کارشناسی ارشدانتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تمدید مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ معمولا در خرداد ماه می باشد و داوطلبان می توانند با پیگیری اطلاعیه های سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در زمان دقیق آن به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. زمان انتخاب رشته معمولا در حدود چند روز تمدید می شود و امکان انتخاب رشته و ویرایش کد رشته محل ها در این زمان وجود خواهد داشت. در این مطلب به بررسی کامل مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1403 پرداخته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

 

مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

هر ساله مدتی پس از برگزاری آزمون کتبی دکتری، کارنامه اولیه این آزمون منتشر می شود و وضعیت مجاز شدن یا نشدن داوطلبان به انتخاب رشته مشخص می گردد. داوطلبانی که رتبه حد نصاب را کسب کرده باشند، مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده و باید فرم انتخاب رشته خود را در سایت azmoon.org تکمیل نمایند. 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ از ۱۲ تا ۱۹ خرداد ماه می باشد.

داوطلبان باید در مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403 اقدامات لازم را انجام دهند و در صورت از دست دادن زمان، دیگر امکان انتخاب‌رشته وجود نخواهد داشت. زمان دقیق انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در سال جاری از ۱۲ تا ۱۹ خرداد ماه می باشد.

 

تمدید مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403

دانشگاه آزاد زمانی را به عنوان تمدید مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403 در نظر می گیرد تا داوطلبان متاخر بتوانند انتخاب رشته خود را انجام دهند. توجه داشته باشید که در صورت پایان تمدید انتخاب‌رشته دیگر به هیچ عنوان زمان تمدید نمی شود و داوطلبان باید برای ثبت نام رشته های بدون آزمون اقدام کرده و یا در کنکور سال بعد شرکت نمایند. 

سال گذشته فرصت مجدد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ از ۱ تیر شروع شده و تا ۳ تیر ماه نیز ادامه یافت. داوطلبان جا مانده از انتخاب رشته در این بازه زمانی می توانستند به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و فرم انتخاب رشته خود را با توجه به اولویت بندی مدنظرشان تکمیل نمایند.

در زمان فرصت مجدد داوطلبان می توانند نسبت به ویرایش فرم انتخاب‌رشته خود نیز اقدام کنند. هنوز زمان دقیق تمدید انتخاب‌رشته ارشد آزاد مشخص نشده است و به محض اطلاع رسانی در این صفحه قرار خواهد گرفت. شما می توانید برای کسب اطلاع سریع در کانال تلگرامی دانتل کو عضو شوید. 

 

مشاوره آزمون کارشناسی ارشد

داوطلبان جامانده از انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد می توانند در زمان  تمدید مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ اقدام کرده و فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. همچنین داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند نیز می توانند در این زمان فرم خود را اصلاح نمایند. 

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه فرصت مجدد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ برای تان وجود دارد، می توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری تان کنند. 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1403 چه زمانی است؟

    انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد معمولا در اواسط خرداد ماه شروع می شود.

  2. تمدید مهلت انتخاب‌رشته چه زمانی است؟

    سال گذشته تمدید مهلت در اوایل تیر ماه بود و انتظار می رود در سال جاری نیز در همین بازه زمانی انجام شود. 

  3. آیا در مهلت انتخاب‌رشته امکان ویرایش فرم نیز وجود دارد؟

    بله داوطلبان تا پایان مهلت انتخاب‌رشته می توانند مجددا به سایت مراجعه کرده و فرم انتخاب رشته خود را ویرایش نمایند. 

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره