مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در پایه نهم به دهم و تمدید آن توسط آموزش و پرورش اعلام می‌شود. داوطلبانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که وزارت آموزش و پرورش هرساله تاریخ جدیدی را برای ثبت نام متقاضیان در این آزمون درنظر می‌گیرد. تمامی داوطلبان در این تاریخ های اعلام شده، بایستی نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام خود اقدام کنند. حال داوطلبانی که در این زمان های اعلام شده، از ثبت نام در این آزمون جا می‌مانند بایستی منتظر تمدید زمان ثبت نام باشند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1403 – 1404 می‌پردازیم.

ثبت‌نام آزمون نمونه‌دولتی پایه نهم به دهم ۱۴۰۳ تا ۳۱ فروردین ماه تمدید شد. داوطلبان برای نام نویسی باید به سایت مای مدیو مراجعه نمایند. 

 

مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

لازمه شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی مقطع دهم، نام نویسی در این آزمون در تاریخ های اعلام شده می‌باشد. برای این امر داوطلبان بایستی از زمان‌های نام نویسی آزمون مدارس نمونه‌دولتی که توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام می‌شود، مطلع باشند و نسبت به ثبت نام در سایت مربوط به استان محل سکونت خود اقدام کنند.

مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در خرداد ماه می باشد

مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 از ۱۸ تا ۲۸ فروردین انجام خواهد گرفت. این زمان تا 31 فروردین تمدید شد. 

هر ساله ثبت نام نمونه دولتی در خرداد ماه انجام می‌شود و به دلیل تقاضای بالای دانش آموزان، تمدید مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ نیز انجام می گیرد تا تمامی متقاضیان بتوانند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام کنند. داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام یعنی سایت مای مدیو ابتدا هزینه شرکت در آزمون را پرداخت و سپس فرم ثبت نام را تکمیل می کنند. در نهایت با دریافت کدرهگیری ثبت نام، فرآیند نام نویسی تکمیل می شود.

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1403 – 1404

با توجه به اینکه مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم برای سال تحصیلی آینده آغاز نگردیده است، هنوز اطلاعات دقیقی از تمدید مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در اختیار نداریم. با اینکه هرساله ثبت نام در آزمون نمونه‌دولتی در تاریخ‌های مشخصی انجام می‌شود، اما هستند داوطلبانی که به دلایل مختلفی از ثبت نام در این آزمون جا می‌مانند و به دنبال این هستند که آیا زمان ثبت نام این آزمون تمدید خواهد شد یا خیر؟ که معمولا تمدید می‌شود و فرصت مجددی دراختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

تاکنون تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1403 – 1404 اعلام نشده است. به محض اعلام در این بخش از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سال‌های گذشته، به دلایل مختلفی، مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی چند روزی تمدید می‌شده است و فرصت مجددی در اختیار داوطلبان قرار می‌گرفت. بنابراین امسال نیز پیش بینی می‌شود که زمان ثبت نام تمدید گردد. مشاوران مرکز مشاوره دانتل کو به محض انتشار اطلاعیه‌ای از جانب آموزش و پرورش هر استان مبنی بر ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی، این مقاله را بروزرسانی خواهد کرد.

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون

در زمان تمدید مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1403 – 1404 فرصت مجددی دراختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد تا نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، اقدام کنند. توصیه مرکز مشاوران ما به داوطلبان برای کاهش احتمال خطا در وارد کردن اطلاعات این است قبل از شروع فرآیند ثبت نام& مدارک مورد نیاز را آماده کنند.

پس از واریز وجه امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمی باشد.

حین ثبت نام آزمون نمونه دولتی، ممکن است برخی اشتباهات در تکمیل فرم ثبت نام رخ دهد. تمامی ثبت نام کنندگان می‌توانند زمان تمدید ثبت نام، این اطلاعات را ویرایش کرده و نسبت به رفع نواقص موجود در فرم ثبت نام خود نیز اقدام نمایند. نکته قابل ذکر این است که داوطلبان بایستی پس از اعمال تغییرات در فرم ثبت نامی خود، حتما بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنند تا همه تغییرات ذخیره شود. 

مواردی که می توان در تمدید مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ ویرایش کرد که به شرح زیر هستند.

✅نام استان و شهرستان درخواستی

✅تغییر اولویت‌های انتخابی در مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی

✅نام مدارس نمونه دولتی انتخابی

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 

سایت ثبت نام آزمون

در سال های گذشته داوطلبان برای ثبت نام آزمون باید به سایت استانی خود مراجعه کرده و نام نویسی شان را انجام می دادند. اما سال گذشته سایت ثبت نام به صورت یکپارچه درآمد و از این پس داوطلبان برای نام نویسی خود باید در مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به سایت مای مدیو با آدرس my.medu.ir مراجعه نمایند. در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام می توانید با مشاوران مجموعه دانتل کو مشورت کنید. 

 

مشاوره مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

مدارس نمونه‌دولتی برای پذیرش دانش آموزان در مقطع دهم یک آزمون برگزار می کند. متقاضیان باید در این آزمون شرکت کرده و در صورت کسب نمره و رتبه لازم می توانند نسبت به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی اقدام کنند. داوطلبان ابتدا باید دفترچه راهنما ثبت نام مخصوص استان محل سکونت خود را دانلود و به صورت آن را مطالعه کنند تا از شرایط نام نویسی آگاه شوند. 

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در مورد نحوه ثبت نام و اطلاع از زمان و تمدید مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1403 – 1404 می توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری تان کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. تمدید مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1403 – 1404 چه تاریخی می باشد؟

    هر ساله مهلت نام نویسی چند روزی تمدید می شود که در متن مقاله به این تاریخ اشاره شده است.

  2. نحوه ثبت نام آزمون نهم به دهم به چه صورت می باشد؟

    داوطلبان با مراجعه به سایت مای مدیو در مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم ب دهم می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام می کنند.

  3. آیا داوطلبان می توانند اطلاعات خود را در زمان تمدید مهلت ویرایش کنند؟

    بله، آن دسته از داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده اند می توانند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره