دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ نیمسال اول مهر ماه و نمسال دوم بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش، پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی azmoon.org اعلام می‌شود. دانشگاه آزاد علاوه بر پذیرش با آزمون از طریق کنکور سراسری، هر ساله در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه نیز از میان علاقه مندان برای مقاطع تحصیلی کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می کند. متقاضیان برای نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی باید از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 مطلع شوند.

 

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ از سوی سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام و داوطلبان می توانند پس از مشخص شدن زمان نام نویسی، مطابق دفترچه راهنما سوابق تحصیلی مدارک لازم را آماده و مطابق رشته محل‌های ارائه شده در آن، نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد نظر خود اقدام کنند.

تاکنون مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 بهمن ماه اعلام نشده است.

تمامی علاقه مندان و متقاضیان تحصیل بدون کنکور در دو نیمسال تحصیلی اول و نیم سال دوم در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می توانند جهت ادامه تحصیل در رشته های بدون آزمون گروه‌های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی، ریاضی، زبان و هنر دانشگاه آزاد در این مرحله شرکت کنند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۲

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال تحصیلی مهرماه در چهار مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می‌شود. در سال گذشته داوطلبان از تاریخ 15 مرداد تا تاریخ 30 مرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشگاه آزاد به منظور نام نویسی جاماندگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ زمان در نظر گرفته شده را تا 15 شهریور نیز تمدید کرده است. مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 در نیمسال تحصیلی اول برای چهار مقطع تحصیلی به شرح جدول زیر است:

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول 1402

مقطع تحصیلی زمان شروع ثبت نام زمان خاتمه ثبت نام  تمدید زمان ثبت نام 
کارشناسی پبوسته اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کارشناسی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی پبوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده

 

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن 1402

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال تحصیلی دوم در اختیار نداریم، اما پیش بینی می کنیم همانند سال‌های گذشته این فرآیند در اواخر آذر ماه انجام شود. مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 در نیمسال تحصیلی دوم برای چهار مقطع تحصیلی به شرح جدول زیر است:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۱۴۰۲

مقطع تحصیلی شروع ثبت نام پایان ثبت نام تمدید زمان ثبت نام 
کارشناسی پیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کارشناسی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی پیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده
کاردانی ناپیوسته  اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده

 

ویرایش فرم ثبت نام 

آن دسته از داوطلبانی که در مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نام نویسی خود را در سایت azmoon.org انجام داده اند، می توانند اطلاعات ورودی خود و کدرشته محل های انتخابی خود را ویرایش کنند. داوطلبان توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعات فردی و تحصیلی خود را اشتباه وارد کنید، ثبت نام شما حتی در صورت پذیرش نیز لغو می شود. لذا توصیه می کنیم رسید انتخاب رشته خود را به صورت کامل مطالعه کنید.

 البته در زمان ویرایش شما می توانید کدرشته محل های انتخابی خود را نیز ویرایش کرده و در صورت تمایل ترتیب اولویت بندی را تغییر داده و یا کدرشته محل جدید را اضافه یا حذف نمایید. 

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

مشاوره ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۲

دانشگاه آزاد همزمان با شروع ثبت نام بدون آزمون دفترچه‌ای را با عنوان دفترچه راهنما انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی برای هر مقطع تحصیلی به صورت جداگانه منتشر می کنند. علاقه مندان برای اطلاع از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرایط و ضوابط نام نویسی، نحوه و هزینه ثبت‌نام و لیست رشته‌های ارائه شده، سهمیه های موثر و … بایستی که این دفترچه را دریافت و به دقت مطالعه کنند. 

پس از مطالعه دفترچه اگر سوالی در جهت نحوه نام نویسی بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد دارید، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مهلت بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا ثبت‌نام برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه جداگانه انجام می شود؟

بله، مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن به صورت جداگانه انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور برای ورودی مهر ماه چه زمانی است؟

زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی برای ورودی مهر ماه از اوایل مرداد ماه شروع شده و تا نیمه های شهریور ماه ادامه دارد. در مقاله بالا جدول مربوط به زمانبندی ثبت نام را ارائه کرده ایم.

آیا زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ برای ورودی بهمن ماه از سوی سایت azmoon.org اعلام شده است؟

خیر، تاکنون زمان ثبت نام سوابق تحصیلی اعلام نشده است، اما پیش بینی می شود طبق رویه سال های گذشته در اواخر آذر ماه و یا اوایل دی ماه باشد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره