بدون آزمون دانشگاه دولتی و پردیس خودگرداندانشگاه های بدون آزمون

هزینه ثبت نام بدون کنکور 1400

ثبت نام بدون کنکور 1400 توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته های بدون کنکور می توانند در زمانی که اعلام می شود با مراجعه به سایت sanjesh.org و واریز هزینه لازم ، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400 اقدام نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری از طریق خرید کارت اعتباری انجام می پذیرد و پس از پرداخت موفقیت آمیز هزینه کد رهگیری دریافت خواهید کرد که با استفاده از این کد می توانید فرم ثبت نام و انتخاب رشته را دریافت و تکمیل نمایید.

 

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1400

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و … هر ساله در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد که آخرین دوره ثبت نام مربوط به بهمن ماه 99 بوده است. ثبت نام جدید در مهرماه 1400 خواهد بود که فعلا اطلاعیه های زمان دقیق ثبت نام منتشر نشده است اما پیش بینی می شود در مرداد ماه جزئیات ثبت نام اعلام شود. برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور 1400 کلیک کنید.

داوطلبانی که می خواهند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری را انجام دهند ابتدا باید هزینه ثبت نام را واریز نمایند که در سال گذشته هزینه ثبت نام بدون آزمون سراسری به مبلغ 37,600 تومان بوده است و برای سال 1400 احتمالا مقداری بر این مبلغ افزوده خواهد شد.

سال ثبت نام بدون کنکور هزینه ثبت نام 
سال 99 37,600 تومان
سال 1400  تا کنون اعلام نشده است

 

هزینه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 1400

همانطور که گفته شد آخرین دوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مربوط به بهمن ماه 99 بوده است که در این دوره مبلغ ثبت نام 37/600 تومان بوده است. برای ثبت نام بدون کنکور مهرماه 1400 فعلا مبلغ ثبت نام اعلام نشده است اما قطعا نسبت به دوره قبل افزایش خواهد داشت.

 

هزینه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 1400

داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری را در ورودی بهمن ماه دارند نیز باید هزینه بپردازند و میزان هزینه نیز در دفترچه ثبت نام بدون کنکور 1400 قید می شود. در حال حاضر هزینه ثبت نام بدون کنکوربهمن ماه 1400 هنوز اعلام نشده است و در صورت اعلام شدن در این مطلب به اطلاع شما داوطلبان عزیز می رسانیم.

 

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور 1400

با توجه به مجزا بودن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری برای نیمسال های تحصیلی مهر و بهمن ماه، زمان پرداخت ثبت نام نیز متفاوت است. ثبت نام بدون کنکور سراسری مهرماه 1400 از نیمه دوم مردادماه آغاز خواهد شد و لینک واریز هزینه نیز در اولین روز ثبت نام فعال می شود. همچنین ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن ماه 1400 از دی ماه آغاز می شود و برای ثبت نام این نیمسال تحصیلی نیز لینک واریز هزینه نیز در اولین روز ثبت نام فعال خواهد شد.

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری1400

داوطلبان برای واریز هزینه ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سراسری باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی است، کارت اعتباری ثبت نام را تهیه نمایند.

1️⃣ پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه ” سراسری” کلیک کنید.

سراسری

2️⃣ از قسمت سراسری وارد بخش “ سامانه ثبت نام پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 ” شوید.

3️⃣ بر روی گزینه ” خرید کارت اعتباری ” کلیک نمایید.

4️⃣ عنوان کارت اعتباری را مشخص کنید.

5️⃣ اطلاعات فردی درخواستی را با دقت درج نمایید.

6️⃣ در مرحله بعد اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید.

پس از تمام این مراحل اگر پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری با موفقیت انجام گیرد، شماره سریال به شما ارائه خواهد شد که با استفاده از این شماره سریال می توانید ثبت نام را آغاز کنید.

 

مشاوره ثبت نام بدون کنکور 1400

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری به داوطلبان دو بار در سال فرصت داده می شود، یکبار در مهر و یکبار در بهمن ماه. در هر دو دوره ثبت نام تمامی دانشگاه های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و … رشته های بدون کنکور خود را ارائه می دهند و داوطلبان با توجه به علاقه و همچنین معدل و سوابق تحصیلی که دارند، می توانند در این دانشگاه ها انتخاب رشته کنند. برای مشاهده مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور 1400 کلیک کنید.

 بسیاری از داوطلبان با مراحل ثبت نام، واریز و نحوه انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه های بدون کنکور سراسری آشنایی ندارند و عدم آشنایی سبب انتخاب رشته غلط و در نتیجه عدم پذیرش می شود. در همین راستا توصیه می شود که برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری و دریافت پاسخ سوالات خود در این زمینه، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون آزمون سراسری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری در سال 1400 چقدر است؟

در حال حاضر برای سال 1400 هزینه ثبت نام بدون آزمون اعلام نشده است.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری به چه صورت است؟

داوطلبان برای انتخاب هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری باید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

چه زمانی باید برای پرداخت هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 1400 اقدام نمود؟

زمان واریز هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری در اولین روز در نظر گرفته شده برای ثبت نام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره