تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای هر استان متفاوت می باشد. نکته ای که علاقه مندان و واجدین شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم باید به آن توجه داشته باشند، این است که برای تکمیل مراحل نام نویسی در این آزمون باید به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی مربوط به استان محل زندگی خود مراجعه کنند. نام نویسی در آزمون نمونه دولتی برای هر داوطلب در مهلت اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش و از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت او امکان پذیر است. به منظور راهنمایی متقاضیان در ادامه این مطلب به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 _ 1402 هر استان اشاره کرده ایم.

 

سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در سال های اخیر، ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت مجزا از ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم انجام می شود. با مجوز وزارت آموزش و پرورش، ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت مجزا برای هر استان صورت می گیرد.

بنابراین وظیفه ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 برعهده وزارت آموزش و پرورش هر استان امی باشد. بنابراین هر داوطلب موظف است جهت تکمیل مراحل ثبت نام خود در آزمون نمونه دولتی مقطع دهم به سایت ثبت نام استان محل زندگی خود مراجعه کرده و مراحل نام نویسی را تکمیل کند.

 

سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

تمامی مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نامی هر استان به صورت مجزا انجام می شود. تمامی داوطلبان می توانند مطابق جدول زیر به وبسایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود مراجعه کنند و فرم ثبت نام اینترنتی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مربوط به استان محل زندگی خود را تکمیل کنند.

استان آدرس سامانه
استان آذربایجان شرقی namatest.ir
استان آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
استان اردبیل 217.219.153.218
استان اصفهان sanjesh.isfedu.ir
استان البرز azmoon.albmedu.ir
استان ایلام ilam.natije.ir
استان بوشهر buedu.ir
استان تهران azmoon.tehranedu.ir
استان شهرستان های تهران sanjesh.teo.ir
استان چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
استان خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
استان خراسان رضوی 10.69.78.13
استان خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
استان خوزستان azmoon.khouzedu.ir
استان زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
استان سمنان iranschl.ir
استان سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
استان فارس sanjesh.farsedu.ir
استان قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
استان قم qom.natije.ir
استان کردستان 10.249.7.204
استان کرمان sanjesh.kermanedu.ir
استان کرمانشاه azmoonkedu.ir
استان کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
استان گلستان nemooneh.goledu.ir
استان گیلان sanjesh.giledu.ir
استان لرستان lorestan.natije.ir
استان مازندران 217.219.172.53
استان مرکزی markazi.natije.ir
استان هرمزگان 10.187.50.22
استان همدان hamedan.natije.ir
استان یزد result.yazdedu.ir

 

توجه

دسته ای از داوطلبان که مراحل نام نویسی خود را در سایت ثبت نام استان محل زندگی خود تکمیل کرده اند، بایستی چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی و در تاریخ های اعلام شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. 

متقاضیان برای این منظور باید به سامانه همگام به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir مراجعه کنند. کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲  شامل اطلاعات مهمی همچون زمان برگزاری آزمون، حوزه امتحانی و … می باشد که به همراه داشتن آن در جلسه امتحان الزامی است.

 

مشاوره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ 

لازم است متقاضیان در نظر داشته باشند که پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 _ 1402 و گذشت یک بازه زمانی چهار تا شش هفته از برگزاری این آزمون، نتایج منتشر می گردد.

 تمامی متقاضیان می توانند برای دریافت نتایح آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، مجدد به سایتی که در آن مراحل نام نویسی خود را تکمیل کرده اند، مراجعه کنند. در واقع وبسایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم همانند وبسایت ثبت نام به صورت استانی می باشد.  

شما متقاضیان عزیز و اولیا گرامی می توانید برای تکمیل مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از تمامی استان ها در سراسر کشور با مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و ثبت نام خود را به آن ها بسپارید. برای این منظور می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام نمونه 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

وبسایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ کدام سامانه می باشد؟

وبسایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 _ 1402 برای هر استان متفاوت می باشد که در متن مقاله فوق به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استان اشاره کرده ایم.

آیا سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 _ 1402 همان سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم می باشد؟

خیر، از سال گذشته فرآیند ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم جدا شده است و هر کدام به صورت جداگانه برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره