مدارسمدارس خاص

امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چگونه می باشد؟ مدارس شاهد در استان تهران و دیگر شهرستان ها، از جمله مدارسی هستند که از امکانات آموزشی خوبی برخوردارند و امتیازات ویژه ای برای دانش آموزان این مدرسه در نظر گرفته می شود، از این رو متقاضیان زیادی دارند. این مدارس برای جذب دانش آموز هیچگونه آزمونی برگزار نمی‌کنند، اما ورود به آن نیز با شرایط خاصی انجام می‌شود. بطوری که هر کدام از داوطلبان که با توجه به شرایطشان امتیازبندی می شوند (به ویژه دانش آموزان دارای سهمیه شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران) در الویت خواهند بود. به همین منظور در ادامه این مطلب به انواع سهمیه و جدول امتیاز بندی مدارس شاهد 1403 – 1404 می‌پردازیم.

داوطلبان گرامی با توجه به تغییرات در سایت ثبت نام مدارس شاهد توصیه می کنیم حتما مقاله راهنما جامع مطالعه نمایید. 

بخوانید: راهنما جامع ثبت نام مدارس شاهد

 

امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

مدارس شاهد با شرایط و ضوابط خاصی نسبت به جذب دانش آموز در مقاطع مختلف اقدام می‌کند. اما اینکه تحت چه شرایطی دانش آموزان را جذب می‌کنند باید بگوییم که این مدارس برای هر دانش آموز با شرایط و سهمیه های مختلف، جدول امتیاز بندی مدارس شاهد را منتشر می‌کنند. هر داوطلبی که پس از ثبت نام اولیه در مدارس شاهد، طبق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ امتیاز ببشتری کسب کند، شانس بیشتری برای ورود به مدارس شاهد خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است در میان تمامی داوطلبان، دانش آموزان دارای سهمیه شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران در اولویت ثبت نام هستند و چنانچه ظرفیت خالی در مدارس شاهد وجود داشته باشد، داوطلبان دیگر شانس ورود به این مدارس را بدست می آورند. برای دانش آموزان غیرشاهد نیز جدول امتیاز بندی مدارس شاهد جداگانه ای می توانند امتیاز کسب کنند.

زمانی ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد قطعی خواهد شد که علاوه بر بارگذاری مدارک مربوطه، مدارک لازم برای هر سهمیه توسط دانش آموز و یا اولیاء دانش آموز به مدرسه شاهد مدنظر تحویل داده شود.

 

بارگزاری مدارک و مستندات امتیاز انتخاب شده

در سال ۱۴۰۲ در سایت ثبت نام مدارس تغییراتی اعمال شد و دانش آموزان جهت ثبت نام در مدارس شاهد باید به سابت پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir مراجعه نمایند. در این سایت در زمان انتخاب موارد امتیاز بندی مدارس شاهد و کسب امیتاز مربوطه دانش آموزان و والدین باید عکس مدارک لازم را به صورت فایل jpg با حداکثر حجم 256 کیلو بایت بارگزاری کنند. 

توجه داشته باشید چنانچه فایل عکس شما غیر مربوطه یا کیفیت شرایط لازم را نداشته باشد، در زمان بررسی مدارک بارگزاری شده توسط کارشناسان امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت.

دانش آموزان و والدین گرامی چنانچه در زمینه بارگزاری و آپلود مدارک لازم در فرم امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ دارای مشکل می باشید. می توانید از طریق شماره های درج شده با کارشناسان مجموعه دانتل تماس گرفته تا تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد را به صورت کامل انجام دهند.

امتیاز بندی مدارس شاهد

 

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد دانش آموزان سهمیه ایثارگری 1403 – 1404

اولویت اول مدارس شاهد با دانش آموزانی است که دارای سهمیه ایثارگری می‌باشند و مدارس سعی می‌کنند ظرفیت خود را با دانش آموزانی که دارای سهمیه ایثارگری هستند تکمیل نمایند. دانش آموزانی دارای سهمیه ایثارگری هستند که یکی از سهمیه های فرزند شهدا، آزادگان، جانبازان 25 درصد و بالاتر را داشته باشند.

 امتیاز بندی شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ برای داوطلبان با این سهمیه، در جدول امتیاز بندی مدارس شاهد مندرج در دفترچه راهنمابه داوطلبان ارائه می‌شود که در ادامه با توضیحات آن را ارائه کرده ایم.

سهمیه داوطلب امتیاز تعیین شده مدارک لازم

دانش آموز جانباز

3000 امتیاز برای صحت ادعای دانش آموز بایستی شناسه ایثارگری در سامانه سجا توسط متقاضی درج شده باشد.

فرزند شهید

5000 امتیاز   

فرزند جانباز 70 درصد و بالاتر

5000 امتیاز  دانش آموز بایستی برای صحت ادعای خود کدایثارگری اولیاء را در سامانه سجا ثبت کرده باشد.

فرزند جانباز 50 تا 69 درصد

5000 امتیاز

فرزند جانباز 25 تا 49 درصد

5000 امتیاز

فرزند جانباز تا 25 درصد

2000 امتیاز

فرزند آزاده

5000 امتیاز  

نـوه شهیـد، جانبـاز 70 درصد و بالاتر

هر مورد 900 امتیاز – حداکثر 1800 امتیاز بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد داوطلب با این سهمیه بایستی معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران را در اختیار داشته‌ باشد.

نـوه آزاده با جانبازی تا 69 درصد

هر مورد 200 امتیاز – حداکثر 2 مورد برای استفاده از این سهمیه، داوطلب باید کارت شناسایی معتبری که از امور ایثارگران و یا بنیاد شهید دریافت کرده است را ارائه دهد.

نـوه آزاده

هر مورد 200 امتیاز – حداکثر 2 مورد  

نـوه جانباز 50 تا 69 درصد

هر مورد 200 امتیاز – حداکثر 2 مورد  
نـوه جانباز تا 49 درصد هر مورد 100 امتیاز – حداکثر 2 مورد  

نوه شهید اتباع

بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد برای دانش آموزی که نوه شهید اتباع باشد نیز، 700 امتیاز ددرنظر گرفته می‌شود. دانش اموز با این سهمیه باییستی معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران را جهت صحت ادعای خویش به مدرسه ارائه دهد.

فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی

حداکثر امتیاز 2880 روز – هر ماه 60 امتیاز – امتیاز به ازای هر واحد 2 – حداکثر 5760 خدمت در جبهه در 8 سال دفاع مقدس یعنی از شهریور سال 59 تا شهریور سال 67

 فرزند رزمنده جبهه مقاومت

حداکثر امتیاز 2880 روز – هر ماه 40 امتیاز – امتیاز به ازای هر واحد 1.3333 – حداکثر 2760

فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه

هر ماه حضور در جبهه و منطقه جنگی / 20 امتیاز

هر ماه حضور در مناطق امنیتی / 2 امتیاز

 هر ماه حضور در مناطق عملیاتی / 1/5 امتیاز

 هر ماه حضور در مناطق امنیتی (شمال غرب) / 15 امتیاز

داوطلبان با سهمیه فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه باید گواهی معتبر از مراجع مذکور را با قید مدت حضور در جبهه و مناطق عملیاتی وامنیتی برای صحت ادعای خود رائه دهند.

خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر

چنانچه متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد، خواهر و یا برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر باشد، برای او و برای هر مورد 500 امتیاز درنظر می‌گیرند. دانش آموز بایستی دارای معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد و آن را به مدرسه مورد نظر خود ارائه دهد.

نوه جانباز تا 49 درصد و یا سلاله (نتیجه) شهید

 دانش آموزانی که جزو نوه جانباز تا 49 درصد باشند و یا نتیجه شهید باشند، به ازاء هر مورد 50 امتیاز دریافت خواهند کرد. دانش اموزان بایستی برای اعمال این سهمیه معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران به مدرسه شاهد مدنظرشان ارائه دهند.

فرزند همسر (شهید، جانباز 50 درصد به بالا و آزاده)

بر اساس جدول امتیاز بندی شاهد این سهمیه نیز برای داوطلبان 50 امتیاز را در پی خواهد داشت. ارائه معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای اعمال این سهمیه الزامی است.

نوه رزمنده

داوطلب با سهمیه نوه رزمنده به ازا هرماه 5 امتیاز و در نهایت حداکثر 70 امتیاز را بدست خواهد آورد. بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد ارائه گواهی معتبر حضور در جبهه مطابق توسط داوطلب برای صحت ادعای خود ضروری است.

فرزند گروه جهادی شمیم شاهد

دانش آموزی که جزو فرزند گروه جهادی شمیم شاهد باشد به ازا هر ماه 3 امتیاز و در حداکثر 100 ماه بدست خواهد آورد. ارائه معرفی نامه از گروه جهادی شمیم شاهد با مهر برجسته برای اعمال این سهمیه الزامی می‌باشد.

 

امتیاز بندی مدارس شاهد دانش آموزان غیر شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

در سال های گذشته فقط داوطلبان با سهمیه شاهد حق تحصیل در مدارس شاهد را داشتند. اما طی سالهای اخیر برای دانش آموزان غیرشاهد نیز ظرفیتی تعیین شده است و داوطلبان می‌توانند در صورتی که شرایط ورود به مدرسه شاهد را داشته باشند در این مدارس ثبت نام کنند و چنانچه امتیاز لازم را بر اساس جدول امتیاز بندی شاهد کسب کنند وارد این مدارس شوند.

دانش آموزانی که شرایط گفته شده در ادامه این مطلب را داشته باشند، می ‎توانند نسبت به ثبت نام در مدارس شاهد اقدام کنند و چنانجه امتیاز لازم را بدست آورند، وارد این مدارس می‌شوند. لازم است اشاره کنیم کا صحت ادعای هر دانش آموز نیز با ارائه مدرک به صورت حضوری به مدرسه مربوطه اثبات می گردد.

 

حافظ قرآن کریم

✅ دانش آموزان حافظ قرآن کریم به ازای هر جزء که حفظ هستند می‌توانند 15 امتیاز کسب کنند. حداکثر امتیاز کسب شده این بخش ۴۵۰ امتیاز می باشد.

✅ چنانچه دانش آموزان چند جز از قرآن کریم را حفظ باشند باید یک گواهی معتبر از یکی از ادارات آموزش و پرورش یا سازمان اوقاف دریافت کنند و سپس برای کسب امتیاز در این زمینه به مدرسه شاهد مورد نظر ارائه دهند.

 

دارنده رتبه اول تا سوم در مسابقات قرآن و نهج البلاغه

✅ بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ دانش آموزانی که در مسابقات قرآن و نهج البلاغه که به صورت سالانه در زمینه های حفظ، مفاهیم، قرائت، قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش درسطح منطقه، استان، کشورو بین المللی برگزار می شود، مقام اول، دوم و سوم را کسب کنند می‌توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند.

مقام اول تا سوم امتیاز
سطح منطقه 5 امتیاز
سطح استانی 30 امتیاز
سطح کشوری 50 امتیاز
بین الملل 60 امتیاز

 

دارنده رتبه اول تا سوم در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی

✅ بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد دانش آموزانی که در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی در سطح منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین المللی مقام اول، دوم و سوم را کسب کرده باشند می‌توانند حداکثر 150 امتیاز بدست آورد و در نهایت به ثبت نام مدارس شاهد اقدام کنند.

مقام اول تا سوم امتیاز
سطح منطقه 5 امتیاز
سطح استانی 30 امتیاز
سطح کشوری 50 امتیاز
بین الملل 60 امتیاز

 

امتیاز بندی مدارس شاهد در ارتباط با بنیاد شهید

دانش آموزانی که جزو فرزندان کارمندان و افراد شاغل رسمی و پیمانی در ارگان‌های آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل در طرح شاهد هستند می‌توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند.

✅ چنانچه اولیا داوطلب در سال جاری جزو شاغلین باشند، بدین صورت امتیاز بندی مدارس شاهد می‌شود که عوامل آموزشی به ازای هر شش ساعت درهفته 20 امتیاز، عوامل اداری به ازای هر شش ساعت در هفته 15 امتیاز، سابقه سنوات گذشته خدمت (آموزشی)، به نسبت 24 ساعت در طرح شاهد هر سال 10 امتیاز می‌باشد و داوطلب می‌تواند طبق این بند برای زوج کارمند و فرهنگی حداکثر 300 امتیاز بدست آورد.

دانش اموزان به عنوان مدرک بایستی آخرین حکم استخدامی یا ابلاغ رسمی مبتنی بر اشتغال موظف در طرح شاهداز مراجع ذی ربط را به مدرسه مدنظر ارائه دهند.

 

محل تحصیل والدین

✅ بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد امتیاز دهی بهدانش آموزانی که والدین آنها در مدرسه شاهد، شاغل هستند بدین صورت است که به ازای هر شش ساعت 25 امتیاز، با حداقل 12 ساعت حداکثر 100 امتیاز را کسب خواهند کرد.

 

فرزندان کارکنان رسمی آموزش و پرورش 

✅ بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد دانش آموزانی که جزو فرزند کارمندان رسمی آموزش و پرورش هستند و در مدارس ایثارگران شاغل بوده اند می‌توانند نسبت به ثبت نام در مدارس شاهد اقدام کنند. امتیاز این دانش آموزان وابسته به سابقه خدمت تمام وقت در مدارس ایثارگران دارد به طوری که هر سال، 4 امتیاز در پی دارد.

✅ دانش آموزان برای اثبات ادعای خود مبنی بر فرزند کارکنان رسمی آموزش وپرورش و شاغل در مدارس ایثارگران بایستی آخرین حکم استخدامی صادره در سال جاری را درصورتی که اولیاشان شاغل باشد و آخرین حکم بازنشستگی را درصورتی که اولیاء شان بازنشسته باشد و همینطور گواهی سوابق خدمت در آموزش و پرورش برای اولیا جزو مامورین و انتقالی ها را بایستی ارائه دهند.

 

امتیاز بندی مدارس شاهد | فرزند یا نوه خیرمدرسه ساز

✅ بر اساس جدول امتیاز بندی مدارس شاهد فرزند و یا نوه خیر مدرسه ساز بودن دارای حداکثر 120 امتیاز می‌باشد که الویت بندی می‌شود و طبق احداث مدرسه شاهد استان مطابق بند 3 – 6 خواهد بود. دانش آموزان برای اثبات این که فرزند و یا نوه خیر مدرسه ساز هستند بایستی گواهی صادره در سال جاری از اداره کل نوسازی مدارس استان و همینطور تایید کتبی ستاد اجرایی شاهد استان را ارائه دهند.

 

حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

یکی از موارد جدیدی که در سال جاری به جدول امتیاز بندی مدارس شاهد اضافه شده است، امتیاز حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می باشد. خانواده های که حداقل دارای ۳ فرزند می باشند و تاریخ تولد فرزند سوم از آبان ۱۴۰۰ به بعد می باشد می توانند امتیاز مربوط به این بخش را دریافت نمایند.

حداکثر امتیاز شاهد طرح جوانی جمعیت ۱۰ امتیاز می باشد و دانش آموزان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم این امتیاز را کسب نمایند. 

 

 

شرایط علمی امتیاز بندی مدارس شاهد 1403 – 1404

علاوه بر امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴دانش آموزانی که از نظر سطح علمی نیز در سطح بالایی قرار دارند، می توانند شانس خود را برای ورود به مدارس شاهد امتحان کنند. این دسته از داوطلبان باید توجه داشته باشند که شرایط علمی در پایه های مختلف به شرح موارد زیر است.

✅ پایه هفتم: داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع هفتم را در مدارس شاهد دارند بایستی در تمامی دروس مقطع ششم، مقیاس ” خیلی خوب ” کسب کرده باشند، البته اگر در دو درس مقیاس ” خوب ” و در دیگر دروس خیلی خوب نیز کسب کنند مجاز هستند.

✅ پایه هشتم: دانش آموزان برای ورود به مدرسه شاهد در مقطع هشتم بایستی در امتحانات نوبت دوم، معدل 17 را کسب کرده باشند.

✅ پایه نهم: دانش آموزان برای ورود به مدرسه شاهد در مقطع نهم بایستی در امتحانات نوبت دوم، معدل 17 را کسب کرده باشند.

✅ پایه دهم: دانش آموزان برای ورود به مدرسه شاهد در مقطع دهم بایستی در امتحانات نوبت دوم، معدل 16 را کسب کرده باشند. 

 

مشاوره امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

تمامی دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس شاهد را دارند، توجه داشته باشند که ثبت نام اولیه مقاطع تحصیلی اول ابتدایی، متوسطه اول (پایه هفتم) و متوسطه دوم ( پایه دهم) در سامانه پادا به نشانی الکترونیکی ” pada.medu.ir ” انجام می شود. 

چنانچه متقاضیان پس از ثبت نام اولیه جزو اسامی پذیرفته شدگان باشند، بایستی که به همراه یکی از والدین خود و با در دست داشتن مدارک لازم به مدرسه شاهد مورد نظر مراجعه کنند و اقدامات لازم جهت قطعی کردن ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام میان پایه ها نیز از طریق سایت پادا انجام می شود و اساس قبولی بر اساس امتیاز بندی مدارس شاهد می باشد. دانش آموزان این پایه ها بایستی که مدارک خود را به مدرسه مورد نظرشان تحویل دهند و از طریق همین مدارس از وضعیت قبولی خود مطلع گردند. 

چنانچه پیرامون نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ و قبولی در این مدارس هر سوالی دارسد می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را راهنمایی کرده و بهترین نتیجه کسب کنید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 1403 – 1404 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

چه کسانی جزو اسامی دانش آموزان شاهد مجسوب می شوند که اولویت ورود به مدارش شاهد هستند؟

تمامی دانش آموزانی که دارای یکی از سهمیه های ایثارگری، شهدا، آزادگان و جانبازان باشند جز شاهد محسوب می شوند.

نحوه امتیاز بندی شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به چه صورت می باشد؟

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ را در متن مقاله کامل شرح داده ایم.

آیا دسته‌ای از دانش آموزان که دارای پایه تحصیلی علمی بالایی هستند دارای امتیاز بندی مدارس شاهد برای قبولی مدارس شاهد هستند؟

بله در متن مقاله به شرایط علمی و امتیاز بندی شاهد ورود به مداس در پایه های مختاف تحصیلی پرداخته ایم.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫182 دیدگاه ها

   1. پسر من برادر زاده جانباز هست آیا اعمال میشه؟؟از چند درصد باید جانبازی داشته باشند؟؟

    1. سلام بله
     طبق جدول امتیاز بندی شاهد شما می توانید امتیاز کسب شده را مشاهده نمایید.

   2. سلام. من آزمون استخدامی آموزش پرورش قبول شدم. قراره از اول مهر تدریس و شروع کنم به عنوان نیروی پیمانی. خواستم بدونم واسه ثبتنام دخترم در مقطع اول ابتدایی ، امتیازی برای من که هنوز سابقه ای ندارم اعمال میشه؟

  1. سلام دختر من نوه ایثار گر هست ۲۱ ماه پدربزرگش سابقه دارد .سایت پادا عدد صفر گذاشت کافی‌نت خودش امتیاز ۶۰ زد .دخترم آیا میتونه ثبت نام کنه یا مدرسه خودش امتیاز در نظر میگیرد؟

    1. سلام در سال جاری امتیاز برادرزاده شهید از لیست جدول امتیاز بندی شاهد حذف شده است.

     1. سلام ممنون از پاسخ شما
      بله برادر و خاوهر زاده شهید در جدول امتیاز بندی مدارس شاهد مجددا درج شده است.

     2. سلام برادر من(پسرم خواهر زاده جانباز است) جانباز شیمیایی سی درصد هست آیا برای ورود پسرم به مدرسه شاهد امتیاز محسوب میشه.

  1. آیا با متیاز ۱۰۰ می‌شود در مدارس شاهد پایه هفتم قبول شد یا نه و آیا قبلا من در مدرسه شاهد بودم امتیاز دارم یا نه؟

   1. سلام با توجه به امتیاز بندی مدارس شاهد کسب شده شما احتمال قبولی شما وجود دارد.
    خیر تحصیل در مدرسه شاهد در مقطع ابتدایی امیتازی ندارد و فقط معدل شما مهم می باشد.

   2. سلام وقتتون بخیر پسر من هیچ امتیازی براثبت نام شاهد نداره تنهاترین امتیازش کارنامش هست که معدلش ۲۰ ایا شانس ثبت نام داره؟؟

   1. سلام پسر من فقط پدر بزرگش ۶ ماه کارت ایثارگری داره،که میشه۳۰امتیاز ،آیا شانس قبولی داره،؟؟پسر مقطع اول دبستان هست

  1. سلام اگر معدل نهم 19 باشد و یکی از والدین دانش اموز معلم بازنشسته باشد احتمال قبولی وجود دارد؟!

   1. سلام
    بله طبق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد شما دارای امتیاز می باشید و احتمال قبولی شما نیز بیشتر می شود.

   1. سلام طبق امتیاز بندی مدارس شاهد دارای امتیاز مناسبی می باشید.
    اما به صورت قطعی نمی توان گفت که ئذیرش خواهد شد

   2. سلام وقت بخیر بنده خدمت درمناطق امنیتی شمال غرب را دارم براساس امتیازبندی جدول قید شده دارای1220 امتیاز شاهد میباشم آیا شرایط ثبت نام درپایه هفتم را فرزندم دارد؟

 1. من عموم شهیده و پدربزرگم ۱۰۰ماه جبهه داره الان من با این حساب امتیاز ۱۷۰ کسب میکنم که یعنی هیچی به هیچی

  1. سلام طبق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد امتیاز کسب شما مناسب می باشد و احتمال پذیرش شما وجود دارد

   1. میخواستم بدونم من معدل کل نهمم شده ۱۹.۸۱ چند درصد احتمال دارد قبول شوم در مدارس شاهد

   1. سلام ببخشید پدرم کارت ایثار گری داره ایا به دخترم تعلق میگیره باکلاس هفتم ایا برا نوه دختری یا پسری فرق دارد

  1. با سلام من پدرم کارت جانبازی بنیاد شهید دارن ولی من تو سامانه برا بچه خودم ک اومدم ثبت نام کنم اون قسمت نده جانباز برا ما صفر زده بود چطوری اینو تو سامانه وارد کنم

    1. سلام من پدرم 288روز و پدر شوهرم280روز جبهه بودند و فرزند سومم هم آبان 1400 بدنیا اومده برای ثبتنام میان پایه دوم ابتدایی پسرم شانسی دارم.
     اولویت چند هستیم

 2. سلام فرزندم نوه ایثارگر هستند برای ثبت نام در مقطع اول ابتدایی امتیاز حساب میشود و امکان پذیرش وجود دارد؟

  1. سلام بله ایشان طبق جدول امیتزا بندی مدارس شاهد دارای ماتیاز هستند و می توانید در مدرسه شاهد فرزندتون رو ثبت نام کنید.

 3. سلام ببخشید اگر بخواهیم از پایه ی پنجم به ششم برویم میتوانیم حداکثر چند تا خوب داشته باشیم.

 4. من پدر بزرگم 25 درصد هس جانباز میخواستم ببینم میخوام برم دهم. شانس قبولی هس؟

  1. سلام
   شما طبق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد دارای امتیاز هستید و امکان پذیرش دارید

   1. سلام در سامانه پادا برای ثبت امتیاز به مشکل خوردم و امتیاز رو قبول نمیکنه و ثبت با خطا مواجه میشه اگه ممکنه راهنمایی کنید.

    1. سلام طبق جداول امتیاز بندی شاهد امتیازات خود را وارد کنید.
     می توانید برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 5. سلام ۱۰سال در مدرسه شاهد تدریس داشتم و الان بازنشسته شدم آیا این ده سال در ثبت نام فرزندم در مدارس شاهد امتیازی دارد یانه

  1. سلام بله طبق جدول امیتز بندی شاهد می توانید امتیاز خود را مجاسبه کنید.

 6. فرزند من
  نوه خواهر زاده وهمچنین نوه برادرزاده شهید
  واز طرفی هم نوه همسر شهید میباشد اما نوه شهید نیست آیا میتواند در مدرسه شاهد ثبت نام کند؟

  1. سلام
   تمامی دانش آموزان اعم از شاهد و غیرشاهد می توانند در ثبت نام مدارس شاهد شرکت کنند.

 7. سلام درفرم ثبت نام پایه اول برای شهر بیرجند سه مدرسه انتخابی دارد ( 1- مدرسه سمیه شاهد دختران 2- مدرسه شهیده محمودی 3- مدرسه شاهد دختران ) کدام یک را باید انتخاب کنیم ؟

  1. سلام مدرسه نزدیک به محل سکونت خود را اولویت انتخاب خود در ثبت نام امتیاز بندی شاهد قرار دهید.

  2. سلام پسر من فقط پدر بزرگش ۶ ماه کارت ایثارگری داره،که میشه۳۰امتیاز ،آیا شانس قبولی داره،؟؟پسر مقطع اول دبستان هست

 8. سلام
  عمو و دایی من شهید هستند. همینطور عموی همسرم.
  این مورد تاثیری در ثبت نام فرزندم در مدرسه شاهد داره؟
  از طرفی همسرم نظامی هستند و به صورت ماموریتی به سوریه اعزام شدند. اما به صورت ماهانه نبوده
  امکان ثبت نام پسرم هست؟