مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در زمان اعلام نتایج این آزمون مشخص می شود. پس از برگزاری آزمون نهم به دهم، اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی را از طریق سایت خود منتشر می کند. داوطلبانی که در این آزمون حضور داشته اند، می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استانی، از نتایج آزمون خود مطلع گردند. در ادامه این مقاله از سایت دانتل، به بررسی جزئیات بیشتری از اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 پرداخته ایم.

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

به منظور سنجش دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه دولتی نهم به دهم، آزمونی سراسری و هماهنگ در نیمه اول سال برگزار می شود. علاقه مندان به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، بایستی برای تکمیل ظرفیت این مدارس، به رقابت با یکدیگر بپردازند. لازمه قرار گرفتن در اسامی قبول شدگان نمونه دولتی کسب امتیاز حد نصاب در مقایسه با دیگر شرکت کنندگان در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می باشد.

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت همزمان با اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی استانی اعلام می گردد. دانش آموزانی که در جلسه آزمون نمونه دولتی حضور داشته اند، می توانند دو الی چهار هفته پس از برگزاری این آزمون، برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نمونه دولتی به سایت مرتبط با ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود مراجعه کنند.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی در هر استان به صورت جداگانه و از طریق سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استانی منتشر می گردد. داوطلبان باید برای اطلاع از وضعیت قبولی خود به سایت اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان محل سکونت خود مراجعه کنند تا بتوانند نتایج را مشاهده کنند.

 

زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403

زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ تاکنون مشخص نشده است. احتمالا نتایج این آزمون پس از دو الی چهار هفته پس از برگزاری این آزمون از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی منتشر می شود. زمان اعلام نتایج در هر کدام از استان های مختلف با یکدیگر متفاوت است. ضمن اینکه هر استان دارای سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی جداگانه ای می باشد.

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به طور همزمان با انتشار نتایج این آزمون در استان های مختلف کشور، اعلام خواهد شد. جزئیات زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 در استان های مختلف در جدول زیر آمده است.

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استانی زمان اعلام نتایج
نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی تاکنون‌ اعلام نشده است.
نتایج مدارس نمونه دولتی اردبیل تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی اصفهان تاکنون‌ اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی البرز تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی ایلام تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی بوشهر تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی تهران تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی شهرستان های تهران تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی خراسان جنوبی تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی خراسان شمالی تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی خوزستان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی زنجان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی سمنان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی فارس تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی قزوین تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی قم تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی کردستان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی کرمان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی کرمانشاه تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی گلستان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی گیلان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی لرستان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی مازندران تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی مرکزی تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی هرمزگان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی همدان تاکنون اعلام نشده است.
نتایج نمونه دولتی یزد تاکنون اعلام نشده است.

در صورتی که تاریخ دقیق اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی نهم به دهم اعلام شود، تاریخ دقیق را در جدول فوق بروزرسانی خواهیم کرد.

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

داوطلبانی که در تاریخ مقرر در جلسه آزمون نمونه دولتی حضور داشته اند، می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود، اسامی پذیرفته شدگان نمونه دولتی نهم به دهم را مشاهده کنند. در ادامه به نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ پرداخته ایم.

1️⃣ آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی آموزش و پرورش استان محل زندگی خود را مرورگر کامپیوتر و یا گوشی همراه خود وارد کنید. در میان نتایج جستجو گوگل بر روی لینک اول که مرتبط با سایت اعلام نتایج استان محل زندگی شماست، کلیک نمایید.

2️⃣ در صفحه ای که باز می شود، بر روی یکی از گزینه های “دریافت کارنامه نمونه دولتی ” ، “مشاهده نتایج” یا “اسامی پذیرفته شدگان آزمون” کلیک نمایید.

3️⃣ اطلاعات خواسته‌ شده‌ شامل “کد ملی” و “رمز عبور” خود را وارد کنید. (در برخی سایت های مرتبط با استان های مختلف، ممکن است به کد رهگیری ثبت نام نیاز باشد.)

4️⃣ پس از ورود به سامانه، می توانید ضمن مشاهده نتایج، در صورتی که جزو قبول شدگان نمونه دولتی نیستید، کارنامه آزمون نمونه دولتی را نیز دریافت کنید.

دریافت کارنامه نمونه دولتی

در نظر داشته باشید که برای دسته ای از شرکت کنندگان که موفق به کسب نمره قبولی شده و جزو اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی هستند، کارنامه ای منتشر نمی شود. اما داوطلبانی که در این آزمون مردود شده اند، می توانند کارنامه خود را دریافت نمایند.

برخی از داوطلبان با دریافت کارنامه خود با عنوان “لیست ذخیره ” در ستون وضعیت قبولی مواجه می شوند. این دسته از دانش آموزان در لیست ذخیره نمونه دولتی قرار می گیرند. به طوری که اگر یکی از دانش آموزان و اسامی قبول شدگان نمونه دولتی قطعی انصراف دهند، دانش آموزان ذخیره می توانند در ظرفیت متعلق به آن ها، در مدرسه نمونه دولتی ثبت نام کنند.

مشاوره اسامی پذیرفته شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

پس از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ برخی از داوطلبان در لیست اسامی پذیرفته شدگان قرار ندارند. این دسته از شرکت کنندگان می توانند در صورتی که به نتیجه اعتراض دارند، از گزینه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی استفاده کنند. در صورتی که اعتراض داوطلبان منطقی و درست باشد، پیگیری می گردد. 

در صورتی که پس از مطالعه این مقاله پیرامون اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره دانتل استفاده کنید و پاسخ سوالات خود را از مشاوران دانتل دریافت کنید. 

همراهان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی دانتل کو شوید

برای دریافت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 ، می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 چه زمانی منتشر می شود؟

اسامی قبول پذیرفته آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 همزمان با اعلام نتایج اعلام می شود که در هر استان متفاوت می باشد.

چگونه می توان از اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 مطلع شد؟

اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 در سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استانی قرار می گیرد. جزئیات مشاهده اسامی پذیرفته شدگان در متن مقاله فوق آورده‌ شده‌ است.

آیا برای اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1402 – 1403 کارنامه منتشر می شود ؟

خیر، کارنامه نمونه دولتی فقط برای دسته ای از شرکت کنندگان که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون نشده‌‌ اند، منتشر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره