مدارسمدارس خاص

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای مقاطع تحصیلی متفاوت در بازه های زمانی جداگانه ای می باشد. دانش آموزانی که واجد الشرایط ثبت‌نام در مدارس شاهد می باشند، می توانند در بازه های زمانی اعلام شده به سایت پادا به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” مراجعه کنند و به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. ثبت نام مدارس شاهد برای پایه های تحصیلی اول ابتدایی، هفتم و دهم با یگدیگر متفاوت می باشد. در ادامه این مطلب به مهلت ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 اشاره کرده ایم.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

ثبت‌نام در مقاطع تحصیلی اول ابتدایی، هفتم و دهم مدارس شاهد، نیازمند این است که علاقه مندان به ورود به این مدارس در بازه های زمانی اعلام شده، نسبت به پیش ثبت نام اینترنتی از طریق سایت پادا ” pada.medu.ir ” اقدام کنند. مهلت ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 در مقاطع مختلف، متفاوت می باشد که در ادامه به زمان ثبت نام شاهد 1401 – 1402 هر کدام از پایه ها اشاره کرده ایم.

ثبت‌نام و ورود به مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی، پایه هفتم (متوسطه اول) و پایه دهم (متوسطه دوم) به صورت اینترنتی است. به این معنی که متقاضیان باید در تاریخ هایی که از سوی این مدارس اعلام شود به سایت پادا دانش آموزی مراجعه کنند و اقدام به پیش ثبت‌نام اینترنتی نمایند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام شاهد 

زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی 

در سال گذشته ابتدا نام نویسی دانش آموزان اول ابتدایی از طریق سایت انجام گرفت طبق آخرین اطلاعیه های وزارت آموزش و پرورش، مهلت ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد معمولا در خرداد ماه انجام می شود.

مرحله ثبت نام تاریخ
زمان ثبت نام اعلام نشده است
 اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است
 بررسی مدارک اعلام نشده است
 اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه اعلام نشده است

زمان ثبت نام پایه هفتم

طبق آخرین اطلاعیه های وزارت آموزش و پرورش، زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 1401 – 1402 در تیر ماه سال جاری انجام شود.

مرحله ثبت نام تاریخ
زمان ثبت نام اعلام نشده است
 اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است
 بررسی مدارک اعلام نشده است
 اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه اعلام نشده است

زمان ثبت نام پایه دهم 

طبق آخرین اطلاعیه های وزارت آموزش و پرورش، ثبت‌نام در مقطع دهم پس از اعلام نتایج هدایت تحصیلی دانش آموزان آغاز می گردد. مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 1401 – 1402 نیز معمولا در تیر ماه انجام می گیرد. 

مرحله ثبت نام تاریخ
زمان ثبت نام اعلام نشده است
 اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است
 بررسی مدارک اعلام نشده است
 اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه اعلام نشده است

مهلت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم، ثبت‌نام میان پایه های مدارس شاهد به صورت حضوری انجام می شود. دانش آموزان شاهد و غیر شاهد که علاقه مند به تحصیل در مدارس شاهد هستند، می توانند در مهلت ثبت نام میان پایه مدارس شاهد جهت نام نویسی، همراه با مدارک لازم به مدرسه مورد نظر مراجعه کنند.

دانش آموزانی که قصد ثبت‌نام میان پایه در مدارس‌شاهد را دارند، توجه داشته باشند که ثبت نام میان پایه به صورت حضوری انجام می شود و متقاضیان باید جهت نام نویسی در این مدارس به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر مراجعه کنند.

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

علاوه بر مهلت ثبت نام مدارس شاهد در نظر گرفته شده جهت ثبت٬نام در مدارس شاهد برای پایه های تحصیلی مختلف شامل اول ابتدایی، هفتم، دهم و میان پایه ها ممکن است وزارت آموزش و پرورش مهلت پیش ثبت‌نام اینترنتی در سامانه پادا را برای چند روز دیگر نیز تمدید کند تا دانش آموزان بیشتری نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.

اگر دارای سهمیه شاهد و غیر شاهد هستید و قصد تحصیل در مدارس شاهد را دارید، می توانید برای دریافت پاسخ تمامی سوالات خود پیرامون مدارس شاهد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارس شاهد 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

تاریخ ثبت‌نام مدارس شاهد 1401 _ 1402 برای پایه های مختلف در چه تاریخی می باشد؟

تا کنون پیش ثبت‌نام اینترنتی از طریق سامانه پادا در پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم اعلام نشده است. متقاضیان ثبت‌نام میان پایه می توانند از مرداد ماه به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر مراجعه کنند و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

متقاضیان در تاریخ ثبت‌نام مدارس‌شاهد 1401 – 1402 بایستی از طریق کدام سامانه جهت تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام کنند؟

ثبت نام اینترنتی از طریق سایت پادا به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” انجام می شود.

آیا مهلت ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 تمدید نیز می شود؟

بله، احتمالا مطابق رویه سال های گذشته مهلت ثبت‌نام مدارس برای چند روزی تمدید نیز شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره