مدارسمدارس خاص

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ برای مقاطع تحصیلی متفاوت در بازه های زمانی جداگانه ای می باشد. دانش آموزانی که واجد الشرایط ثبت‌نام در مدارس شاهد می باشند، می توانند در بازه های زمانی اعلام شده به سایت پادا به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” مراجعه کنند و به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. ثبت‌نام مدارس شاهد برای پایه‌های تحصیلی اول ابتدایی، هفتم و دهم با یگدیگر متفاوت می باشد. در ادامه این مطلب به مهلت ثبت نام مدارس شاهد 1402 – 1403 اشاره کرده ایم.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ثبت‌نام در مقاطع تحصیلی اول ابتدایی، هفتم و دهم مدارس شاهد، نیازمند این است که علاقه مندان به ورود به این مدارس در بازه های زمانی اعلام شده. نسبت به پیش ثبت‌نام اینترنتی از طریق سایت پادا ” pada.medu.ir ” اقدام کنند. مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در مقاطع مختلف، متفاوت می باشد که در ادامه به زمان ثبت نام شاهد هر کدام از پایه ها اشاره کرده ایم.

ثبت‌نام و ورود به مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی، هفتم (متوسطه اول) و دهم (متوسطه دوم) به صورت اینترنتی است. به این معنی که متقاضیان باید در تاریخ‌هایی که از سوی این مدارس اعلام می‌شود به سایت پادا دانش آموزی مراجعه و اقدام به پیش ثبت‌نام اینترنتی نمایند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام شاهد

زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی 

در سال گذشته ابتدا نام نویسی دانش آموزان اول ابتدایی از طریق سایت انجام گرفت. طبق آخرین اطلاعیه‌های وزارت آموزش و پرورش، مهلت ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد معمولا در خرداد ماه انجام می شود.

مرحله ثبت نام تاریخ
زمان ثبت نام اعلام نشده است
 اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است
 بررسی مدارک اعلام نشده است
 اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه اعلام نشده است

زمان ثبت نام پایه هفتم

طبق آخرین اطلاعیه‌های وزارت آموزش و پرورش، زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در تیر ماه سال جاری انجام شود.

مرحله ثبت نام تاریخ
زمان ثبت نام اعلام نشده است
 اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است
 بررسی مدارک اعلام نشده است
 اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه اعلام نشده است

زمان ثبت نام پایه دهم 

طبق اطلاعیه‌های وزارت آموزش و پرورش، ثبت‌نام در مقطع دهم پس از اعلام نتایج هدایت تحصیلی دانش آموزان آغاز می گردد. مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 1402 – 1403 نیز در تیر ماه انجام می‌گیرد. 

مرحله ثبت نام تاریخ
زمان ثبت نام اعلام نشده است
 اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است
 بررسی مدارک اعلام نشده است
 اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه اعلام نشده است

مهلت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 1402 – 1403

ثبت‌نام میان پایه های مدارس شاهد نیز به صورت اینترنتی از طریق سامانه پادا انجام می شود. دانش آموزان شاهد و غیر شاهد که علاقه مند به تحصیل در مدارس شاهد هستند، می توانند در مهلت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد جهت نام نویسی، با مراجعه به سایت و بارگزاری مدارک لازم، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

مهلت ثبت‌نام میان پایه در سال گذشته در تیر ماه انجام گرفت. پس از پایان مهلت نام نویسی پایه دهم، دانش آموزان متقاضی میان پایه نیز می‌توانستند با مراجعه به سایت پادا نام نویسی خود را انجام دهند.

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

علاوه بر مهلت ثبت نام شاهد در نظر گرفته شده جهت ثبت‌نام برای پایه های تحصیلی مختلف شامل اول ابتدایی، هفتم، دهم و میان پایه‌ها ممکن است وزارت آموزش و پرورش مهلت پیش ثبت‌نام اینترنتی در سامانه پادا را برای چند روز دیگر نیز تمدید کند تا دانش آموزان بیشتری نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.

اگر دارای سهمیه شاهد و غیر شاهد هستید و قصد تحصیل در مدارس شاهد را دارید، می توانید برای دریافت پاسخ تمامی سوالات خود پیرامون مدارس شاهد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارس شاهد 1402 – 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

مهلت نام نویسی برای پایه های مختلف در چه تاریخی می باشد؟

تا کنون پیش ثبت‌نام اینترنتی از طریق سامانه پادا در پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم اعلام نشده است.

متقاضیان در تاریخ ثبت‌نام بایستی از طریق کدام سامانه جهت تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام کنند؟

ثبت نام اینترنتی از طریق سایت پادا به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” انجام می شود.

آیا مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ ثبت تمدید نیز می شود؟

بله، احتمالا مطابق رویه سال های گذشته مهلت ثبت‌نام مدارس برای چند روزی تمدید نیز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره