دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

‌اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ پس از اتمام مهلت نام نویسی در علمی‌کاربردی در هر نیمسال تحصیلی از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد. سازمان سنجش پس از اینکه تمامی متقاضیان فرم های نام نویسی را تکمیل می کنند، سوابق تحصیلی آن ها را مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت پذیرش و یا عدم پذیرش آن ها را اعلام می کند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج علمی کاربردی 1401 برای هر یک از دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه و همینطور نحوه دریافت نتیجه، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم بهم ان ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۲ بهمن ماه از طریق سایت سنجش منتشر شد. لینک ورود مستقیم به سایت سنجش در ادامه مطلب قرار داده شد.

برای ورود مستقیم به سایت سنجش جهت دریافت نتایج کارشناسی کلیک کنید.

 

برای ورود مستقیم به سایت سنجش جهت دریافت نتایج کاردانی کلیک کنید.

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

در واقع پس از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام، سازمان سنجش مدارک، شرایط و سوابق تحصیلی شرکت کنندگان که مهم ترین آن ها معدل مقطع قبلی شان می باشد را مورد بررسی قرار می دهد. داوطلبانی که در هر کد رشته محل دارای سوابق تحصیلی بهتر و معدل بالاتری باشند، در الویت پذیرش قرار می گیرند. بررسی سوابق تحصیلی متقاضیان در یک بازه زمانی دو هفته ای انجام می شود و در نهایت نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی منتشر می گردد. 

پذیرفته شدگان باید طی یک مدت زمان مشخصی به سامانه هم آوا دانشگاه علمی‌کاربردی مراجعه کنند تا از جزئیات ثبت نام نهایی در دانشگاه علمی‌کاربردی محل قبولی خود مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

ثبت نام در دانشگاه علمی‌کاربردی دو نوبت در سال، یکبار برای ورودی مهر ماه و یکبار هم برای ورودی بهمن ماه انجام می شود. زمان ثبت نام برای هر دوره با یکدیگر متفاوت است و در بازه زمانی نزدیک به هر نیمسال تحصیلی انجام می شود. با توجه به این موضوع زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ نیز برای هر دوره متفاوت می باشد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 هر کدام از ورودی های مهر و بهمن ماه ممکن است بین دو هفته تا یک ماه پس از اتمام نام نویسی اینترنتی، به طول بیانجامد. متقاضیان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق اطلاعیه های منتشر شده از طریق سایت سنجش را مورد بررسی قرار دهند.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 1401 نیز همانند نیمسال تحصیلی اول به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. تمامی متقاضیانی که مراحل نام نویسی خود را با موفقیت تکمیل کرده‌اند. می توانند سایت سازمان سنجش sanjesh.org مراجعه کنند. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، از وضعیت قبولی و یا عدم قبولی خود مطلع گردند. 

نتیجه دانشگاه علمی‌کاربردی بهمن 1401 از سوی سایت سنجش در ۱۲ بهمن ماه منشتر شد. 

با توجه به رویه سال گذشته، احتمالا نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۱ نیز در این بازه زمانی و در اواخر دی ماه اعلام گردد. به محض اعلام زمان دقیق اعلام نتیجه، این مقاله بروز رسانی و تاریخ جدید را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر ۱۴۰۱

داوطلبانی که مراحل نام نویسی کاردانی و کارشناسی خود را از طریق سایت سنجش تکمیل کرده‌اند، می توانند برای دریافت نتیجه اقدام کنند. سال گذشته نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۱۴۰۱ در اواخر شهریور ماه منتشر گردید.

تاکنون زمان اعلام نتیجه دانشگاه علمی‌کاربردی مهر 1401 از سوی سایت سنجش منتشر نشده است.

در صورتی که اطلاعیه‌های جدید مبنی بر زمان اعلام نتیجه دانشگاه علمی‌کابردی مهر 1401 از سوی سایت سنجش دریافت کنیم. این مقاله بروز رسانی شده و تاریخ جدید را در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

در گذشته نتیجه ثبت نام دانشگاه علمی‌کاربردی برای هر دو نیمسال مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی اعلام شده است. پیش بینی می‌شود امسال نیز جواب به صورت اینترنتی اعلام گردد. در ادامه به مراحل نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401 پرداخته ایم :

✅مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org

✅انتخاب گزینه جامع علمی‌کاربردی از منوی رنگی سایت

✅کلیک بر روی لینک فعال اعلام نتایج علمی کاربردی مهر یا بهمن 1401

✅اطلاعات خواسته شده شامل شماره پرونده و شماره شناسنامه و یا شماره شناسنامه و نام خانوادگی وارد کردن

✅دریافت نتیجه

راهنمای تصویری 

اطلاع به موقع از نتایج دانشگاه علمی کابردی ۱۴۰۱ به منظور ثبت نام به موقع در دانشگاه محل قبولی بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل به منظور راهنمایی شما متقاضیان گرامی، راهنمای تصویری را قرار داده ایم:

1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنید.

ورود مستقیم جهت دریافت نتایج کارشناسی ورود مستقیم جهت دریافت نتایج کاردانی

2️⃣ از منوی صفحه اصلی سایت سنجش، بر روی گزینه ” جامع علمی کاربردی ” کلیک نمایید. 

نتایج دانشگاه علمی کاربردی

3️⃣ از منوی سمت راست بر روی گزینه اعلام نتایج کلیک کنید.

نتایج علمی کاربردی

4️⃣ در صفحه ای که ایجاد می شود متناسب با مقطعی که در آن نام نویسی کرده اید، بر روی یکی از دو گزینه “ اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه علمی‌کاربردی 1401 ” و یا “ اعلام نتیجه پذیرش دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی 1401 ” کلیک نمایید.

 

5️⃣ پس از ورود به سامانه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ هر کدام از دو مقطع کاردانی و یا کارشناسی، از طریق دو روش زیر می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید. 

        ❌ شماره شناسنامه + نام خانوادگی + عبارت امنیتی

        ❌ شماره شناسنامه + شماره پرونده + عبارت امنیتی

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

لازم است اشاره کنیم که شماره پرونده، در رسید ثبت نام که سامانه در انتهای نام نویسی در اختیار داوطلبان قرار می دهد، درج شده است. در صورتی که آن را فراموش کرده اید؛ می توانید از طریق ارسال درخواست در سایت سنجش، نسبت به بازیابی آن اقدام نمایید.

مشاوره ثبت نام بدون کنکور 1401

تمامی داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل نام نویسی اینترنتی در سایت سازمان سنجش شده اند، باید با اطلاع از زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی اقدام به دریافت نتیجه خود کنند؛ تا در صورت پذیرفته شدن بتوانند اقدام به ثبت نام نهایی و تشکیل پرونده در دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند، نمایند. 

دانشگاه‌های علمی‌کاربردی در سراسر کشور مستقر هستند که با توجه به داشتن شرایط تحصیل ویژه شاغلین و دیگر افراد، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. توصیه می شود علاقه مندان به انتخاب رشته و نام نویسی در یکی از دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، ابتدا از میزان شهریه رشته مورد نظر خود مطلع شوند و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند تا پس از ورود به دانشگاه مشکلات مالی بر روی تحصیل آن ها، تاثیر منفی نداشته باشد. 

شما عزیزان می توانید برای دریافت راهنمایی در خصوص نحوه دریافت اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱، لیست کدرشته محل های ارائه شده، و … با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل در ارتباط باشید. این مجموعه برای شما متقاضیان دانشگاه علمی‌کاربردی خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل را در نظر گرفته است تا در کم ترین زمان بتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

همراهان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی دانتل کو شوید.

 

سوالات متداول 

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401 در چه تاریخی می باشد؟

نتیجه دانشگاه علمی کاربردی 1401 برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه در دو بازه زمانی جداگانه به ترتیب در اواخر شهریور و اوایل آذر ماه می باشد.

نتایج علمی کاربردی از چه طریقی منتشر می گردد ؟

نتیجه به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش منتشر می شود. 

نحوه دریافت نتیجه دانشگاه علمی‌کاربردی 1401 به چه صورت است ؟

در متن مقاله فوق نحوه دریافت نتیجه علمی‌کاربردی را به طور کامل توضیح داده ایم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره