دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1400

اسامی پذیرفته شدگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و داوطلبانی که در تاریخ های اعلام شده ثبت نام کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت این سامانه به نشانی sanjesh.org کارنامه خود را دریافت نمایند و در صورت پذیرفته شدن برای ثبت نام حضوری در دانشگاه قبول شده اقدام کنند.

 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1400

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی هر ساله برای دو ورودی مهر ماه و بهمن انجام می‌گیرد و اسامی قبول شدگان نیز معمولا یک هفته تا ده روز پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام می شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 کلیک کنید.

 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی | مهرماه

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهرماه از اواخر مرداد ماه آغاز شده و تا اواسط شهریور ماه ادامه دارد، اسامی پذیرفته‌شدگان تا اواخر شهریورماه اعلام می شود و افرادی که ثبت نام کرده‌اند می توانند با مراجعه به سایت سنجش کارنامه خود را دریافت نمایند.

 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی | بهمن ماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه معمولا تا هفته اول بهمن ماه ادامه دارد و نتایج نیز تا اواخر بهمن ماه به داوطلبانی که ثبت نام کرده اند، اطلاع رسانی می‌شود.

 

نحوه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1400

همانطور که گفته شد، نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی مهرماه و بهمن منتشر می شود که مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 در دو نیمسال متفاوت و به شرح زیر است.

 

راهنما مشاهده

داوطلبانی که ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهرماه را انجام داده اند، برای مشاهده نتایج باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند زیرا اسامی قبول شدگان از طریق این سامانه اعلام می‌شود.
برای دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی لازم است مراحل زیر را انجام دهید :

  • ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه ” جامع علمی کاربردی ” از منوی سمت راست بالای سامانه

علمی کاربردی

 

  • کلیک بر روی گزینه ” اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400

نتیجه دانشگاه علمی کاربردی

 

  • درج کردن مشخصات خواسته شده از جمله شماره پرونده و شماره شناسنامه

شماره سریال

 

پس از این مراحل می توانید کارنامه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی، اسم رشته و دانشگاه پذیرفته شده در کارنامه شما درج خواهد شد.

 

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه


سال گذشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه به صورت حضوری انجام گرفت و با توجه به حضوری بودن ثبت نام، نتایج نیز از سوی دانشگاه ها اعلام شد. امسال نیز در صورت حضوری بودن ثبت نام دانشگاه های پذیرنده دانشجو نتایج را اعلام خواهند کرد.

 

مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

با مطالعه این مطلب متوجه شدید که اسامی پذیرفته شدگان قبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 حدود یک هفته پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام می شود و نحوه اعلام نتایج نیز یا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا در صورت حضوری بودن ثبت نام، از سوی دانشگاه ها اعلام می شود.
پذیرفته شدگان پس از مشاهده نتایج باید با تهیه مدارک لازم برای ثبت نام قطعی در دانشگاه اقدام نمایند و زمانبندی ثبت نام میز در سایت دانشگاه ها قرار داده می شود. همچنین داوطلبانی که پذیرفته نشده اند می توانند شانس پذیرش خود را در مرحله تکمیل ظرفیت امتحان کنند. مچنین شما عزیزان می توانید ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور خود را با خیالی راحت به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل بسپارید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

اسامی قبول شدگان دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن ماه 1400 در چه تاریخی منتشر می شود؟

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 حدود یک هفته الی 10 روز پس از پایان معلت مقرر ثبت نام اعلام می شود؟

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان علمی کاربردی باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

اطلاعات لازم برای دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

داوطلبان برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید شکاره پرونده و شماره شناسنامه خود را در دسترس داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره