دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه دولتی و پردیس خودگردان

هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۳ توسط سازمان سنجش آموزش کشور مشخص می شود و داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته های بدون کنکور می توانند در زمانی که اعلام می شود با مراجعه به سایت sanjesh.org و نسبت به خرید سریال ۱۲ ثبت‌نام اقدام نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام بر ساس سوابق تحصیلی 1403 به صورت اینترنتی می باشد و پس از پرداخت موفقیت آمیز، یک شماره سریال 12 رقمی را دریافت خواهید کرد که با استفاده از این کد می توانید فرم ثبت نام و انتخاب رشته را دریافت و تکمیل نمایید.

 

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن ماه ۱۴۰۳

در سال گذشته هزینه ثبت نام بدون کنکور در هر دو نیمسال تحصیلی مبلغ 133 هزار تومان بود. در سال 1403 افزایش چند درصدی نسبت به سال گذشته را خواهد داشت. به محض اعلام هزینه ثبت نام سال 1403 در این بخش از مقاله و کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تاکنون هزینه ثبت نام بدون کنکور 1403 اعلام نشده است. 

دفترچه راهنما حاوی کدرشته محل های با آزمون و بدون آزمون می باشد. متقاضیان در مهلت ثبت‌نام باید نسبت به پرداخت این اقدام نمایند و هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۳ را پرداخت کرده و شماره سریال 12 رقمی را دریافت کنند تا فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

ثبت نام نیمسال دوم ورودی بهمن ماه به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور انجام می شود. متقاضیان با مراجعه به سایت هزینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی 1403 را پرداخت کرده و با پر کردن فرم، ثبت نام خود را کامل می کنند و در آخر کدپیگیری ثبت نام را دریافت می کنند.

 

زمان خرید کارت و سریال بدون کنکور 1403

مبلغ هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری هر ساله برای نیمسال اول و دوم یکسان می باشد، اما تاریخ پرداخت و خرید کارت اعتراری آزمون متفاوت می باشد.

داوطلبان با شروع زمان ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی می توانند این هزینه ثبت نام بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ را پرداخت و کارت اعتباری که دارای شماره سریال 12 رقمی می باشد را دریافت کنند تا بتوانند مراحل ثبت نام و انتخاب رشته را آغاز نمایند.

 

زمان پرداخت نیمسال اول مهر ماه

ثبت‌نام مهرماه سال گذشته از 14 مردادماه آغاز شد و لینک واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور 1403 نیز در اولین روز ثبت نام فعال شد. داوطلبان ابتدا باید هزینه را پرداخت کرده تا فرایند انتخاب رشته خود را آغاز نمایند. در سال جاری تا کنون زمان ثبت نام اعلام نشده اما پیش بینی می شود ثبت نام در اواسط مرداد ماه آغاز شود.

زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول 1403 معمولا در مرداد ماه می باشد. به محض اعلام زمان دقیق در این بخش از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

زمان پرداخت نیمسال دوم بهمن ماه

ثبت‌نام نمیسال دوم ورودی بهمن ماه سال گذشته از اواخر آذر آغاز تا اوایل دی ماه ادامه داشت. لینک واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۳ نیز در اولین روز ثبت نام فعال شد و داوطلبان در این مدت باید کارت اعتباری ثبت نام ورودی بهمن ماه را خریداری کنند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. در ادامه راهنما تصویری خرید کارت اعتباری را قرار داده ایم.

زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم ۱۴۰۳ معمولا در دی ماه می باشد. به محض اعلام زمان دقیق در این بخش از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

توصیه مشاوران تحصیلی دانتل به داوطلبان این است که قبل از پرداخت هزینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ مدارک لازم و مورد نیاز نام نویسی را آماده کنند. برای اطلاع و آگاهی از شرایط و مدارک و نحوه ثبت نام مقاله زیر را مطالعه کنید. 

بخوانید: راهنما ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۳

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳

داوطلبان برای واریز هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1403 باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم اینترنتی است، کارت اعتباری ثبت نام را تهیه نمایند.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایید.

برای ورود مستقیم بر روی لینک کلیک کنید.

2️⃣ پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی پایین صفحه بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور

3️⃣ ابتدا بر روی گزینه ” ثبت نام ” از منوی سمت راست کلیک کنید.

هزینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی

4️⃣ بر روی لینک فعال “ سیستم خرید سریال ثبت نام پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مهرماه سال 1403 ” شوید.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور

5️⃣ از میان گزینه ها بر روی گزینه ” سریال ثبت نام صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول – مهر ۱۴۰۱ “ کلیک کنید.

خرید سریال کارت اعتباری بدون کنکور

6️⃣ اطلاعات فردی درخواستی جهت پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۳ را با دقت درج نمایید.

7️⃣ در این مرحله پرداخت هزینه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ اطلاعات وارد شده نشان داده می شود در صورت صحصح بودن اطلاعات تیک متن “ ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری را ثبت نموده ام ” را بزنید و در بر روی ” ادامه روند پرداخت ” کلیک کنید.

خرید کارت هزینه ثبت نام بدون کنکور

8️⃣ در مرحله بعد اطلاعات کارت بانکی خود و رمز دوم پویا خود را وارد کنید.

 اطلاعات کارت بانکی

9️⃣ پس از تمام این مراحل اگر پرداخت هزینه ثبت نام بدون آزمون 1403 و خرید کارت اعتباری با موفقیت انجام گیرد، شماره سریال 12 رقمی به شما ارائه خواهد شد که با استفاده از این شماره سریال می توانید ثبت نام را آغاز کنید.

🔴🔴 در این بخش از راهنما به بررسی و نحوه خرید سریال ۱۲ رقمی و پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۳ پرداختیم. داوطلبان گرامی جهت مشاهده نحوه ثبت نام و تکمیل فرآیند نام نویسی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

مشاوره هزینه ثبت نام بدون کنکور سوابق تحصیلی ۱۴۰۳

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری به داوطلبان دو بار در سال فرصت داده می شود، یکبار در مهر و یکبار در بهمن ماه. در هر دو دوره ثبت نام تمامی دانشگاه های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و … رشته های بدون کنکور خود را ارائه می دهند و داوطلبان با توجه به علاقه و همچنین معدل و سوابق تحصیلی که دارند، می توانند در این دانشگاه ها انتخاب رشته کنند.

 بسیاری از داوطلبان با مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور 1403 و نحوه انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه های بدون آزمون سراسری آشنایی ندارند و عدم آشنایی سبب انتخاب رشته غلط و در نتیجه عدم پذیرش می شود. در همین راستا توصیه می شود که برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری و دریافت پاسخ سوالات خود در این زمینه، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ در سال جدید تاکنون اعلام نشده است.

پرداخت هزینه به چه صورت است؟

پرداخت به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

چه زمانی باید برای پرداخت هزینه انتخاب رشته سوابق تحصیلی ۱۴۰۳ اقدام نمود؟

زمان واریز هزینهدر اولین روز در نظر گرفته شده است.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره