دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی پرداخت می شود. دانشگاه جامع علمی‌کاربردی یکی از دانشگاه‌های فعال در زمینه پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی است و تمام رشته‌های تحصیلی این دانشگاه بدون کنکور هستند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی‌کاربردی 1401 معمولا در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد و علاقه مندان باید در زمانی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود، به این سامانه مراجعه کرده و با واریز هزینه ثبت نام نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. در ادامه به بررسی زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 می پردازیم.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

همانطور که گفته شد ثبت‌نام دانشگاه علمی‌کاربردی در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. خرید کارت اعتباری دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش قابل خرید می باشد. هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ تا کنون اعلام نشده است. رشته‌های دانشگاه علمی‌کاربردی شامل مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هستند. اسامی این رشته‌ها در دفترچه‌های جداگانه‌ای به داوطلبان معرفی می شود. مبلغ خرید کارت ثبت‌نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز متفاوت می باشد.

مقطع تحصیلی 1401
کاردانی 76.200 هزار تومان
کارشناسی 97.500 هزار تومان
بخوانید: راهنما کامل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

هزینه نیمسال دوم – بهمن ماه

داوطلبان برای ثبت نام رشته‌های دانشگاه علمی‌کاربردی ورودی بهمن ماه نیز باید هزینه بدون کنکور علمی کاربردی را بپردازند. میزان مبلغ دریافتی در دفترچه ثبت نام قید خواهد شد. داوطلبان ورودی بهمن ابتدا در سایت سازمان سنجش کارت اعتباری ثبت‌نام داشگاه علمی‌کاربردی را خریداری کرده و سپس یک نسخه چاپی از آن تهیه میکنند. متقاضیان هنگام ثبت نام حضوری نسخه چاپی کارت خریداری را به دانشگاه مذکور تحویل می دهند.

هزینه نیمسال دوم – مهر ماه

ثبت‌نام رشته‌های بدون کنکور مهر ماه دانشگاه علمی‌کاربردی معمولا از مردادماه آغاز می شود. علاقه مندان حدود یک ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراحل واریز مبلغ را طی کرده و سپس ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

میزان هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای مهر ماه 1401 برای مقطع کاردانی 76.200 تومان و برای مقطع کارشناسی 97.500 تومان می باشد.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ قبل از دریافت فرم ثبت نام و انتخاب رشته است. در واقع داوطلبان ابتدا باید مبلغ تعیین بپردازند و سپس مجاز به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته شوند.

ثبت‌نام دانشگاه علمی‌کاربردی مقطع کاردانی در تاریخ ۱۴ الی ۲۱ تیر ماه می باشد.

با توجه به اینکه ثبت‌نام دانشگاه علمی‌کاربردی ورودی مهر ماه از مردادماه آغاز می‌شود زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی در مرداد ماه و با توجه به اینکه ثبت نام ورودی بهمن ماه از دی ماه آغاز می شود، زمان پرداخت هزینه‌ی ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی این ورودی در دی ماه می باشد.

لازم به ذکر است که به محض مشخص شدن زمان دقیق خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در این مطلب اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و در سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sanjesh.org انجام میگیرد. داوطلبان برای پرداخت هزینه باید کارت اعتباری تهیه کنند و خرید کارت اعتباری با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی فعال است، امکان پذیر می باشد.

مراحل واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر می‌باشد :

1️⃣ ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

2️⃣ کلیک بر روی عبارت دانشگاه علمی کاربردی از منوی موجود در سمت راست سایت

علمی کاربردی

3️⃣ بر روی لینک فعال ” ثبت‌نام پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال تحصیلی ۱۴۰۱ ” کلیک کنید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

4️⃣ انتخاب گزینه خرید کارت اعتباری از منوی دسترسی سریع (این گزینه در سمت راست سامانه قرار دارد)

5️⃣ اطلاعات لازم را تکمیل نمایید.

علمی کاربردی

6️⃣ اطلاعات وارد شده را بررسی و تیک گزینه ” ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” فعال کنید و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

7️⃣ اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را پرداخت کنید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

8️⃣ در صورتی که مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 1401 را با موفقیت طی کنید در انتها سریال ثبت نام پرداخت به شما ارائه خواهد شد و در صورت عدم دریافت این سریال، لازم است مراحل را مجدد تکرار کنید. برای مشاهده راهنما مراحل بعدی ثبت‌نام مقاله زیر را مطالعه نمایید.

مشاوره ثبت نام علمی کاربردی 1401

داوطلبانی که علاقه مند به ثبت‌نام در دانشگاه علمی‌کاربردی هستند. با اطلاع از شرایط ثبت‌نام نسبت به نام نویسی اینترنتی در سایت سنجش و سپس ثبت نام حضوری در دانشگاه اقدام نمایند. اگر با مراحل ثبت نام، واریز هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 و همچنین نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته این دانشگاه آشنایی ندارید می توانید سوالات خود را از طریق تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل بپرسید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با هشماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاریردی چقدر است؟

میزان هزینه‌ی ثبت نام برای سال 1401 فعلا اعلام نشده است.

برای واریز هزینه‌ی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی‌کاربردی باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سایت ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می باشد.

زمان واریز هزیه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاریردی چه تاریخی است؟

لینک پرداخت هزینه‌ی ثبت نام در زمان ثبت نام فعال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره