دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور ۱۴۰۳ در نیمسال اول معمولا در مرداد ماه و برای نمیسال دوم در آذر ماه انجام می گیرد. متقاضیانی که قصد تحصیل بدون کنکور در دانشگاه‌های غیر انتفاعی دارند باید از زمانبندی و مهلت ثبت‌نام این دانشگاه‌های مطلع باشند. در این مقاله به تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1403 پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

 

زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور ۱۴۰۳

دانشگاه غیر انتفاعی هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می کند. زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۳ پس از اعلام نتایج آزمون سراسری می باشد و داوطلبان همراه با انتخاب رشته آزمون سراسری می توانند کدرشته محل های دانشگاه‌های غیر انتفاعی را نیز انتخاب کنند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1403 اعلام نشده است. به محض اعلام در این بخش از مقاله و کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.

آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند باید کارت سریال دانشگاه‌های غیر انتفاعی را خریداری کنند و آن دسته از داوطلبانی که فقط در ثبت‌نام بدون آزمون شرکت کرده اندد با کارت ثبت‌نام بدون آزمون را فقط خریداری کنند. 

داوطلبان گرامی برای اطلاع از شرایط لازم جهت شرکت و نام نویسی در این دانشگاه می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایدد.

 

تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر 1403

داوطلبان می‌توانند با شرکت در آزمون و یا بصورت بدون کنکور در دانشگاه‌های غیر انتفاعی مشغول به تحصیل شوند. زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتقاعی ۱۴۰۳ در نیمسال اول معمولا در مرداد ماه انجام می گیرد. در ادامه زمانبندی ثبت‌نام را ذکر کرده ایم. 

مقطع تحصیلی زمان ثبت نام
کاردانی مرداد 1403
کارشناسی مرداد 1403

داوطلبان واجد شرایط طبق دفترچه راهنما می‌توانند کدرشته محل را استخراج کرده و در فرم انتخاب‌رشته خود وارد کنند. متقاضیان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاه‌های بدون آزمون می توانید در کانال تلگرامی مجموعه دانتل کو عضو شوید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

تاریخ ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۳

داوطلبانی که از ثبت‌نام ورودی مهر جامانده اند یا در موعد مقرر مدارک لازم ثبت‌نام خود را تکمیل نکرده اند؛ و یا به هر دلیل قصد شروع تحصیل از بهمن را دارند می‌توانند بصورت بدون کنکور در دانشگاه غیر انتفاعی مشغول به تحصیل شوند. زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۳ در نیمسال دوم احتمالا در اوایل بهمن ماه انجام خواهد شد.

مقطع تحصیلی زمان ثبت نام
کاردانی بهمن ماه 1403
کارشناسی بهمن ماه 1403

طی سال گذشته ثبت‌نام در بهمن انجام گرفت. تاکنون تاریخ ثبت نام غیرانتفاعی بهمن 1403 اطلاعیه‌ای منتشر نشده است. به محض انتشار اخبار یا اطلاعیه جدید این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

❌ پیشنهاد می‌کنیم حتما پیش از نام نویسی حتما مقاله راهنما جامع زیر را مطالعه نمایید. 

 

مشاوره پذیرش دانشگاه غیر انتفاعی ۱۴۰۳

بسیاری از داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های غیر انتفاعی هستند؛ اما سوالات بسیاری ذهن متقاضیان را درگیر کرده است. چند نکته در مورد این دانشگاه لازم به ذکر است. دانشگاه غیر انتفاعی دارای مدرک معتبر از وزارت علوم است. همچنین بسیاری از رشته هایی که متقاضیان زیادی دارند و آینده شغلی خوبی برای آنها قابل تصور است در این دانشگاه ارائه می‌شوند. برای اطلاع از سایت انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی کلیک کنید.

با این حال بسیاری از داوطلبان ترجیح می‌دهند دانشگاه‌های غیر انتفاعی را در اولویت خود قرار ندهند؛ دلیل این تصمیم اعتبار و امکانات بالاتر سایر موسسات آموزش عالی نظیر دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد است. همچنین برخی از رشته‌ها نظیر پزشکی یا داروسازی نیازمند شرکت در کنکور هستند. برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی کلیک کنید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۳ همزمان با دیگر دانشگاه‌های سراسری می‌باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت سنجش می‌توانند کدرشته محل‌های همه دانشگاه‌های سراسری در فرم ثبت‌نام وارد کنند.

با این حال دانشگاه‌های غیر انتفاعی که از جمله دانشگاه‌های شهریه پرداز هستند؛ دارای اساتید با کیفیت، امکانات بروز و مطلوب هستند و برای بسیاری از داوطلبان انتخاب مناسبی بحساب می‌آیند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از تصمیم گیری نهایی با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در مورد شرایط خود و انتخاب بهترین گزینه مشورت نمایید.

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تاریخ ثبت نام غیرانتفاعی 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی از چه زمانی شروع می شود؟

    داوطلبان از مرداد ماه می توانند برای ثبت نام دانشگاه‌های غیر انتفاعی اقدام کنند.

  2. ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه‌های غیر انتفاعی از چه زمانی شروع می شود؟

    متقاضیان از اوایل آذر ماه می توانند برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

  3. ثبت نام در کدام سایت انجام می شود؟

    ثبت نام از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫12 دیدگاه ها

  1. سلام من لیسانس شیمی رو پارسال گرفتم والان میخوام برای مهندسی کامپیوتر در دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکور ثبت نام کنم برا ترم بهمن ولی کنکور ندادم میتونم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره