مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ معمولا در مرداد ماه اعلام می شود. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در تاریخ مقرر می  توانند به سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان pada.medu.ir یا سایت همگام مراجعه مرده و نتایج خود را مشاهده کنند. در ادامه این مقاله به بررسی تاریخ اعلام نتیجه و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیهوشان 1402 – 1403 خواهیم پرداخت.

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از طریق سایت استعدادهای درخشان pada.medu.ir منتشر می شود. دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم در مهلت مقرر با مراجعه به سایت می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

دانش آموزان پذیرفته شده در تاریخ های مقرر باید به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه داده و ثبت نام خود را انجام دهند. عدم مراجعه دانش آموز به منزله انصراف بوده و امکان اعتراض نیز وجود نخواهد داشت. آدرس مدارس تیز هوشان نیز همزان با اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ منتشر و در دسترس قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1402 – 1403

با توجه به زمان برگزاری آزمون که در آخر خرداد ماه می باشد پیش بینی می شود نتایج آزمون تیزهوشان در مرداد ماه منتشر شود. تا کنون به اخباری مبنی زمان اعلام نتیجه منتشر نشده است. دانش آموزانی پایه نهمی که علاوه بر آزمون تیز هوشان در آزمون ورود مدارس نمونه دولتی نیز ثبت نام و شرکت کرده اند برای اطلاع از زمان و سایت اعلام نتیجه نمونه دولتی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان در تاریخ 2 مرداد ماه می باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت پادا می توانند این نتایج را دریافت کنند. 

نحوه دریافت نتایج تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

در این بخش، برای شما راهنمای اعلام نتیجه را قرار دادیم تا دانش آموزان بتوانند کارنامه خود را دریافت کنند. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نتیجه آزمون نهم به دهم از طریق سایت pada.medu.ir قابل مشاهده است. سال گذشته نتایج تیزهوشان مردادماه اعلام شد. هرسال زمان بندی برگزاری و اعلام نتایج آزمون توسط مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود. برای اطلاع از آخرین زمان بندی های و تغییرات آزمون تیزهوشان با تیم دانتل همراه باشید.

نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه تیزهوشان ششم به هفتم باید به سایت ” pada.medu.ir ” مراجعه نمایید.

2️⃣ برای دریافت نتیجه بر روی اعلام نتایج تیزهوشان کلیک کنید. 

نتایج تیزهوشان

3️⃣ در این مرحله باید نام کاربری و کلمه عبور سایت پادا خود را وارد کنید.

نام کاربری پادا

4️⃣ در این مرحله می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی نام شما در لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان می باشد. 

مشاهده نتایج تیزهوشان نهم به دهم 

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه تیزهوشان نهم به دهم  باید به سایت ” pada.medu.ir ” مراجعه نمایید.

2️⃣ برای دریافت نتیجه بر روی اعلام نتایج تیزهوشان کلیک کنید. 

نتایج تیزهوشان

3️⃣ در این مرحله باید نام کاربری و کلمه عبور سایت پادا خود را وارد کنید.

نام کاربری پادا

4️⃣ در این مرحله می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی نام شما در لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان می باشد. 

    ✅ چنانچه جزو اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 101 – 1402 باشید، پذیرفته نمایش داده خواهد شد و در صورت قبول نشدن وضعیت قبولی شما به صورت عدم پذیرش خواهد بود. (داوطلبان پذیرفته نشده می توانند کارنامه خود را نیز دریافت کنند. 

نتایج تیزهوشان

مشاوره آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

متقاضیانی که در آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 شرکت می کنند، بایستی که به برخی نکات توجه داشته باشند. مهم ترین نکات قابل توجه پیرامون این آزمون به شرح موارد زیر می باشد:

1️⃣ نتایج تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت قطعی اعلام می شود. یعنی در اعلام نتایج قبولی ذخیره اعلام نخواهد شد.

2️⃣ داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان نمره ی قبولی را کسب کرده باشند، تنها نام مدرسه ی قبولی درج می شود و داوطلبانی که نمره ی قبولی کسب نکرده باشند، حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج، کارنامه عدم قبولی در آزمون که شامل پاسخ های صحیح و غلط و تراز هر درس، تراز کل آزمون و آخرین تراز قبولی مدارس منتخب داوطلب منتشر می شود. برای مطالعه کارنامه تیزهوشان کلیک کنید.

3️⃣ در خواست تجدید نظر و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان از تاریخ ۵ تا ۱۰ مرداد ماه فعال می باشد.

4️⃣ در صورت شرکت همزمان دو دانش آموز دوقلو (همجنس و غیر همجنس) و قبولی یکی از آنها، دیگری تنها در صورت کسب حداقل 80% نمره ی آخرین پذیرفته شده در یکی از انتخاب هایش میتواند اضافه بر ظرفیت ثبت نام کند. این قانون برای داوطلبان ششم  و نهم نیز صدق می کند.

5️⃣ همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 نشانی دبیرستان های تیزهوشان و تاریخ مراجعه برای ثبت نام تیزهوشان و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی می شود.

در این مقاله به ارائه کاملی از اطلاعات مورد نیاز برای مدارس تیز هوشان پرداختیم. والدین گرامی در صورت قبولی فرزند خود با نسبت به ثبت نام وی در مدرسه مورد نظر اقدام کنید. در ضمن مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات شما داوطلبان عزیز آزمون تیزهوشان می باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

همراهان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی می توانید عضو کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی دانتل کو شوید.

 

سوالات متداول 

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چه زمانی اعلام خواهد شد؟

جواب آزمون مدارس تیزهوشان معمولا در مردا ماه می باشد. زمان دقیق در متن مقاله اشاره شده است.

متقاضیان آزمون تیز هوشان از طریق چه سایتی می تواند نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام کنند؟

جواب آزمون تیزهوشان در سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان pada.medu.ir اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان چه اقداماتی باید انجام دهند؟

پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان بایستی که مدارک خود را جهت ثبت نام حضوری به مدرسه محل قبولی تحویل بدهند.

‫26 دیدگاه ها

  1. سلام برای دریافت مشاوره سایت نتایج آزمون نمونه دولتی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 1. سلام ببخشید الان یک هفته بیشتر از مهلت دریافت کارنامه و نتایج تیزهوشان گذشته و من توی پنل هیچ جایی را برای دریافت کارنامه نمی بینم . این یعنی قبول شدم ؟

 2. سلام ببخشید نتایج تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ ۲۷ تیر ماه می آید ؟ امکان داره زود تر بیاد؟

  1. سلام دوست عزیز
   تاکنون تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اعلام نشده است و تاریخ دقیق مشخص نیست

 3. سلام یک ماه هم گذشت حداقل اطلاعیه هم ندادن که فلان تاریخ نتایج تیزهوشان میاد . از استرس مردیم چرا جوابا نمیااااد ؟؟؟؟

 4. سلام ، ببخشید زمان دقید نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 کی میاد ؟
  خیلی طولش دادن ، ممنون میشم جوآب بدید

  1. سلام
   تا کنون زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مشخص نشده است به محض مشخص شدن اطلاع ریانی خواهد شد.

 5. سلام خسته نباشید ممنون از مطالبتون.
  من رمز پادا رو ندارم میخوام بازیابی کنم برا شماره قبلیم فرستاده میشه که الان ندارمش با کد داوطلبی و کد ملی هم میشه رمز عبور گرفت اما ارور میده و میگه اطلاعات یافت نشد
  الان باید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید
  و اینکه کد داوطلبی همون شماره صندلی هست درسته؟
  نمیدونم چرا ارور میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره