دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه دولتی و پردیس خودگردان

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ برای نیمسال اول در شهریور و برای نیمسال دوم در دی ماه می‌باشد. دانشگاه‌های علمی‌کاربردی در دو بازه زمانی به صورت بدون کنکور در نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجویان در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می‌کنند. پذیرش در این مرحله بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی می‌باشد و متقاضیان صرفا با اطلاع از زمان ثبت‌نام می‌توانند مراحل نام‌نویسی خود را تکمیل کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم به مهلت ثبت نام علمی کاربردی 1403 و تمدید آن بپردازیم.

 

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳

همانگونه که در جدول زیر نیز مشاهده می‌کنید، مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه با یکدیگر متفاوت است. به عبارتی دیگر ثبت‌نام نیمسال اول و دوم در دانشگاه علمی‌کاربردی در دو بازه زمانی مجزا صورت می‌گیرد. زمان ثبت نام در هر نیمسال، در زمان‌هایی نزدیک به شروع نیمسال اول و دوم از سوی سازمان سنجش اعلام می‌گردد.

متقاضیان باید در مهلت مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

نیمسال تحصیلی زمان ثبت نام
نیمسال اول مهر کاردانی شهریور ماه ۱۴۰۳
کارشناسی
نیمسال دوم بهمن کاردانی بهمن ماه ۱۴۰۳
کارشناسی

سازمان سنجش به منظور مساعدت با داوطلبان جامانده، زمان ثبت‌نام در این مرحله را تمدید می‌کند. در صورتی که بازه زمانی در نظر گرفته‌شده برای تمدید زمان ثبت‌نام بدون به اتمام برسد، متقاضیان نمی‌توانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما از تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1403 آن مطلع گردید. اینگونه می‌توانید بدون مشکل مراحل نام‌نویسی خود را تکمیل نمایید.

❌ داوطلبان گرامی توصیه می کنیم حتما پیش از انجام فرآیند نام نویسی حتما مقاله راهنما جامع ثبت‌نام زیر را مطالعه نمایید.

 

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 1403

هر سال تعدادی از داوطلبان در بازه زمانی تعیین شده ثبت‌نام خود تکمیل نمی کنند و از آن جا می مانند. لذا سازمان سنجش چند روز دیگر مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه را تمدید می کند. در این فرصت مجدد داوطلبان با مراجعه به سایت sanjesh.org می توانند فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند. به محض اعلام در جدول زیر اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نیمسال تحصیلی تمدید مهلت ثبت نام
نیمسال اول مهر
کاردانی اعلام نشده
کارشناسی اعلام نشده

در این فرصت مجدد داوطلبانی که ثبت‌نام خود را تکیمل نموده اند نیز می توانند فر م ثبت نام و انتخاب رشته خود را ویرایش نمایند. برای اطلاع از نحوه ویرایش فرم انتخاب رشته مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۳

پیش بینی می‌شود که مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403 برای نیمسال تحصیلی دوم، مشابه سال‌های گذشته در دی ماه باشد. به محض مشخص شدن زمان ثبت‌نام بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در نیمسال تحصیلی دوم دانشگاه علمی‌کاربردی، تاریخ دقیق را در این قسمت منتشر می‌کنیم.

همانند ثبت‌نام نیمسال اول مهلت ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۳ نیز چند روز دیگر تمدید خواهد شد و البته شما در صورت نیاز می توانید فرم انتخاب رشته خود را ویرایش کنید.

نیمسال تحصیلی تمدید مهلت ثبت نام
نیمسال دوم بهمن ماه
کاردانی اعلام نشده
کارشناسی اعلام نشده

معمولا در فرصت ثبت‌نام بدون کنکور در بهمن ماه، ظرفیت‌هایی که در نیمسال تحصیلی اول خالی مانده‌اند، توسط علاقه‌مندان و واجدین شرایط برای تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در نظر گرفته می‌شوند. داوطلبانی که از ثبت‌نام نیمسال اول مهرماه جامانده‌اند و یا قصد ورود به دانشگاه علمی‌کاربردی از نیمسال تحصیلی دوم را دارند؛ باید اقدام به ثبت نام در دانشگاه علمی‌کاربردی در ورودی بهمن ماه نمایند.

 

مشاوره قبولی در دانشگاه

توصیه می‌کنیم داوطلبان قبل از تکمیل مراحل نام‌نویسی خود، ابتدا دفترچه راهنما را دریافت کنند. سپس بعد از مشخص‌کردن رشته و مرکز آموزشی‌خود، مدارک لازم را آماده نمایند و در نهایت نیز مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

نکته مهمی که وجود دارد، این است که ثبت‌نام فقط در بازه‌های زمانی اعلام شده انجام می‌شود و به عبارتی خارج از مهلت ثبت‌ نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ امکان تکمیل فرم ثبت‌نام برای متقاضیان وجود ندارد.

در صورتی که در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی و لیست رشته های ارائه شده در هر واحد آموزشی سوالات بیشتری دارید، می‌توانید برای دریافت راهنمایی و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در ارتباط باشید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403 از چه طریقی اعلام می شود؟

    مهلت ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

  2. ثبت نام ورودی بهمن ماه در چه تاریخی است؟

    بازه زمانی ثبت نام در نمیسال دوم را در جدول قرار داده ایم.

  3. آیا فرصت ثبت‌نام دانشگاه علمی‌کاربردی تمدید نیز می‌شود؟

    بله، مهلت ثبت نام برای چند روزی از سوی سازمان سنجش تمدید می‌گردد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره