ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

تمامی داوطلبانی که در زمان‌های مقرر اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، موفق به تکمیل مراحل ثبت نام در سایت سازمان سنجش شده اند، بایستی در روزهای نزدیک به زمان برگزاری کنکور سراسری که تاریخ دقیق آن از سوی سازمان سنجش اعلام می‌گردد، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، از ملزومات شرکت در جلسه آزمون می‌باشد که داوطلبان بایستی در صورت وجود خطا در آن، نسبت به ویرایش اطلاعات مندرج این کارت اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 می‌پردازیم.

بخوانید: نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400

 

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 متوجه خطایی در کارت خود می‌شوند اولین سوالی که دارند این است که آیا ویرایش تمامی خطاهای احتمالی از طریق لینک ویرایش کارت ورود به جلسه موجود در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است، در پاسخ باید گفت خیر.

داوطلبانی که در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 خود متوجه خطاهایی در مواردی از جمله سری و سريال شناسنامه، محل تولد، محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم، محل اخذ مدرک ديپلم، وضعیت تحصيلی و اشتغال و سهميه شدند می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به رفع آن اقدام کنند. لازم است اشاره کنیم که برای رفع دیگر نواقص داوطلبان می‌توانند به باجه‌های رفع نقص کنکور سراسری و یا آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه نمایند.

 

زمانبندی ویرایش کارت 

در سال گذشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا تمامی مراحل کنکور سراسری از تقویم آموزشی خارج گردد و با تعویق برگزار شد طبق اطلاعیه سازمان سنجش زمان برگزاری کنکور سراسری در تاریخ های 9 تا 12 تیرماه 1400 برگزار خواهد در صورت برگزاری کنکور سراسری در این زمان و عدم تعویق آن انتظار میرود کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ 6 تیر ماه در دسترس داوطلبان قرار گیرد.

بخوانید: زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400

 

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

همانطورکه چندین بار اشاره کردیم داوطلبان می‌توانند چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری، به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. چنانچه داوطلبی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه خود متوجه خطایی شد، بایستی طبق مراحل زیر نسبت به تصحیح آن اقدام کنند. برای اطلاع از باجه رفع نقص سازمان سنجش کنکور سراسری 1400کلیک کنید.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی “ sanjesh.org ” مراجعه نمایید.

2️⃣ بر روی گزینه ” سراسری ” از منوی رنگی سمت راست سایت کلیک کنند.

3️⃣ اگر در زمان دریافت کارت ورود به جلسه باشیم لینک مربوط به ” دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 1400 ” فعال می‌باشد که داوطلبان بایستی بر روی آن کلیک نمایید.

4️⃣ در این مرحله برای رفع خطای کارت ورود به جلسه کنکور سراسری بایستی  گزینه ” ویرایش اطلاعات بر روی کارت صادر شده ” را انتخاب نمایند.

5️⃣ در این صفحه چهار روش پیش روی داوطلبان است که بایستی یکی از این چهار روش را انتخاب و سپس با مشاهده کارت ورود به جلسه، نسبت به ویرایش آن اقدام کنند. این چهار روش به شرح موارد زیر می‌باشد:

✅ روش اول: شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه

✅ روش دوم: شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه

✅ روش سوم: شماره پرونده و شماره داوطلبی

✅ روش چهارم: شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه

6️⃣ داوطلبان با انتخاب یکی از روش های فوق، به فرم ویرایش دسترسی می‌یابند که می‌توانند نسبت به تصحیح خطاهای شناسایی شده اقدام کرده و کارت ورود به جلسه با اطلاعات درست را دریافت کنند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای مشاوره در زمینه برگزاری کنکور سراسری 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا امکان تغییر اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه کنکور وجود دارد؟

بله، سازمان سنجش در روزهای نزدیک به برگزاری کنکور سراسری‌ تاریخ اصلاح اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را اعلام خواهد کرد.

داوطلبان کنکور سراسری 1400، در چه تاریخی می توانند برای تغییر اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری خود اقدام کنند؟

تاریخ دقیق تصحیح اطلاعات هنوز مشخص نیست، اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این قسمت نیز بروزرسانی خواهد شد.

داوطلبان چگونه می توانند اطلاعات کارت ورود به جلسه خود را ویرایش کنند؟

به نحوه ویرایش اطلاعات در متن مقاله اشاره کرده ایم.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام خواهش میکنم سریع جوابم رو بدید و راهنماییم کنید
    شخصی که میشناسمس حین ازمون اطلاعات کارت ورود به جلسه من رو یادداشت کرد و میتونه به نتایج کنکور من دسترسی پیدا کنه در صورتیکه من راضی نیستم حالا نمیدونم باید چیکار کنم که فقط خودم بتونم نتیجم رو ببینم نه کس دیگه ای . ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید خواهش میکنم بگید من باید چکار کنم

    1. سلام، روزتون بخیر
      اگر فردی اطلاعات شما رو داشته باشه میتونه وارد صفحتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره