مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ از جمله مواردی است که داوطلبان باید برای ورود به جلسه آزمون به همراه داشته باشند. این کارت یک هفته قبل از برگزاری آزمون و از طریق سایت های ثبت نام آزمون نمونه دولتی استانی منتشر می گردد. تمامی متقاضیان آزمون نمونه‌دولتی موظف هستند در تاریخ های اعلام شده برای دریافت کارت خود به سایت مای مدیو مراجعه نمایند. در ادامه این مقاله قصد داریم به زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1403 – 1404 بپردازیم.

 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ معمولا در یک بازه زمانی چهار و یا پنج روزه قبل از زمان برگزاری این آزمون از طریق سایت های آمورش و پرورش منتشر می شود. آزمون نمونه دولتی در سال جاری طبق اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱ تیرماه ۱۴۰۴ برگزار خواهد. 

پیش بینی می شود کارت ورود به جلسه در ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ منتشر شود.

حضور در جلسه آزمون نیازمند این است که متقاضیان در زمان های اعلام شده از طریق سایت سایت مای مدیو my.medu ir کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 را دریافت کنند و همراه خود به جلسه آزمون ببرند.

کارت آزمون شامل اطلاعات مهمی همچون شماره داوطلبی و حوزه محل برگزاری آزمون می باشد، همینطور در شناسایی داوطلب در حوزه امتحانی نیز کاربرد دارد.

کارت ورود به جلسه، چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. لازم است بدانید اگر داوطلبی کارت خود را دریافت نکند، نمی تواند در جلسه آزمون حضور داشته باشد.

 

سایت و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

تمامی متقاضیانی که موفق به ثبت نام اینترنتی شده و هزینه مربوط به این آزمون را نیز پرداخته اند، می‌توانند در تاریخ های اعلام شده به سایت آموزش و پرورش my.medu.ir مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده همچون کد ملی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ خود را دریافت کنند و یک برگه پرینت از آن تهیه نمایند.

 

راهنما تصویری

در ادامه راهنما تصویری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ را ارائه کرده ایم: 

1️⃣ به سایت آموزش و پرورش (مای مدیو) مراجعه نمایید. 

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

2️⃣ در این صحفه، برای ورود به پرتال خود “ کد ملی ” و شماره سریال ۶ رقمی شناسنامه و کد را وارد کنید. 

کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم

3️⃣ در این مرحله برای دریافت کارت بر روی گزینه ” آزمون نمونه دولتی ” کلیک کنید.

4️⃣ بر روی گزینه دریافت کارت کلیک کنید. 

کارت آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

5️⃣ پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 از آن پرینت بگیرید و در زمان برگزاری آزمون با کارت ملی و شناسنامه خود را به همراه داشته باشید. 

 

رفع نقص و ویرایش اطلاعات کارت آزمون

نکته ای که تمامی متقاضیان بایستی آن را درنظر داشته باشند این است که در کارت آزمون هر فرد، اطلاعات او درج شده است، داوطلبان باید این اطلاعات را که شامل نام، نام خانوادگی، عکس دانش آموز و … است را بررسی کند تا مطابق با اطلاعات شناسنامه داوطلب باشد.

چنانچه داوطلبی در کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ خود مغایرتی مشاهده کرد، بایستی نهایتا تا یک روز قبل از تاریخ برگزاری به واحد سنجش آموزش پرورش شهر و ناحیه محل سکونت خود مراجعه کند. و یک درخواست مبنی بر تصحیح اطلاعات و ویرایش اطلاعات در این واحد ثبت کند.

پس از ثبت درخواست بایستی مجددا کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ خود را با اطلاعات درست دریافت کنند، چنانچه داوطلبی نسبت به رفع نواقص کارت خود اقدام نکند در مراحل بعدی از پذیرش دانش آموز به مدارس نمونه‌دولتی ممانعت به عمل خواهد آمد.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان

لازم است اشاره کنیم که در تاریخ مشخصی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان تهران وجود دارد که در این تاریخ علاوه بر اینکه ثبت نام کنندگان می توانند اگر اشتباهی در فرم ثبت نامی خود دارند را برطرف کنند، مهلت مجددی برای جاماندگان از ثبت نام در استان تهران نیز می باشد.

تصحیح نواقص موجود در کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ خیلی مهم است، اگر داوطلبی این مسئله را بی اهمیت بشمارد و با اطلاعاتی که با اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی او مغایرت دارد در جلسه آزمون حاضر شود، حتی اگر در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیز پذیرفته شود، از ثبت نام او در مدرسه محل قبولی ممانعت به عمل خواهد آمد. 

چنانچه سوالی پیرامون آزمون نمونه دولتی سوالی دارید، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند تا بتوانید بدون مشکل در جلسه آزمون حضور داشته باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

 1. زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چه تاریخی است؟

  کارت ورود به جلسه چهار و یا پنج روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می گردد. 

 2. آیا ثبت مهر بر روی کارت ورود به جلسه الزامی است؟

  خیر نیازی به زدن مهر بر روی کارت ورود به جلسه نمی باشد.

 3. در صورت وجود اشکال در کارت امتحان، چه اقداماتی باید انجام داد؟

  داوطلبان برای رفع نواقص باز طریق سایت مای مدیو و یا مراجعه به آموزش و پرورش شهر و ناحیه محل سکونت خود اقدام نمایند.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫30 دیدگاه ها

   1. ممنونم انشاالله زودتر بیاد گفته بودن شهرستان های تهران از 30 خرداد بار گذاری میشه

    1. سلام کارت ورود به جلسه نمونه دولتی شهرستان های تهران در ۳۰ خرداد منتشر شد. به سایت استانی خود مراجعه کنید و کارت را دریافت کنید.

   2. سلام وقت بخیر یک قبل از برگزاری ازمون میتوان تغییراتی در کارت ورود به جلسه انجام داد؟ واگر میشه باید کافی نت تغییر بده یا اموزش وپرورش؟
    وسوال بعدی اینکه اگه روی کارت چیزی از مهر محل تحصیل ننوشته باشه بازم باید مهر زد؟

 1. سلام وقت بخیر یک قبل از برگزاری ازمون میتوان تغییراتی در کارت ورود به جلسه نمونه دولتی انجام داد؟ واگر میشه باید کافی نت تغییر بده یا اموزش وپرورش؟
  وسوال بعدی اینکه اگه روی کارت چیزی از مهر محل تحصیل ننوشته باشه بازم باید مهر زد؟

 2. سلام.چرا کارت ورود به جلسه آزمونه نمونه دولتی نهم به دهم در استان بوشهر بارگذاری نمی شود با توجه به اینکه در توضیحات دفترچه قید شده حداقل سه روز مانده به آزمون در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد

 3. سلام خسته نباشید.
  من به همراه بردارد دوقولوم تو آزمون نمونه دولتی شرکت کردیم بعد امروز که کارت و گرفتیم تو کارت ننوشته بودن که ما باهم دوقولو هستیم و اون شرایط اینکه اکه ۸۰ درصده نمره رو در صورت قبولی یکی از قل ها درج نشده بود
  باید اینو مینوشتن؟یا اینکه ننوشته باشن هم موردی نداره؟تو سایت جفتمون زدیم که برادر دو قولو داریم

 4. سلام ثبت مهر مدرسه روی کارت الزامیه؟آخه من رفتم مدرسه مهر نکردنش گفتن لازم نیست مهر بشه

  1. سلام
   خیر ثبت مهر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی در سال های گذشته الزامی بود

  2. سلام ببخشید مهر مدرسه برروی کارت ورود به جلسهنمونه دولتی 1402-1403الزامیه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

  1. سلام خیر کارت ورود به جلسه نمونه دولتی و مدارک هویتی از الزامات ورود به جلسه می باشد.

  1. سلام کارت ورود به جلسه نمونه دولتی از طریق سایت مای مدیو my.medu.ir دربافت می شود.
   آزمون در 9 تیرماه برگزار خواهد شد.

 5. سلام خسته نباشید ببخشید من امسال یکی از درسام رو افتادم که ریاضی هم هستش و معدلم ۱۷ هست اگه داخل امتحان نمونه دولتی قبول بشم میتونم تو مدرسه برم یا خیر؟

  1. سلام خیر برای مشاهده نتایج نمونه دولتی فقط کافیست با کد ملی و شماره سریال ۶ رقمی شناسنامه وارد سایت مای مدیو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره