بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

دفترچه راهنما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ در ادامه مطلب برای دانلود قرار داده ایم و زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته 1400 چند روز قبل شروع ثبت نام می باشد. تمامی متقاضیانی که قصد ورود به دانشگاه آزاد را دارند می توانند با توجه به مدرک مقطع قبلی خود و همینطور رشته مورد نظرشان در یکی از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 نیازمند این است که داوطلبان اطلاع داشته باشند که چه کد رشته محل هایی در مقطع مورد نظرشان ارائه شده است.

 

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

با شروع زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  در سایت سازمان سنجش، پذیرش دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir برای هر کدام از مقاطع نیز یک دفترچه راهنمای انتخاب رشته و ثبت نام منتشر می گردد.

تمامی متقاضیان در قدم اول بایستی که به سایت نامبرده مراجعه کنند و دفترچه مقطع مورد نظر خود را دریافت کنند و به دقت تمامی مندرجات آن را مطالعه کنند. دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر مقطع شامل اطلاعات مهمی از جمله شرایط و ضوابط، مدارک، زمان، نحوه و لیست کد رشته محل های ارائه شده می باشد که متقاضیان پیش از ثبت نام ملزم به دانستن آن ها هستند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

برای ثبت نام به موقع نیاز هست که داوطلبان در زمان های اعلام شده در سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتیazmoon.org سریعا ابتدا دفترچه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400را دانلود و مطالعه کنند و سپس کد رشته محل های مورد نظر خود را الویت بندی کرده و به دقت در فرم مربوطه درج کنند.

لازم است اشاره کنیم که دفترچه‌های مقاطع مختلف شامل مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته به صورت مجزا از یکدیگر در لینک های جداگانه در این سایت قرار خواهد گرفت که متناسب با مقطعی که انتظار دارید دفترچه مورد نظر خود را دانلود کنید.

 

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ | نیمسال اول

داوطلبانی که جزو فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید هستند می توانند دفترچه‌ی کاردانی پیوسته و داوطلبانی که جزو فارغ الاحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند بایستی دفترچه کاردانی ناپیوسته را دانلود کرده و از میان کد رشته محل های مندرج در این دفترچه‌ها مطابق با شرایط خود انتخاب کنند.

بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

 

مقطع کاردانی 

دفترچه راهنما ثبت نام در مقطع کاردانی سال 1400 را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود و دریافت کنید.

مقطع کارشناسی 

دفترچه راهنما ثبت نام در مقطع کارشناسی سال 1400 را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود و دریافت کنید.

 

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰| نیمسال دوم

دفترچه های ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه 1400 در روزهای نزدیک به آغاز ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد برای مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته از طرف سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 مربوطه منتشر می گردد. 

❌❌به محض انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه 1400 برای دانلود قرار داده می شود.❌❌

 

مقطع کاردانی 

دفترچه‌ی راهنما ثبت نام در مقطع کاردانی سال 1400 را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود کنید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته 1400

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کاردانی ناپیوسته 1400

مقطع کارشناسی

 با کلیک بر روی متن زیر می توانید دفترچه‌ی راهنما ثبت نام در مقطع کارشناسی سال 1400 دانلود کنید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته ۱۴۰۰

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کاردانی ناپیوسته ۱۴۰۰

 

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

داوطلبانی که جزو فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید هستند می توانند دفترچه کاردانی پیوسته و داوطلبانی که جزو فارغ الاحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند بایستی دفترچه کاردانی ناپیوسته را دانلود کرده و از میان کد رشته محل های مندرج در این دفترچه ها مطابق با شرایط خود انتخاب کنند.

داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم همراه با مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند می توانند دفترچه کارشناسی پیوسته و داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته می توانند دفترچه کارشناسی ناپیوسته را دانلود و از میان کد رشته محل های این دفترچه‌ها انتخاب رشته کنند.

همانطور که ملاحظه کردید، دانشگاه آزاد چهار مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را ارائه می دهد، اما فقط واجدین شرایط می توانند در مقطع های مربوطه ثبت نام کنند، بنابراین توصه ما به شما این است که تمامی مندرجات دفترچه مقطع مورد نظر خود را به دقت مطالعه کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

برای دریافت مشاوره و چینش الویت های خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل نیز در ارتباط باشید تا در نهایت بتوانید به صورت بدون کنکور در رشته مورد علاقه خود وارد دانشگاه شده و ادامه تحصیل دهید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا دفترچه های انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 1400 برای نیمسال اول و دوم به صورت مجزا از یکدیگر منتشر می گردد؟

بله، دفترچه‌های انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد هز ساله برای چهار مقطع تحصیلی و دو نیمسال مهر و بهمن به وصرت مجزا از یکدیگر منتشر می شود.

متقاضیان برای دریافت دفترچه‌ رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 برای مقاطع کاردانی و کارشناسی چه تاریخی منتشر می شود؟

دفترچه ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه ازاد از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و برای آسودگی شما عزیزان این دفترچه در متن مقاله قرار داده شده است.

دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه ازاد برای مقاطع کاردانی و کارشناسی چه تاریخی منتشر می شود؟

تاریخ دقیق انتشار این دفترچه‌ها مشخص نیست اما به زمان‌‌های پیش بینی شده در متن مقاله اشاره کرده‌ایم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره