تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

زمان ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای دسته ای از متقاضیان که قصد دارند در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کنند، حائز اهمیت است. علاقه مندان به شرکت در آزمون نمونه دولتی بایستی که مطابق زمانبندی اعلام شده از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی استان محل سکونت خود، نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی‌شان اقدام کنند. با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه این مطلب اطلاعاتی پیرامون زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 ارائه کرده ایم.

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

علاقه مندان به شرکت در آزمون نمونه دولتی موظف هستند مطابق زمانبندی اعلام شده از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود اقدام کنند و با استفاده از “ کد ملی ” و ” رمز عبور همگام ” خود فرم ثبت نام را دریافت کرده و پس از پرداخت هزینه، مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. 

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 از سوی هیچ کدام از سایت های ثبت نام آزمون نمونه دولتی استانی منتشر نشده است. 

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام نمونه دولتی

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

برای ورود به مدارس نمونه دولتی در مقطع هفتم، نیازی به شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم نیست. چراکه این آزمون چند سالی است که حذف شده است و به عبارتی آزمونی به عنوان آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم برگزار نمی شود.

مدارس نمونه دولتی که در مقاطع هفتم، هشتم و نهم (دوره متوسطه اول) دانش آموز جذب می کردند، در حال حاضر به صورت هیئت امنایی اداره می شوند. بنابراین دانش آموزانی که مقطع ششم خود را به پایان رسانده اند و قصد دارند در مقطع هفتم وارد مدارس نمونه دولتی شوند، می توانند به مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم، مراجعه کنند و مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.

 

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در سال گذشته لینک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402  در اواسط فروردین ماه در سایت های ثبت نام هر استان فعال شد، احتمالا تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 نیز مشابه سال گذشته در فروردین ماه 1401 باشد.

به محض دریافت اخبار جدید پیرامون تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 زمان دقیق را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد. لازم است در نظر داشته باشید که علاقه مندان و متقاضیان واجد شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم بایستی که در تاریخ های اعلام شده نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کنند، چراکه خارج از این بازه امکان نام نویسی وجود نخواهد داشت.

 

مهلت ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

معمولا جهت نام نویسی داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، یک بازه زمانی یک هفته تا ده روزه مشخص می شود و اگر داوطلبان به موقع از تاریخ نام نویسی مطلع شوند، می توانند مراحل نام نویسی خود را انجام دهند، اما با این حال نیز دسته ای از داوطلبان از ثبت نام در این آزمون جا می مانند.

 هر ساله به منظور ثبت نام جاماندگان از ثبت نام آزمون نمونه دولتی نیز، مهلت نام نویسی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان ها چند روزی تمدید می‌شود و جاماندگان فرصت دارند در این تمدید مهلت ثبت نام نمونه دولتی نسبت به بارگذاری مدارک و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی خود اقدام کنند.

 

مشاوره ثبت نام مدارس

بهتر است تمامی داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود، نسبت به نام نویسی به موقع اقدام کنند.

چنانچه پیرامون ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 _ 1402  و تاریخ ثبت نام آن، سوالی دارید می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل استفاده کنید و به کمک مشاوران با تجربه این مرکز راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چه تاریخی می باشد؟

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 تا کنون مشخص نشده است، اما احتمالا همانند سال های گذشته در فروردین ماه باشد.

آیا آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 1401 – 1402 حذف شده است؟

بله، چند سالی است که آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 1401 – 1402 حذف شده است و به صورت هیت امنایی مدیریت می شود. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مدارس مراحل ثبت نام خود را طی کنند.

آیا مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ تمدید نیز می شود؟

بله، مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 توسط اداره کل آموزش و پرورش استان ها چند روزی تمدید می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره