تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در تاریخ 18 خرداد ماه منتشر و تا 25 خرداد داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت این کارت را دریافت کنند. یکی از مهمترین ضوابط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان به همراه داشتن کارت آزمون تیزهوشان است. همانطور که آزمون برای دو پایه تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود، کارت آزمون تیزهوشان برای هر حضور در هر دو آزمون مورد نیاز خواهد بود. با توجه به اهمیت کارت ورود به جلسه، در این مقاله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبان برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 خود را از سایت تیز هوشان azmoon.medu.ir یا سایت همگام دریافت کنند. در این کارت زمان و حوزه برگزاری آزمون دانش آموزان و شماره داوطلبی آن ها درج شده است. در صورت نداشتن این کارت از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

 زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 وابسته به زمان آزمون تیزهوشان 1401 است. به طور کلی کارت آزمون تیزهوشان از یک هفته مانده به برگزاری آزمون در دسترس خواهد بود. از آنجایی که آزمون ورودی تیزهوشان دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه در زمان‌های جداگانه‌ای برگزار می‌شوند، زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان برای هر یک از این آزمون‌ها متفاوت خواهد بود.

پایه تحصیلی زمان انتشار کارت ورود به جلسه زمان برگزاری آزمون
آزمون ششم به هفتم 18 تا 25 خرداد ماه 1401 26 خرداد ماه 1401
آزمون نهم به دهم 18 تا 25 خرداد ماه 1401 27 خرداد ماه 1401

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام تیزهوشان 1401 -1402

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

متقاضیان ورود به مدارس تیز هوشان می‌توانند کارت آزمون تیزهوشان 1401 1402 خود را به صورت اینترنتی و از سایت مرتبط دریافت کنند. در ادامه مراحل و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 1402 به ترتیب تشریح شده است.

دریافت کارت آزمون ششم به هفتم

1️⃣ متقاضیان آزمون ششم به هفتم می‌بایست به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کنند.

2️⃣ در این مرحله متقاضیان با درج اطلاعات خواسته شده می‌توانند وارد سامانه شوند. برای ورود به سامانه کد ملی و رمز عبور همگام داوطلب مورد نیاز است. با کلیک بر روی گزینه ” ورود ” داوطلب می‌تواند از این مرحله عبور کند.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

3️⃣ در گام سوم متقاضی موظف است نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه) را مشخص کرده و بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کند.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

4️⃣ در این گام با انتخاب گزینه “ چاپ کارت ” کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ نمایش داده خواهد شود. در نهایت متقاضیان قادر خواهند بود تا از این کارت پرینت تهیه کنند.

5️⃣ در گام نهایی اگر داوطلب اطلاعات خود را به درستی انتخاب کرده باشد، با موفقیت وارد سامانه می‌شود. در صفحه پیش روی داوطلب لینک دریافت کارت در دسترس خواهد بود. متقاضی می‌تواند این لینک را انتخاب کرده و از کارت خود پرینت تهیه کند.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت کارت آزمون نهم به دهم

1️⃣ در ابتدا لازم است داوطلبان به سایت مرتبط با مدارس تیزهوشان نهم به دهم مراجعه کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 1402 می‌بایست به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کرد.

2️⃣ با ورود به سایت مربوطه داوطلب با سه گزینه رو به رو خواهد بود. در این گام می‌بایست گزینه ” سمپاد پایه دهم ” انتخاب شود.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

3️⃣ پس از مراجعه به سایت مرتبط و پس از درج کد ملی و رمز عبور همگام در محل درخواستی، ورود به مرحله بعد امکان پذیر خواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

4️⃣ در این گام داوطلب باید نام سازمان و نقش خود را انتخاب کند تا بتواند وارد پنل شخصی خود شود. پس از انتخاب این گزینه‌ها، باید بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کرد.

5️⃣ در گام نهایی اگر داوطلب اطلاعات خود را به درستی انتخاب کرده باشد، با موفقیت وارد سامانه می‌شود. در صفحه پیش روی داوطلب لینک دریافت کارت در دسترس خواهد بود. متقاضی می‌تواند این لینک را انتخاب کرده و از کارت خود پرینت تهیه کند.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ممکن است ابهاماتی برای داوطلب ایجاد شود. از آنجایی که این کازت نقش مهمی ایفا می‌کند، بهتر است از هر نوع نقصی دور باشد. از همین رو ذکر نکاتی در رابطه با آن ضروری به نظر می‌رسد.

⛔ چنانچه اطلاعت شناسنامه و شخصی داوطلب با اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مغایرتی داشته باشد با مراجعه به آموزش و پرووش نسبت به ویرایش این اطلاعات اقدام کنید.

⛔ در صورت مغایرت عکس داوطلبی با تصویر دانش آموز باید به آموزش و پرورش ناحیه تحصیل خود مراجعه و نسبت به اصلاح آن اقدام کنید.

✅ رمز عبور همگام رمزی منحصر به فرد برای هر یک از داوطلبان است که از طرف آموزش و پرورش در اختیار آنان قرار می‌گیرد. این رمز مخصوصاً برای ورود به سامانه مدارس استعدادهای درخشان تولید و صادر می‌شود. داوطلبان در صورت فراموشی می توانند از طریق سایت ثبت نام رمز عبور همگام را بازیابی کنند.

⚠ در صورتی که هر گونه مغایرتی در اطلاعات کارت آزمون تیزهوشان 1401 1402 با اطلاعات حقیقی وجود داشته باشد، بهتر است برای رفع آن اقدام کرد. برای این کار متقاضیان می‌بایست به سازمان سنجش آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنند. 

توصیه هایی به دانش آموزان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

عملکرد شما در روز آزمون، جدا از اینکه چه مقدار مطالعه کردید، تاثیر زیادی روی نتیجه آزمون تیزهوشان دارد. یکی از بزرگ ترین مسائلی که داوطلبان آزمون تیزهوشان همیشه در آن به مشکل می خورند، مسئله کمبود وقت است. بسیاری از دانش آموزان در انتهای آزمون با انبوهی از سوالات حل نشده مواجه می شوند. سوالاتی که می توانستند حل کنند ولی اتمام زمان آزمون به آنان این اجازه را نداده است.

راه حل پیشنهادی ما برای حل این مشکل، مدیریت زمان آزمون با استفاده از دسته بندی و اولویت بندی سوالات است. به این صورت که در ابتدا به حل تمامی سوالات راحت می پردازیم و پس از حل این سوالات، به سراغ سوالات سخت و وقت گیر می رویم. یکی از مهم ترین دلایل عدم حل سوالات سخت، وقت گیر بودن آنهاست اما با استفاده از این روش، خیالتان راحت است که به سوال هایی که بلد بوده اید پاسخ دادید و وقت کافی برای سوال های دشوار آزمون داشتید. امیدواریم با این روش پیشنهادی بتوانید به تمامی سوالات آزمون تیزهوشان پاسخ دهید و نمره خوبی کسب کنید.

مشاوره آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

✅ در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 حوزه امتحانی و زمان برگزاری مشخص شده و داوطلبان در تاریخ مقرر باید در حوزه امتحانی حضور یابند. توصیه می شود داوطلبان حداقل یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه آزمون حضور داشته باشند.

🔵 داوطلبان در زمان پاسخ گویی به سوالات باید آرامش خود را حفظ کنند و بهتر است مواد قندی نظیر شکلات و آب آشامیدنی همراه خود داشته باشند.

✅ کارت آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ تنها برای افرادی قابل دسترس خواهد بود که هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت کرده باشند. این هزینه در هنگام ثبت نام و یا تا یک هفته قبل از دریافت کارت می‌بایست پرداخت شود.

داوطلبانی که موفق به پرداخت هزینه ثبت نام در زمان مقرر نشده اند، در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می توانید این هزینه را پرداخت و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنید.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 1402، روز شرکت در امتحان ضروری است. داوطلبان بهتر است به توصیه‌هایی که در انتهای برگه ورود به جلسه ذکر می‌شوند، توجه کنند. حضور در محل ازمون حدود نیم ساعت قبل از آغاز امتحان ضروری است. برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان دریافت کارت آزمون مدارس تیز هوشان 1401 – 1402 چه تاریخی می باشد؟

زمان دریافت کارت چند روز قبل از برگزاری آزمون می باشد. در متن به تاریخ دقیق اشاره شده است.

از کدام سایت می توان کارت ورود به جلسه را دریافت کرد؟

داوطلبان می توانند از سایت آزمون تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir یا سایت همگام کارت آزمون را دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره