دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد
موضوعات داغ

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲ هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن در مقاطه مختلف کاردانی و کارشناسی انجام می گیرد. دانشگاه ازاد در بسیاری از رشته ها و مقاطع مختلف دانشجو می‌پذیرد. بسیاری از این کدرشته ها بصورت بدون کنکور ارائه می‌شوند؛ دوره بدون کنکور فرصت بسیار مناسبی برای داوطلبانی است که رتبه خوبی کسب نکرده اند و یا به هر دلیلی قصد تحصیل از طریق شرکت در آزمون را ندارند. اینجا راهنمایی کامل در مورد زمان ، شرایط ، مدارک و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 فراهم کرده ایم.

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی پیوسته آغاز و تا ۱۱ شهریور ادامه خواهد داشت. داوطلبان از با مراجعه سایت دانشگاه آزاد می توانند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲

دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی پیوسته و نا پیوسته هر ساله در دو نیمسال اول و دوم به صورت بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت azmoon.iau.ac.ir می توانند نام نویسی خود را انجام دهند. 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

طبق روال سال‌های گذشته، دانشگاه ازاد امسال نیز دوبار در سال یکبار برای ورودی مهر و یکبار برای ورودی بهمن براساس سوابق تحصیلی و تکیه بر معدل و بدون کنکور، در تمامی زیر گروه ها و مقاطع گفته شده در مطلب بالا، اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. در جدول زیر زمان ثبت‌نام در هر مقطع را نمیسال های اول و دوم تحصیلی اعلام کرده ایم.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ماه ۱۴۰۲ مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی پیوسته از 31 مرداد تا 11 شهریور ماه می باشد.

 

ورودی مهر ماه

در سال گذشته زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر 1400 از 15 مرداد ماه آغاز و تا مهرماه ادامه داشت. داوطلبان در این بازه زمانی از طریق سایت آزاد می توانستند نام نویسی خود را انجام دهند. تا کنون زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اعلام نشده است، پیش بینی می شود در سال جاری نیز نام نویسی در مرداد باشد و داوطلبان می توانند نام نویسی کنند. به محض انتشار اخبار این آزمون در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

مقطع تحصیلی نیمسال اول مهر زمان ثبت نام
کاردانی پیوسته تا 11 شهریور تمدید شد
کاردانی ناپیوسته 31 مرداد تا 11 شهریور
کارشناسی پیوسته  31 مرداد تا 11 شهریور
کارشناسی ناپیوسته  تا 11 شهریور تمدید شد

 

ورودی بهمن ماه

از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای ورودی بهمن 1402 اطلاعاتی در دسترس نیست اما پیش بینی می شود از دی ماه سال ۱۴۰۲ آغاز شود و تا مدت محدودی ادامه داشته باشد. اگر طبق رویه سال گذشته باشد، متقاضیان می توانند در اواخر آذر ماه تا دهه اول دی ماه، نسبت به ثبت‌نام در رشته های بدون آزمون آزاد در ورودی بهمن ماه اقدام نمایند.

مقطع تحصیلی نیمسال دوم بهمن زمان ثبت نام بهمن ماه
کاردانی پیوسته اواخر آذر ماه 1402
کاردانی ناپیوسته اواخر آذر ماه 1402
کارشناسی پیوسته  اواخر آذر ماه 1402
کارشناسی ناپیوسته  اواخر آذر ماه 1402

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز مانند سایر آزمون‌ها شرایط عمومی و اختصاصی تعریف شده است. این شرایط در دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 1402 قید شده است. طبق این دفترچه ها شرایط ثبت نام آزاد براساس سوابق تحصیلی به شرح زیر است.

 

شرایط عمومی 

✅ به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی اعتقاد داشته باشد.

✅هیچ گونه عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد.

✅کلیه قوانین حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی را بپذیرد.

✅هیچ گونه فساد اخلاقی و اعتیاد نداشته باشد.

✅از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی برخوردار باشد.

 

شرایط اختصاصی 

❌دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم نظام جدید همراه پیش دانشگاهی؛ یا دیپلم همراه کاردانی (مدرک فوق دیپلم).

❌داوطلبانی که کاردانی رشته های علوم پزشکی دارند اجازه تحصیل در مقاطع بالاتر خواهند داشت.

❌دانش آموختگان حوزه برای شرکت در زیرگروه علوم انسانی باید دارای مدرک دیپلم مورد تایید حوزه باشند.

❌ داوطلبان باید دارای شرایط اختصاصی رشته انتخابی خود باشند؛ بسیاری از کدرشته ها دارای شرایط اختصاصی مثل آمادگی جسمانی یا مصاحبه هستند.

❌برخی کدرشته ها دارای آزمونهای عملی هستند؛ داوطلبان برای تحصیل در این رشته ها باید در آزمون عملی نمره قبولی دریافت کنند.

 

مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1402

داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲ نیازمند برخی مدارک هستند که در ادامه به بررسی مدارک مورد نیاز نام نویسی خواهیم پرداخت.

🔵اطلاعات شناسنامه ای مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه و …

🔵تاریخ و محل تولد و محل صدور شناسنامه

🔵عکس پرسنلی 4*3 با فرمت jpg

🔵شماره تلفن ثابت و تلفن همراه

🔵داوطلبان آقا باید وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص کنند.

🔵داوطلبان اتباع خارجی نیاز به کد 13 رقمی اتباع دارند

🔵آدرس محل سکونت و کد پستی داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

🔵عنوان و معدل آخرین مدرک تحصیلی 

🔵مقطع و تاریخ آخرین مدرک تحصیلی

برای اطلاع از تمامی مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

 

مدارک تحصیلی مورد نیاز مقاطع مختلف

دانشگاه ازاد هرسال برای داوطلبان با وضعیت تحصیلی مختلف، چهار مقطع ارائه می‌کند. این مقاطع عبارتند از کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته. در ادامه بررسی خواهیم کرد که داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مقاطع مختلف به چه مدارکی نیازمند هستند.

 

کارشناسی پیوسته

چهار گروه از داوطلبین مجاز به ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲ در مقطع کارشناسی ناپیوسته هستند. 

گروه اول: داوطلبانی که دیپلم نظری دارای مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم و یا مدرک دیپلم نظام جدید باشند.

گروه دوم: داوطلبانی که دارای دیپلم رشته های فنی و حرفه ای یا کار و دانش هستند در صورتی مجاز به ثبت‌نام در کارشناسی پیوسته هستند که دارای مدرک کاردانی پیوسته نیز باشند که جایگزینی برای مدرک پیش دانشگاهی است.

گروه سوم: داوطلبانی که دارای مدرک حوزوی مورد تایید حوزه علمیه قم هستند؛ در صورتی که مشمول خدمت سربازی نبوده و بصورت همزمان مشغول تحصیل در حوزه نباشند، می‌توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های گروه علوم انسانی ادامه تحصیل دهند.

گروه چهارم: داوطلبان دارای مدرک رشته های گروه علوم پزشکی در صورت ارائه گواهی پایان طرح نیروی انسانی خود، می‌توانند در مقطع کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

 

کارشناسی ناپیوسته

ادامه تحصیل و ثبت نام آزاد 1402 در مقطع کارشناسی ناپیوسته برای سه گروه از داوطلبان امکان پذیر خواهد بود.

گروه اول: داوطلبانی دارای مدرک کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته و یا کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهند.

گروه دوم: داوطلبانی که دارای مدرک سطح یک حوزوی هستند؛ در صورتی که مشمول خدمت سربازی نباشند و همزمان مشغول تحصیل در حوزه نباشند، می‌توانند در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های گروه علوم انسانی ادامه تحصیل دهند.

گروه سوم: داوطلبانی با مدرک کاردانی رشته های گروه علوم پزشکی که گواهی پایان طرح نیروی انسانی خود را ارائه کنند، می‌توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

 

کاردانی پیوسته

ادامه تحصیل مقطع کاردانی پیوسته در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲ برای سه گروه از داوطلبان امکان پذیر خواهد بود.

گروه اول: داوطلبان با مدرک دیپلم نظری (شامل علوم تجربی، ریاضی فیزیک، علوم انسانی و معارف) و بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی می‌توانند بدون محدودیت و حتی انتخاب رشته ای غیرمرتبط با عنوان دیپلم‌شان در مقطع کاردانی پیوسته ادامه تحصیل دهند.

گروه دوم: داوطلبان با مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش با انتخاب رشته مرتبط و یا تربیت بدنی، می‌توانند در مقطع کاردانی پیوسته ادامه تحصیل دهند.

گروه سوم: داوطلبانی با مدرکی از رشته های گروه علوم پزشکی در صورت ارائه گواهی پایان طرح نیروی انسانی، می‌توانند در مقطع کاردانی پیوسته ادامه تحصیل دهند.

کاردانی ناپیوسته

تمامی کسانی که مجاز به تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته هستند می‌توانند در کاردانی کارشناسی پیوسته نیز ادامه تحصیل دهند. با توجه به تاثیر سوابق تحصیلی بر قبولی داوطلبین درنظر داشته باشید که اطلاعات تحصیلی خود را به درستی ارائه کنید؛ در غیر این صورت نتیجه شما دستخوش تغییر و قبولی شما لغو خواهد شد.

 

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ بصورت اینترنتی انجام می‌پذیرد. داوطلبان برای ثبت‌نام در زمان مقرر باید به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایند. هنگام نام نویسی بخشی در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تعریف می‌شود به نام ” پذیرش بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی سال 1402 ” که باید وارد آن شوید. پیش از ورود به بخش ثبت‌نام باید نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایید. بعد از ورود به صفحه ثبت‌نام با ورود کدملی و سریال کارت اعتباری خریداری شده؛ فرایند پذیرش خود را با ورود اطلاعاتی که در بخش مدارک ذکر کردیم تکمیل کنید.

👈مراجعه به سایت دانشگاه ازاد azmoon.iau.ac.ir

👈دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

👈پرداخت هزینه ثبت نام و خرید کارت اعتباری

👈بارگزاری عکس پرسنلی داوطلب

👈تکمیل فرم ثبت نام 

👈انتخاب رشته های در سایت ثبت نام 

👈دریافت کدرهگیری

چنانچه مایل به مطالعه کامل راهنما نام نویسی هستید می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور آزاد ۱۴۰۲

در این بخش از مقاله راهنما تصویری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 1402 را شرح خواهیم داد. 

1️⃣ وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی ” azmoon.iau.ac.ir ” شوید.

برای ورود به سایت سنجش جهت ثبت نام بر روی لینک کلیک کنید

2️⃣ بر روی عبارت ” ثبت نام و انتخاب رشته دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی پیوسته پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال ۱۴۰۲ ” کلیک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

3️⃣ در صفحه جدید ابتدا دفترچه راهنما را دانلود و مطالعه کنید. در صورت نداشتن کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد بر روی “ خرید کارت ” کلیک کنید. چنانچه کارت اعتباری خریداری کرده‌اید بر روی ” ثبت نام ” کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

4️⃣ برای پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و خرید کارت اعتباری بر روی ” ادامه ” کلیک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

5️⃣ کارت اعتباری اختصاصی مقطع مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب در صفحه بر روی ” بلی ” کلیک کنید.

کارشناسی

6️⃣ تمامی اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام را آماده کنید و در فرم مربوطه وارد کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

7️⃣ در این صفحه مشخصات کارت بانکی خود را وارد کنید و هزینه را پرداخت کنید. 

8️⃣ پس از خرید کارت ثبت نام دانشگاه آزاد سیستم به شما یک سریال ۱۲ رقمی می دهد. به صحفه اول بازگشته و بر روی ” ثبت نام ” کلیک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

9️⃣ شماره سریال خریداری شده و کد ملی خود را وارد کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

🔟 تمامی اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۲ را آماده کنید و در فرم مربوطه وارد کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

1️⃣1️⃣ اطلاعات تحصیلی خود را در کادر های مربوطه به صورت کامل و صحیح پر کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

1️⃣2️⃣ عکس پرسنلی خود را مطابق با شرایط لازم بارگزاری کنید.

1️⃣3️⃣ کد رشته هایی را که از دفترچه انتخاب رشته گفته شده در مطالب بالا استخراج کرده اید را در بخش جست و جوی انتخاب رشته وارد کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

1️⃣4️⃣ پس از اتمام فرایند ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور سیستم یک کد پیگیری در اخیتار شما قرار می دهد که به منزله اتمام فرآیند ثبت نام می باشد. در این مرحله می توانید رسید ثبت نام خود را دریافت کنید. این صحفه را چاپ کرده یا به صورت فایل در نزد خود نگه دارید.

بخوانید: نحوه ویرایش ثبت نام آزاد

 

آشنایی با رشته‌های بدون کنکور

تقریبا همه کدرشته ها در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه می‌شوند. از بین همه کدرشته های ارائه شده به استثنا پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی بصورت بدون کنکور نیز ارائه می‌شوند. در ادامه رشته های پرمتقاضی دانشگاه آزاد که براساس ثبت نام  آزاد بدون کنکور ارائه شده اند را ذکر کرده ایم. 

روانشناسی مهندسی برق زیست شناسی سلولی مولکولی مترجمی زبان انگلیسی
حقوق مهندسی مکانیک میکروبیولوژی ادبیات و زبان انگلیسی
حسابداری مهندسی صنایع شیمی ارتباط تصویری
مدیریت بازرگانی مهندسی پزشکی مهندسی شیمی طراحی صحنه
مدیریت مالی مهندسی کامپیوتر رشته های مدیریت آموزش ابتدایی

 

اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1402

پس از چند هفته نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ از طریق سایت این دانشگاه اعلام می شود و داوطلبان از طریق کد ملی و شماره شناسنامه و کد رهگیری می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند. در صورت پذیرش داوطلب سامانه یک کد دانشجویی در اختیار داوطلب قرار می دهد که باید در زمان ثبت‌‌نام اینترنتی از طریق سایت edu.iau.ac.ir نام نویسی خود را کامل کنند و در آخر در صورت تایید از سوی واحد موردنظر به صورت حضوری مراجعه کنند.

 

مشاوره ثبت نام بدون آزمون آزاد ۱۴۰۲

داوطلبانی که قصد تحصیل در دوره بدون کنکور دانشگاه آزاد دارند معمولا دچار تردیدها و ابهام های بی شماری هستند. اطلاعات بی شماری در مورد این دوره وجود دارد اما در نهایت هر فرد براساس شرایط منحصر به فرد خودش می تواند انتخاب نهایی خود را انجام دهد.

پیشنهاد ما به همه داوطلبین ثبت نام دانشگاه آزاد انتخاب آگاهانه است؛ برای یک انتخاب مناسب شما نیاز به شناخت کامل در مورد خودتان و نکته های بی شمار در مورد رشته و دانشگاهی انتخابی هستید؛ برای طی این مسیر مشورت با یک مشاور راهگشاست. شما داوطلبان گرامی دانشگاه آزاد می توانید برای انجام فرآیند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

 برای اطلاع از زمان و شرایط ثبت‌نام بدون آزمون سایر دانشگاه ها، مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: ثبت نام بدون کنکور

بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

آخرین اخبار

31 مرداد 1402: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 نیمسال اول در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته آغاز شد. داوطلبان تا 11 شهریور ماه می توانند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

19 تیر 1402: ثبت نام در مقاطع کارشناسی ناپیوسته در تاریخ ۱۹ تیر ماه آغاز شد. داوطلبان تا ۲۸ تیر ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت azmoon.org ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

سوالات متداول

 1. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 از چه زمانی آغاز می شود؟

  ثبت نام دانشگاه آزاد رشته های ورودی مهر از مرداد ماه و ورودی بهمن از دی ماه آغاز می شود. در متن مقاله زمان نام نویسی در تمامی مقاطع را اعلام کرده ایم.

 2. برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور از کدام سایت باید اقدام کنیم؟

  برای ثبت نام باید به سایت azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید، همچنین از طریق تماس با مرکز مشاوره دانتل می توانید فرآیند ثبت نام خود را به ما بسپارید.

 3. چه رشته هایی بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ازاد ارائه می شوند؟

  بیشتر کد رشته های ارائه شده در دانشگاه بصورت بدون آزمون نیز ارائه می شوند. لیست برخی از رشته های پر متقاضی در متن مقاله ذکر شده است.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫15 دیدگاه ها

 1. باسلام خدمت شما داخل دفترچه میزان سوابق تحصیلی بدون کنکور دانشگاه آزاد دیپلم رشته انسانی برود
  مهندسی کامپیوتر رو57 درصد زده من با معدل16 احتمال قبولی دارم

  1. سلام بستگی به دانشگاه و شهر مورد نظر شما دارد
   اما به صورت کلی امکان پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ را دارید.

 2. با سلام برای کسی که در سال ۸۰ مدرک پیش دانشگاهی را گرفته در قسمت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد معدل کل دیپلم و کد ۴با۵رقمی رایانه ای دیپلم چی بنویسه؟

 3. سلام رشته های دفترچه راهنما کارشناسی پیوسته با فرم پذیرش با سوابق تحصیلی مطابقت ندارد کاملا سردرگم شدم لطفا راهنماییم کنید

 4. سلام من سال تحصیلی ۹۹ _۱۴۰۰ کنکور دادم یعنی یه سال پیش
  الان میخوام رشته حسابداری دانشگاه آزاد ثبت نام کنم
  میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد (منظورم اینه میتونم سربازی نرم و برم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم)لطفا جواب بدین….

  1. سلام شما در صورت مشمول بودن خدمت سربازی حداکثر یک بار می توانید از رشته تحصیلی خود پیش از فارغ التحصیلی انصراف داده و در رشته دیگری همچون ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت نمایید.

  1. سلام بله در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته های گروه هنر را نیز میتوانید انتخاب کنید.

 5. میشه با معدل کتبی 13.50رشته مترجمی یا آموزش زبان انگلیسی دانشگاه آزاد و ثبت نام کرد؟

 6. سلام
  میخواستم بدونم میشه با معدل کتبی 13.50رشته مترجمی یا آموزش زبان انگلیسی دانشگاه آزاد ثبت نام کرد

 7. سلام میشه با معدل ۱۳.۵۰ رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد و ثبت نام کرد؟

 8. سلام میشه با معدل ۱۳.۵۰رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد و ثبت نام کرد؟

 9. سلام و عرض ادب و احترام. من دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته کودکان هستم . برای ثبت نام در یکی از رشته های کارشناسی پیوسته (مشاوره) آیا نیاز به ارايه دیپلم هستم یا گواهی پایان طرح؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره