مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در زمان نام نویسی اعلام شده فقط امکان پذیر می باشد. داوطلبانی که در تاریخ‌های اعلام شده از سوی سازمان سنجش، نسبت به ثبت نام آزمون تیزهوشان مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت می‌کنند، ممکن است در زمان تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان از طریق سازمان ملی پرورش استعداد درخشان، برخی مشکلاتی داشته باشند که می‌توانند در زمان های مقرر، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. در ادامه به ارائه اطلاعاتی ویرایش ثبت نام تیزهوشان 1403 – 1404 می‌پردازیم. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه می‌توانید با مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

 

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

به دلیل اینکه داوطلبان پس از ثبت نهایی ثبت نام آزمون ورودی، چنانچه اطلاعاتی را به اشتباه وارد کرده باشند، امکان بازگشت به صفحه اصلی و ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان را ندارند، بایستی منتظر اطلاعیه‌های آموزش و پرورش باشند تا در زمان های مقرر، مجدد به پروفایل خود مراجعه کنند و اطلاعاتی را که به اشتباه وارد کرده اند را اصلاح کنند که در روند برگزاری آزمون دچار مشکل نشوند.

لازم به ذکر است، چنانچه دانش آموز یا والدین گرامی مایل باشند، می‌توانند ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خود را از طریق مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو و به کمک مشاوران مجرب دانتل انجام دهند.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 – 1404

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان صرفا برای متقاضیانی که نام نویسی خود را پرداخت هزینه نهایی کرده اند، امکان پذیر است. چنانچه داوطلبان در وارد کردن اطلاعاتی همچون استان، شهر مقصد و اولويت‌‌های انتخابی می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

تاکنون زمان ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ از سوی سازمان استعدادهای درخشان اعلام نشده است. به محض اعلام در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهد شد.[ /box]

​دانش آموزان مقطع ششم که در آزمون ورودی مدارس تیز هوشان ششم به هفتم شرکت می‌کنند و دانش آموزان پایه نهم که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ شرکت می‌کنند، پیش از دریافت کارت ورود به جلسه مجاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود هستند.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

نحوه ویرایش ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

از آنجایی که ثبت نام آزمون های ورودی طی زمان‌های یکسان در سایت my.medu.ir صورت می‌گیرد، داوطلبان بایستی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز در هر مقطع به سایت ثبت نام تیزهوشان مراجعه کنند. در ادامه نحوه ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 1403 – 1404 را مورد بررسی قرار داده ایم.

 

راهنما تصویری

داوطلبانی که در آزمون ثبت نام کرده اند، چنانچه در زمان وارد کردن اطلاعات خود دچار اشتباهی شده باشند، می‌توانند طی تاریخ‌های اعلام شده برای ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان طبق مراحل زیر پیش بروند.

1️⃣ دانش آموزان باید به سایت مای مدیو با نشانی اینترنتی ” my.medu.ir ” مراجعه کنند.

2️⃣ اطلاعات خود شامل شماره شناسنامه و سریال شناسنامه را در کادر وارد کنید. 

ویرایش ثبت نام تیزهوشان

 

3️⃣ در این مرحله ویرایش ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ بر روی گزینه آزمون ورودی مدارس استعدادهادی درخشان کلیک کنید.

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

4️⃣ گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. 

5️⃣ حال فرم ثبت نام تیزهوشان برای شما نمایش داده خواهد شد. تمامی موارد را بررسی کرده و در صورت مغایرت اطلاعات ورودی ویرایش لازم را اعمال کنید.

6️⃣ پس از ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 1404 و بررسی دوباره فرم بر روی گزینه تایید کلیک کنید تا فرآیند ثبت شود.

 

اطلاعات قابل ویرایش در فرم ثبت نام تیزهوشان

در هنگام ویرایش اطلاعات ثبت نام تنها امکان اصلاح برخی از اطلاعات را دارید و تغییر و ویرایش تمامی اطلاعات ثبت نامی امکان پذیر نمی‌باشد. اطلاعات قابل ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان به شرح موارد زیر می‌باشند. 

✅اولویت های انتخابی

✅استان

✅شهرستان

 

اطلاعات غیرقابل ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان

❌نام و نام خانوادگی

❌کد ملی

❌نام مدرسه

❌استان محل سکونت

 

مشاوره آزمون تیزهوشان

داوطلبانی که پس از ثبت نام متوجه شده اند که در برخی اطلاعات اشتباه کرده اند، می‌توانند در بازه های زمانی تعیین شده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند. ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در سایت مای مدیو انجام می‌شود. 

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه ویرایش ثبت نام تیزهوشان برای تان وجود دارد و یا در روند نام نویسی آزمون با مشکلی مواجه شده اید، می‌توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. با کمک گرفتن از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو و یا واگذاری ثبت نام به عهده آنان، امکان بروز خطا در روند ثبت نام از بین خواهد رفت.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان چه زمانی است؟

    به زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام در متن مقاله به طور کامل پرداخته شده است.

  2. برای ویرایش ثبت نام تیزهوشان چه باید کرد؟

    برای این منظور باید به سایت مای مدیو با آدرس my.medu.ir مراجعه نمایید. 

  3. آیا امکان تغییر اولویت ها در زمان ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان وجود دارد؟

    بله داوطلبان در زمان تعیین شده می‌توانند اولویت های انتخابی خود را تغییر دهند. 

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره