تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

ویرایش ثبت نام نمونه دولتی 1400 – 1401

دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در آزمون نمونه دولتی و ورود به این مدارس، باید در تاریخ های اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند. در این بین هستند داوطلبانی که دقت لازم را در تکمیل این فرم به کار نمی‌برند و بایستی در زمانهای اعلام شده بعدی به ویرایش اطلاعات ثبت نام بپردازند تا با مشکلی مواجه نشوند. بدین همنظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌پردازیم.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام برای تمام شرکت کنندگان فراهم است. شرکت کنندگانی که به هر دلیلی در وارد کردن اطلاعات خود دچار اشتباه شده و برخی اطلاعات را درست وارد نکرده اند، بایستی به سایت مربوطه مراجعه کنند و به رفع نواقص موجود در فرم ثبت نام خود بپردازند تا با مشکلی مواجه نشوند. داوطلبان در دو بازه زمانی می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات بپردازند.

 • بازه زمانی اول: داوطلبان یک بار می‌توانند در مهلت مقرر ثبت نام و پس از ثبت نهایی، در صورتی که متوجه اشتباهی در فرم ثبت نام خود شدند، اطلاعات خود را ویرایش کنند.
 • بازه زمانی دوم: پس از اتمام مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، چنانچه شرکت کنندگان متوجه شوند که در پرکردن اطلاعات ثبت نامی خود دچار اشتباه شده اند، در تاریخ های اعلام شده از سوی اداره آموزش و پرورش هر استان می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

طی سالهای اخیر براساس تصمیمات جدید سازمان ملی پرورش استعداد درخشان، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ورود به دبیرستان های دوره دوم، به صورت هماهنگ برگزار می‌شود.

ثبت نام این دو آزمون نیز از طریق سامانه مرکز ملی پرورش استعداد درخشان انجام می‌شود و داوطلبان می‌توانند در زمانهای اعلام شده، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند. اما باید توجه داشته باشید که سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر استان از یکدیگر مجزا می‌باشد و ممکن است هر سایت مراحل جداگانه ای برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی داشته باشد اما در این قسمت از مقاله مراحل کلی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی را ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

مراحل ویرایش اطلاعات ثبت نام

تمام دانش آموزان برای ویرایش اطلاعات ثبت نام خود، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند و نسبت به تکمیل و ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام کنند.

 • مرحله اول: داوطلبان باید به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 استان محل سکونت خود مراجعه کنند.
 • مرحله دوم: پس از ورود به سایت بایستی گزینه ” ویرایش اطلاعات ” را انتخاب کنند.
 • مرحله سوم: در این مرحله کادری نمایش داده می‌شود که بایستی در این کادر و در قسمت های مربوطه ” کد ملی ” و “رمز عبوری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اید ” را وارد کنید.
 • مرحله چهارم: اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید، برایتان نمایش داده می‌شود؛ که می‌توانید نسبت به ویرایش این اطلاعات و ثبت آنها در سامانه اقدام کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام من برای نمونه ثبت نام کردم و رشته تجربی زدم الان میخوام ادبیات برم اما استان کرمان ویرایش اطلاعاتش تا ۵ اردیبهشت بوده
  نمیدونم چیکار کنم و اینکه نمیتونم برم آموزش پرورش
  دارم دیونه میشم!
  به نظرتون تمدید میشه؟
  جیکار کنم؟

 2. سلام خسته نباشید من در رشته تجربی ثبت نام کردم الان میخوام رشتمو تغییر بدم ولی ویرایش آذربایجان غربی تا ۱۰اردیبهشت بود و تمام شده آیا فرصت دومی برای ویرایش داده میشه؟
  اگه فرصتی برای ویرایش داده شد میشه رشته رو عوض کرد؟
  اگه فرصتی داده نشد با مراجعه به اداره آموزش پرورش استان میتوان عوض کرد؟

  1. سلام، روز بخیر
   بله امکان تغییر هست، در صورتی که ظرفیت باشه و تاییدیه بگیرید
   کار چندان پیچیده ای نیست

 3. سلام من برای ازمون متقاضی رشته علوم تجربی بودم ولی الان میخوام رشته ام رو به علوم انسانی تغییر بدم . با توجه به تاخیری که توی زمان برگزاری ازمون نمونه دولتی با توجه به کرونا داشتیم هنوز هم امکان تغییر رشته هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره