ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدبدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمونکارشناسی ارشد

نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 | زمان اعلام و نحوه دریافت جواب کارشناسی ارشد

دانشگاه آزاد هر ساله در مقطع کارشناسی ارشد، به دوصورت با آزمون و بدون آزمون از میان متقاضیان، اقدام به جذب دانشجو می کند. پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد از میان داوطلبان با امتیاز استعداد درخشان می‌باشد که با شروع نیمسال تحصیلی اول، تمامی کسانی که بدین صورت در رشته های بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 99، شرکت کرده اند به دنبال زمان اعلام نتایج هستند. به همین منظور در ادامه این مطلب به زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می‌پردازیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

دانشگاه آزاد به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو پذیرش می‌کند. این دانشگاه برای ایجاد یک فرصت برای تحصیل داوطلبانی که صلاحیت و استعداد لازم را دارند و از سهمیه استعداد درخشان برخوردار هستند، به صورت بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99، اقدام به جذب دانشجو می‌کند.

در سال جاری نیز دانشگاه آزاد از میان داوطلبان با امتیاز استعداد درخشان و واجد شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99، اقدام به جذب دانشجو کرده است. نتایج انتخاب رشته متقاضیان براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های ارزیابی و براساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته محل‌ها محاسبه می‌شود و در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج ارشد بدون کنکور آزاد 99

هر ساله نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد در اواخر شهریورماه و تا قبل از شروع نیمسال تحصیلی اول اعلام می‌شد. اما در سال جاری به دلیل شرایط کرونایی، زمان اعلام نتایج این ورودی دانشگاه آزاد به تعویق افتاده است و پیش بینی می‌شود که تا اواخر مهرماه، اعلام شود.

تا کنون لینک مربوط به اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99، در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد فعال نشده است اما مشاوران دانتل به محض دریافت اخبار جدید مبنی بر اعلام نتایج این انتخاب رشته، لینک فعال مربوط به اعلام نتایج را در این بخش از مطلب قرار می‌دهند.

بخوانید: ارشد بدون کنکور 99

نحوه دریافت نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99، به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی ” azmoon.net ” در اختیار داوطلبان قرار داده می‌شود که داوطلبان می‌توانند برای دریافت آن پس از مراجعه به پایگاه اینترنتی این مرکز با کلیک بر روی لینک فعال  ”  اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد  99 ” و سپس وارد کردن اطلاعات فردی شامل شماره شناسنامه، سال تولد و شماره ملی، اقدام کنند.

بخوانید: دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

پس از فعال شدن لینک اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99، راهنمای تصویری دریافت نتایج نیز در این بخش قرار داده خواهد شد.

داوطلبانی که در این مرحله، موفق به کسب قبولی نشوند، می‌توانند در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، شانس خود را مجدد امتحان کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره