بدون آزمون دانشگاه دولتی و پردیس خودگرداندانشگاه های بدون آزمون

زمان اعلام نتایج بدون کنکور ۱۴۰۰

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۰ توسط سازمان سنجش مشخص می شود. داوطلبان که در زمان های تعیین شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، موفق به ثبت نام در این پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری شده اند، می توانند در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری، نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام کنند و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند. در ادامه اطلاعاتی پیرامون زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری 1400 ارائه کرده ایم.

نتایج ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم بهمن ماه ۱۴۰۰ منتشر شد.

در ادامه لینک مشاهده و دریافت کارنامه را قرار داده ایم.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور ۱۴۰۰

پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری در دو نیمسال تحصیلی برای دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام می شود. از آنجایی که ثبت نام هر نیمسال تحصیلی در بازه زمانی نزدیک به برگزاری همان ورودی انجام می شود، اعلام نتایج نیز در بازه زمانی شروع همان نیمسال خواهد بود.

اینطور می توان گفت که  اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش مشخص می گردد و داوطلبان می توانند برای دریافت نتایج خود به سایت این سازمان به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند.

نیمسال تحصیلی  زمان اعلام نتایج
نیمسال اول | مهر 4 مهر ماه 1400
نیمسال دوم | بهمن 20 دی ماه 1400

زمان اعلام نتایج بدون کنکور ۱۴۰۰ | نیمسال اول

در سال های گذشته نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری نیمسال اول معمولا پس از گذشت یک بازه زمانی هفت تا دوه روزه پس از اتمام مهلت ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری در ورودی مهرماه اعلام می شد، که در امسال شاهد ادامه روند ثبت نام تا اواخر شهریور ماه و اعلام نتایج در دهه مهرماه بودیم.

 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور ۱۴۰۰ | نیمسال دوم

موارد گفته شده برای نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری، نیمسال تحصیلی اول در مورد ورودی بهمن ماه نیز صادق است و پیش بینی می شود که نتایج این دوره نیز طبق رویه سال های گذشته در دی ماه اعلام گردد.

سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری نیمسال دوم (بهمن) 1400 نیز اطلاعیه ای منتشر نکرده است، اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

 

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۰

نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری نیز از طریق سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. در ادامه به نحوه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن اشاره کرده ایم.

نیمسال اول

معمولا نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد که داوطلبان بایستی در زمان های اعلام شده با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به دریافت نتایج خود اقدام کنند. در ادامه به مراحل نحوه مشاهده اشاره کرده ایم.

1️⃣ هر داوطلب بایستی برای دریافت نتایج انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی “ sanjesh.org ” مراجعه نماید.

2️⃣ پس از ورود به سایت بایستی از قسمت منوی رنگی سمت راست سایت، بر روی گزنیه ” سراسری ” کلیک نماید.

سراسری

3️⃣ در این مرحله بایستی برای رویت نتیجه بر روی لینک فعال ” نتایج نهایی انتخاب رشته های پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلی آزمون سراسری نیمسال اول سال 1400 ” کلیک کند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور

 

4️⃣ در صفحه پیش رو داوطلبان می‌توانند از طریق دو روش نتایج خود را رویت کنند.‌

          ⚠ روش اول: شماره پرونده و شماره شناسنامه

          ⚠ روش دوم: شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

زمان اعلام نتایج بدون کنکور

5️⃣ پس از ورود و مشاهده کارنامه:

          ✅ در صورت قبولی کد و عنوان رشته و دانشگاه قبولی مشخص می شود.

          ❌ در صورت قبول نشده عبارت مردود مشخص می شود.

کارنامه قبولی

 

نیمسال دوم | بهمن

پیش بینی می شود با توجه به اینکه در سال گذشته ثبت نام و اعلام نتایج بدون آزمون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری در نیمسال دوم و ورودی بهمن ماه به صورت اینترنتی بوده است، امسال نیز به همین منوال باشد.

تاکنون سازمان سنجش آموزش کشور از نحوه ثبت نام و اعلام نتایج بدون آزمون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری در نیمسال دوم و ورودی بهمن ماه اطلاعیه ای منتشر نکرده است و ممکن است یا به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش و یا به صورت حضوری و با مراجعه به محل دانشگاهی انجام شود. بهرحال به محض دریافت اخبار جدید این قسمت از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

 

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۰ 

چنانچه قصد دریافت نتایج ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری را دارید، می توانید خودتان از طریق مراحلی که در متن فوق به آن اشاره کردیم، نسبت به دریافت نتایج خود اقدام کنید.

چنانچه پیرامون زمان اعلام نتایج بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۰ در دانشگاه های سراسری و نحوه دریافت نتایج سوالی داشتید و به مشکلی برخوردید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری، برای نیمسال اول 1400 در چه تاریخی منتشر می گردد؟

به زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری برای نیمسال اول و دوم در متن مقاله اشاره کرده ایم.

نتایج ثبت نام بدون دانشگاه‌های سراسری، از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری از طریق سایت سنحش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل مشاهده است.

متقاضیان برای دریافت نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری چه اقداماتی باید انجام دهند؟

نحوه و راهنما مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری برای هر دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن در مقاله نوشته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره