دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ همزمان با آغاز نام نویسی در سایت دانشگاه ازاد ” azmoon.org ” از منتشر که لینک دانلود آن را درادامه قرار داده‌ایم. تمامی متقاضیان دانشگاه آزاد می‌توانند با توجه به مدرک مقطع قبلی، رشته‌ی مورد نظرشان در یکی از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل دهند. داوطلبان پیش از ثبت‌نام باید به صورت کامل دفترچه را مطالعه کنند. سپس کدرشته محل‌های انتخابی را انتخاب و استخراج کنند.

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی در نوبت بهمن ماه آغاز شد. دانشگاه فقط در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو خواهد کرد. در ادامه می توانید دفترچه مربوطه را دانلود نمایید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

با شروع زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir برای هر کدام از مقاطع نیز یک دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ می گردد. تمامی متقاضیان در قدم اول بایستی که به سایت نامبرده مراجعه کنند و دفترچه مقطع مورد نظر خود را دریافت کنند و به دقت تمامی مندرجات آن را مطالعه کنند. توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی مقاله راهنما زیر را مطالعه نمایید.

حتما بخوانید: راهنما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

برای ثبت نام به موقع نیاز هست که داوطلبان در زمان ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org سریعا ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ را دانلود و مطالعه کنند. سپس کدرشته محل‌های مورد نظر خود را الویت بندی کرده و به دقت در فرم مربوطه درج کنند.

دانلود دفترچه راهنما ورودی نیمسال دوم (بهمن ماه)
(تا کنون منتشر نشده)
برای دانلود دفترچه کارشناسی پیوسته ۱۴۰۱ کلیک کنید
برای دانلود دفترچه کاردانی ناپیوسته ۱۴۰۱ کلیک کنید

دفترچه‌های مقاطع مختلف شامل مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته به صورت مجزا از یکدیگر در لینک های جداگانه در این سایت قرار خواهد گرفت. که متناسب با مقطع انتخابی خود، دفترچه مورد نظر خود را دانلود کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 | نیمسال دوم

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه 1401 در روزهای نزدیک به آغاز ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد برای مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پییوسته و ناپییوسته از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مربوطه منتشر می گردد. 

مقطع کارشناسی

 با کلیک بر روی متن زیر می توانید دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی سال ۱۴۰۱ دانلود کنید.

✅ داوطلبانی که دارای مدارک دیپلم دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، چهارساله نظام قدیم، دیپلم نظام قدیم ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های مقطع کارشناسی پبوسته شرکت نمایند.

✅ همه داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته هستند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

ثبت نام در این مقطع انجام نگرفت

مقطع کاردانی 

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی 1401 را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود کنید.

❌ فارغ التحصیلان دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سالی ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در مقطع کاردانی ناپبوسته انتخاب رشته کنند.

❌ داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید فقط می توانند در مقطع کاردانی پبوسته شرکت کنند.

ثبت نام نوبت بهمن ۱۴۰۱ در این مقطع انجام نگرفت

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ | نیمسال اول

داوطلبانی که جزو فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید هستند. می توانند دفترچه‌ی کاردانی پیوسته و داوطلبانی که جزو فارغ الاحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند بایستی دفترچه کاردانی ناپیوسته را دانلود کنند. از میان کدرشته محل‌های مندرج در این دفترچه‌ها مطابق با شرایط خود انتخاب کنند.

مقطع کارشناسی

دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی 1401 را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود و دریافت کنید.

✅ داوطلبانی که دارای مدارک دیپلم دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، چهارساله نظام قدیم، دیپلم نظام قدیم ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های مقطع کارشناسی پیوستهشرکت نمایند.

✅ همه داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته هستند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

مقطع کاردانی 

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ۱۴۰۱ را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود و دریافت کنید.

❌ داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید فقط می توانند در مقطع کاردانی پیوسته شرکت کنند.

❌ فارغ التحصیلان دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سالی ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در مقطع کاردانی ناپیوسته انتخاب رشته کنند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

دفترچه راهنما همزمان با زمان ثبت‌نام منتشر می شود و داوطلبان متقاضی با مراجعه به سایت دانشگاه می توانند نام نویسی خود را انجام دهند. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در هر مقطع شامل اطلاعات مهمی از جمله شرایط و ضوابط، مدارک، زمان، نحوه و لیست کدرشته محل ارائه می‌باشد. که متقاضیان پیش از ثبت نام ملزم به دانستن آن ها هستند. تا کنون زمان انتشار این دفترچه اعلام نشده است به محض اعلام زمان انتشار در جدول زیر بروزرسانی خواهد شد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

مقطع تحصیلی نیمسال اول مهر نیسمال دوم بهمن
مقطع کاردانی  پیوسته 5 مرداد ۱۴۰۱ انجام نگرفت
ناپیوسته 18 مرداد ۱۴۰۱ ۳۰ آذر تا ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱
مقطع کارشناسی پیوسته 18 مرداد ۱۴۰۱ ۳۰ آذر تا ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱
ناپیوسته 25 تیر ماه ۱۴۰۱ انجام نگرفت

مشاوره پذیرش سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

داوطلبانی که جزو فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید هستند. می توانند دفترچه کاردانی پییوسته را دانلود کنند. داوطلبانی که جزو فارغ الاحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند. بایستی دفترچه کاردانی ناپییوسته را دانلود کنند. و از میان کدرشته محل‌های مندرج در این دفترچه‌ها مطابق با شرایط خود انتخاب کنند.

داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم همراه با مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند. می‌توانند دفترچه کارشناسی پییوسته و داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پبوسته و یا ناپبوسته می‌توانند دفترچه کارشناسی ناپبوسته را دانلود و از میان کدرشته محل‌های این دفترچه‌ها انتخاب رشته کنند.

دانشگاه آزاد مقاطع کاردانی و کارشناسی را ارائه می دهد. اما فقط واجدین شرایط می توانند در مقطع‌های مربوطه ثبت نام کنند. بنابراین توصه ما به شما این است که تمامی مندرجات دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع مورد نظر خود را به دقت مطالعه و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

برای دریافت مشاوره و چینش الویت های خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل نیز در ارتباط باشید تا در نهایت بتوانید به صورت بدون کنکور در رشته مورد علاقه خود وارد دانشگاه شده و ادامه تحصیل دهید.

بیشتر بخوانید: راهنما ثبت نام بدون کنکور 1401

برای دریافت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401 برای نیمسال اول و دوم به صورت مجزا از یکدیگر منتشر می گردد؟

بله، دفترچه‌های انتخاب رشته هر ساله برای چهار مقطع تحصیلی و دو نیمسال مهر و بهمن به وصرت مجزا از یکدیگر منتشر می شود.

متقاضیان برای دریافت دفترچه‌‌راهنما برای مقاطع کاردانی و کارشناسی چه تاریخی منتشر می شود؟

دفترچه ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و برای آسودگی شما عزیزان این دفترچه در متن مقاله قرار داده شده است.

دفترچه انتخاب رشته برای مقاطع کاردانی و کارشناسی چه تاریخی منتشر می شود؟

تاریخ دقیق انتشار این دفترچه‌ها مشخص نیست اما به زمان‌‌های پیش بینی شده در متن مقاله اشاره کرده‌ایم

‫12 دیدگاه ها

 1. سلام
  دیپلمم رو دررشته حسابداری از هنرستان فنی حرفه ای گرفتم
  و ترم۴ رشته حسابداری را دردانشکده دولتی روزانه باموفقیت گذرانده ام
  آیا مجاز به ثبت دررشته روانشناسی پیوسته دردانشگاه آزاد هستم ومیتوانم هردورشته رو بصورت همزمان بخوانم؟؟

  1. سلام در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته پرستاری به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود و نوع پذیرش این رشته به صورت با کنکور می باشد.

 2. با سلام و عرض ادب و احترام 🙏🏻
  بنده دیپلم کامپیوتر از هنرستان دارم_ (پیش‌دانشگاهی ندارم)
  حالا میخواهم در دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته برنامه نویسی ویا معماری بخوانم!
  ۲تا سوال دارم:
  ۱_اینکه، نزدیکترین تاریخ از الان که آبان‌ماه/۱۴۰۱ است، چه زمانی باید اقدام به ثبت‌نام کنم؟
  ۲_با توجه به توضیحات فوق که دیپلم ۳ساله ترمی خواندم و پیش‌دانشگاهی ندارم ، باید در کدام گزینه‌های کاردانی پیوسته یا ناپیوسته ویا کارشناسی پیوسته ویا ناپیوسته اقدام به اخذ دفترچه راهنمای ثبت نام بگیرم.
  از اینکه پاسخ می‌دهید نهایت تشکر و قدردانی را دارم 🌹🙏🏻

  1. سلام دوست عزیز
   شما با توجه به مدرک دیپلم فقط می توانید در مقطع کاردانی نام نویسی کنید.
   برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی باید یا دارای مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی باشید.
   برای اطلاع از رشته های ارائه شده باید دفترچه راهنما ثبت نام آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته را مطالعه نمایید.

 3. سلام
  کارشناسی مامایی خواندم
  حالا می خوام بدون کنکور آموزش ابتدایی ارشد شرکت کنم آیا امکان دارد ؟

  1. سلام تا کنون اطلاعیه ای جهت زمان انتشار دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه اعلام نشده است. به محض انتشار در متن مقاله اطلاع رسانی و لینک دانلود را قرار خواهیم داد.

  1. سلام بله ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد که به صورت استعداد درخشان می باشد هر ساله دانشجو می پذیرد

  1. سلام در صورت داشتن شرایط لازم که در دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد درج شده است می توانید در این رشته ادمه تحصیلی دهید.
   برای بررسی شرایط خود نیز می توانید با کارشناسان مجموعه دانتل کو تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره