مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ توسط سازمان استعداد درخشان مشخص خواهد شد. سازمان ملی پرورش استعداد درخشان که هرسال برای شناسایی دانش آموزان با استعداد و برتر اقدام به برگزاری آزمون تیز هوشان می‌کند، در این مسیر برای تامین هزینه‌های موردنیاز برای برگزاری این آزمون، از تمامی شرکت کنندگان مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام تیزهوشان دریافت می‌کند. به همین منظور در ادامه به ارائه اطلاعاتی پیرامون پرداخت هزینه ثبت آزمون نام تیزهوشان 1402- 1403 می‌پردازیم.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

بنابراین داوطلبان ابتدا بایستی ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند و سپس در مرحله بعدی از طریق درگاه اینترنتی، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان برای هر مقطع اقدام کنند. تمامی متقاضیان بایستی به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کنند و پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام، در مرحله ای جداگانه مبلغ مربوط به ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس تیز هوشان را پرداخت کنند.

پایه تحصیلی هزینه ثبت نام تیزهوشان

ششم به هفتم

نهم به دهم

۷۰ هزار تومان

در سال جاری نیز، لینک مربوط به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در فروردین ماه فعال شود و داوطلبان بتوانند این مبلغ را پرداخت کرده و ثبت‌نام خود را نهایی کنند. میزان این هزنیه برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، هرساله از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان یا سمپاد در دفترچه راهنما مشخص می‌شود. این مبلغ در سال گذشته ۳۰ هزار تومان بوده است؛ به محض دریافت اخبار جدید این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1402 – 1403

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1402 – 1403 برای هر دو پایه نهم و هفتم همزمان با شروع نام نویسی در سایت می‌باشد. طبق اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان داوطلبان از 15 فروردین ماه با مراجعه به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir می توانند فرآیند نام نویسی خود را آغاز کرده و هزینه ثبت نام آزمون تیرهوشان که 70 هزار تومان تعیین شده است را از طریق کارت بانکی عضو شبکه شتاب واریز کنند. 

زمان ثبت نام آزمون تیز هوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از ۱۵ الی ۲۵ فروردین ماه می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

با توجه به تغییرات اعمالی، ثبت‌نام آزمون مدارس تیز هوشان از امسال از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir انجام می گیرد. دانش در زمان نام نویسی با مراجعه به این سایت می توانند هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را پرداخت کرده و ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. 

داوطلبانی که ثبت‌نام اولیه خود را در آزمون ورودی مدارس تیز هوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم انجام داده اند و قصد پرداخت مبلغ برای قطعی کردن ثبت‌نام خود را دارند، کافیست طبق مراحل زیر پیش بروند و هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت کنند. لازم به ذکر است پرداخت هزینه برای هر دو مقطع به صورت اینترنتی بوده و از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون ممکن است.

راهنما تصویری

1️⃣ به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش ” my.medu.ir ” مراجعه کنید.

جهت ورود مستقیم به سایت بر روی لینک کلیک کنید. 

2️⃣ در این مرحله در کادر اول نقش دانش آموز، سپس ملیت خود را انتخاب کنید.

🔵پس از آن دانش آموزان ایرانی در کادر بعدی کد ملی و شماره سریال شناسنامه را وارد کنند. 

🔴دانش آزمون اتباع غیرایرانی باید کد اتباع و تاریخ تولد شمسی خود را وارد کنند.

هزینه ثبت نام تیزهوشان

3️⃣ بر روی گزینه ” آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان ” کلیک کنید.

5️⃣ فرم ثبت نام را به صورت کامل پر و تمامی اطلاعات لازم در کادرهای مربوطه را وارد کنید.

4️⃣ از طریق کارت بانکی خود هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت کنید. توجه داشته باشید فرآیند ثبت‌نام پس از پرداخت هزینه تکمیل می شود در غیر اینصورت اجازه شرکت در آزمون را نخواهید داشت.

چنانچه تمامی مراحل را به صورت کامل طی کنید، سیستم به شما یک کد پیگیری ثبت نام تیزهوشان که به منزله اتمام مراحل ثبت‌نام می‌باشد را در اخیتار شما خواهد گذاشت. بایستی آن را تا پایان آزمون نزد خود نگه دارید. 

مشکلات پرداخت هزینه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

در صورت روبرو شدن با هر گونه مشکل در انجام فرایند پرداخت مبلغ ثبت‌نام تیز هوشان به موارد زیر حتما توجه نمایید: 

✅ چنانچه در زمان ورود به سامانه با خطای ” مشخصات شما اشتباه است ” برخورد کردید به مدرسه یا آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه نمایید. 

✅پس از پر کردن فرم ثبت‌نام بر روی گزینه پرداخت هزینه کلیک نمایید. 

✅ بعد از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان حتما رسید و کد پیگیری ثبت‌نام خود را ذخیر کنید تا در مرحله دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان با مشکل روبرو نشوید

✅لطفا فرایند ثبت‌نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ خود را در روز های اول نام نویسی انجام دهید. در صورت هرگونه مشکل در زمینه ثبت نام در آزمون می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

مشاوره شرکت در آزمون استعدادهای درخشان

آن دسته از داوطلبانی که در نام نویسی خود را در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش تکیمل کرده و هزینه ثبت نام تیزهشوان را پرداخت کرده اند مجاز به شرکت در آزمون می باشد. آزمون ورودی پایه هفتم 1 تیرماه و پایه دهم در 2 تیرماه برگزار خواهد شد.

داوطلبان یک هفته پیش از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت my.medu.ir می توانند کارت شرکت در آزمون دریافت کرده و همراه با مدارک شناسایی و مداد و … در جلسه آزمون حضور یابند. مرکز مشاور تحصیلی دانتل کو آماده پاسخگویی به سوالات شما داوطلبان و والدین گرامی می باشد. برای ارتباط با کارشناسان این مرکز و اطلاع از نحوه پرداخت هزیه ثبت نام آزمون تیزهوشان می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید. 

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام تیزهوشان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

سوالات متداول

هزینه ثبت‌نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 چه مقدار می باشد؟

هزینه ثبت نام تیزهوشان در سال جاری مبلغ ۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

آیا ثبت نام آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت است؟

خیر هزینه ثبت نام تیزهوشان در آزمون های پایه هفتم و پایه نهم یکسان می باشد.

زمان ثبت نام در آزمون چه تاریخی می باشد؟

داوطلبان از تاریخ 15 تا 25 فروردین ماه با مراجعه به سایت my.medu.ir می توانند نام نویسی خود را انجام دهند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره