تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ توسط سازمان استعداد درخشان مشخص خواهد شد. سازمان ملی پرورش استعداد درخشان که هرسال برای شناسایی دانش آموزان بااستعداد و برتر اقدام به برگزاری آزمون تیز هوشان می‌کند، در این مسیر برای تامین هزینه‌های موردنیاز برای برگزاری این آزمون، از تمامی شرکت کنندگان مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام تیزهوشان دریافت می‌کند. به همین منظور در ادامه به ارائه اطلاعاتی پیرامون پرداخت هزینه ثبت آزمون نام تیزهوشان 1401- 1402 می‌پردازیم. برای اطلاع از مداک لازم برای ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ -۱۴۰۲ کلیک کنید. 

هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ 

بنابراین داوطلبان ابتدا بایستی ثبت نام اولیه خود را انجام دهند و سپس در مرحله بعدی از طریق درگاه اینترنتی، نسبت به پرداخت مبلغ ثبت نام برای هر مقطع اقدام کنند. تمامی متقاضیان بایستی به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کنند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام، در مرحله ای جداگانه مبلغ مربوط به ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیز هوشان را پرداخت کنند.

ثبت نام آزمون هزینه ثبت نام
آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 30 هزار تومان
آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 اعلام نشده است

در سال جاری نیز، لینک مربوط به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در فروردین ماه فعال شود و داوطلبان بتوانند این هزینه را پرداخت کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند. میزان این هزنیه برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، هرساله از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان یا سمپاد در دفترچه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ مشخص می‌شود. این مبلغ در سال گذشته ۳۰ هزار تومان بوده است؛ به محض دریافت اخبار جدید این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان برای هر دو پایه نهم و هفتم همزمان با شروع ثبت نام تیزهوشان 1401 – 1402 می باشد. هنوز زمان دقیق آن اعلام نشده است ولی پیش بینی می شود که همانند پارسال در فروردین ماه انجام شود. 

تا کنون زمان ثبت نام آزمون تیز هوشان 1401 – 1402 اعلام نشده است. به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبانی که ثبت نام اولیه خود را در آزمون ورودی مدارس تیز هوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم انجام داده اند و قصد پرداخت هزینه برای قطعی کردن ثبت نام خود را دارند، کافیست طبق مراحل زیر پیش بروند و هزینه آزمون تیزهوشان را پرداخت کنند. لازم به ذکر است پرداخت هزینه برای هر دو مقطع به صورت اینترنتی بوده و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ممکن است.

مقطع ششم به هفتم

دانش آموزان مقطع ششم برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیز هوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند تا پرداخت هزینه خود را با موفقیت به پایان برسانند.

1️⃣ به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان به نشانی اینترنتی ” hoosh.medue.ir ” مراجعه کنید.

سامانه ثبت نام آزمون پايه هفتم

2️⃣ در کادرهای مربوطه کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنید.

ثبت نام تیز هوشان ششم ۱

3️⃣ در صفحه جدید و در کادر نمایش داده شده نقش و عنوان سازمان خود را انتخاب و وارد کنید و سپس بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنید.

هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم 2

4️⃣ پس از تکمیل فرم ثبت نام، بایستی جهت پرداخت هزینه ثبت نام بر روی گزینه ” تایید نهایی و پرداخت ” کلیک کنید.

5️⃣ تمامی متقاضیان لازم است برای ثبت نام تمامی اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را که دارای رمز دوم نیز می‌باشد، وارد کنند و سپس بر روی گزینه ” پرداخت ” کلیک کنند.

6️⃣ چنانچه تمامی اطلاعات را به درستی وارد کنید، یک رسید پرداختی برایتان نمایش داده می‌شود که بایستی  از آن پرینت گرفته و سپس بر روی گزینه ” تکمیل فرآیند خرید ” کلیک نمایید.

به محض فعال شدن لینک پرداخت راهنمای تصویری را اضافه خواهیم کرد.

مقطع نهم به دهم

دانش آموزان مقطع نهم برای پرداخت مبلغ ثبت نام نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند تا پرداخت خود را با موفقیت به پایان برسانند.

1️⃣ به سایت ” azmoon.medu.ir ” مراجعه کرده و در کادرهای مربوطه کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنید.

azmoon.medu.ir

2️⃣ در صفحه جدید و در کادر نمایش داده شده نقش و عنوان سازمان خود را انتخاب و وارد کنید و سپس بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنند.

ثبت نام تیز هوشان نهم ۱

3️⃣ پس از اینکه وارد پروفایل خود شدید کادر ” مدیریت ” را از قسمت بالا و سمت چپ سایت انتخاب کنید.

4️⃣ از طریق کادر مدیریت می‌توانید هزینه  را پرداخت کنید اما توجه داشته باشید که پس از پرداخت هزینه، سایت یک کد پیگیری ثبت نام تیزهوشان به شما خواهد داد که بایستی آن را تا پایان آزمون نزد خود نگه دارید. 

مشکلات پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ -۱۴۰۲

در صورت روبرو شدن با هر گونه مشکل در انجام فرایند پرداخت مبلغ ثبت نام تیزهوشان به موارد زیر حتما توجه نمایید: 

✅ در صورت برخورد با مشکل در ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان، رمز همگام جدید خود را از مدرسه محل تحصیل دانش آموز دریافت نمایید.

✅ پس از پر کردن فرم ثبت نام بر روی گزینه پرداخت هزینه کلیک نمایید. 

✅ بعد از پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان، حتما رسید ثبت نام و کد پیگیری ثبت نام خود را ذخیر کنید تا در مرحله دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۱۴۰۱ با مشکل روبرو نشوید

✅ لطفا فرایند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام خود را در روز های اول ثبت نام انجام دهید. در صورت هرگونه مشکل در زمبنه ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تیزهوشان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 چه مقدار می باشد؟

هزینه ثبت نام تا کنون اعلام نشده است، در سال گذشته مبلغ 30 هزار تومان بود.

آیا ثبت نام آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت است؟

خیر هزینه نام نویسی در آزمون های پابه هفتم و پایه نهم یکسان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره