بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردیدانشگاه های بدون آزمون

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی پرداخت می شود. دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های فعال در زمینه پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی است و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه بدون کنکور هستند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی‌کاربردی 1401 معمولا در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد و علاقه مندان باید در زمانی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود، به این سامانه مراجعه کرده و با واریز هزینه ثبت نام نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. در ادامه به بررسی زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 می پردازیم.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

همانطور که گفته شد ثبت‌نام دانشگاه علمی‌کاربردی در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. خرید کارت اعتباری دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش قابل خرید می باشد. هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ تا کنون اعلام نشده است. رشته های دانشگاه علمی‌کاربردی شامل رشته های مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هستند که اسامی این رشته ها در دفترچه های جداگانه ای به داوطلبان معرفی می شود. مبلغ خرید کارت ثبت‌نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز متفاوت می باشد.

مقطع تحصیلی 1401
کاردانی اعلام نشده است
کارشناسی 97.500 هزار تومان
بخوانید: راهنما کامل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 1401 | مهر 

ثبت نام رشته های بدون کنکور مهر ماه ۱۴۰۱ دانشگاه علمی کاربردی معمولا از مردادماه آغاز می شود و علاقه مندان حدود یک ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراحل واریز مبلغ را طی کرده و سپس ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند.
در حال حاضر میزان هزینه‌ی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای مهر ماه 1401 اعلام نشده است اما در آخرین دوره ثبت نام که بهمن ماه 1400 بوده است، مبلغ تعیین شده برای ثبت نام مقطع کاردانی 54000 تومان و برای ثبت نام مقطع کارشناسی 68000 تومان بوده است که برای مهر ۱۴۰۱ افزایش مبلغ خواهیم داشت.

هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم ۱۴۰۱ | بهمن 

داوطلبان برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربزدی ورودی بهمن ماه نیز باید ملبغ تعیین شده را بپردازند و میزان مبلغ دریافتی در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قید خواهد شد. داوطلبان ورودی بهمن ابتدا در سایت سازمان سنجش کارت اعتباری ثبت نام داشگاه علمی کاربردی را خریداری کرده و سپس یک نسخه چاپی از آن تهیه میکنند. متقاضیان هنگام ثبت نام حضوری نسخه چاپی کارت خریداری شده را به دانشگاه مذکور تحویل می دهند.

زمان واریز هزینه 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ قبل از دریافت فرم ثبت نام و انتخاب رشته است. در واقع داوطلبان ابتدا باید مبلغ تعیین بپردازند و سپس مجاز به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته شوند.

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه از مردادماه آغاز می‌شود زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی در مرداد ماه و با توجه به اینکه ثبت نام ورودی بهمن ماه از دی ماه آغاز می شود، زمان پرداخت هزینه‌ی برای ثبت نام رشته های بدون کنکور این ورودی در دی ماه می باشد.

لازم به ذکر است که به محض مشخص شدن زمان دقیق خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در این مطلب اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و در سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sanjesh.org انجام میگیرد. داوطلبان برای پرداخت هزینه باید کارت اعتباری تهیه کنند و خرید کارت اعتباری با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی فعال است، امکان پذیر می باشد.

مراحل واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر می‌باشد :

1️⃣ ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

2️⃣ کلیک بر روی عبارت دانشگاه علمی کاربردی از منوی موجود در سمت راست سایت

علمی کاربردی

3️⃣ کلیک بر روی لینک فعال ثبت نام کاردانی / کارشناسی دانشگاه علمی‌کاربردی 1401

4️⃣ انتخاب گزینه خرید کارت اعتباری از منوی دسترسی سریع (این گزینه در سمت راست سامانه قرار دارد)

5️⃣ تکمیل اطلاعات خواسته شده

6️⃣ ورود به درگاه بانکی الکترونیکی و پرداخت هزینه با درج اطلاعات کارت بانکی

7️⃣ دریافت کارت اعتباری حاوی سریال ثبت نام

در صورتی که مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 را با موفقیت طی کنید در انتها سریال ثبت نام پرداخت به شما ارائه خواهد شد و در صورت عدم دریافت این سریال، لازم است مراحل را مجدد تکرار کنید.

مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی هستند باید با اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ نسبت به ثبت نام اینترنتی در سایت سنجش و سپس ثبت نام حضوری در دانشگاه پذیرفته شده اقدام نمایند. اگر با مراحل ثبت نام، واریز هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کابردی 1401 و همچنین نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته این دانشگاه آشنایی ندارید می توانید سوالات خود را از طریق تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل بپرسید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاریردی چقدر است؟

میزان هزینه‌ی ثبت نام برای سال 1401 فعلا اعلام نشده است.

برای واریز هزینه‌ی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی‌کاربردی باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سایت ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می باشد.

زمان واریز هزیه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاریردی چه تاریخی است؟

لینک پرداخت هزینه‌ی ثبت نام در زمان ثبت نام فعال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره