صورت داشتن سوالات بیشتر، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره دانتل تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

با توجه به اینکه نام نویسی مدارس شاهد در سه مقطع تحصیلی متفاوت انجام می‌گیرد، مهلت در نظر گرفته برای ثبت نام در هر یک از مقاطع متفاوت است و با درنظر گرفتن اینکه نام نویسی هر سه پایه در سایت پادا انجام می‌گیرد، دلیل زمانبندی متفاوت ثبت نام جلوگیری از ازدحام و شلوغی سایت است.

بخوانید: ثبت نام شاهد ۱۴۰۱

 

پایه اول ابتدایی

در مهلت نام نویسی پایه اول ابتدایی شاهد متقاضیان بیشتر از 15 روز مهلت دارند با مراجعه به سایت پادا نسبت به ثبت نام اقدام کنند. پس از نام نویسی اولیه و بارگذاری اطلاعات و مدارک لازم در سایت ثبت نام مدارس‌شاهد شرایط دانش آموزان ثبت نام کننده بررسی می‌شود و اواخر خرداد نتایج اولیه مشخص خواهد شد. پس از بررسی مدارک دانش آموز توسط مدرسه،  اسامی پذیرفته شدگان اعلام می‌شوند.

تاکنون زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ در پایه اول اعلام نشده است. به محض انتشار زمان دقیق در این مقاله اعلام خواهد شد

در جدول زیر زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی در سال ۱۴۰۰ را قرار داده ایم.

زمان ثبت نام سال ۱۴۰۰
تاریخ ثبت نام پایه اول ابتدایی
زمان ثبت نام 8 تا 25 خرداد ماه 1400 
زمان اعلام نتایج اولیه ثبت نام  اواخر خرداد تا اوایل تیر ماه 1400
تایید مدارک و نتایج نهایی اواخر خرداد ماه 1400

 

پایه هفتم متوسطه اول

دانش آموزان متقاضی باید در تاریخ مشخص شده، به سایت پادا مراجعه و ثبت نام اولیه را انجام دهند. حدود یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام، از طرف مدرسه به دانش آموزان واجد شرایط پیامک ارسال می‌شود و اواخر تیرماه نیز مدارک دانش آموزان از سوی ستاد ثبت نام مدرسه و همچنین سامانه سجا، بررسی و تایید می‌شود و در نهایت نتایج نهایی اعلام می‌گردد.

تاکنون تاریخ نام نویسی مدارس شاهد ۱۴۰۱ در پایه هفتم اعلام نشده است. به محض انتشار زمان دقیق در این مقاله اعلام خواهد شد

در جدول زیر زمان ثبت نام پایه هفتم متوسطه در سال ۱۴۰۰ را قرار داده ایم.

زمان ثبت نام سال ۱۴۰۰
تاریخ ثبت نام  پایه هفتم متوسطه اول
زمان ثبت نام 30 مرداد 1400
زمان اعلام نتایج اولیه ثبت نام  نیمه اول تیر ماه 1400
تایید مدارک و نتایج نهایی اوایل مرداد ماه 1400

 

پایه دهم متوسطه دوم

برای ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد به دانش آموزان متقاضی حدود دو هفته فرصت داده می‌شود. تاریخ ثبت نام نیز از اوایل تیرماه آغاز می‌شود. متقاضیان در این مدت برای ثبت نام باید به سایت پادا مراجعه و ثبت نام خود ر انجام دهند.

تاکنون تاریخ ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ در پایه هفتم اعلام نشده است. به محض انتشار زمان دقیق در این مقاله اعلام خواهد شد

در جدول زیر زمان ثبت نام پایه دهم متوسطه در سال ۱۴۰۰ را قرار داده ایم.

زمان ثبت نام سال ۱۴۰۰
تاریخ ثبت نام پایه هفتم متوسطه دوم
زمان ثبت نام 1 تیر تا 25 تیر ماه 1400 
زمان اعلام نتایج اولیه ثبت نام  اواسط تیر ماه 1400
تایید مدارک و نتایج نهایی هفته اول مرداد ماه 1400

 

مشاوره زمان ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

ثبت نام مدارس‌شاهد در دو مرحله اینترنتی و حضوری انجام می‌گیرد و تمام متقاضیان حتی دانش آموزانی که سهمیه شاهد یا ایثارگری ندارند نیز مجاز به نام نویسی در این مدارس می‌باشند ولی بیشتر ظرفیت مدرسه به دانش آموزان دارای سهمیه شاهد اختصاص دارد.

دانش آموزان در مرحله اول باید دفترچه نام نویسی مدارس شاهد را مطالعه نمایند تا از تمام شرایط و ضوابط مطلع گردند. پس با مراجعه به سایت پادا، فرم ثبت نام را دریافت و تکمیل کنند. دانش آموزانی که سهمیه شاهد دارد، پس از ثبت نام در سامانه پادا قبول شده قطعی تلقی می‌شوند و باید مدارک لازم را به مدرسه مورد تقاضا نیز ارائه دهند و از مهرماه وارد مدرسه شوند.

اما سایر دانش آموزان که سهمیه شاهد دارد، پس از ثبت نام در سامانه پادا، طبق فرم امتیاز بندی پذیرش خواهند شد یعنی دانش آموزی که مطابق این فرم، امتیازات بیشتری داشته باشد، در اولویت پذیرش خواهد بود. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره