بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400 | زمان ، سایت و نحوه ویرایش

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هرسال برای پذیرش دانشجو در نیمسال های تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می‌گیرد. علاقه‌مندان می‌توانند براساس سوابق تحصیلی خود در یکی از رشته های متنوعی که در گروه های علوم انسانی، فنی مهندسی، علوم تجربی، هنر و زبان ارائه می‌شوند، ثبت نام و انتخاب رشته کنند. زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در نیمسال اول تحصیلی معمولا تا اواخر شهریورماه ادامه دارد و با توجه به درخواست داوطلبان، لینک ویرایش اطلاعات تا آخرین روز ثبت نام فعال است تا در صورت لزوم، اگر داوطلبی قصد تغییر اولویت های انتخابی خود را داشت یا مشخصات خود را در فرم ثبت نام اشتباه درج کرده باشد، بتواند از طریق لینک ویرایش فرم ثبت نامی را دریافت و اصلاحات لازم را اعمال نماید. در این مقاله به ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400 پرداخته ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و امکان وارد کردن اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام یا فرم انتخاب رشته وجود دارد، لذا مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی این امکان را فراهم می‌کند تا داوطلبانی که قصد ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را دارند، بتوانند با مراجعه به سایت و دریافت فرم، اطلاعات اشتباه را اصلاح نمایند.

لینک ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 تا آخرین روز درنظر گرفته شده برای ثبت نام در سایت فعال است و در صورتی که زمان ثبت نام برای نام نویسی داوطلبان جا مانده از ثبت نام تمدید شود نیز فرصت ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند، فراهم می‌باشد.

سایت ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400

ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و در سایت azmoon.org انجام می‌گیرد. متقاضیان برای اقدام به ویرایش فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود باید وارد سایت فوق شده و پس از درج اطلاعات ثبت نامی خود مثل کد ملی، شناسه و کلمه عبور ثبت نام، فرم را دریافت و اصلاح نمایند.

بنابراین برای ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیازی نیست که هزینه پرداخت کنید یا کارت اعتباری تهیه نمایید ولی حتما باید اطلاعات خود را در دسترس داشته باشید تا بتوانید فرم را دریافت نمایید.

مراحل ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پس از ورود به صفحه ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400 سایت azmoon.org در بخش میزکار سه قسمت را مشاهده خواهید کرد:

  • بخش ویرایش انتخاب رشته
  • بخش اضافه کردن گروه آزمایشی
  • بخش تغییر گروه آزمایشی

اگر می‌خواهید گروه آزمایشی ثبت نامی خود را تغییر دهید وارد بخش ویرایش انتخاب رشته شوید ، برای اضافه کردن گروه آزمایشی جدید باید وارد بخش اضافه کردن گروه آزمایشی شوید و در صورت تمایل به تغییر اولویت های انتخابی خود در فرم انتخاب رشته، باید از طریق بخش ویرایش انتخاب رشته اقدام کنید.

داوطلبانی که قصد تغییر یا اضافه کردم گروه آزمایشی جدید دارند، توجه داشته باشند که باید هزینه ثبت نام و انتخاب رشته در گروه آزمایشی جدید را از طریق خرید کارت اعتباری واریز نمایند اما تغییر فرم انتخاب رشته بدون پرداخت هزینه است.

برای ویرایش فرم انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه ازاد می‌توانید رشته های جدید را اضافه کنید ، اولویت‌های انتخابی خود را جابجا کنید یا تعدادی از رشته های انتخابی که علاقه ای به آنها ندارید، حذف نمایید. حتما پیش از ویرایش فرم انتخاب رشته، اگر دفترچه اصلاحیه ای منتشر شده بودید دانلود و بررسی کنید زیرا ممکن است تعدادی کد رشته اضافه یا حذف شده باشند که لازم است شما از آنها اطلاع یابید. پس از ویرایش اطلاعات نیز حتما گزینه ثبت اطلاعات را بزنید تا تغییرات اعمال شده، ذخیره شوند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا