دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ نیمسال اول مهر ماه و نمسال دوم بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش، پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی azmoon.org اعلام می‌شود. دانشگاه آزاد علاوه بر پذیرش با آزمون از طریق کنکور سراسری، هر ساله در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه نیز از میان علاقه مندان برای مقاطع تحصیلی کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می کند. متقاضیان برای نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی باید از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 مطلع شوند.  

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 از سوی سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام و داوطلبان می توانند پس از مشخص شدن زمان نام نویسی، مطابق دفترچه راهنما سوابق تحصیلی مدارک لازم را آماده و مطابق رشته محل‌های ارائه شده در آن، نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد نظر خود اقدام کنند.

تاکنون مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 بهمن ماه اعلام نشده است.

تمامی علاقه مندان و متقاضیان تحصیل بدون کنکور در دو نیمسال تحصیلی اول و نیم سال دوم در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می توانند جهت ادامه تحصیل در رشته های بدون آزمون گروه‌های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی، ریاضی، زبان و هنر دانشگاه آزاد در این مرحله شرکت کنند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن 1401

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال تحصیلی دوم 1401 در اختیار نداریم، اما پیش بینی می کنیم همانند سال‌های گذشته این فرآیند در اواخر آذر ماه انجام شود. مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در نیمسال تحصیلی دوم برای چهار مقطع تحصیلی به شرح جدول زیر است:  

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 1401

مقطع تحصیلی شروع ثبت نام پایان ثبت نام تمدید زمان ثبت نام 
کارشناسی پیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کارشناسی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی پیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال تحصیلی مهرماه در چهار مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می‌شود. در سال گذشته داوطلبان از تاریخ 15 مرداد تا تاریخ 30 مرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشگاه آزاد به منظور نام نویسی جاماندگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ زمان در نظر گرفته شده را تا 15 شهریور نیز تمدید کرده است. مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 در نیمسال تحصیلی اول برای چهار مقطع تحصیلی به شرح جدول زیر است:  

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 1402

مقطع تحصیلی   زمان شروع ثبت نام زمان خاتمه ثبت نام  تمدید زمان ثبت نام 
کارشناسی پبوسته اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کارشناسی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی پبوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده

مشاوره ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی 1401

دانشگاه آزاد همزمان با شروع ثبت نام بدون آزمون دفترچه‌ای را با عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی برای هر مقطع تحصیلی به صورت جداگانه منتشر می کنند.

علاقه مندان برای اطلاع از مهلت ثبت نام سوابق تحصیلی آزاد ، شرایط و ضوابط نام نویسی، نحوه و هزینه ثبت‌نام و لیست رشته‌های ارائه شده، سهمیه های موثر و … بایستی که این دفترچه را دریافت و به دقت مطالعه کنند. 

پس از مطالعه دفترچه اگر سوالی در جهت نحوه نام نویسی بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد دارید، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مهلت بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه جداگانه انجام می شود؟

بله، مهلت ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه به صورت جداگانه و نزدیک به شروع هر ترم تحصیلی انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکوربرای ورودی مهر ماه چه زمانی است؟

زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی برای ورودی مهر ماه از اوایل مرداد ماه شروع شده و تا نیمه های شهریور ماه ادامه دارد. در مقاله بالا جدول مربوط به زمانبندی ثبت نام را ارائه کرده ایم.

آیا زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401 برای ورودی بهمن ماه از سوی سایت azmoon.org اعلام شده است؟

خیر، تاکنون زمان ثبت نام سوابق تحصیلی اعلام نشده است، اما پیش بینی می شود طبق رویه سال های گذشته در اواخر آذر ماه و یا اوایل دی ماه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره