تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای دسته ای از داوطلبان که قصد دارند در آزمون تیزهوشان مقاطع تحصیلی پایه هفتم و دهم شرکت کنند، حائز اهمیت می باشد. چراکه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 اطلاعات کاملی از زمان ثبت نام تیزهوشان ، شرایط شرکت در این آزمون، نحوه ثبت نام و … را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.  تمامی متقاضیان آزمون تیزهوشان بایستی برای دریافت دفترچه نامبرده به سایت مرکز سنجش و پذیرش استعداد های درخشان مراجعه کنند.  در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 ارائه کرده ایم.

 

دفترچه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

 اولین قدم در راستای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مطالعه کامل و دقیق دفترچه‌ی  راهنمای ثبت نام می باشد. متقاضیان می توانند پس از مطالعه این دفترچه در صورتی که واجد الشرایط بودند در بازه های زمانی اعلام شده به سایت استعداد های درخشان مراجعه کنند و مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.

تاکنون دفترچه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ منتشر نشده است.

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​​

دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت برای پایه های ششم به هفتم یک فایل می باشد و همه متقاضیان پیش از ثبت نام باید به صورت کامل آن را مطالعه کنند. تاکنون لینک دریافت دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان  ششم به هفتم 1401 _ 1402 در سایت نامبرده فعال نشده است، به محض انتشار در این قسمت برای دانلود قرار خواهیم داد.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

متقاضیان می توانند به سامانه همگام مدارس به نشانی اینترنتی  hamgam.medu.ir نیز مراجعه کنند و سپس با مراجعه به پرتال خود از طریق لینک  ثبت نام آزمون استعداد های درخشان مراحل نام نویس خود را تکمیل کنند. متقاضیان پس از ورود به سایت آزمون تیزهوشان بایستی که برای ورود به پورتال دانش آموزی خود کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنند تا بتوانند دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دریافت کنند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام تیزهوشان

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​​

دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت برای پایه های نهم به دهم یک فایل می باشد و همه متقاضیان پیش از ثبت نام باید به صورت کامل آن را مطالعه کنند. تاکنون لینک دریافت دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 _ 1402 در سایت نامبرده فعال نشده است، به محض انتشار در این قسمت برای دانلود قرار خواهیم داد.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

متقاضیان می توانند به سامانه همگام مدارس به نشانی اینترنتی  hamgam.medu.ir نیز مراجعه کنند و سپس با مراجعه به پرتال خود از طریق لینک  ثبت نام آزمون استعداد های درخشان مراحل نام نویس خود را تکمیل کنند. متقاضیان پس از ورود به سایت آزمون تیزهوشان بایستی که برای ورود به پورتال دانش آموزی خود کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنند تا بتوانند دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دریافت کنند.

 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همینطور آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند باید در تاریخ هایی که از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان اعلام می‌شود، نسبت به ثبت نام در آزمونهای تیزهوشان اقدام کنند. در سال گذشته داوطلبان توانستند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم خود را در  11 لغایت 25 فروردین ۱۴۰۰ انجام دهند.

لازم است اشاره کنیم پس از اتمام مهلت ثبت نام، داوطلبان نمی‌توانند در رابطه با ثبت نام تیزهوشان اقدامی کنند و حتما باید در زمان‌های اعلام شده، ثبت نام به موقع خود را انجام دهند. به محض دریافت اخبار جدید مطالب این مقاله بروزرسانی شده و تاریخ دقیق ثبت نام تیزهوشان را قرار خواهیم داد.

 

شرایط و ضوابط ثبت نام 

از جمله موارد درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ شرایط و ضوابط ثبت نام می باشد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره شده است : 

✅ دانش آموز بایستی تابعیت ایرانی داشته باشد و ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی با شرایط خاصی امکان پذیر است.

✅ متقاضیان بایستی در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی و نهم موتسطه اول باشند.

✅ دانش آموز بایستی کلیه دروس خود را در پایه پنجم و ششم ابتدایی با مقیاس خیلی خوب گذرانده باشد.

✅ داشتن مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنج و ششم ابتدایی خیلی مهم است اما اگر داوطلبی حداکثر در یک درس نیز نمره خوب داشته باشد، موردی نخواهد داشت.

✅ داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی دارای معدل سالانه بالای 19 در مقطع هشتم باشند. 

در نظر داشته باشید که ظرفیت پذیرش در مدارس سمپاد و نمونه دولتی مشخص نیست و با توجه به عوامل مختلفی شامل مناطق تحت پوشش، بر اساس پیش پیشنهاد اداره کل آموزش پرورش استان و در صورت تایید مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان مشخص می گردد.

مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

نکته ای که بایستی تمامی متقاضیان آزمون تیزهوشان در مقاطع تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم بدان توجه داشته باشند این است که لینک دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 در زمان شروع مهلت نام نویسی فعال می شود. برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان کلیک کنید.

با توجه به اینکه تاکنون زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان در مقاطع تحصیلی هفتم و دهم مشخص نمی باشد، شما عزیزان می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مجموعه دانتل  استفاده کنید و با صرف زمان و هزینه کم از مجرب ترین مشاوران کشور اخبار لحظه ای پیرامون زمان ثبت نام را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 از طریق چه سایتی امکان پذیر است؟

دانلود دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از طریق سایت hoosh.medu.ir امکان پذیر می باشد.

دفترچه‌ی ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می گردد؟

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 مشخص نیست، اما احتمالا همزمان با شروع ثبت نام در اواسط فروردین ماه منتشر می گردد.

متقاضیان آزمون تیزهوشان نهم به دهم چگونه بایستی مراحل ثبت نام خود را طی کنند؟

متقاضیان آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی جهت تکمیل مراحل نام نویسی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره