بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردیدانشگاه های بدون آزمون

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400

هر ساله دانشگاه های مختلفی از میان واجدین شرایط دانشجویانی را به صورت بدون آزمون پذیرش می کنند که در سال های اخیر شاهد ارائه رشته های بدون آزمون در دانشگاه‌های سراسری، آزاد و علمی کاربردی بوده ایم. دانشگاه‌های علمی کاربردی در دو بازه زمانی مهر و بهمن ماه از میان متقاضیان مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشچو می پذیرد. لازمه ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه‌ها اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن ماه 1400 می‌باشد که در ادامه به این موضوع پرداخته ایم.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، دو بار در سال و به منظور پذیرش دانشجو در دو نیمسال اول (ورودی مهر ماه) و نیمسال دوم (ورودی بهمن ماه) انجام می گردد و از آنجایی که از طریق سازمان سنجش انجام می شود، متقاضیان بایستی در تاریخ‌های مشخصی که مجدد از سوی این سازمان اعلام می گردد، به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند و پس از دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400، از کد رشته محل های ارائه شده مطلع گردند.

ثبت نام داشنگاه علمی کاربردی در تاریخ 24 مرداد ماه 1400 آغاز و تا 31 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم ثبت نام دانشگاه‌های علمی‌کاربردی به منظور پذیرش بدون آزمون متقاضیان در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می شود. تاریخ های اعلام شده جهت ثبت نام علمی‌کاربردی برای این دو نیمسال از یکدیگر مجزا است و معمولا در زمان هایی نزدیک به شروع نیمسال اول و دوم از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه هایی منتشر می شود.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی | ورودی مهر

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400 تا کنون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد، داوطلبان از تاریخ 24 تا 31 مرداد ماه می توانند با مزراجعه به سایت سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. برای اطلاع از سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400 کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی | ورودی بهمن

داوطلبانی که از ثبت نام علمی کاربردی ورودی مهرماه جامانده اند یا به طور کلی قصد ورود به را در ورودی بهمن ماه و نیمسال دوم دارند، بایستی در ثبت نام علمی کاربردی ورودی بهمن ماه شرکت کنند.

در سال های گذشته متقاضیان در دهه دوم دی ماه توانستند ثبت نام علمی کاربردی خود را برای ورودی بهمن ماه، انجام دهند. در خصوص ثبت نام علمی کاربردی 1400 در نیمسال دوم نیز سازمان سنجش اطلاعیه ای منتشر نکرده است، اما پیش بینی می شود همانند سال های گذشته، در دی ماه این فرصت در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

چنانچه سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه های مربوط به زمان ثبت نام دانشگاه‌های علمی‌کاربردی 1400 در نیمسال دوم و مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی را اعلام کرد، در این قسمت از مقاله قرار خواهیم داد.

تاکنون زمان مشخصی از سوی سازمان سنجش ثبت نام نیمسال اول ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی مشخص نشده است.

 

مشاوره پذیرش دانشگاه علمی کاربردی 

چنانچه قصد شرکت در ثبت نام بدون آزمون علمی‌کاربردی را دارید، بایستی بدانید که آیا طبق دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی شرایط شرکت را دارید و یا به اصطلاح واحد شرایط می باشید یا خیر.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی و البته اطلاع از کد رشته محل های ارائه شده بایستی دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400 منتشر شده از سایت سازمان سنجش را به دقت مطالعه کنید.

شما متقاضیان عزیز می توانید برای دریافت پاسخ سوالاتتان و همینطور دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400 و چینش الویت ها با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ماه نیز در مقاطع تحصیلی مختلف دانشجو می پذیرد؟

بله، دانشگاه‌های علمی کاربردی به منظور ثبت نام جاماندگان از ورودی مهر ماه، در بهمن ماه نیز در مثاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو جذب می نماید.

ثبت نام دانشگاه‌های علمی کاربردی 1400 در چه تاریخی انجام می شود؟

تا کنون تاریخ مشخصی برای ثبت نام علمی کاربردی 1400 مشخص نشده است، اما در متن مقاله به زمان تخمینی اشاره کرده ایم.

معمولا بازه زمانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چند روزه است؟

معمولا برای ثبت نام دانشگاه‌های علمی کاربردی یک بازه زمانی یک هفته ای در نظر گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره