کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی پزشکی پردیس کنکور 99

رشته پزشکی همانطورکه همه داوطلبان اطلاع دارند از رشته های تاپ با تقاضای زیاد و قبولی سخت از رشته های کنکور سراسری زیرگروه آزمایشی علوم تجربی می‌باشد که هرسال علاقه مندان بسیاری قصد انتخاب این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند. قبولی در رشته پزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان، نیازمند این است که داوطلبان کد رشته محل های مربوط به آن را در فرم انتخاب رشته خود قرار دهند. اما سوالی که وجود دارد این است که هر داوطلب باید چه کد رشته محل هایی را با توجه به رتبه ای که کسب کرده است، در فرم انتخاب رشته خود قرار دهد تا در نهایت، موفق به کسب نتیجه قبولی شود. متقاضیان و علاقه مندان به رشته پزشکی می‌توانند از آخرین رتبه های قبولی کنکور 99 ، از محدوده رتبه قبولی این رشته مطلع شوند و سپس با توجه به آنها فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند. به همین منظور در ادامه این مطلب، آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی پزشکی پردیس کنکور 99

سازمان سنجش آموزش کشور پس از برگزاری کنکور سراسری تجربی، برای تمامی شرکت کنندگان، کارنامه اولیه صادر می‌کند. کارنامه اولیه هر داوطلب شامل اطلاعات مهمی از جمله درصد دروس، رتبه و تراز علمی داوطلب می‌باشد. هر داوطلب بایستی به کمک ارزیابی اطلاعات مندرج در کارنامه اش، دست به کار شود و با جمع آوری اطلاعات، فرم انتخاب رشته خود را به نحو احسن تکمیل نماید.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان باید بدانند آیا رتبه ای که بدست آورده اند مناسب انتخاب هایی که کرده اند، هست یا خیر. برای این امر می‌توانند از آخرین رتبه های قبولی رشته پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور 99 استفاده کنند. معیار قبولی هر داوطلب در رشته پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان، رتبه ای است که در سهمیه بدست آورده است، بنابراین در ادامه آخرین رتبه قبولی کنکور 99 را به تفکیک در سهمیه های مختلف آورده ایم.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 495
دانشگاه علوم پزشکی ایران 687
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1243
دانشگاه علوم پزشکی قزوین 1689
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1480
دانشگاه علوم پزشکی همدان 1844
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 1882

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 421
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 581
دانشگاه علوم پزشکی همدان 869
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر 883
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 949
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 973
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 681
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 1371
دانشگاه علوم پزشکی قزوین 627
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس 980

 

منطقه یک | رتبه قبولی پزشکی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1579
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 1725
دانشگاه علوم پزشکی یاسوج 2435
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان 2469
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس 2500

 

منطقه دو | رتبه قبولی پزشکی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 1985
دانشگاه علوم پزشکی سبزوار 3315

 

منطقه سه | رتبه قبولی پزشکی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی یزد 2145
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان 2098

 

مشاوره انتخاب رشته پزشکی پردیس

برخی از متقاضیان رشته پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان، گمان می‌کنند دانشگاه های پردیس به دلیل دریافت شهریه، قبولی راحت‌تری دارند و هر رتبه ای که کسب کرده باشند، می‌توانند در رشته پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان ادامه تحصیل دهند.

باید بگوییم این یک باور غلط است و داوطلبان برای قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان، بایستی رتبه مناسبی کسب کنند تا موفق به کسب نتیجه قبولی شوند، در این میان هستند داوطلبانی که با اینکه رتبه مناسبی نیز کسب کرده اند، درنتیجه یک انتخاب رشته نادرست موفق به کسب قبولی نمی‌شوند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

تمامی متقاضیان رشته پزشکی که قصد انتخاب این رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، باید برای انتخاب رشته از آخرین رتبه های قبولی رشته پزشکی پردیس سالهای گذشته همچون کنکور 99 جهت تخمین شانس قبولی و یک مشاور که یک دید و شناخت جامعی از قبولی های رشته پزشکی داشته باشد، کمک بگیرند تا بتوانند بهترین نتیجه را با توجه به رتبه ای که بدست آورده اند، کسب کنند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پزشکی پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پزشکی پردیس کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا رشته پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، رشته پزشکی در دوره های روزانه دانشگاه های سراسری، دوره پردیس خودگردان و همینطور دانشگاه های آزاد ارائه می‌گردد.

آیا متقاضیان رشته پزشکی می‌توانند از آخرین رتبه پزشکی پردیس کنکور 99، جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند؟

بله، تمامی داوطلبان رشته پزشکی می‌توانند برای تخمین شانس قبولی‌شان و انجام انتخاب رشته از آخرین رتبه های قبولی رشته پزشکی پردیس کنکور 99 استفاده کنند.

 داوطلبانی که قصد دارند رشته پزشکی را انتخاب کنند، از چه طریقی می‌توانند به آخرین رتبه های قبولی این رشته دسترسی پیدا کنند.

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته پزشکی را دارند، می‌توانند از طریق این مقاله از سایت دانتل، به آخرین رتبه های قبولی رشته پزشکی پردیس کنکور 99 دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره