انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی پرستاری کنکور 99

یکی از رشته های پر طرفدار در گروه آزمایش علوم تجربی در کنکور سراسری، که هر ساله علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند رشته پرستاری است. برای پذیرفته شدن در این رشته نیازمند برنامه ریزی دقیق هستیم. همچنین برای اینکه بتوانیم انتخاب رشته  صحیح و دقیقی داشته باشیم لازم است از تراز و رتبه افرادی که در سنوات گذشته در این رشته پذیرفته شده اند مطلع شویم. می خواهیم بدانیم رتبه و تراز قبولی پرستاری چگونه است.

 

رتبه قبولی پرستاری کنکور 99

از آنجا که هر بیمار بیشترین ارتباط را با پرستار دارد، لذا رضایت بیمار از بیمارستان در گرو رضایت وی از پرستار می باشد. به همین علت ارزش یک پرستار همسان و هم تراز با یک پزشک عنوان می شود. لذا داوطلبان برای قبولی در این رشته محبوب و پر طرفدار نیازمند برنامه ریزی همه جانبه خواهند بود. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

در راستای برنامه ریزی دقیق تحصیلی و انتخاب رشته صحیح، هر فرد نیازمند منابع اطلاعاتی موثق و مطمئن می باشد. چیزی که باعث هموار شدن مسیر داوطلبان در این زمینه خواهد شد استفاده از تراز و درصدهای افراد پذیرفته شده در کنکور سراسری سال قبل در این رشته می باشد. داوطلبان با استفاده از این رتبه  ها و نرم افزار تخمین رتبه و درصدهای اکتسابی خودشان قادر خواهند بود تا قبولی خود را در آزمون کنکور سنجش نمایند. البته شایان توجه است که نمی‌توان فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیم‌گیری کرد. زیرا این اطلاعات مربوط به سال های قبل است و فقط می‌تواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد . اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید قطعا تغییراتی در روند ذکر شده به وجود خواهد آمد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 2645
دانشگاه شهید بهشتی 3631
دانشگاه شیراز 2742
دانشگاه قزوین 7323
دانشگاه کرمانشاه 3595

 

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 2466
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 3021
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 4368
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 6272

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1248
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1896
علوم پزشکی شیراز 2681
علوم پزشکی مشهد 3014

 

مشاوره قبولی پرستاری

بسیاری از داوطلبان متقاضی انتخاب رشته پرستاری دانشگاه سراسری از زمان برنامه ریزی برای کنکور تا مرحله انتخاب رشته در جستجوی اطلاعاتی درباره تراز های قبولی در این رشته هستند. از آنجا که موفقیت همه ی داوطلبان شرکت کننده در آزمون کنکور سراسری مد نظر گروه مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل است لذا در جدول زیر اطلاعات رتبه و تراز برخی پذیرفته شدگان در دانشگاه های  سراسری برای افراد علاقه مند ارائه می شود.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پزشکی کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره