تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 | نحوه پرداخت هزینه

همواره دغدغه دانش آموزان بااستعداد و خانواده هایشان ورود این دسته از افراد به مدارس خوب و برتر کشور می‌باشد تا بتوانند از طریق این مدارس زمینه رشد و شکوفایی استعدادهایشان را ایجاد کنند. از جمله مدارسی که از سوی دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف مورد استقبال قرار گرفته است، مدارس تیزهوشان است. لازمه ورود به مدارس تیزهوشان شرکت در آزمون ورودی این مدارس است؛ که آن نیز مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون میزان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 می‌پردازیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان

همانطورکه اشاره کردیم مدارس تیزهوشان از مدارس برتر کشور هستند که دانش آموزان مختلف در تمامی مقاطع تحصیلی در این مدارس در حال تحصیل هستند.

داوطلبانی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان را دارند بایستی به این نکته توجه داشته باشند که مدارس تیزهوشان به دلیل شرایط خاص و امکانات فوق العاده که دراختیار داوطلبان قرار می‌دهد، دارای آزمون ورودی بوده و در واقع کسانی مجاز به ثبت نام در این مدارس هستند که بتوانند در آزمون ورودی حدنصاب نمره لازم را بدست آورند.

مدارس تیزهوشان در دو مقطع هفتم و دهم آزمون برگزار می‌نماید؛ در واقع آزمون اصلی این مدارس در مقطع دهم و با عنوان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 برگزار می‌گردد. لازمه شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 ثبت نام به موقع در تاریخ های اعلام شده، در این آزمون می‌باشد که داوطلبان برای قطعی کردن ثبت نام خود بایستی مبلغ تعیین شده مربوط به این آزمون را نیز پرداخت کنند.

هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم می‌کنند بایستی جهت تکمیل فرآیند ثبت نامشان، مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم نیز پرداخت نمایند؛ تا ضمن قطعی نمودن ثبت نامشان، مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه نیز باشند.

در سال گذشته هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم مبلغ 25,000 تومان بوده است که در روند ثبت نام، داوطلبان بایستی پرداخت می‌کردند. در سال جاری با توجه به اینکه هنوز مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 فرا نرسیده است، مبلغ و هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان مشخص نیست.

به محض دریافت اخبار جدید مبنی بر هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400، مطالب این مقاله نیز بروزرسانی می شود

توجه

داوطلبانی که در آزمون مقطع نهم به دهم مدارس تیزهوشان ثبت نام می‌کنند، بایستی برای شرکت در جلسه، در روزهای نزدیک به برگزاری آزمون تیزهوشان کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. در روز برگزاری آزمون به همراه خود داشته باشند،

چنانچه داوطلبی هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان  نهم دهم 1400 را پرداخت نکند، برای او کارت ورود جلسه صادر نخواهد شد و در نتیجه حق شرکت در جلسه آزمون را نخواهد داشت.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

در ابتدا لازم است این نکته را یاد آور شویم که بهتر است داوطلبان پیش از پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1400، تصمیم قطعی بر شرکت در آزمون داشته باشند، چرا که پس از تکمیل فرآیند پرداخت، مبلغ پرداختی قابل استرداد نخواهد بود.

بنابراین داوطلبانی که تصمیم بر ثبت نام را دارند، کافی است طبق مراحل زیر پیش رفته و مبلغ ثبت نام این آزمون را بپردازند.

 • مرحله اول: ثبت نام و پرداخت هزینه مربوط به آن از طریق درگاه ورود به آزمون‌های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” قابل انجام است، بنابراین داوطلبان بایستی به این سایت مراجعه نمایند.
 • مرحله دوم: با ورود به سایت نامبرده داوطلبان بایستی بر روی گزینه ” سمپاد پایه دهم ” کلیک نمایند.

نهم به دهم

 • مرحله سوم: در این مرحله بایستی در قسمت راست صفحه ” کد ملی ” و ” رمز عبور همگام ” دانش آموز وارد شود.

کد ملی

 • مرحله چهارم: در صفحه جدید کادری پیش روی داوطلبان است که بایستی نقش خود را به عنوان ” دانش آموز و سازمان خود را با عنوان ” نام مدرسه ” وارد نمایند.
 • مرحله پنجم : پس از پشت سر گذاشتن مراحل قبلی، دانش آموز به پرتال شخصی خود دسترسی پیدا میکند که باید وارد قسمت ” پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 ” شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید.

پس از فعال شدن لینک پرداخت راهنمای تصویری به این مطالب اضافه خواهد شد.

نکات

 • نکته اول: چنانچه پرداخت هزینه با موفقیت انجام شود، سیستم یک کد رهگیری ثبت نام به شما خواهد داد، که بایستی این کد رهگیری را تا پایان آزمون تیزهوشان دهم 1400 نزد خود نگه دارید.
 • نکته دوم: ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 پس از پرداخت مبلغ تعیین شده قطعی خواهد شد.
 • نکته سوم: چنانچه داوطلبی به رمز عبور همگام خود دسترسی نداشته باشد، می‌تواند این رمز را از مدیر مدرسه محل تحصیل خود دریافت نماید.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 | سوالات متداول

 • هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 چه قدر است؟

تاکنون میزان هزینه ثبت نام برای 1400 مشخص نگردیده است.

 • چنانچه داوطلبی هزینه را پرداخت نکند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

چنانچه داوطلبی هزینه را پرداخت نکند، برای او کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد و در نهایت مجاز به شرکت در جلسه آزمون نخواهد بود.

 • داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 برای پرداخت هزینه بایستی به چه سایتی مراجعه کنند؟

پرداخت هزینه ثبت نام ازطریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” قابل پرداخت می‌باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا