مدارسمدارس خاص

سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir

کانال تلگرام تحصیلی     

سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲-۱۴۰۳ دچار تغییراتی شده است و دانش آموزان باید به سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir مراجعه نمایند. ثبت نام تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شاهد در این سایت انجام می گیرد. با توجه به اهمیت ثبت نام در مدارس شاهد،  دانش آموزان و والدین آن‌ها باید از تغییرات و نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام شاهد my.medu.ir اطلاع کافی داشته باشند تا بتوانند در زمان تعیین شده اقدامات لازم را انجام دهند. برای کسب اطلاع این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید و یا می توانید با مشاوران مجموعه دانتل کو برای ثبت نام در مدارس شاهد تماس بگیرید.

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم از ۲۱ خرداد ماه آغاز شد.

والدین و دانش آموزان گرامی مراحل نام نویسی در سایت ثبت نام مدارس شاهد به آدرس my.medu.ir در ادامه به صورت تصویری قرار داده شده است. البته شما در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام شاهد می توانید جهت انجام کامل فرآیند ثبت نام و دریافت مشاوره با کارشناسان مرکز دانتل کو تماس بگیرید.

جهت ورود مستقیم به سایت آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک کنید.

 

سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir

ثبت نام مدارس شاهد به صورت اینترنتی انجام می شود. در سال های گذشته دانش آموزان باید به سایت پادا مراجعه می کردند و از این طریق در مدارس شاهد ثبت‌نام می کردند. اما در سال ۱۴۰۲ سایت ثبت نام مدارس شاهد تغییر کرد و از این پس دانش آموزان بایستی برای نام نویسی این مدارس به سایت ثبت نام شاهد my.medu.ir مراجعه نمایند.

بخوانید: راهنما ثبت نام مدارس شاهد

دانش آموزان شاهد در مرحله پیش ثبت نام به صورت قطعی پذیرفته می شوند اما سایر دانش آموزان باید منتظر اعلام نتایج باشند و در صورت قبولی به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنند. سایت ثبت نام مدارس شاهد برای تمامی دانش آموزان my.medu.ir می باشد.

همانگونه که میدانیم پذیرش دانش آموزان در مدارس شاهد بر اساس امتیاز بندی می باشد. دانش آموزان علاوه بر شرایط کلی باید امتیاز لازم جهت ورود به این مدارس را کسب کنند. والدین و دانش آموزان گرامی در مقاله زیر جدول کامل امتیاز بندی شاهد قرار داده شده است. لابته شما می توانید جهت محاسبه امتیاز فرزند خود با کارشناسان مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

زمان ثبت نام در سایت ثبت نام شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش آموزان باید در زمان مشخص به سایت ثبت نام مدارس شاهد مراجعه نمایند نمایند. زمان ثبت نام شاهد هر مقطع تحصیلی متفاوت است. در حال حاضر تنها زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی مشخص شده است که از ۱۷ اردیبهشت می باشد.

مقطع زمان ثبت نام
اول ابتدایی ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ( تا 26 خرداد ماه تمدید شد.)
متوسطه اول – هفتم 21 خرداد تا 10 تیرماه ۱۴۰۲
متوسطه دوم – دهم 1 تا 20 تیرماه ۱۴۰۲
میان پایه 1 تا 10 مرداد ماه ۱۴۰۲

همانطوری که در جدول فوق می بینید زمان ثبت نام برای تمامی مقاطع مشخص شده است. پس توصیه می کنیم ثبت نام مدارس شاهد خود را هر چه سریعتر در روز های ابتدایی در سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ انجام دهید و به هیچ وجه آن را موکول نکنید. شما در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام مدارس شاهد خود و یا فرزندانتان را به کارشاسان مرکز مشاوره تحصیلی دانتل بسپارید.  همچنین شما می توانید برای کسب اطلاع سریع از آخرین اخبار مدارس و تحصیلی در کانال تلگرام دانتل کو عضو شوید.

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

نحوه نام نویسی در سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

همانطور که گفته شد سایت ثبت نام مدارس شاهد تغییر کرده است و از سامانه پادا به سامانه my.medu.ir انتقال یافته است. این تغییر ممکن است باعث سردرگمی بسیاری از دانش آموزان شده باشد. به همین دلیل در این قسمت به توضیح نحوه ثبت نام مدارس شاهد پرداخته ایم. راهنمای تصویری ثبت نام به شرح زیر می باشد.

1️⃣ متقاضیان بایستی در مرحله اول به سامانه واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش با آدرس my.medu.ir مراجعه کنند.

برای ورود مستقیم به سایت ثبت نام شاهد بر روی لینک کلیک کنید.

2️⃣ پس از ورود به سایت گزینه والدین را انتخاب کرده و سپس روی گزینه ورود از درگاه دولت کلیک نمایید.

سایت ثبت نام شاهد my.medu

3️⃣ شماره موبایل یکی از والدین را در سایت ثبت نام شاهد my.medu.ir وارد کنید.

سایت ثبت نام مدارس شاهد

4️⃣ در این مرحله راهنما سایت ثبت نام مدارس شاهد کد یکبار مصرف پیامک شده را در کادر وارد کنید.

سایت ثبت نام شاهد my.medu

5️⃣ تاریخ تولد و کد ملی فرد صاحب شماره تلفن را وارد نمایید. برای ثبت نام مدارس شاهد در صفحه جدید کد پستی خود را وارد کنید.

6️⃣ مجددا به صفحه اول my.medu.ir برگردید.

سایت ثبت نام شاهد my.medu

7️⃣ گزینه پیش ثبت مدارس شاهد را در سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir انتخاب نمایید.

سامانه ثبت نام مدارس شاهد

8️⃣ تابعیت فرزند خود را انتخاب کرده 

سایت ثبت نام مدارس شاهد

9️⃣ در صفحه بعد نوع مدرسه را انتخاب نمایید.

سایت ثبت نام شاهد my.medu

 

1️⃣0️⃣ اطلاعات اولیه دانش آموز خود شامل کدملی، تاریخ تولد را وارد کنید

 سایت ثبت نام مدارس شاهد  

1️⃣1️⃣ اطلاعات دانش آموز را در سایت ثبت نام شاهد my.medu.ir وارد کرده و عکس او را نیز بارگزاری کنید. (حجم عکس حداقل 256 کیلوبایت)

فرم

1️⃣2️⃣ در این مرحله سایت ثبت نام شاهد مشخص کنید که دانش آموز همراه با کسی زندگی می کند.

سایت ثبت نام مدارس شاهد

1️⃣3️⃣ اطلاعات تکمیلی شامل دین و مذهب و وضعیت نوع سکونت دانش آموز را مشخص نمایید.

سایت ثبت نام مدارس شاهد  

1️⃣4️⃣ در این مرحله سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir اطلاعات مربوط به پدر مادر را وارد کنید.

پدر

1️⃣5️⃣ اطلاعات مربوط به مادر را وارد کنید.

سایت ثبت نام شاهد my.medu

1️⃣6️⃣ طبق جدول امتیاز خود را محسابه کنید.

1️⃣7️⃣ در نهایت مدرسه شاهد مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه تایید را انتخاب کنید.

1️⃣8️⃣ از رسید نهایی ثبت نام خود یک فایل Pdf ذخیره نمایید و در صورت تمایل از آن پرینت بگیرید.

 

نتایج پیش ثبت نام مدرسه شاهد

همانطور که گفته شد دانش آموزانی که جز خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان نباشند، به صورت قطعی در مدارس شاهد ثبت نام نمی‌شوند و تنها پس از بررسی ها و در صورت داشتن امتیاز کافی پذیرفته خواهند شد. نتایج پیش ثبت نام تقریبا یک ماه پس از نام نویسی اعلام می‌شود و دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir نتایج قبولی خود را مشاهده کنند. پس از قبولی دانش آموزان باید به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کرده و مدارک خود را برای ثبت نام قطعی تحویل دهد.

 

مشاوره سایت ثبت نام مدرسه شاهد ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش آموزانی که قصد ثبت‌نام در مدارس شاهد را دارند باید به سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir مراجعه نمایند. زمان ثبت نام مدارس شاهد در هر مقطع تحصیلی متفاوت می باشد.

در صورتی که قصد نام نویسی در سایت ثبت نام شاهد را دارید و با مشکل یا ابهامی در این زمینه مواجه شده‌اید، می‌توانید با مشاوران تحصیلی مشورت نمایید تا تمامی پرسش هایتان را پاسخ دهند. مشاوران و متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا یاری تان کنند و یا ثبت نام مدارس را برای شما انجام دهند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۲ -۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

 1. آدرس سایت ثبت نام مدارس شاهد 1402 – 1403 چیست؟

  دانش آموزان برای ثبت نام مدارس شاهد باید به آدرس my.medu.ir مراجعه نمایند.

 2. آیا تمامی دانش آموزان می‌توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند؟

  بله اما ثبت نام آن‌ها قطعی نخواهد بود و تنها در صورت کسب امتیاز کافی بر اساس اولویت‌بندی پذیرفته خواهند شد.

 3. ثبت نام مدارس شاهد چه زمانی است؟

  تاکنون تنها زمان ثبت نام دانش آموزان مقطع اول ابتدایی مخشص شده است که ۱۷ اردیبهشت می باشد. زمان ثبت نام سایر مقطع هنوز اعلام نشده است.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫34 دیدگاه ها

 1. سلام
  پس از تکمیل همه اطلاعات گزینه ثبت و اعتبارسنجی را میزنم ولی تایید نهایی انجام نمیده و در این صفحه میمونه
  دایره آبی رنگ روی صفحه میچرخه بدون تایید کردن
  بنظرتون دلیلش چیه ؟

  1. سلام سایت ثبت نام شاهد پادا به دلیل حجم ترافیک بالا امکان داره که قبولی شما طول بکشه در صورت دریافت نکردن پیام قبولی در سایت پادا مدارس شاهد دوباره فرآیند ثبت نام را انجام دهید.

   1. بیش از 15 بار در زمان های مختلف و با مرورگرهای مختلف انجام دادم. آخر کار که گزینه ثبت را میزنم نشانگر موس میچرخه ( یعنی در حال انجام کار هست) منتها تا یکساعت بعد هم در این حالت میمونه و انجام نمیشه

  2. سلام من داخل سایت رفتم ولی پیش ثبت نام دهم وجود نداره فقط هفتم و اول ابتدایی وجود داره چیکار باید بکنم ؟

 2. سلام
  برا ی ثبت نام پایه ی دهم به سایت پادا رفتیم ولی در انتخاب پایه متوجه شدیم متوسطه دوم وپایه دهم وجود نداره و فقط پایه هفتم و متوسطه ی اول اول وجود داره دلیلش چی می تونه باشه .؟

  ممنون

  1. سلام در سایت پادا مراحل تکمیل کردیم وقتی ثبت میزنم ی کادر ابی رنگ میاد بالاش نوشته پیش ثبت نام تموم شده زیرش نوشته نفر37 در لیست هستید و از طریق پیامک نتیجه اعلام میشه

   1. سلام پس از پایان نام نویسی در سایت ثبت نام مدارس شاهد پادا پیش ثبت نام اولیه نمایان می شود.

    1. سلام ثبت نام مقطع ابتدایی پایه اول از هفدهم اردیبهشت تا چه تاریخی است؟؟

  1. سلام به توجه به تعویق افتادن هدایت تحصیلی دانش آموزان این پایه ثبت نام شاهد پایه دهنم به تاریخ دیگری مومکول شده است.

 3. سلام پسرم پایه هشتم هستن خواستم ثبت نام بشه اما در اخر که اطلاعات رو وارد کردم زده ردیف شناسنامه ولی شناسنامه رو دیدم ردیف نداشت ک وارد کنم الان باید چیکار کنم

 4. با سلام از۱۷ اردیبهشت فقط ثبت نام برای خراسان شمالی هستش پس ثبت نام خراسان رضوی چه تاریخی هست؟

 5. سلام
  الان برای ثبت نام مراجعه کردم فقط چند استان در لیست بود
  استان هرمزگان نبود کی ثبت نام بقیه استان ها انجام میشه؟

  1. سلام
   از سایت ثبت نام مدارس شاهد خارج شوید و دوباره مراحل ثبت نام را طی کنید.

 6. سلام برای پیش ثبت نام اول اقدام کردم ولی قسمت امتیازات نوه ی شهید نبود بلید چیکار کنم فرزندان روقبلا با همین امتیاز ثبت نام کردم

 7. باسلام واحترام بنده دارای سابقه بیش از15سال درسازمان بسیج فعال که درحال حاضر کارمند اداره آب ودرسازمان بسیج درارگان یگان امنیتی سپاه نیزبصورت فعال حضوردارموازسپاه استان نامه به عنوان معرفی به مدسه شاهداخذنموده ام همچنین پدرم دارای ایثارگری باسابقه 24 ماه خدمت درجبهه دارای کارت هوشمند ایثارگری از سازمان ارتش میباشد آیا فرزندم میتواندازسهمیه ایثارگری جهت ثبت نام در مدارس شاهداستفاده کند؟باتشکر

  1. سلام بله شما می توانید در مهلت معیین که در متن مقاله ذکر کرده ایم با مراجعه به سایت ثبت نام شاهد نام نویسی فرزند را تکمیل نمایید.

 8. سلام برای نام نویسی در سایت ثبت نام شاهد حتما باید سیمکارت به نام دانش آموز باشد؟

  1. سلام برای دانش آموزان کلاس اول نام نویسی در سایت ثبت نام مدارس شاهد my.medu.ir ورود و نام نویسی توسط مادر یا پدر یا سرپرست دانش آموز می باشد.
   دانش آموزان پایه های دیگر می توانند از طریق کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز وارد سات شوند.

   در صورت عدم ورود با اطلاعات دانش آموز باید به مدرسه مراجعه کنید. البته می توانید جهت رفع مشکل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 9. سلام.پدرم جانباز ده درصد در نیروی انتظامی هست و پرونده جانبازی برای بنیاد شهید ارسال و در حال بررسی بوده و تاکنون کد صادر نشده،آیا در حال حاضر امکان ثبت نام وجود دارد.؟

 10. سلام برای ثبت نام پسرم برای پایه دهم به سایت my medu مراجعه میکنم ولی هیچ گزینه ای برای ثبت نام مدارس شاهد دیده نمیشه. چرا ؟

 11. سلام خسته نباشید،چرا نتایج ثبت نام کلاس اول برای شاهد مشخص نمیشه،خیلی طول کشید مدارس دیگه ثبت نام هاشون تموم شده دیگه

 12. سلام یک بار گزینه ی پیش ثبت نام پایه دهم را گذاشته بودید برای چی دوباره برداشتید؟؟؟
  دو روز پیش میخواستم پیش ثبت نام کنم بعضی از مشخصاتمون اشتباه بود امروز که درستشون کردم خواستم پیش ثبت نام کنم هیچ گزینه ای در رابطه با پیش ثبت نام پایه دهم ندیدم

 13. به نام خدا
  سلام و عرض ادب
  جهت نقل و انتقال دانش آموز
  در قسمت نقل و انتقال نام مدارس مشخص نیست و همه به صورت کد می باشد
  لطفا راهنمایی بفرمایید

 14. سلام ؛ زمان ثبت نام میان پایه هشتم قرار بود از ابتدای مرداد آغاز شود دیروز و امروز هر چه سعی کردم نتواننستم .
  لطفا زمان دقیق آن را اعلام نمایید .
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره