دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه دولتی و پردیس خودگردان

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱ چقدر است؟ دانشگاه های غیرانتفاعی دو بار در سال یکبار برای ورودی مهر و یکبار برای ورودی بهمن ماه، از میان علاقه مندان دانشجو جذب می کنند. متقاضیان می توانند در بازه های زمانی اعلام شده، به سایت سنجش مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه، اقدام به نام نویسی و انتخاب رشته نمایند. در ادامه این مقاله جزئیات تکمیلی پیرامون هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1401 را ارائه کرده ایم.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۱ 

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، تکمیل مراحل ثبت‌نام غیر انتفاعی با پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 امکان پذیر است. متقاضیان ابتدا باید وارد لینک خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در هر یک از دو نیمسال تحصیلی مهر و یا بهمن ماه شوندو سپس با استفاده از شماره سریال دریافتی مجدد برای ثبت‌نام و انتخاب‌رشته اقدام کنند.

تا کنون میزان هزینه ثبت نام بدون آزمون غیر انتفاعی ۱۴۰۱ اعلام نشده است. به محض اعلام در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهیم کرد.

لازم است اشاره کنیم که لینک خرید کارت اعتباری جهت پرداخت هزینه، همزمان با شروع ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری نیمسال اول (مهر ماه) در اواسط مرداد ماه و برای نیمسال دوم (بهمن ماه) در اواسط بهمن ماه در سایت سنجش فعال خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1401

لینک پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت همزمان با آغاز مهلت نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه های سراسری در سایت سنجش فعال می شود و تا پایان مهلت ثبت‌نام در این دانشگاه نیز فعال است. در ادامه به منظور راهنمایی شما عزیزان، راهنمای نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1401 را آورده ایم :

1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی ” sanjesh.org ” مراجعه کنید.

 

2️⃣ از منوی رنگی تعبیه شده در قسمت راست سایت سنجش، بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید.

سراسری

3️⃣ در این مرحله لازم است بر روی لینک فعال ” ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – مهر / بهمن ماه 1401 ” کلیک نمایید. (ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 1401 در هر دو نیمسال مهر و یا بهمن ماه به صورت همزمان با دیگر دانشگاه های سراسری انجام می شود.)

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

4️⃣ همانطور که اشاره کردیم اولین مرحله پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 می باشد؛ بنابراین از قسمت راست صفحه بر روی گزینه “خرید کارت” کلیک نمایید.

5️⃣ از میان سریال های های نمایش داده شده بر روی گزینه “سریال ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری 1401″ کلیک کنید و در پایان نیز گزینه ” تایید و ادامه ” را انتخاب نمایید.

خرید کارت

6️⃣ اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی را وارد کرده و در نهایت بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کنید.

7️⃣ تیک عبارت درج شده در انتهای صفحه را فعال کنید تا ادامه روند پرداخت برایتان نمایش داده شود.

هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

8️⃣ مشخصات کارت بانکی عضور شبکه شتاب خود را وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه “پرداخت” کلیک کنید.

هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

در نهایت پس از اتمام مراحل مرتبط با پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 یک کد پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن می توانید به فرم ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی دسترسی داشته باشید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 1401

پذیرش بدون آزمون در دانشگاه غیر انتفاعی دو بار در سال، یکبار برای ورودی مهر ماه و یکبار برای ورودی بهمن ماه انجام می شود. پذیرش در این مرحله در مقاطع کارانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و بر اساس معدل مقطع قبلی متقاضیان انجام می شود.

داوطلبانی که علاقه مند به ثبت‌نام در دانشگاه غیر انتفاعی هستند، باید در زمان های اعلام شده برای ثبت‌نام در هر نیمسال تحصیلی، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند و اقدام به دریافت و مطالعه دفترچه راهنما نمایند.

متقاضیان در صورتی که پس از مطالعه دفترچه متوجه شدند که واجد الشرایط هستند و رشته های مورد علاقه شان در دانشگاه غیر انتفاعی مورد نظر ارائه شده است، می توانند با پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیرانتقاعی 1401 کارت اعتیاری را تهیه کرده و سپس مراحل نام نویسی و انتخاب رشته خود را طی کنند.

مشاوره پذیرش بدون کنکور ۱۴۰۱

پس از پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 و اتمام مراحل نام نویسی و انتخاب رشته، متقاضیان باید پیگیر اخبار منتشر شده پیرامون اعلام نتایج این دانشگاه باشند تا متوجه شوند که آبا بر اساس سوابق تحصیلی خود در کد رشته محل هایی که انتخاب کرده اند، قبول شده اند یا خیر. لازم است اشاره کنیم که اعلام نتایج ثبت‌نام نیز از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

در صورتی که پیرامون هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1401 ابهاماتی برایتان وجود دارد، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل در ارتباط باشید و راهنمایی هایی لازم را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون آزمون 1401 با پاسخنامه می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 چقدر است؟

در متن مقاله میزان هزینه ثبت نام اعلام شده را ذکر کرده ایم.

متقاضیان برای پرداخت هزینه ثبت نام باید به کدام سایت مراجعه کنند؟

پرداخت هزینه ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر است.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام چگونه است؟

در متن مقاله فوق به طور کامل نحوه پرداخت هزینه ثبت‌نام غیر انتقاعی 1401 از طریق سایت سنجش را آورده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره