کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. برنامه ریزی دقیق و داشتن ملاکی برای سنجش وضعیت علمی، می‌تواند کمک شایانی در کسب موفقیت داوطلبان نماید. یکی از معیارهای که به عنوان شاخص دراختیار داوطلبان قرار دارد، آخرین رتبه پذیرفته شدگان سنوات گذشته است. در این مقاله آخرین رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان 1401 برای علاقه مندان این رشته ارائه می‌شود.

 

رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۱

شرط اول موفقیت در کنکور، برنامه ریزی اصولی برای مطالعه و کسب آمادگی است. همچنین داوطلبان باید پس از اتمام مطالعات خویش نتایج حاصله  را بررسی نمایند. برای اطمینان یافتن از درستی مسیر مطالعاتی، داوطلبان می‌توانند نتایج خویش را با نتایج آخرین فرد پذیرفته شده در آزمون تطبیق دهند. با مقایسه درصدهای اکتسابی، می‌توان میزان تلاش مورد نیازبرای قبولی را برآورد نمود. همچنین در صورت بروز اختلاف زیاد می‌توان فرصت را غنیمت شمرده، بدون اتلاف وقت به اصلاح برنامه ریزی مطالعاتی پرداخت.

در ادامه رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱ برای تسهیل دسترسی داوطلبان ارائه کرده ایم. از آنجا که سنجش داوطلبان براساس سهمیه بندی انجام می‌شود، رتبه‌ها به تفکیک سهمیه مناطق دسته بندی شده است. همچنین رتبه‌ی داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران نیز در جدولی اختصاصی درج شده است. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 9126
دانشگاه زابل 20654

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 15955
دانشگاه زابل 24532

 

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 7524
دانشگاه زابل 24532
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی

استفاده از آخرین رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱ و اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان برای داوطلبان بسیار سودمند است. تحلیل دقیق اطلاعات کارنامه نیاز به دانش کافی داشته و در صورت عدم آگاهی فرد تحلیل گر، نتایج حاصله نه تنها راهگشا نخواهد بود، بلکه ممکن است داوطلب را به بیراهه بکشاند. از این رو توصیه می شود انتخاب رشته کنکور ریاضی به کارشناسان متخصص سپرده شود. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه مهندسی معماری پردیس کنکور رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان ۱۴۰۱ همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه مهندسی معماری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس کنکور در چه بازه ای قرار دارد؟

    اطلاعات دقیق در این رابطه در متن مقاله عنوان شده است.

  2. آیا بررسی کارنامه پذیرفته شدگان سنوات گذشته برای داوطلبان مفید است؟

    بله، اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبل معیاری برای سنجش داوطلبان است و داوطلبان با استفاده از این رتبه‌ها می توانند انتخاب رشته ای سنجیده انجام دهند.

  3. آیا سنجش داوطلبان مناطق 1 و 2 و 3 به صورت یکپارچه صورت می‌گیرد؟

    خیر، داوطلبان هر منطقه فقط با داوطلبان هم منطقه ای خود رقابت می‌نمایند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره