مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم  معمولا در مرداد ماه منتشر می شود. آزمون تیزهوشان در دو مقطع ششم و نهم برگزار می‌شود و دانش آموزانی که درحال تحصیل در مقطع ششم هستند می‌توانند برای ورود به مقطع هفتم و همینطور دانش آموزانی که در حال تحصیل در مقطع نهم هستند می‌توانند برای ورود به مقطع دهم در این آزمون شرکت کنند. به همین منظور در ادامه این مطلب به موضوع نحوه دریافت و زمان اعلام نتیجه تیزهوشان 1402 – 1403 در هر دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم می‌پردازیم.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

سازمان ملی پرورش استعداد درخشان  یا به اختصار سمپاد که مسئول برگزاری آزمون تیزهوشان در مقاطع هفتم و دهم است، نتیجه این آزمون را نیز منتشر می‌کند. پس از برگزاری آزمون های تیزهوشان مقاطع هفتم و دهم و پس از گذشت یک بازه زمانی 4 تا 6 هفته، نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ و همینطور نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از سایت پادا منتشر می‌شود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در مرداد ماه منشتر می شود و داوطلبان با مراجعه به سایت پادا می توانند این نتایج را دریافت کنند.

پس از اعلام نتیجه هر کدام از مقاطع، شرکت کنندگان در آزمونهای نامبرده بایستی به سایت‌های مربوط به اعلام نتیجه هر مقطع مراجعه کنند و از طریق این سایت ها نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام کنند.

نحوه دریافت در زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1402 – 1403

نتایج آزمون تیزهوشان برای دو مقطع هفتم و دهم از طریق مرکز ملی پرورش استعداد درخشان منتشر می‌گردد و در سایت‌های مربوطه قرار می‌گیرد. در این بخش از مقاله جهت راهنمای والدین گرامی و دانش آموزان عزیز، مراحل دریافت نتیجه را قرار داده ایم.

نحوه دریافت نتایج ششم به هفتم

 پس از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم داوطلبان می‌توانند، نسبت به دریافت نتایج خود از سایت مربوطه اقدام کنند، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند:

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید به سایت ” pada.medu.ir ” مراجعه نمایید.

2️⃣ برای دریافت نتیجه بر روی اعلام نتایج تیز هوشان کلیک کنید. 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

3️⃣ در این مرحله باید نام کاربری و کلمه عبور سایت پادا خود را وارد کنید.

نام کاربری پادا

4️⃣ در این مرحله می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی نام شما در لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان می باشد. 

نحوه دریافت نتایج نهم به دهم

 پس از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم داوطلبان می‌توانند، نسبت به دریافت نتایج خود از سایت مربوطه اقدام کنند، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند:

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم  باید به سایت ” pada.medu.ir ” مراجعه نمایید.

2️⃣ برای دریافت نتیجه بر روی اعلام نتایج تیز هوشان کلیک کنید. 

نتایج تیزهوشان

3️⃣ در این مرحله باید نام کاربری و کلمه عبور سایت پادا خود را وارد کنید.

نام کاربری پادا

4️⃣ در این مرحله در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی نام شما در لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان می باشد.

نتایج تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون

❓❗ نکته اول: چنانچه در ستون وضعیت قبولی با عبارت “ پذیرفته شده ” مواجه شوید به معنای قبولی داوطلب در این آزمون می‎باشد و همینطور چنانچه با عبارت ” عدم پذیرش ” مواجه شوید به معنای مردود شدن داوطلب است که در این صورت، کارنامه تیزهوشان داوطلب نیز قابل رویت است.

چنانچه داوطلبان آزمون تیزهوشان حین تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در الویت هایشان مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده باشد، در ستون وضعیت قبولی با عبارت “ عدم انتخاب ” مواجه خواهند شد.

لازم است اشاره کنیم که در قسمت ستون ” محل پذیرش ” داوطلبان می‌توانند نشانی مدارس تیزهوشانی که زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پذیرفته شده‌اند را رویت کنند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

زمان اعتراض به نتایج آزمون تا چند روز پس از اعلام نتیجه می باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در چه تاریخی می باشد؟

زمان اعلام جواب آزمون مدارس تیزهوشان معمولا در مرداد ماه می باشد که در متن مقاله زمان دقیق را را ذکر کرده ایم.

‫15 دیدگاه ها

  1. سلام نتایج آزمون تیزهوشان در ۲ مرداد ۱۴۰۱ منتشر شد و از طریق سایت پادا می توانید نتیجه را دریافت کنید.

 1. سلام برای وارد کردن رمز عبور و دریافت نتایج تیزهوشان به مشکل نمیخورید؟ فقط ورودی رقم قبول میکنه.

  1. سلام
   در صورت فراموشی رمز عبور می توانید از طریق لینک بازیابی کلمه عبور رمز خود را دریافت کنید
   البته می توانید دریافت نتایج آزمون تیزهوشان با شماره های درج شده تماس بگیرید تا مشاوران مربوطه شمارا راهنمایی کنند.

  2. سلام شماره ی صندلی روی کارت ورود به جلسه همون شماره ی داوطلبی شماست. می تونید از سایت همگام پیداش کنید. تو بازیابی رمز اونو بزنید. کلمه ی عبور رو بهتون میده

 2. سلام
  من سمپاد قبول شدم حالا باید چی کار کنم؟
  تا کی وقت دارم برم مدرسه ثبت نام کنم؟
  ممنون لطفا جواب بدید🌹🌹

 3. ببخشید جواب اعتراض آزمون تیزهوشان کی میاد با سمپاد تماس گرفتم گفتن شنبه بلد گفتن امروز ساعت ه بعد از ظهر ولی گذشت ولی خبری نشد بنظروون کی اعلام میشه ؟
  من نمونه ثبت نام کردم منتظر تیزهوشانم

 4. ببخشید جواب اعتراض آزمون تیزهوشان کی میاد با سمپاد تماس گرفتم گفتن شنبه بعد گفتن امروز ساعت ۶ بعد از ظهر اما گذشت و خبری نشد بنظرتون کی اعلام میشه ؟
  من نمونه ثبت نام کردم منتظر تیزهوشانم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره