مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ معمولا در مرداد ماه اعلام می شود. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در تاریخ مقرر می توانند به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی my.medu.ir مراجعه کرده و نتیجه خود را مشاهده کنند. در ادامه این مقاله به بررسی تاریخ اعلام نتیجه و نحوه دریافت جواب آزمون مدارس تیزهوشان 1403 – 1404 خواهیم پرداخت.

 

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

با توجه به زمان برگزاری آزمون که در خرداد ماه می باشد پیش بینی می شود نتایج آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 در مرداد ماه منتشر شود. دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم در مهلت مقرر با مراجعه به سایت مای مدیو my.medu.ir می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

تاکنون زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان اعلام نشده است. به محض اعلام در این بخش از مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. 

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون نمره قبولی را کسب کرده، در تاریخ های مقرر باید به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه و ثبت نام نهایی خود را تکمیل نمایند. عدم مراجعه دانش آموز به منزله انصراف بوده و امکان اعتراض نیز وجود نخواهد داشت.

نتایج آزمون پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به هر دو صورت همزمان از طریق سایت مای مدیو اعلام خواهد شد. 

 

نحوه دریافت نتایج تیزهوشان 1403 – 1404

در سال جاری نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ از طریق سایت آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir منتشر می شود. در این بخش، برای شما راهنمای تصویری گام به گام اعلام نتیجه تیزهوشان ششم به هفتم و نتیجه تیزهوشان نهم به دهم را قرار دادیم تا دانش آموزان بتوانند کارنامه خود را دریافت کنند. (مراحل یکسان می باشد)

 

راهنما تصویری

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده جواب آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ پایه نهم به دهم و ششم به هفتم باید به سایت ” my.medu.ir ” مراجعه نمایید.

2️⃣ ابتدا نقش خود (دانش آموز) را انتخاب کنید و سپس شماره ملی و شماره سریال ۶ رقمی شناسنامه خود را وارد کرده و بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان

3️⃣ در صحفه وارد شده جهت دریافت نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ بر روی گزینه آزمون سمپاد کلیک کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان

4️⃣ در این مرحله می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی نام شما در لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان می باشد. 

 5️⃣ چنانچه جزو اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 باشید، پذیرفته نمایش داده خواهد شد و در صورت قبول نشدن وضعیت قبولی شما به صورت عدم پذیرش خواهد بود. (داوطلبان مردودی می توانند کارنامه خود را نیز دریافت کنند)

نتایج تیزهوشان

 

اعتراض به نتایج آزمون

کارنامه آزمون فقط برای دانش آموزان مردود شده منتشر می شود. دانش آموزان مردودی در صورت داشتن هرگونه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1403 – 1404 می توانند از طریق سایت آموزش و پرورش درخواست خود را ثبت کرده و پس از بررسی نتیجه اعتراض خود را دریافت کنند. 

توجه داشته باشید دانش آموزان و والدین گرامی در صورت مردود شدن می توانید درخواست اعتراض به جواب آزموو تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به بررسی مجدد پاسخ برگ دانش آموز را ثبت کنید. مهلت اعتراض فقط چند روز پس از انتشار کارنامه داوطلبان مردود شده می باشد. برای بررسی و ثبت متن اعتراض خود می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

نکات مهم جواب آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

متقاضیانی که در آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 شرکت می کنند، بایستی که به برخی نکات توجه داشته باشند. مهم ترین نکات قابل توجه پیرامون این آزمون به شرح موارد زیر می باشد:

1️⃣ نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به صورت قطعی اعلام می شود. یعنی در اعلام نتایج قبولی ذخیره اعلام نخواهد شد.

2️⃣ داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان نمره قبولی را کسب کرده باشند، تنها نام مدرسه قبولی درج می شود و داوطلبانی که نمره قبولی کسب نکرده باشند، حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج، کارنامه عدم قبولی در آزمون که شامل پاسخ های صحیح و غلط و تراز هر درس، تراز کل آزمون و آخرین تراز قبولی مدارس منتخب داوطلب منتشر می شود. برای مطالعه کارنامه تیزهوشان کلیک کنید.

3️⃣ در صورت شرکت همزمان دو دانش آموز دوقلو (همجنس و غیر همجنس) و قبولی یکی از آنها، دیگری تنها در صورت کسب حداقل 80% نمره آخرین پذیرفته شده در یکی از انتخاب هایش میتواند اضافه بر ظرفیت ثبت نام کند. این قانون برای داوطلبان ششم و نهم نیز صدق می کند.

4️⃣ همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1403 – 1404 نشانی دبیرستان های تیزهوشان و تاریخ مراجعه برای ثبت نام تیزهوشان و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی می شود.

در این مقاله به ارائه کاملی از اطلاعات مورد نیاز برای مدارس تیز هوشان پرداختیم. والدین گرامی در صورت قبولی فرزند خود با نسبت به ثبت نام وی در مدرسه مورد نظر اقدام کنید. در ضمن مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات شما داوطلبان عزیز آزمون تیزهوشان می باشند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

 1. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چه زمانی اعلام خواهد شد؟

  جواب آزمون مدارس تیزهوشان معمولا در مردا ماه می باشد. زمان دقیق در متن مقاله اشاره شده است.

 2. متقاضیان از طریق چه سایتی می تواند نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام کنند؟

  جواب آزمون تیزهوشان 1403 – 1404 در سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان pada.medu.ir اعلام خواهد شد.

 3. پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان چه اقداماتی باید انجام دهند؟

  پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان بایستی که مدارک خود را جهت ثبت نام حضوری به مدرسه محل قبولی تحویل بدهند.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫59 دیدگاه ها

  1. سلام برای دریافت مشاوره سایت نتایج آزمون نمونه دولتی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 1. سلام ببخشید الان یک هفته بیشتر از مهلت دریافت کارنامه و نتایج تیزهوشان گذشته و من توی پنل هیچ جایی را برای دریافت کارنامه نمی بینم . این یعنی قبول شدم ؟

 2. سلام ببخشید نتایج تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ ۲۷ تیر ماه می آید ؟ امکان داره زود تر بیاد؟

  1. سلام دوست عزیز
   تاکنون تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اعلام نشده است و تاریخ دقیق مشخص نیست

 3. سلام یک ماه هم گذشت حداقل اطلاعیه هم ندادن که فلان تاریخ نتایج تیزهوشان میاد . از استرس مردیم چرا جوابا نمیااااد ؟؟؟؟

 4. سلام ، ببخشید زمان دقید نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 کی میاد ؟
  خیلی طولش دادن ، ممنون میشم جوآب بدید

  1. سلام
   تا کنون زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مشخص نشده است به محض مشخص شدن اطلاع ریانی خواهد شد.

  2. اقد ببخشید امروز ۲۹ تیر کی جواب نیاد من امروز از ۴ صبح بیدار بودم فقط تو سایتا بودن دارم میمیرم از استرس

 5. سلام خسته نباشید ممنون از مطالبتون.
  من رمز پادا رو ندارم میخوام بازیابی کنم برا شماره قبلیم فرستاده میشه که الان ندارمش با کد داوطلبی و کد ملی هم میشه رمز عبور گرفت اما ارور میده و میگه اطلاعات یافت نشد
  الان باید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید
  و اینکه کد داوطلبی همون شماره صندلی هست درسته؟
  نمیدونم چرا ارور میده

 6. سلام، چرا وقتی وارد سایت می‌شوم گزینه‌ی آزمون سمپاد وجود ندارد؟ آیا برای دیدن نتایج سمپاد سایت تغییر کرده؟
  زمان اعلام نتایج مشخص نشده؟

 7. سلام، چرا وقتی وارد سایت می‌شوم گزینه‌ی آزمون سمپاد وجود ندارد؟ آیا برای دیدن نتایج سمپاد سایت تغییر کرده؟

  1. سلام
   در زمان اعلام نتایج تیزهوشان گزینه سمپاد فعال خواهد شد.
   طبق اطلاعیه نتایج تیزهوشان در ۱۱ مرداد ماه منتشر خواهد شد

 8. دوستان سلام الان یه اس ام اسی برام اومد که در ساعاتی دیگر نمونه و تیزهوشان را اعلام میکنن

  1. سلام
   طبق اطلاعیه آموزش و پرورش در 11 مرداد ماه نتایج تیزهوشان منتشر شود اما منتشر نشد و زمان دقیق نیز اعلام نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره