انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. برنامه ریزی دقیق و داشتن ملاکی برای سنجش وضعیت علمی، می‌تواند کمک شایانی در کسب موفقیت داوطلبان نماید. یکی از معیارهای که به عنوان شاخص دراختیار داوطلبان قرار دارد، آخرین رتبه پذیرفته شدگان سنوات گذشته است. در این مقاله آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی معماری پردیس کنکور 1400 برای علاقه مندان این رشته ارائه می‌شود.

 

رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰

شرط اول موفقیت در کنکور، برنامه ریزی اصولی برای مطالعه و کسب آمادگی است. همچنین داوطلبان باید پس از اتمام مطالعات خویش نتایج حاصله  را بررسی نمایند. برای اطمینان یافتن از درستی مسیر مطالعاتی، داوطلبان می‌توانند نتایج خویش را با نتایج آخرین فرد پذیرفته شده در آزمون تطبیق دهند. با مقایسه درصدهای اکتسابی، می‌توان میزان تلاش مورد نیازبرای قبولی را برآورد نمود. همچنین در صورت بروز اختلاف زیاد می‌توان فرصت را غنیمت شمرده، بدون اتلاف وقت به اصلاح برنامه ریزی مطالعاتی پرداخت.

در ادامه رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس خودگردان برای تسهیل دسترسی داوطلبان ارائه کرده ایم. از آنجا که سنجش داوطلبان براساس سهمیه بندی انجام می‌شود، رتبه‌ها به تفکیک سهمیه مناطق دسته بندی شده است. همچنین رتبه‌ی داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران نیز در جدولی اختصاصی درج شده است. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 9126
دانشگاه زابل 20654

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 15955
دانشگاه زابل 24532

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 7524
دانشگاه زابل 24532

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱

استفاده از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته معماری پردیس خودگردان و اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان برای داوطلبان بسیار سودمند است. تحلیل دقیق اطلاعات کارنامه نیاز به دانش کافی داشته و در صورت عدم آگاهی فرد تحلیل گر، نتایج حاصله نه تنها راهگشا نخواهد بود، بلکه ممکن است داوطلب را به بیراهه بکشاند. از این رو توصیه می شود انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ به کارشناسان متخصص سپرده شود. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ و رتبه مهندسی معماری پردیس کنکور 1401 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی معماری پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه مهندسی معماری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی معماری پردیس کنکور 1400 در چه بازه ای قرار دارد؟

اطلاعات دقیق در این رابطه در متن مقاله عنوان شده است.

آیا بررسی کارنامه پذیرفته شدگان سنوات گذشته برای داوطلبان مفید است؟

بله، اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبل معیاری برای سنجش داوطلبان است و داوطلبان با استفاده از این رتبه‌ها می توانند انتخاب رشته ای سنجیده انجام دهند.

آیا سنجش داوطلبان مناطق 1 و 2 و 3 به صورت یکپارچه صورت می‌گیرد؟

خیر، داوطلبان هر منطقه فقط با داوطلبان هم منطقه ای خود رقابت می‌نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره