تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 | سامانه اعلام نتایج به تفکیک استان ها

ورود به مدارس نمونه دولتی به دلیل امکانات ویژه ای که دراختیار دانش آموزان قرار می‌دهد، رویای بسیاری از دانش آموزان درحال تحصیل در مقاطع مختلف می‌باشد. این آزمون طی سالهای گذشته در دو مقطع تحصیلی ششم برای ورود به مقطع هفتم و در مقطع نهم برای ورود به مقطع دهم برگزار می‌شد که در سالهای اخیر پذیرش در مقطع هفتم براساس سوابق تحصیلی و پذیرش در مقطع دهم با شرکت در آزمون نمونه دولتی امکان پذیر است. ثبت نام در آزمون نمونه دولتی دهم از طریق سایت های مشخصی انجام می‌شود. به همین منظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌پردازیم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

آزمون نمونه دولتی  1400 – 1401

آزمون ورود به مدارس نمونه دولتی برای بسیاری از دانش آموزان با استعداد داوطلب این مدارس، از اهمییت ویژه ای برخوردار است. این مدارس از امکانات آموزشی بالایی همچون معلمان، اساتید برجسته و امکانات آموزشی همچون آزمایشگاه برخوردارند. به همین منظور وزارت آموزش و پروزش هرسال بستری را برای این دانش آموزان فراهم می‌کند تا بتوانند با ورود به این مدارس در راه شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهایشان قدم بردارند. برای اطلاع و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 کلیک کنید.

وزارت آموزش و پرورش این مجوز را برای آموزش و پرورش هر استان صادر کرده است که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی  1400 – 1401 را به صورت استانی انجام دهند، بنابراین می‌توان اینطور گفت، داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند، بایستی به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود مراجعه کنند.

بخوانید: زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

آزمون نمونه دولتی  1400 – 1401 | مقطع ششم به هفتم

همانطورکه پیش تر نیز اشاره کوتاهی کردیم، آزمون ورود به مدارس نمونه دولتی مقطع ششم به هفتم حذف گردیده است و در سال‌های اخیر برای ورود به این مدارس در پایه هفتم، آزمونی برگزار نمی‌شود. برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

پذیرش در مقطع ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی براساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می‌گیرد، به طوری که دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی پایه هفتم دارند، بایستی به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کرده و اقدامات لازم را برای ثبت نام در این مدارس انجام دهند، بنابراین می‌توان گفت برای ورود به مدارس نمونه دولتی در مقطع هفتم هیچ ثبت نام اینترنتی صورت نمی‌گیرد و سایتی برای ثبت نام و اعلام نتایج برای این مقطع وجود ندارد.

بخوانید: شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1400

آزمون نمونه دولتی  1400 – 1401 | مقطع نهم به دهم

ورود به مدارس نمونه دولتی پایه دهم متفاوت از پایه ششم می‌باشد. مدارس هیچگونه مسئولیتی در قبال ثبت نام دانش آموزان در آزمون نمونه دولتی ندارند و تمامی مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی  این مقطع به صورت اینترنتی انجام می‌گردد.

دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی مقطع دهم را دارند، بایستی طبق روال هرسال در آزمون ورودی این مدارس ثبت نام و شرکت کنند. چنانچه حدنصاب نمره قبولی را بدست آوردند، جهت ادامه تحصیل وارد این مدارس می‌شوند.

نکته ای که متقاضیان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مقطع دهم باید مدنظر داشته باشند این است که ثبت نام این آزمون برای استان‌های مختلف در سایت‌های جداگانه صورت می‌پذیرد. داوطلبان ساکن هر استانی که هستند، بایستی به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی آن استان مراجعه کنند و اقدامات لازم را جهت تکمیل فرم ثبت نام انجام دهند.

بخوانید: نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

ثبت نام آزمون نمونه دولتی داوطلبان مقطع دهم به صورت استانی و کاملا اینترنتی انجام می‌شود. برای این منظور کافی است تمام متقاضیان به سامانه ثبت نام معرفی شده توسط آموزش و پروش استان محل سکونت خود مراجعه کنند و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.

بخوانید: مدارک ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1400

لیست سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 به تفکیک استان ها

در این قسمت از مقاله، جدولی را مشاهده می‌کنید که برای هر استان، سایت مربوط به ثبت نام آزمون نمونه دولتی آن استان را نیز ارائه کرده ایم.

استانآدرس سامانه
استان آذربایجان شرقیazmoon.eamedu.ir
استان آذربایجان غربیsnj.awaedu.ir
استان اردبیل217.219.153.218
استان اصفهانsanjesh.isfedu.ir
استان البرزazmoon.albmedu.ir
استان ایلامilam.natije.ir
استان بوشهرsanjesh.buedu.ir
استان تهرانazmoon.tehranedu.ir
استان شهرستان های تهرانsanjesh.teo.ir
استان چهارمحال و بختیاریsanjesh.chbedu.ir
استان خراسان جنوبیazmoon.skedu.ir
استان خراسان رضوی10.69.78.13
استان خراسان شمالیazmoon.nkhedu.ir
استان خوزستانazmoon.khouzedu.ir
استان زنجانsabtenam.zanjanedu.ir
استان سمنانiranschl.ir
استان سیستان و بلوچستان78.38.114.105
استان فارسsanjesh.farsedu.ir
استان قزوینnemooneh.qazvinedu.ir
استان قمqom.natije.ir
استان کردستان10.249.7.204
استان کرمانsanjesh.kermanedu.ir
استان کرمانشاهazmoonkedu.ir
استان کهگیلویه و بویراحمدazmoon.kbedu.ir
استان گلستانnemooneh.goledu.ir
استان گیلانsanjesh.giledu.ir
استان لرستانlorestan.natije.ir
استان مازندران217.219.172.53
استان مرکزیmarkazi.natije.ir
استان هرمزگان10.187.50.22
استان همدانhamedan.natije.ir
استان یزدresult.yazdedu.ir

توجه : بهتر است داوطلبان درنظر داشته باشند که نشانی‌های اینترنتی درج شده مقابل هر استان در  جدول فوق، مربوط به ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال گذشته بوده است، چنانچه برای سال تحصیلی 1400 – 1401 این آدرس های اینترنتی تغییر کند، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

بخوانید: بخشنامه آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

داوطلبانی که فرایند ثبت نام را در سامانه اینترنتی استان خود تکمیل کرده اند. طی زمان اعلام شده از سوی آموزش و پروش استان محل تحصیلشان می‌توانند در زمان مقرر نسبت به دریافت نتایج اقدام کنند.

نتایج آزمون نمونه دولتی نیز همانند ثبت نام این آزمون به صورت استانی است و داوطلبان برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی خود باید به سایت های مندرج در جدول فوق مراجعه کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا