کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

اعلام نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ پس از بررسی پاسخبرگ های متقاضیان این آزمون از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده و در جلسه حضور داشته اند، می توانند برای اطلاع از وضعیت عملکرد نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند و نتیجه خود را دریافت نمایند.

نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ منشتر شد. در ادامه لینک دانلود قرار داده شد.

 

نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

مرکز سنجش آموزش بزشکی برای داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی را دارند، هر ساله آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را برگزار می کند. نتیجه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در دو مرحله شامل نتیجه اولیه و نتیجه نهایی منتشر می گردد. پس از تقریبا یک ماه از برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت، متقاضیانی که در جلسه حضور داشته اند می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی از نتیجه خود مطلع شوند. 

نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در قالب یک کارنامه منتشر شده و در اختیار شرکت کنندگان در جلسه این آزمون قرار می گیرد. کارنامه منتشر شده در این مرحله شامل مشخصات فردی، درصد دروس، رتبه، تراز و نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ مجاز بودن داوطلب برای شرکت در مرحله بعدی یعنی انتخاب رشته می باشد.

 

زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد زمانی اعلام می گردد که این مرکز تصحیح پاسخبرگ های شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد را به پایان رسانده باشد که معمولا این فرآیند با توجه به سال های گذشته یک ماه زمان نیاز دارد.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 در تاریخ 24 تیر ماه منتشر شد.

هر ساله ابتدا سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان اعلام نتیجه اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ را از پیش اعلام می نماید تا هر شرکت کننده با اطلاع از زمان دقیق به سایت نامبرده مراجعه کنند. به محض اعلام نتیجه کنکور کارشانسی اذشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ در این مقاله بروزرسانی و منتشر خواهد شد.

 

نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 

نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ همانطور که چندین بار اشاره کردیم به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می گردد. مراحل دریافت نتیجه اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در ادامه ارائه کرده ایم.

1️⃣ به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” مراجعه کنید.

برای ورود مستقیم به سایت سنجش پزشکی بر روی لینک کلیک کنید.

2️⃣ در منوی سمت راست سایت ابتدا بر روی گزینه “ کارشناسی ارشد ” و سپس گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.

نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت

3️⃣ در این مرحله دریافت نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ گرینه ” کارنامه علمی ” را انتخاب کنید.

نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت

4️⃣ در این مرحله در کادر مربوطه ” کد رهگیری ثبت نام ” خود را وارد کنید، تا بتوانید کارنامه علمی خود را در این مرحله دریافت کنید.

جواب اولیه ارشد وزارت بهداشت

همزمان با انتشارنتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ داوطلبان می توانند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، پاسخنامه خود را نیز دریافت نمایند. کارنامه منتشر شده در این مرحله برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت که قصد تحصیل در یکی از دوره های روزانه، شهریه پرداز دانشگاه های سراسری و همینطور دانشگاه آزاد را دارند، می باشد.

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

مشاوره آزمون ارشد علوم پزشکی ۱۴۰۲

پس از اعلام نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت 1402 داوطلبانی که مطابق کارنامه اولیه خود مجاز به انتخاب رشته در دوره های مختلف روزانه، شهریه پرداز و یا آزاد هستند، می توانند مطابق با علاقه مندی های خود مرحله انتخاب رشته را پشت سر بگذازند.  متقاضیان در وهله اول باید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ را دریافت کرده و مندرجات آن را به دقت مطاله نمایند و سپس کد رشته محل های مورد علاقه خود را از این دفترچه استخراج کنند.

چینش الویت ها در فرم انتخاب رشته حداکثر به تعداد دانشگاه ها و مراکز پذیرنده رشته امتحانی داوطلب کار بسیار راحتی نخواهد بود و بایستی فاکتور های مختلفی در نظر گرفته شود. بهتر است متقاضیان برای انجام یک انتخاب رشته درست حتما با مشاوران آگاهی در ارتباط باشند تا بتوانند به کمک آن ها از نکته ها و فاکتور های موثر در قبولی هر داوطلب با رتبه ای که کسب کرده است، مطلع گردند.

 مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.
نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ و انتخاب رشته دارای چندین سال تجربه هستند، که می توانند به شما کمک کنند انتخاب رشته اصولی را انجام دهید. برای دریافت مشاوره کافی است در کم ترین زمان با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت 1401 چه زمانی اعلام می گردد؟

    در متن مقاله به زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اشاره شده است.

  2. نتیجه اولیه ارشد وزارت بهداشت 1401 از طریق چه سایتی اعلام می شود؟

    اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” اعلام می گردد.

  3. نحوه دریافت نتیجه ارشد وزارت بهداشت 1401 چگونه است؟

    در مقاله فوق به صورت گام به گام به نحوه دریافت نتیجه ارشد وزارت بهداشت 1401 اشاره کرده ایم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره