مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از جمله مواردی است که داوطلبان باید برای ورود به جلسه آزمون به همراه داشته باشند. این کارت یک هفته قبل از برگزاری آزمون و از طریق سایت های ثبت نام آزمون نمونه دولتی استانی منتشر می گردد. تمامی متقاضیان آزمون نمونه‌دولتی موظف هستند در تاریخ های اعلام شده برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت های استانی مربوط به ثبت نام این آزمون مراجعه کنند و چنانچه فردی کارت ورود به جلسه خود را به همراه نداشته باشند، حق ورود به جلسه آزمون را نخواهد داشت. در ادامه این مقاله قصد داریم به زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 1402 – 1403 بپردازیم.

کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

آزمون نمونه دولتی برای مقطع نهم به دهم، مطابق سال های گذشته برگزار می گردد. تمامی داوطلبانی که در موعد مقرر در این آزمون ثبت نام کرده و فرم تقاضانامه خود را تکمیل کرده اند و هزینه نام نویسی را پرداخت نموده اند، برای اینکه به مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه راه پیدا کنند، باید در جلسه این آزمون حضور پیدا کنند. داوطلبان باید پیش از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را از سایت استانی دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه داوطلبان با مراجعه به سایت استانی خود می توانند این کارت را دریافت کنند. برای ورود به سایت استانی خود بر روی عبارت زیر کلیک کنید.

سایت آزمون نمونه دولتی

حضور در جلسه آزمون نیازمند این است که متقاضیان در زمان های اعلام شده از طریق سایت های ثبت نام نمونه دولتی استانی، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 را دریافت کنند و همراه خود به جلسه آزمون ببرند.

کارت ورود به جلسه نامبرده، چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. لازم است بدانید اگر داوطلبی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نکند، نمی تواند در جلسه آزمون حضور داشته باشد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403

برای تمامی داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که با موفقیت اطلاعات خود را در سایت ثبت نام نمونه‌دولتی استان خود ثبت کرده‌اند، چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت صادر می شود. کارت آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم شامل اطلاعات مهمی همچون شماره داوطلبی و حوزه محل برگزاری آزمون می باشد، همینطور در شناسایی داوطلب در حوزه امتحانی نیز کاربرد دارد.

تاکنون زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اعلام نشده است، به محض دریافت اطلاعات جدید، زمان دقیق هر استان را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

کارت ورود به جلسه معمولا در یک بازه زمانی چهار و یا پنج روزه قبل از زمان برگزاری این آزمون از طریق سایت های ثبت نام آزمون نمونه‌دولتی استانی منتشر می شود. البته امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نهم به دهم نمونه دولتی از طریق سایت همگام با آدرس الکترونیکی ” hamgam.medu.ir ” نیز امکان پذیر می باشد.

استان زمان دریافت کارت آزمون استان زمان دریافت کارت آزمون
آذربایجان شرقی خرداد ماه سیستان و بلوچستان خرداد ماه
آذربایجان غربی  خرداد ماه فارس خرداد ماه
اردبیل خرداد ماه قزوین خرداد ماه
اصفهان خرداد ماه قم خرداد ماه
البرز خرداد ماه کردستان 30 خرداد 
ایلام خرداد ماه کرمان خرداد ماه
بوشهر خرداد ماه کرمانشاه خرداد ماه
تهران خرداد ماه کهگیلویه و بویر احمد خرداد ماه
شهرستان‌های تهران خرداد ماه گلستان خرداد ماه
چهارمحال و بختیاری خرداد ماه گیلان خرداد ماه
خراسان جنوبی خرداد ماه لرستان خرداد ماه
خراسان رضوی خرداد ماه مازندران خرداد ماه
خراسان شمالی خرداد ماه مرکزی خرداد ماه
خوزستان خرداد ماه هرمزگان خرداد ماه
زنجان خرداد ماه همدان خرداد ماه
سمنان خرداد ماه یزد خرداد ماه

ثبت مهر بر روی کارت آزمون

در سال های گذشته ثبت مهر بر روی کارت توسط مدرسه الزامی بود اما امسال دیگر نیازی به ثبت مهر بر روی کارت ورورد به جلسه نمونه دولتی نمی باشد و داوطلبان فقط باید در زمان برگزاری آزمون کارت همراه با مدارک هویتی نظیر کارت ملی یا شناسنامه خود را همراه داشته باشند.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

تمامی متقاضیانی که موفق به ثبت نام اینترنتی شده و هزینه مربوط به این آزمون را نیز پرداخته اند، می‌توانند در تاریخ های اعلام شده به سایت آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده همچون کد ملی کارت آزمون خود را دریافت کنند و یک برگه پرینت از آن تهیه نمایند.

امکان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم از طریق دو سایت برای متقاضیان فراهم است.

سایت اول: متقاضیان باید به همان سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استانی که مراحل نام نویسی خود را در آن تکمیل کرده اند، مراجعه کنند که بدیهی است برای هر استان متفاوت می باشد.

سایت دوم: امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نهم به دهم از طریق سایت همگام به نشانی ” hamgam.medu.ir ” نیز امکان پذیر می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

در ادامه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی را ارائه کرده ایم: 

1️⃣ به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان محل زندگی خود مراجعه کنید. 

2️⃣ در صفحه ایجاد شده، برای ورود به پرتال خود “ کد ملی ” و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. 

3️⃣ بر روی لینک فعال ” کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی ” کلیک کنید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید. یک برگه پرینت از آن بگیرید و در جلسه آزمون به همراه داشته باشید.

رفع نقص و ویرایش اطلاعات کارت آزمون

نکته ای که تمامی متقاضیان بایستی آن را درنظر داشته باشند این است که در کارت آزمون هر فرد، اطلاعات او درج شده است، داوطلبان باید این اطلاعات را که شامل نام، نام خانوادگی، عکس دانش آموز و … است را بررسی کند تا مطابق با اطلاعات شناسنامه داوطلب باشد.

چنانچه داوطلبی در کارت آزمون خود مغایرتی مشاهده کرد، بایستی نهایتا تا یک روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی به واحد سنجش آموزش پرورش شهر و ناحیه محل سکونت خود مراجعه کند. و یک درخواست مبنی بر تصحیح اطلاعات و ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه‌دولتی در این واحد ثبت کند.

پس از ثبت درخواست بایستی مجددا کارت آزمون نمونه دولتی خود را با اطلاعات درست دریافت کنند، چنانچه داوطلبی نسبت به رفع نواقص کارت خود اقدام نکند در مراحل بعدی از پذیرش دانش آموز به مدارس نمونه‌دولتی ممانعت به عمل خواهد آمد.

مشاوره آزمون مدارس نمونه دولتی

لازم است اشاره کنیم که در تاریخ مشخصی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان تهران وجود دارد که در این تاریخ علاوه بر اینکه ثبت نام کنندگان می توانند اگر اشتباهی در فرم ثبت نامی خود دارند را برطرف کنند، مهلت مجددی برای جاماندگان از ثبت نام در استان تهران نیز می باشد.

تصحیح نواقص موجود در کارت ورود به جلسه نمونه دولتی نهم به دهم خیلی مهم است، اگر داوطلبی این مسئله را بی اهمیت بشمارد و با اطلاعاتی که با اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی او مغایرت دارد در جلسه آزمون حاضر شود، حتی اگر در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیز پذیرفته شود، از ثبت نام او در مدرسه محل قبولی ممانعت به عمل خواهد آمد. 

چنانچه سوالی پیرامون آزمون نمونه دولتی سوالی دارید، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند تا بتوانید بدون مشکل در جلسه آزمون حضور داشته باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چه تاریخی است؟

کارت ورود به جلسه چهار و یا پنج روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می گردد. 

آیا ثبت مهر بر روی کارت ورود به جلسه الزامی است؟

بله، داوطلبان با مراجعه به مدرسه‌ای که در آن تحصیل می کنند کارت آزمون خود را مهر کنند.

در صورت وجود اشکال در کارت امتحان نمونه دولتی، چه اقداماتی باید انجام داد؟

داوطلبان برای رفع نواقص به واحد سنجش آموزش و پرورش شهر و ناحیه محل سکونت خود مراجعه کنند.

‫18 دیدگاه ها

   1. ممنونم انشاالله زودتر بیاد گفته بودن شهرستان های تهران از 30 خرداد بار گذاری میشه

    1. سلام کارت ورود به جلسه نمونه دولتی شهرستان های تهران در ۳۰ خرداد منتشر شد. به سایت استانی خود مراجعه کنید و کارت را دریافت کنید.

   2. سلام وقت بخیر یک قبل از برگزاری ازمون میتوان تغییراتی در کارت ورود به جلسه انجام داد؟ واگر میشه باید کافی نت تغییر بده یا اموزش وپرورش؟
    وسوال بعدی اینکه اگه روی کارت چیزی از مهر محل تحصیل ننوشته باشه بازم باید مهر زد؟

 1. سلام وقت بخیر یک قبل از برگزاری ازمون میتوان تغییراتی در کارت ورود به جلسه نمونه دولتی انجام داد؟ واگر میشه باید کافی نت تغییر بده یا اموزش وپرورش؟
  وسوال بعدی اینکه اگه روی کارت چیزی از مهر محل تحصیل ننوشته باشه بازم باید مهر زد؟

 2. سلام.چرا کارت ورود به جلسه آزمونه نمونه دولتی نهم به دهم در استان بوشهر بارگذاری نمی شود با توجه به اینکه در توضیحات دفترچه قید شده حداقل سه روز مانده به آزمون در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد

 3. سلام خسته نباشید.
  من به همراه بردارد دوقولوم تو آزمون نمونه دولتی شرکت کردیم بعد امروز که کارت و گرفتیم تو کارت ننوشته بودن که ما باهم دوقولو هستیم و اون شرایط اینکه اکه ۸۰ درصده نمره رو در صورت قبولی یکی از قل ها درج نشده بود
  باید اینو مینوشتن؟یا اینکه ننوشته باشن هم موردی نداره؟تو سایت جفتمون زدیم که برادر دو قولو داریم

 4. سلام ثبت مهر مدرسه روی کارت الزامیه؟آخه من رفتم مدرسه مهر نکردنش گفتن لازم نیست مهر بشه

  1. سلام
   خیر ثبت مهر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی در سال های گذشته الزامی بود

  1. سلام خیر کارت ورود به جلسه نمونه دولتی و مدارک هویتی از الزامات ورود به جلسه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره