بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

بسیاری از داوطلبان مایل به ورود به دانشگاه های آزاد، به صورت بدون کنکور هستند. اما باید در نظر داشته باشند ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد و داوطلبان بایستی پیش از انتخاب رشته هزینه آن را در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد پرداخت کنند. در ادامه این مطلب به نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 می‌پردازیم.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

دانشگاه آزاد دوبار در سال یکبار برای ورودی مهر و یکبار برای ورودی بهمن، به صورت بدون کنکور در اکثر رشته ها، اقدام به جذب دانشجو می‌نماید. برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 کلیک کنید.

فرآیند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان کافی است برای انجام مراحل ثبت نام به سایت معاونت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ” azmoon.ir ” مراجعه کنند. داوطلبان در وهله اول بایستی دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادرا دانلود کرده و به دقت مطالعه کنند. بر اساس این دفترچه، برای هر مقطع یک هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400، توسط سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، در نظر گرفته شده است.

داوطلبانی که پس از دریافت دفترچه، قصد تکمیل فرم ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 را دارند باید برای تکمیل فرم ثبت نام خود، در بازه زمانی اعلام شده، نسبت به خرید کارت اعتباری مقطع مورد نظر خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است تهیه کارت اعتباری در صورتی ممکن خواهد بود که داوطلب نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام کند و همینطور داوطلبان با داشتن کارت اعتباری مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته هستند.

 

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

هر داوطلب برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400، نیاز به شناسه و رمز عبور دارد که در کارت اعتباری هر مقطع درج شده است. هزینه دریافت کارت اعتباری بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 99، برای مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته مبلغ 51000 تومان و برای مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مبلغ 53000 تومان بود. پیش بینی می شود مبلغ پرداخت ثبت نام در سال جاری افزایش داشته باشد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 کلیک کنید. 

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

داوطلبانی که قصد خرید کارت اعتباری ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 را دارند، می‌توانند طبق مراحل زیر پیش بروند و شناسه و رمز عبور مندرج در کارت اعتباری خود را دریافت کنند. برای اطلاع از نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 کلیک کنید.

  •  مرحله اول: در وهله اول باید وارد سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ”  شوید.
  • مرحله دوم: بر روی گزینه ” ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول سال 1400 ” کلیک کنید.

azmoon.org

 

خرید کارت اعتباری

  • مرحله سوم: در صفحه ایجاد شده بر روی گزینه ” خرید کارت ” کلیک کنید.

خرید-کارت

  • مرحله چهارم: در صفحه پیش رو تمامی نکات را به دقت مطالعه کرده و بر روی گزینه ” ادامه ” کلیک کنید.

ادامه

  • مرحله چهارم: پس از کلیک بر روی گزینه ادامه، صفحه ای برایتان ایجاد می شود که باید از بین گزینه های ” کارشناسی پیوسته”، “کارشناسی ناپیوسته”، “کاردانی پیوسته”، ” کاردانی ناپیوسته ” مقطع مود نظر خود را انتخاب کنید.

کاردانی

  • مرحله پنجم: پس از انتخاب مقطع مورد نظرتان، یک فرم برایتان نمایش داده می‌شود که باید نسبت به تکمیل آن اقدام کنید و در نهایت بر روی گزینه ” ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید ” کلیک کنید.

ثبت-اطلاعات-و-نهایی

اطلاعات

در نهایت پس از اینکه داوطلبان مشخصات خود را بطور کامل و صحیح وارد کردند، در مرحله بعدی اگر مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را انتخاب کرده باشند، جهت پرداخت 530,000 ریال و اگر مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته را انتخاب کرده باشند در مرحله بعدی جهت پرداخت 510,000 ریال به درگاه پرداخت الکترونیکی انتقال داده می شوند که باید نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

خرید

داوطلبان در نظر داشته باشند، هنگام خرید کارت اعتباری به گروه آزمایشی و نوع نظام آموزشی دقت کنند چرا که در صورت خرید کارت اعتباری اشتباه، امکان ویرایش وجود نخواهد داشت و باید مجدد کارت دیگری تهیه کنند.

 

در مطلب بالا سعی ما در جهت ارائه مطالبی پیرامون هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 ، بوده است. داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال و برای دریافت اطلاعات در مورد موضوع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 می توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل بفرمایند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور داشنگاه آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره