مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ برای دسته ای از داوطلبان که قصد دارند در آزمون تیزهوشان مقاطع تحصیلی پایه هفتم و دهم شرکت کنند، حائز اهمیت می باشد. چراکه دفترچه راهنما اطلاعات کاملی از زمان ثبت نام تیزهوشان شرایط شرکت در این آزمون، نحوه ثبت نام و … را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. تمامی متقاضیان آزمون تیزهوشان بایستی برای دریافت دفترچه‌ی نامبرده به سایت مرکز سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان مراجعه کنند. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 ارائه کرده ایم.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت یک فایل می باشد و همه متقاضیان پیش از ثبت نام باید به صورت کامل آن را مطالعه کنند. تاکنون لینک دریافت دفترچه‌ی راهنما در سایت نامبرده فعال نشده است. در لینک زیر فایل دفترچه‌ی سال گذشته را قرار داده ایم. به محض انتشار دفترچه‌ی سال جدید در این قسمت برای دانلود قرار خواهیم داد.

متقاضیان می توانند به سامانه همگام مدارس به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir نیز مراجعه کنند. سپس با مراجعه به پرتال خود از طریق لینک ثبت نام آزمون استعداد های درخشان مراحل نام نویس خود را تکمیل کنند. داوطلبان پس از ورود به سایت آزمون تیزهوشان بایستی که برای ورود به پورتال دانش آموزی خود کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنند تا بتوانند دفترچه‌ی آزمون تیزهوشان را دریافت کنند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام تیزهوشان

زمان انتشار دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1402 – 1403

 اولین قدم در راستای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مطالعه کامل و دقیق دفترچه‌ی راهنما می باشد. متقاضیان می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در صورتی که واجد الشرایط بودند در بازه های زمانی اعلام شده به سایت استعداد های درخشان مراجعه کنند و مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.

دفترچه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در تاریخ 14 فروردین ماه منتشر شد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همینطور آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند باید در تاریخ هایاعلامی در دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1402 – 1403 نسبت به نام نویسی در آزمون های تیزهوشان اقدام کنند. در سال گذشته داوطلبان توانستند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم خود را در 16 لغایت 25 فروردین ۱۴۰۰ انجام دهند.

لازم است اشاره کنیم پس از اتمام مهلت ثبت نام، داوطلبان نمی‌توانند در رابطه با ثبت نام تیزهوشان اقدامی کنند و حتما باید در زمان‌های اعلام شده، ثبت نام به موقع خود را انجام دهند. به محض دریافت اخبار جدید مطالب این مقاله بروزرسانی و تاریخ دقیق ثبت نام تیزهوشان را قرار خواهیم داد.

شرایط و ضوابط ثبت نام 

از جمله موارد درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 شرایط و ضوابط ثبت نام می باشد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره شده است : 

✅دانش آموز بایستی تابعیت ایرانی داشته باشد و ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی با شرایط خاصی امکان پذیر است.

✅متقاضیان بایستی در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی و نهم موتسطه اول باشند.

✅دانش آموز بایستی کلیه دروس خود را در پایه پنجم و ششم ابتدایی با مقیاس خیلی خوب گذرانده باشد.

✅داشتن مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنج و ششم ابتدایی خیلی مهم است اما اگر داوطلبی حداکثر در یک درس نیز نمره خوب داشته باشد، موردی نخواهد داشت.

✅داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی دارای معدل سالانه بالای 19 در مقطع هشتم باشند. 

در نظر داشته باشید که ظرفیت پذیرش در مدارس سمپاد و نمونه دولتی مشخص نیست و با توجه به عوامل مختلفی شامل مناطق تحت پوشش، بر اساس پیش پیشنهاد اداره کل آموزش پرورش استان و در صورت تایید مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان مشخص می گردد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون 1402 – 1403

با توجه به زمانبندی مشخص شده دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در فاصله زمانی چند ماهه از نام نویسی، آزمون تیزهوشان برگزار می شود و داوطلبان باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در آزمون شرکت کنند. نتایج این آزمون نیز پس از چندین هفته از زمان برگزاری آزمون منتشر می شود و داوطبان می توانند نتایج خود را مشاهده کنند.

تاکنون زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 از سوی سازمان ملی استعداد های درخشان اعلام نشده است. نه محض اعلام در این قسمت از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

نکته ای که بایستی تمامی متقاضیان آزمون تیزهوشان در مقاطع تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم بدان توجه داشته باشند این است که لینک دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 در زمان شروع مهلت نام نویسی فعال می شود. برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان کلیک کنید.

با توجه به اینکه تاکنون زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان در مقاطع تحصیلی هفتم و دهم مشخص نمی باشد، شما عزیزان می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مجموعه دانتل استفاده کنید و با صرف زمان و هزینه کم از مجرب ترین مشاوران کشور اخبار لحظه ای پیرامون زمان ثبت نام را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را چگونه می توان دانلود کرد؟

در متن مقاله دفترچه راهنما سال جدید را برای دانلود قرار داده ایم.

دفترچه راهنما ثبت نام چه زمانی منتشر می گردد؟

دفترچه راهنما پیش از مهلت ثبت نام از طرریق سایت مربوطه منتشر می شود

متقاضیان آزمون تیزهوشان نهم به دهم چگونه بایستی مراحل ثبت نام خود را طی کنند؟

متقاضیان آزمون نهم به دهم بایستی جهت تکمیل مراحل نام نویسی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره