تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

کارنامه تیزهوشان 1400 – 1401 | زمان انتشار، نحوه دریافت نتایج و اعتراض به آزمون

متقاضیان تحصیل در مدارس تیزهوشان پس از آزمون منتظر اعلام نتایج تیزهوشان خواهند بود. در مرحله اعلام نتایج، اسامی پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان منتشر می‌شود. در این میان کسانی که در آزمون قبول نشده اند، خواهان اطلاع از جزئیات نتایج اکتسابی خود هستند. از این رو بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، کارنامه ای برای گروهی که پذیرفته نشده اند منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه زمان انتشار، نحوه دریافت و اعتراض به کارنامه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 با ما در ادامه همراه باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه تیزهوشان 1400- 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

کارنامه آزمون تیزهوشان 1400- 1401

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اعلام اسامی پذیرفته شدگان، کارنامه تیزهوشان منتشر می‌شود. این کارنامه حاوی اطلاعات آزمون داوطلبان است. نکته مهم این است که این کارنامه برای تمام شرکت کنندگان آزمون منتشر نمی‌شود. فقط کسانی که درآزمون پذیرفته نشده اند، کارنامه دریافت می‌کنند.

داوطلبان در این کارنامه می‌توانند از تراز کل خود مطلع شوند. همچنین تعداد دقیق پاسخ های صحیح و یا غلط نیز در این کارنامه درج می‌گردد. دانش آموزان و اولیاء آنان می توانند از تعداد سولات بدون جواب نیز مطلع گردند. مطالب تکمیلی درباره کارنامه تیزهوشان در ادامه عنوان می‎شود.

بخوانید: ثبت نام تیزهوشان

کارنامه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 | زمان انتشار کارنامه

زمان انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان از زمان برگزاری آزمون این مدارس تبعیت می‌کند. از این رو زمان دقیقی را نمی‌توان برای اعلام نتایج و انتشار کارنامه عنوان کرد. اما به طور تقریبی می‌توان گفت که حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون تیزهوشان نتایج اعلام می‌شود. یک هفته بعد از اعلام نتایج، کارنامه پذیرفته نشدگان در سایت zmoon.medu.ir در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبان می‌توانند با دریافت کارنامه خود، از جزئیات نتایج آزمون خود مطلع شوند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1400 کلیک کنید.

بخوانید: اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400

کارنامه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 | جزئیات اطلاعات کارنامه

دانش آموزانی که در آزمون شرکت نموده اند در کارنامه خود با موارد زیر روبه رو می‌شوند:

  • نمره کل یا تراز
  • تعداد پاسخ های درست
  • تعداد پاسخ های غلط
  • تعداد سولات بدون پاسخ
  • تراز آخرین فرد پذیرفته شده

دانش آموزان متقاضی ورود به پایه هفتم در آزمون فقط به سوالات استعداد تحلیلی پاسخ خواهند داد. سوالات درسی از این گروه پرسیده نمی‌شود. اما متقاضیان ورود به پایه دهم علاوه بر سوالات هوش یا استعداد تحلیلی به سوالات استعداد تحصیلی نیز پاسخگو خواهند بود. در نتیجه در کارنامه این گروه نتایج اکتسابی سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی درج می‌شود.

بخوانید: اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

نحوه دریافت کارنامه

داوطلبان یا اولیاء آنان برای دریافت کارنامه و اطلاع از مطالب مندرج در آن باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. تصاویر هر مرحله نیز برای آشنایی علاقه مندان ارائه می‌شود.

بخوانید: نحوه دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 1400

کارنامه-تیزهوشان

در این صفحه دانش آموزان هر پایه باید لینک مخصوص به خود را انتخاب نمایند. با ورود به صفحه جدید پیش رو، باید کد ملی و رمز ورود در محل های مشخص شده درج شود.

کد-ملی-و-رمز-ورود

در گام بعد باید داوطلبان نقش خود یعنی دانش آموز و نام مدرسه ای که در آن مشغول به تحصیل هستند را وارد نمایند. با ورود به صفحه جدید، لینک دریافت کارنامه در دسترس متقاضی قرار خواهد گرفت.

این مرحله هم اکنون در دسترس نیست. این مقاله بلافاصله پس از انتشار کارنامه به روز رسانی می‌شود.

اعتراض به کارنامه

برخی از داوطلبان پس از رویت کارنامه، نسبت به مندرجات آن اعتراض خواهند داشت. این گروه می‌توانند نسبت به کارنامه خود درخواست رسیدگی ثبت نمایند. داوطلبان برای ثبت اعتراض خود باید از لینک “ ثبت درخواست تجدید نظر ” در پرتال خود استفاده نمایند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

بخوانید: اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1400

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه تیزهوشان 1400- 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره