مدارسمدارس خاص

سایت ثبت نام مدارس شاهد pada.medu.ir

سایت ثبت نام مدارس شاهد سامانه پادا pada.medu.ir می باشد. در سال های اخیر علاوه بر دانش آموزان شاهد، دانش آموزان غیرشاهد نیز می‌توانند به تحصیل در این مدارس بپردازند. پذیرش دانش آموزان غیر شاهد در مدارس شاهد طبق مقررات خاصی انجام می شود، به طوری که بایستی طبق جدول امتیاز بندی، موفق به کسب امتیاز لازم شوند. متقاضیان این مدارس در پایه های تحصیلی اول ابتدایی، دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه بایستی ثبت نام اولیه خود را در سامانه پادا انجام دهند. داوطلبان میان پایه نیز به صورت اینترنتی بایستی مراحل ثبت نام خود را پشت سر بگذارند. در ادامه این مقاله پیرامون سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اطلاعاتی ارائه کرده ایم.

ثبت نام مدارس شاهد 1402 فقط از طریق سایت پادا ” pada.medu.ir ” انجام می شود و دیگر از سایت سجا امکان پذیر نیست.

‍‍سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ pada.medu.ir

ثبت نام در مدارس شاهد برای پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد. همه افرادی که واجد شرایط هستند، می‌توانند در زمان ثبت نام شاهد به سایت ثبت نام شاهد به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است ثبت نام مدارس شاهد برای دوره‌های میان پایه به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه پادا امکان‌پذیر است. سنجش و پذیرش دانش آموز برای مدارس شاهد پس از بررسی درخواست‌های ثبت نام انجام می‌گیرد. متقاضیان ثبت نام کننده برای آگاهی از وضعیت پذیرش خود باید نتایج ثبت نام مدارس شاهد را دنبال کنند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام شاهد

چگونگی ثبت نام در سایت مدرسه شاهد 

زمینه ثبت نام در مدارس شاهد برای تمامی علاقه مندان در مهلت مقرر فراهم است. بهتر است قبل از اقدام به ثبت نام مدارک موردنیاز را آماده کنید تا فرایند ثبت نام به سادگی انجام گیرد. جهت پیش ثبت نام در پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم به سایت ثبت نام مدارس شاهد پادا مراجعه کنند. در ادامه نحوه ثبت نام شاهد به ترتیب مراحل شرح داده شده است که متقاضیان جهت ثبت‌نام کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند.

راهنما ثبت نام

1️⃣ متقاضیان بایستی که به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا) به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” مراجعه کنند.

2️⃣ داوطلبان بایستی پس از ورود به سامانه پادا، بر روی گزینه ” ثبت نام دانش آموزان جدید الورود ” کلیک کنند.

سایت ثبت نام شاهد

3️⃣ در این مرحله دانش آموزان باید ملیت خود را انتخاب کنند.

ثبت نام شاهد

4️⃣ کد ملی دانش آموز، کدملی پدر و مادر وی نیز را در این قسمت از سایت ثبت نام مدارس شاهد وارد کرده و بر روی جستجو کلیک کنید.

ثبت نام مدارس شاهد

5️⃣ در این مرحلهثبت نام شاهد داوطلبان باید مشخصات فردی دانش آموز را به صورت کامل یادداشت کنند.

ثبت نام مدارس شاهد

6️⃣ اطلاعات تکمیلی نظیر دین و شغل والدین دانش آموز و وضعیت جسمانی دانش آموز را یادداشت کنید

اطلاعات تکمیلی

7️⃣ آدرس محل سکونت خود را وارد کنید.

آدرس

8️⃣ مشخصات پدر یا سرپرست دانش آموز را وارد کنید.

ثبت نام مدارس شاهد

9️⃣ مشخصات مادر دانش آموز در این بخش از سایت مدرسه شاهد وارد شود.

ثبت نام مدارس شاهد

1️⃣0️⃣ شهر و ناحیه محل سکونت خود را انتخاب و مدرسه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امیتاز بندی دانش آموز

1️⃣1️⃣ دانش آموزان شاهد بر اساس جدول امتیاز بندی مدرسه خود را وارد کنید.

امیتاز بندی شهدا

در لینک زیر فرم امیتاز بندی ثبت نام مدارس شاهد را به صورت فایل قرار داده ایم برای دانلود این فرم کلیک کنید.

👈👈 دانلود فرم امیتاز بندی 👉👉

1️⃣2️⃣ در نهایت پس از انجام مراحل بر روی گزینه ” ثبت و اعتبار سنجی ” کلیک کنید.

ثبت نام شاهد

1️⃣3️⃣ در این مرحله نام نویسی دانش آموز در سایت ثبت نام شاهد پادا تکیمل می شود. این ثبت نام قطعی نمی باشد و نتایج پس مدت زمانی منتشر می شود. 

چنانچه اطلاعات وارد شده غلط می باشد و نیاز به ویرایش دارد با وارد کردن کد ملی دانش آموز می توانید اطلاعات ورودی را ویرایش کنید.

نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد

نتایج ثبت‌نام پس از گذشت تقریبا یک بازه زمانی دو هفته منتشر می شود و متقضیان می‌توانند از نتیجه ثبت‌نام خود در سایت مدرسه شاهد مطلع شوند. متقاضیانی که موفق به کسب امتیاز لازم برای ثبت نام در مدارس شاهد شده باشند، می‌توانند به صورت حضوری و به همراه یکی از والدین خود به مدرسه موردنظر مراجعه کنند و ثبت نام خود را قطعی کنند.

مشاوره سایت ثبت نام شاهد

هر ساله همزمان با آغاز ثبت نام در سایت ثبت نام مدارس شاهد که در سال جاری سامانه پادا است، یک دفترچه با عنوان دفترچه ثبت نام شاهد به صورت مشترک برای تمامی پایه ها منتشر می گردد، متقاضیان بایستی که در وهله اول این دفترچه را به طور کامل مطالعه کنند.

یکی از مواردی که در دفترچه نامبرده درج شده است، جدول امتیاز بندی مدارس شاهد است. هر داوطلب با سهمیه شاهد و یا غیر شاهد متناسب با سهمیه ای که دارد می تواند امتیاز خود را محاسبه کند. داوطلبانی که طبق این جدول بتوانند امتیاز بیشتری را کسب کنند، در الویت ورود به مدارس شاهد می باشند. چنانچه پیرامون انجام پیش ثبت نام در مدارس شاهد سوالی دارید، می توانید با برقراری تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل، پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

[type=”shadow”]بخوانید: ویرایش ثبت نام شاهد [/box]

برای دریافت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام مدارس شاهد pada.medu.ir می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

سایت ثبت نام مدارس شاهد کدام سامانه می باشد؟

متقاضیان بایستی جهت ثبت نام در مقاطع تحصیلی اول ابتدایی، متوسط اول و دوم به سایت پادا مراجعه کنند.

آیا ثبت نام میان پایه شاهد نیز از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد انجام می شود؟

بله از سال گذشته ثبت نام مقاطع میان پایه نیز از طریق این سایت انجام می‌گیرد.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد به چه صورت است؟

در متن مقاله به شرح نحوه ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا پرداخته ایم

‫13 دیدگاه ها

 1. سلام
  پس از تکمیل همه اطلاعات گزینه ثبت و اعتبارسنجی را میزنم ولی تایید نهایی انجام نمیده و در این صفحه میمونه
  دایره آبی رنگ روی صفحه میچرخه بدون تایید کردن
  بنظرتون دلیلش چیه ؟

  1. سلام سایت ثبت نام شاهد پادا به دلیل حجم ترافیک بالا امکان داره که قبولی شما طول بکشه در صورت دریافت نکردن پیام قبولی در سایت پادا مدارس شاهد دوباره فرآیند ثبت نام را انجام دهید.

   1. بیش از 15 بار در زمان های مختلف و با مرورگرهای مختلف انجام دادم. آخر کار که گزینه ثبت را میزنم نشانگر موس میچرخه ( یعنی در حال انجام کار هست) منتها تا یکساعت بعد هم در این حالت میمونه و انجام نمیشه

 2. سلام
  برا ی ثبت نام پایه ی دهم به سایت پادا رفتیم ولی در انتخاب پایه متوجه شدیم متوسطه دوم وپایه دهم وجود نداره و فقط پایه هفتم و متوسطه ی اول اول وجود داره دلیلش چی می تونه باشه .؟

  ممنون

  1. سلام در سایت پادا مراحل تکمیل کردیم وقتی ثبت میزنم ی کادر ابی رنگ میاد بالاش نوشته پیش ثبت نام تموم شده زیرش نوشته نفر37 در لیست هستید و از طریق پیامک نتیجه اعلام میشه

   1. سلام پس از پایان نام نویسی در سایت ثبت نام مدارس شاهد پادا پیش ثبت نام اولیه نمایان می شود.

  1. سلام به توجه به تعویق افتادن هدایت تحصیلی دانش آموزان این پایه ثبت نام شاهد پایه دهنم به تاریخ دیگری مومکول شده است.

 3. سلام پسرم پایه هشتم هستن خواستم ثبت نام بشه اما در اخر که اطلاعات رو وارد کردم زده ردیف شناسنامه ولی شناسنامه رو دیدم ردیف نداشت ک وارد کنم الان باید چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره