بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1400 نیز همچون سالهای قبل تعداد زیادی از رشته های تحصیلی خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد تا علاقه مندان بتوانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در این رشته ها ثبت نام کنند. سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org می باشد و کلیه مراحل ثبت نام از قبیل خرید کارت اعتباری ثبت نام، واریز هزینه، دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، انتخاب رشته و … از طریق این سایت انجام می گیرد. همچنین اعلام نتایج نیز از سایت azmoon.org خواهد بود.

کلیه مراحل ثبت نام اولیه، واریز هزینه ثبت نام، دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و اعلام نتایج از طریق سایت azmoon.org قابل پیگیری می‌باشد.

 

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | مهر 1400

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه 1400 در مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد و داوطلبان با توجه به رشته تحصیلی مورد تقاضا و همچنین مدرک فارغ التحصیلی که دارند می توانند وارد یکی از این مقاطع شوند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول تحصیلی به صورت اینترنتی انجام می گیرد و سامانه ثبت نام و اعلام نتایح نیز به نشانی azmoon.org می باشد. داوطلبان باید با مراجعه به این سایت ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مقطع تحصیلی مد نظر خود را دانلود نمایند و پس از تعیین کد رشته های مورد علاقه ، با واریز هزینه و خرید کارت اعتباری مراحل ثبت نام خود را به پایان برسانند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 کلیک کنید.

لازم به ذکر است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 1400 هنوز آغاز نشده است اما پیش بینی می شود همچون سالهای قبل در اوایل مردادماه لینک ثبت نام فعال شود. همچنین نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در اواخر شهریورماه یا اوایل مهرماه اعلام می شود و لینک دریافت نتایج نیز به محض اعلام نتایج در سایت azmoon.org فعال خواهد شد.

بخوانید: دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول در اوایل مرداد ماه آغاز شود.

 

اعلام نتایج بدون کنکور آزاد | مهر 1400

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول تحصیلی 1400، حداکثر تا اواسط مهرماه از طریق سایت azmoon.org اعلام می‌شود و داوطلبان باید با استفاده از کدرهگیری ثبت نام که در زمان نام نویسی دریافت کرده اند، وارد سامانه شده و کارنامه خود را مشاهده نمایند. برای اطلاع ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید.

پیش بینی می شود نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول در اوایل مهر ماه اعلام شود.

 

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | بهمن 1400

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی بهمن ماه نیز به صورت اینترنتی انجام می گیرد و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نام در اوایل دی ماه می باشد. داوطلبانی که از ثبت نام ورودی مهرماه جامانده اند می توانند در این نیمسال تحصیلی در زمانی که اعلام خواهد شد، ثبت نام کنند و نام نویسی نیز در سایت azmoon.org می باشد.

توجه داشته باشید که برای رشته های بدون کنکور ورودی بهمن ماه در هر یک از مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته 4 دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته مجزا منتشر می شود و شما باید با توجه به مقطع تحصیلی موردتقاضا دفترچه ثبت نام مربوطه را دانلود نمایید.

پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در آذر ماه آغاز شود.

 

اعلام نتایج بدون کنکور آزاد | بهمن 1400

چند هفته پس از ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی بدون کنکور دانشگاه آزاد، نتایج نیز اعلام می شود و سایت اعلام نتایج نیز همان azmoon.org می باشد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم تحصیلی، حداکثر تا نیمه اول بهمن ماه است و پذیرفته شدگان با مراجعه به دانشگاه و ثبت نام حضوری، از هفته های آخر بهمن ماه شروع به تحصیل خواهند کرد.

پیش بینی می شود نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول در اوایل مهر ماه اعلام شود.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | سایت 1400

برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 مراحل زیر را لازم است انجام دهید :

  • ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد به نشانی azmoon.org
  • کلیک روی لینک فعال ” ثبت نام دوره های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی با پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 1400 – 1401
  • انتخاب گزینه ” خرید کارت
  • کلیک بر روی گزینه ” ادامه
  • انتخاب دوره تحصیلی مد نظر ( مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته)
  • درج اطلاعات خواسته شده در بخش های مربوطه و کلیک بر روی گزینه “ ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید
  • درج اطلاعات کارت بانکی و کلیک بر روی عبارت ” پرداخت
  • دریافت شناسه پرداخت 8 رقمی پس از واریز موفقیت آمیز هزینه ثبت نام بدون کنکور آزاد

پس از آنکه هزینه ثبت نام را واریز کردید و شناسه پرداخت 8 رقمی به شما ارائه شد، لازم است مجددا به صفحه اول سامانه بازگردید و با کلیک بر روی لینک ثبت نام و درج شناسه پرداخت، فرم ثبت نام و انتخاب رشته را دریافت و تکمیل نمایید.

در پایان مراحل ثبت نام کدپیگیری دریافت خواهید کرد که به معنای موفقیت آمیز بودن ثبت نام شماست. اگر کدپیگیری به شما ارائه نشود، اشکالی در مراحل ثبت نام وجود دارد و باید از ابتدا تمام مراحل را تکرار کنید.

 

مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد 

پس از مطالعه این مطلب که در خصوص سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد azmoon.org خدمتتان ارائه شد، در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل راهنمایی دریافت کنید. همچنین شما عزیزان می توانید ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور خود را با خیالی راحت به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل بسپارید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد کدام سامانه است؟

سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org می باشد.

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اینترنتی انجام می گیرد؟

بله، کلیه مراحل ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی است و نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه ها نمی‌باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه تاریخی است؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر از اوایل مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه از اوایل دی ماه آغاز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره