انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99

رشته دندانپزشکی از رشته های پرمتقاضی کنکور سراسری و زیرگروه آزمایشی علوم تجربی می باشد که علاوه بر دوره روزانه دانشگاه های سراسری، در دوره پردیس خودگردان نیز ارائه می‌شود. داوطلبانی که قصد دارند در رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان ادامه تحصیل دهند، بایستی توجه داشته باشند که دلایل مختلفی همچون تقاضای زیاد و تاپ بودن این رشته، باعث شده است که قبولی چندان راحتی نداشته باشد. داوطلبان می‌توانند برای تخمین شانس قبولی‌شان در رشته دندانپزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان، از آخرین رتبه های قبولی رشته دندانپزشکی پردیس کنکور 99  استفاده کنند. قبولی‌های سال های گدشته تا حدودی می‌تواند به داوطلبان در انتخاب الویت هایشان کمک کند. در ادامه تعدادی از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 را ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته دندانپزشکی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 99

دانشگاه های پردیس خودگردان شعبه هایی از دانشگاه های سراسری هستند، که به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دندانپزشکی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، در وهله اول بایستی شهریه های دانشگاه های مختلف را بررسی کنند و سپس نسبت به انتخاب کد رشته محل ها اقدام کنند.

داوطلبان برای قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان، بر اساس رتبه اکتسابی در سهمیه سنجیده خواهند شد، بنابراین در ادامه این مطلب آخرین رتبه‌های قبولی رشته دندانپزشکی پردیس 99 را به تفکیک سهمیه های موثر ارائه کرده ایم.

 

منطقه یک | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 99

از سهمیه های موثر در قبولی رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان، سهمیه مناطق می‌باشد که پرجمعیت ترین و مهم ترین سهمیه کنکور سراسری است.

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز1239
دانشگاه علوم پزشکی زنجان1478
دانشگاه علوم پزشکی کرمان1890
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان1952
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان1766
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه1915

 

منطقه دو | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد2000
دانشگاه علوم پزشکی تبریز2243
دانشگاه علوم پزشکی همدان2268
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان2422
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان2680
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه2728
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه2797

 

منطقه سه | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 99

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز 1150
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان1275
دانشگاه علوم پزشکی مشهد1489
دانشگاه علوم پزشکی زنجان1715
دانشگاه علوم پزشکی یزد1795
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان1983

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

مرکز مشاوره سایت دانتل در حال جمع آوری آخرین رتبه‌های قبول شدگان رشته دندانپزشکی پردیس کنکور 99 در سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت می‌باشد، چنانچه اطلاعات تکمیل شود، در این قسمت از مقاله قرار خواهیم داد.

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران295
دانشگاه علوم پزشکی تبریز519
دانشگاه علوم پزشکی بابل1046

 

مشاوره انتخاب رشته دندانپزشکی

داوطلبانی که پس از شرکت در کنکور سراسری و زیرگروه آزمایشی تجربی، نتایج اولیه خود را در قالب کارنامه حاوی درصد دروس، رتبه و تراز علمی دریافت می‌کنند بایستی در فرصت محدودی که سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می‌کند، فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

پیش از تکمیل فرم انتخاب رشته داوطلبان بایستی اقداماتی را انجام دهند که از مهم ترین آنها می‌توان به آنالیز کارنامه دریافتی اشاره کرد که به دقت تمامی مندرجات کارنامه بایستی بررسی شود. پس از آن اگر داوطلبی قصد دارد بخشی از انتخاب های فرم انتخاب رشته خود را به رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان اختصاص دهد، بایستی بداند که با توجه به رتبه ای که بدست آورده است، کد رشته محل های رشته دندانپزشکی جزو کدام یک از الویت های فرم انتخاب رشته او شامل الویت های خوش بینانه، نرمال و یا بدبینانه است، سپس پس از چیدمان نهایی اولیت های خود را تعین کنند.

فرآیند انتخاب رشته، مهم ترین و حساس ترین مرحله کنکور سراسری می‌باشد، تمامی داوطلبان خصوصا کسانی که قصد انتخاب رشته دندانپزشکی دارند، حتما باید از یک مشاور و فرد آگاه برای یک انتخاب رشته اصولی و اگاهانه استفاده کنند، تا تمامی جوانب یک انتخاب را برای متقاضی رشته دندانپزشکی شرح دهد، که در نهایت موفق به کسب قبولی شوند.

سوالات متداول

  • آیا رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، رشته دندانپزشکی در اکثر دانشگاه های پردیس خودگردان دارای ظرفیت می‌باشد.

  • داوطلبانی که قصد انتخاب رشته ‌دندانپزشکی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، بایستی برای جهت این انتخاب چه اقدامانی انجام دهند؟

فرآیند انتخاب رشته از حساس ترین مراحل کنکور سراسری است که داوطلبان می توانند به عنوان یک قدم برای انتخاب رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان، از آخرین رتبه های قبولی استفاده کنند.

  • آخرین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی پردیس کنکور 99، به چه صورت است؟

آخرین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی پردیس کنکور 99 با توجه به کیفیت دانشگاه های مختلف و همینطور سهمیه های موثر در قبولی این رشته، متفاوت می‌باشد که در متن مقاله اخرین رتبه قبولی کنکور 99 را به تفکیک سهمیه ها در دانشگاه های مختلف ارائه کرده ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا