سایر موضوعاتسایر آزمون ها

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کانال تلگرام تحصیلی     

دانشجویان سال آخر مقطع کاردانی و یا دانش آموختگان این مقطع که قصد ادامه تحصیل را در مقاطع بالاتر دارند، می توانند در پذیرش با آزمون و بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ناپیوسته شرکت کنند. رویه ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی 1400 بدین صورت است که متقاضیان بایستی ثبت نام و انتخاب رشته خود را به طور همزمان انجام دهند. کد رشته محل های ارائه شده مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق دفترچه‌ای با عنوان دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. با توجه به اهمیت این دفترچه، در ادامه اطلاعات و دانلود آن ارائه کرده ایم.

 

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

سازمان سنجش آموزش کشور معمولا هر ساله چند روز قبل از شروع ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و یا به صورت همزمان با آن دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی را از طریق سایت ” sanjesh.org ” منتشر می کند. زمان ثبت نام این آزمون در سال جاری تاریخ 23 خرداد ماه تا 30 خرداد ماه 1400 می باشد. در ادامه می توانید این دفترچه را دانلود نمایید. احتمالا دفترچه‌ی هم در این تاریخ منتشر گردد.

زمان ثبت نام و انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 در تاریخ 23 خرداد می باشد و تا 30 خرداد ادامه دارد.

 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

توجه داشته باشید که کد رشته محل های با آزمون و بدون آزمون در یک دفتررچه منتشر و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. برای دریافت دفترچه‌ها کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

جزئیات دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

اشاره کردیم که هر داوطلبی که متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی ناپیوسته است، بایستی پیش از هر اقدامی ابتدا تمامی مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کند. جزییات این دفترچه در سه فصل شامل فصل اول (شرايط و ضوابط عمومی و اختصاصی پذيرش دانشجو )، فصل دوم (كد رشته محل ها) و فصل سوم (شرايط و ضوابط دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و فرم ها) به شرح موارد زیر می باشد:

1️⃣ زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

2️⃣ شرایط عمومی و شرایط اختصاصی ثبت نام

3️⃣ ضوابط مربوط به سهمیه های مختلف مانند ایثارگران، رزمندگان و …

4️⃣ دانشگاه های ارائه دهنده و ظرفیت این دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای رشته های مختلف

5️⃣ مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

6️⃣ فرم پیش نویس انتخاب رشته مشابه با فرم اصلی نام نویسی

7️⃣ هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و نحوه پرداختپ

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

مطالعه دقیق دفترچه از اهیمت بالایی برخوردار است، چراکه متقاضیانی که شرایط مندرج در دفترچه را داشته باشند، مجاز به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی خواهند بود و یا حق شرکت در انتخاب رشته بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته را خواهند داشت.

مثلا طبق دفترچه، داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند، نمی توانند در این آزمون شرکت کنند. چنانچه دفترچه را مطالعه کرده اید و قصد انتخاب رشته خود را مطابق با دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی دارید، می توانید برای دریافت راهنمایی پیرامون نحوه چینش الویت ها در فرم انتخاب رشته تان، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

متقاضیان کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 از چه طریقی بایستی که از کد رشته محل های ارئه شده مطلع گردند؟

متقاضیان آزمون کاردانی به کارشناسی 1400، بایستی که جهت اطلاع از کدرشته محل‌‌های ارائه شده دفترچه‌ی مربوطه را دریافت و مطالعه کنند.

آیا دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون آزمون و با آزمون کاردانی به کارشناسی در قالب یک دفترچه است؟

بله، برای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته به صورت با آزمون و بدون آزمون یک دفترچه‌ی انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی منتشر می شود

دفترچه نامبرده از طریق چه سایتی منتشر می گردد؟

دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و انتخاب کارشناسی ناپیوسته از طریق سایت سازمان سنج منتشر می گردد.

کانال تلگرام تحصیلی     

یک دیدگاه

  1. سلام من کارشناسی پیوسته شیمی کاربردی هستم میخوام مدرک فوق دیپلمو بگیرم و بعدش انصراف بدم امکانش هست تو کنکور کاردانی به کارشناسی شیمی دارویی بیارم؟؟یا باید کارشناسیمو تموم کنم ارشد برم شیمی دارویی بخونم؟؟
    کلا شیمی دارویی دوره کارشناسی داره؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره