تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

ویرایش ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در زمان های اعلام شده امکان پذیر می باشد. داوطلبانی که در تاریخ‌های اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت می‌کنند؛ ممکن است در زمان تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان از طریق سازمان ملی پرورش استعداد درخشان، برخی مشکلات داشته باشند که می‌توانند در زمان های مقرر، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. در ادامه به ارائه اطلاعاتی ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان 1401 – 1402 می‌پردازیم.

ویرایش ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

به دلیل اینکه داوطلبان پس از ثبت نهایی ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، چنانچه اطلاعاتی را به اشتباه وارد کرده باشند، امکان بازگشت به صفحه اصلی و ویرایش اطلاعات را ندارند بایستی منتظر اطلاعیه‌های سمپاد باشند تا در زمانهای مقرر، مجدد به پروفایل خود مراجعه کنند و اطلاعاتی را که به اشتباه وارد کرده اند را اصلاح کنند که در روند برگزاری آزمون دچار مشکل نشوند. 

لازم به ذکر است، چنانچه دانش آموزی مایل باشد می‌تواند ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خود را از طریق مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و به کمک مشاوران مجرب دانتل انجام دهد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

لازم به ذکر است ویرایش اطلاعات صرفا برای متقاضیانی که ثبت نام خود را با هزینه ثبت نام تیزهوشان نهایی کرده اند امکان پذیر است. چنانچه داوطلبان در وارد کردن اطلاعاتی همچون استان، شهر مقصد و اولويت‌‌های انتخابی می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

​دانش آموزان مقطع ششم که در آزمون ورودی مدارس تیز هوشان ششم به هفتم شرکت می‌کنند و دانش آموزان پایه نهم که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ شرکت می‌کنند، پیش از دریافت کارت ورود به جلسه مجاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود هستند.

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

از آنجایی که ثبت نام آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان طی زمان‌های یکسان اما در سایت‌های مجزایی صورت می‌گیرد، داوطلبان بایستی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز در هرمقطع به سایت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ مربوطه مراجعه کنند. در ادامه نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم 1401 – 1402 را مورد بررسی قرار داده ایم. 

 

مقطع ششم به هفتم

داوطلبانی که در آزمون ششم به هفتم تیز هوشان ثبت نام کرده اند، چنانچه در زمان وارد کردن اطلاعات خود دچار اشتباهی شده باشند، می‌توانند طی تاریخ‌های اعلام شده برای ویرایش اطلاعات خود، طبق مراحل زیر پیش بروند.

1️⃣ دانش آموزان مقطع هفتم بایستی به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان دوره اول به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” مراجعه کنند و در کادرهای مربوطه، کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنند.

2️⃣ در این مرحله صفحه ای برای داوطلب به نمایش درمی‌آید که بایستی نقش خود و نام سازمان را در قسمت های مربوطه مشخص و وارد کند و سپس بر روی گزینه ” تایید ” را کلیک نماید.

3️⃣ در آخر داوطلب وارد پرتال شخصی خود می‌شود که بابستی قبل از انتخاب گزینه “ ثبت نهایی ”  گزینه ” ویرایش ” را انتخاب کرده و به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود بپردازد.

4️⃣ در آخر سعی کنید اطلاعاتی که ویرایش کرده اید را مجدد بررسی کرده و سپس بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنید.

به محض فعال شدن لینک ویرایش راهنمای تصویری قرار خواهیم داد.

 

مقطع نهم به دهم

داوطلبانی که در آزمون نهم به دهم 1401 – 1402 تیرهوشان در زمان مقرر ثبت نام کرده اند، چنانچه در زمان وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود دچار اشتباهی شده باشند، می‌توانند در تاریخ های اعلام شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ طبق مراحل زیر پیش بروند.

1️⃣ داوطلبان آزمون تیزهوشان مقطع نهم به دهم بایستی به سایت  azmoon.medu.ir مراجعه کنند و در کادرهای مربوطه کد ملی و رمز همگام خود را وارد کنند.

2️⃣ در این مرحله صفحه ای برای داوطلب به نمایش درمی‌آید که بایستی نقش خود و نام سازمان را در قسمت‌های مربوطه مشخص و وارد کند و سپس بر روی گزینه ” تایید ” را کلیک نماید.

3️⃣ در این مرحله بایستی بر روی گزینه مدیریت از سمت راست و بالای سایت  کلیک کرده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

4️⃣ در آخر سعی کنید اطلاعاتی که ویرایش کرده اید را مجدد بررسی کرده و سپس  بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنید.

به محض فعال شدن لینک ویرایش راهنمای تصویری قرار خواهیم داد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه  ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره