بدون آزمون دانشگاه دولتی و پردیس خودگرداندانشگاه های بدون آزمون

هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۰

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۰ توسط سازمان سنجش آموزش کشور مشخص می شود و داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته های بدون کنکور می توانند در زمانی که اعلام می شود با مراجعه به سایت sanjesh.org و واریز هزینه لازم ، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 اقدام نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری از طریق خرید کارت اعتباری انجام می پذیرد و پس از پرداخت موفقیت آمیز هزینه ، یک شماره سریال 12 رقمی را دریافت خواهید کرد که با استفاده از این کد می توانید فرم ثبت نام و انتخاب رشته را دریافت و تکمیل نمایید.

 

هزینه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه ۱۴۰۰

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و … هر ساله در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. داوطلبانی که می خواهند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری را انجام دهند ابتدا باید هزینه ثبت نام را واریز نمایند. 

سال ثبت نام بدون کنکور هزینه ثبت نام 
ثبت نام بدون کنکور بر ساس سوابق تحصیلی 54,800 تومان

دفترچه راهنما ثبت نام بدون کنکور سراسری حاوی کدرشته محل های با آزمون و بدون آزمون می باشد. متقاضیان در مهلت ثبت نام باید نسبت به پرداخت این اقدام نمایند و شماره سریال 12 رقمی را دریافت کنند تا فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

ثبت نام نیمسال دوم ورودی بهمن ماه از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور می باشد و متقاضیان با مراجعه به سایت هزینه خرید کارت اعتباری را پرداخت کرده و با پر کردن فرم، ثبت نام خود را کامل می کنند و در آخر کدپیگیری ثبت نام را دریافت می کنند.

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۰

با توجه به مجزا بودن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری برای نیمسال های تحصیلی مهر و بهمن ماه، زمان پرداخت ثبت نام نیز متفاوت است. ثبت نام بدون کنکور سراسری مهرماه 1400 از 14 مردادماه آغاز شد و لینک واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور 1400 نیز در اولین روز ثبت نام فعال شد. 

ثبت نام بدون کنکور نمیسال دوم – ورودی بهمن ماه از 14 آذر آغاز تا 20 آذر ماه 1400 ادامه دارد. لینک واریز هزینه نیز در اولین روز ثبت نام فعال خواهد شد و داوطلبان در این مدت باید کارت اعتباری ثبت نام ورودی بهمن ماه را خریداری کنند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. در ادامه راهنما تصویری خرید کارت اعتباری را قرار داده ایم.

توصیه مشاوران تحصیلی دانتل به داوطلبان این است که قبل از پرداخت هزینه، مدارک لازم و مورد نیاز نام نویسی را آماده کنند. برای اطلاع و آگاهی از شرایط و مدارک و نحوه ثبت نام مقاله زیر را مطالعه کنید. 

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام بدون کنکور 1400

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۰ | نیمسال دوم

داوطلبان برای واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی است، کارت اعتباری ثبت نام را تهیه نمایند.

1️⃣ پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید.

سراسری

2️⃣ از قسمت سراسری وارد بخش “ سامانه ثبت نام پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 ” شوید.

ثبت نام بدون کنکور

3️⃣ بر روی گزینه ” خرید کارت اعتباری ” کلیک نمایید.

خرید کارت اعتباری

4️⃣ عنوان کارت اعتباری را مشخص کنید.

عنوان کارت اعتباری

5️⃣ اطلاعات فردی درخواستی را با دقت درج نمایید.

6️⃣ در این مرحله اطلاعات وارد شده نشان داده می شود در صورت صحصح بودن اطلاعات تیک متن “ ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری را ثبت نموده ام ” را بزنید و در بر روی ” ادامه روند پرداخت ” کلیک کنید.

خرید کارت ثبت نام بدون کنکور

7️⃣ در مرحله بعد اطلاعات کارت بانکی خود و رمز دوم پویا خود را وارد کنید.

 اطلاعات کارت بانکی

8️⃣ پس از تمام این مراحل اگر پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری با موفقیت انجام گیرد، شماره سریال 12 رقمی به شما ارائه خواهد شد که با استفاده از این شماره سریال می توانید ثبت نام را آغاز کنید.

 

مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون ۱۴۰۰

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری به داوطلبان دو بار در سال فرصت داده می شود، یکبار در مهر و یکبار در بهمن ماه. در هر دو دوره ثبت نام تمامی دانشگاه های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و … رشته های بدون کنکور خود را ارائه می دهند و داوطلبان با توجه به علاقه و همچنین معدل و سوابق تحصیلی که دارند، می توانند در این دانشگاه ها انتخاب رشته کنند.

 بسیاری از داوطلبان با مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور و نحوه انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه های بدون آزمون سراسری آشنایی ندارند و عدم آشنایی سبب انتخاب رشته غلط و در نتیجه عدم پذیرش می شود. در همین راستا توصیه می شود که برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری و دریافت پاسخ سوالات خود در این زمینه، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون آزمون سراسری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

آخرین اخبار

1 آذر ۱۴۰۰: با توجه به اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور نمیسال دوم، داوطلبان می توانند از تاریخ ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۰ هزینه ثبت نام بدون کنکور ورودی بهمن ماه را پرداخت کرده و فرآیند نام نویسی خود را آغاز کنند.

 

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

هزینه ثبت نام بدون کنکور در سال 1400 مبلغ 54.800 می باشد.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری ۱۴۰۰ به چه صورت است؟

داوطلبان برای انتخاب هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری باید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

چه زمانی باید برای پرداخت هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 1400 اقدام نمود؟

زمان واریز هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری ۱۴۰۰ در اولین روز در نظر گرفته شده برای ثبت نام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره