دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد

ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ تا اتمام مهلت ثبت‌نام امکان پذیر می باشد. در زمان ثبت نام ممکن است داوطلبان اشتباه کرده و اطلاعات خود را به طور نادرست وارد کنند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد درست بودن اطلاعات ثبت نامی و مردود شدن قبولی در صورت مغایرت اطلاعات، بسیار مهم است که داوطلبان از زمان ویرایش اطلاعات آگاه باشند و نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. در این مقاله به بررسی کامل زمان و نحوه ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد 1403 پرداخته ایم پس تا انتها همراه ما باشید.

 

زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

با توجه به اینکه ثبت‌نام دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و امکان وارد کردن اطلاعات اشتباه در فرم ثبت‌نام یا فرم انتخاب رشته وجود دارد، لذا مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد این امکان را فراهم کرده تا داوطلبانی که قصد ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ خود را دارند، بتوانند با مراجعه به سایت و دریافت فرم اطلاعات اشتباه را اصلاح نمایند.

در ادامه به زمان ویرایش ثبت نام آزاد 1403 در هر نیمسال تحصیلی به تفکیک اشاره کرده ایم.

مقطع نیمسال تحصیلی
اول – مهر دوم – بهمن
کاردانی پیوسته تیر ماه ۱۴۰۳ دی ماه ۱۴۰۳
کاردانی ناپیوسته مرداد ماه ۱۴۰۳ دی ماه ۱۴۰۳
کارشناسی پیوسته مرداد ماه ۱۴۰۳ دی ماه ۱۴۰۳
کارشناسی ناپیوسته مرداد ماه ۱۴۰۳ دی ماه ۱۴۰۳
برای ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیازی به پرداخت هزینه نیست. ولی حتما باید اطلاعات خود را در دسترس داشته باشید تا بتوانید فرم را دریافت نمایید.

برخی از داوطلبان پس از ثبت اطلاعات خود متوجه شوند برخی موارد را به اشتباه وارد کرده اند و یا قصد تغییر الویت های فرم انتخاب رشته خود را داشته باشند. در این صورت می توانند پیش از اتمام مهلت انتخاب رشته مجدد به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ را انجام دهند.

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

نحوه ویرایش بدون کنکور دانشگاه آزاد 1403

چنانچه قصد ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ را دارید، کافی است طبق مراحل زیر پیش رفته و اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ”  azmoon.org ” مراجعه نمایید. 

2️⃣ بر روی لینک “ سامانه ثبت نام پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی  1401 ”  کلیک کنید.

ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

3️⃣ در صفحه جدید سریال و کد هگیری برای ورود به صفحه شخصی تان وارد کنید.

4️⃣ در صفحه شخصی خود و در قسمت میزکار سه قسمت شامل ” بخش ویرایش انتخاب رشته ” ، ” بخش اضافه کردن گروه آزمایشی ” و ” بخش تغییر گروه آزمایشی ” را مشاهده می کنید.

5️⃣ برای ویرایش فرم انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه ازاد می‌توانید رشته های جدید را اضافه کنید ، اولویت‌های انتخابی خود را جابجا کنید یا تعدادی از رشته های انتخابی که علاقه ای به آنها ندارید، حذف نمایید.

 

توجه

داوطلبانی که قصد تغییر یا اضافه کردن گروه آزمایشی جدید دارند، توجه داشته باشند که باید هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی جدید را از طریق خرید کارت اعتباری واریز نمایند، اما تغییر فرم انتخاب رشته بدون پرداخت هزینه است.

 

موارد قابل ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

در مرحله اول توصیه می‌شود که در هنگام ثبت نام دقت کافی داشته باشید تا اطلاعات به درستی ثبت شود. تا حد امکان برای ثبت اطلاعات به کافی نت مراجعه نکنید و خودتان این کار را با دقت کامل انجام دهید. مهم ترین اطلاعاتی که در صورت اشتباه بودن باید آن‌ها را ویرایش کنید، به شرح زیر هستند.

🔴معدل مهم ترین قسمت اطلاعات است که در صورت وجود کوچک ترین مغایرت قبولی داوطلب مردود خواهد شد. در صورت اشتباه وار کردن معدل دیپلم خود حتما نسبت به ویرایش ثبت نام آزاد 1403 آن اقدام کنید.

🔴دیده شده است افرادی که در کافی نت ثبت نام می‌کنند، عکس شان به اشتباه بارگذاری شده است. در صورت بروز این اشتباه حتما در زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ اطلاعات عکس خود را اصلاح کنید.

🔴مدارک شناسایی باید به طور کاملا خوانا و شفاف بارگزاری شوند. در غیر این صورت نیاز به ویرایش خواهند داشت.

🔴 در صورت انتخاب اشتباه مقطع تحصیلی نیز می‌توانید نسبت به اصلاح آن اقدام کنید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

مشاوره پذیرش بدون آزمون 1403

ملاک و معیار پذیرش بدون کنکور در دانشگاه آزاد، سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد. بنابراین نکته ای که داوطلبان باید بدان توجه داشته باشند این است که دز زمان وارد کردن اطلاعات خود در سامانه نهایت دقت را داشته باشند تا تمامی اطلاعات به درستی وارد سایت شود.

پس از ثبت اطلاعات نیز لازم است چندین بار بررسی شود تا در صورت وجود اشتباه پیش از اتمام مهلت ثبت نام، اطلاعات ویرایش گردد.

چنانچه در ثبت نام خود و یا ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ اطلاعات با مشکلی مواجه شدید، می توانید از طریق شماره های زیر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در ارتباط باشید و ضمن دریافت پاسخ سوالاتتان، ثبت‌نام خود را نیز به مشاوران ما بسپارید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش بدون کنکور دانشگاه آزاد 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

 1. آیا امکان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ وجود دارد؟

  بله، تمامی داوطلبان می توانند در صورت تمایل به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

 2. متقاضیان جهت اصلاح اطلاعات نام نویسی بدون آزمون در دانشگاه آزاد بایستی به چه سایتی مراجعه کنند؟

  متقاضیان باید به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” مراجعه کنند.

 3. نحوه ویرایش به چه صورت است؟

  پیرامون نحوه ویرایش اطلاعات ثبت‌نام در متن مقاله توضیح کامل ارائه کرده ایم.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫14 دیدگاه ها

 1. سلام، برای ویرایش ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید گزینه ثبت‌نام رو بزنم و کد ملی و شماره کارت اعتباری رو وارد کنم تا بتونم ویرایش کنم یا روی بازیابی کارت بزنم؟ و حتما لازمه که کد پیگیری ثبت نام رو داشته باشم؟ دانشگاه موقع تحویل مدارک این کد رو ازم میخواد؟

  1. با کد ملی و شماره کارت اعتباری وارد شوید و ویرایشتون رو انجام بدید
   در آخر با تایید و تکمیل مراحل دوباره می تونید کد پیگیری را دریافت کنید

 2. سلام ببخشید چون الان امکان ویرایش نیست اگر که توی ثبت نام بدون ازمون دانشگاه ازاد معدلم رو بجای ۱۸/۷۹زده باشم ۱۸/۸۷ایا مشکلی توی ثبت نام پیش میاد؟

 3. من کارت تمام وقت خریداری کردم ولی رشته ای ک میخوام فقط پاره وقته چطور میتونم جابجاش کنم؟

  1. سلام امکان جابه جایی کارت خریداری شده وجود ندارد و باید مجددا کارت پاره وقت خریداری کنید.

 4. سلام‌و خسته نباشد
  گزینه ای به اسم تغییر گروه من پیدا نمیکنم‌برای تغییر از گروه ریافی به انسانی چیکار باید بکنم ؟

  1. سلام در ویرایش ثبت نام بدون کنکور آزاد گروه کارت خریداری شده قابل تغییر نمی باشد و باید یک کارت دیکر بردای انسانی خریداری کنید.

  1. سلام امکان تغییر یا ویرایش کارت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وجود ندارد.
   برای انتخاب رشته تمام وقت باید کارت دیگری را خریدارزی کنید.

 5. سلام.در ثبت نام دانشگاه آزاد ،برخی رشته های انتخابی من، تمام وقت و پاره وقت هستند.سوالم اینه:با اولویت بندی ترکیبی از تمام و پاره وقت رو تو ی صفحه باید انتخاب کنم یا،
  در کروههای جداگانه تمام وقتها با هم و پاره وقتها باهم؟
  یعنی موقع ثبت تمام و پاره وقت از هم تفکیک بشن؟
  ممنون

 6. سلام.
  یکی از رشته های انتخابی من تو دانشگاه غیر انتفاعی ال طه هستش
  اینو باید تو گروه دانشگاه آزاد وارد کنم یا گروه جدا داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره