کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ چند است؟ شما داوطلبان عزیز می‌توانید از آخرین رتبه های قبولی رشته داروسازی در سال های گذشته مطلع شوید. این کار یک دید از محدوده قبولی هر دانشگاه پردیس خودگردان به شما می‌دهد و از این طریق می فهمید که با توجه به رتبه تان در هر انتخاب چه میزان شانس قبولی خواهید داشت. در ادامه این مطلب آخرین تراز و رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ را ارائه کرده ایم.

 

رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰

دسته ای از داوطلبان که رشته داروسازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب می‌کنند، بایستی به این نکته توجه داشته باشند که قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان، در وهله اول نیازمند کسب رتبه مناسب می‌باشد. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

پس از آن هر داوطلب باید با توجه به رتبه ای که بدست آورده است به بهترین شکل ممکن، فرم انتخاب رشته خود را با کد رشته محل های رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان مدنظرش تکمیل نماید.

از آنجایی که داوطلبان برای قبولی در رشته داروسازی براساس رتبه ای که در سهمیه بدست آورده اند، سنجیده می‌شوند، در ادامه این مطلب آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ را به تفکیک  سهمیه ها آورده ایم. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

بخوانید: بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

 

منطقه یک

آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 2158
دانشگاه علوم پزشکی همدان 2326
دانشگاه علوم پزشکی گیلان – رشت 2260
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 2281

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 2377
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 3197
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 3619
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3060

 

منطقه سه

آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1990
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 2063
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 1994
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 2398
دانشگاه علوم پزشکی همدان 2374
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته داروسازی پردیس

همانطورکه پیش‌تر نیز اشاره کردیم، متقاضیان تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان پس از اینکه انتخاب های خود را از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری استخراج کردند، باید بر اساس اینکه چه میزان شانس قبولی دارند، انتخاب هایشان را در سه دسته خوش بینانه، نرمال و بدبینانه الویت بندی کنند.

رشته داروسازی از رشته های پرمتقاضی کنکور تجربی است که در مقابل تقاضا، ظرفیت محدودی دارد. بنابراین هر داوطلب با توجه به رتبه ای که بدست آورده، بایستی در انتخاب رشته، نهایت دقت را داشته و کمترین خطا را انجام دهد تا در نهایت بتواند موفق به کسب قبولی شود.

در این مسیر اطلاع از آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ کمک بزرگی خواهد کرد اما رتبه های قبولی این رشته ممکن است در سال های مختلف به دلایل متعددی همچون تغییر ظرفیت ها و انتخاب داوطلبان کمی متفاوت باشد.

برای جبران این مشکل داوطلبان می‌توانند از یک مشاور که بتواند این مسائل را آنالیز کند، کمک بگیرند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو می‌توانند به شما کمک کنند تا یک انتخاب رشته اصولی داشته باشید و الویت های خود را به نحوی درست انتخاب نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین تراز و رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا اطلاع از آخرین رتبه پذیرفته شدگان داروسازی پردیس ۱۴۰۰ می‌تواند به داوطلبان کنکور تجربی ۱۴۰1 کمک کند؟

    بله، تمامی متقاضیان رشته داروسازی کنکور تجربی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان جهت تخمین شانس قبولی و چینش الویت ها استفاده کنند.

  2. متقاضیان رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان، از چه طریقی می‌توانند به آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان دسترسی داشته باشند؟

    متقاضیان می‌توانند از طریق این مقاله از سایت دانتل کو، از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ اطلاع یابند.

  3. آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگاندر دانشگاه های پردیس خودگردان به چه صورت است؟

    هر دانشگاه با توجه به رتبه و جایگاه علمی که دارد، رتبه های قبولی متفاوتی نیز دارد که در متن مقاله به آن اشاره کردیم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره