تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در ۲ مرداد ماه می باشد. دانش آموزانی که در زمان های مقرر از سوی مرکز ملی پرورش استعداد درخشان در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام کرده اند و در تاریخ برگزاری این آزمون در حلسه حضور داشته اند، می‌توانند پس از یک بازه زمانی تقریبا طولانی 4 تا 6 هفته نتیجه خود را دریافت کنند. نتایج آزمون به صورت اینترنتی قابل دریافت می‌باشد و داوطلبان با دریافت این نتیجه از وضعیت قبولی و یا عدم قبولی خود آگاه شوند. به همین منظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون اعلام جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 پرداخته ایم.

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

مرکز ملی پرورش استعداد درخشان هرسال برای شکوفایی هرچه بیشتر استعداد دانش آموزان بااستعداد اقدام به برگزاری آزمون تیزهوشان می‌نماید که یکی از این آزمونها در مقطع ششم و برای ورود به مقطع هفتم برگزار می‌شود. تمامی دانش آموزانی که مایل به ورود به مدارس تیزهوشان هستند بایستی در تاریخ های اعلام شده از سوی این مرکز ثبت نام اینترنتی خود را در سایت مربوطه تکمیل کنند و در جلسه آزمون حضور داشته باشند.

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم معمولا پس از گذشت یک ماه تا یک ماه و نیم از زمان برگزاری آزمون از سوی سمپاد اعلام می‌شود. تمامی شرکت کنندگان می‌توانند نسبت به دریافت نتیجه آزمون خود اقدام کنند. چنانچه داوطلبی در این آزمون پذیرفته شود می‌تواند برای ادامه مراحل ثبت نام حضوری و ارائه مدارکش به مدرسه تیزهوشان محل قبولی، اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از سوی مرکز ملی پرورش استعداد درخشان اطلاع‌رسانی خواهد شد. در تاریخ های اعلام شده از سوی سمپاد، تمامی شرکت کنندگان موظف هستند به سایت مربوطه یعنی ”  hoosh.medue.ir ” مراجعه کنند و از طریق این سایت نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام کنند.

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در تاریخ 2 مرداد منتشر شد و داوطلبان از طریق سایت پادا می توانند نتایج را دریافت کنند.

نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبانی که طی تاریخ‌های مشخص شده در جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم حضور داشته اند، پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشانششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ می‌توانند نسبت به دریافت نتیجه خود از سایت مربوطه اقدام کنند، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند.

1️⃣ جهت مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم  باید به سایت ” pada.medu.ir ” مراجعه نمایید.

2️⃣ برای دریافت نتیجه بر روی اعلام نتایج تیز هوشان کلیک کنید.

نتایج تیزهوشان

3️⃣ در این مرحله باید نام کاربری و کلمه عبور سایت پادا خود را وارد کنید.

نام کاربری پادا

4️⃣ در این مرحله می توانید نتیجه خود را مشاهده کنید و در صورت قبولی نام شما در لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان می باشد.

✅ چنانچه جزو اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 101 – 1402 باشید، پذیرفته نمایش داده خواهد شد و در صورت قبول نشدن وضعیت قبولی شما به صورت عدم پذیرش خواهد بود. (داوطلبان پذیرفته نشده می توانند کارنامه خود را نیز دریافت کنند.

نتایج تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون

سازمان استعداد های درخشان پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ کارنامه آن دسته از داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند را منتشر می کند. در این کارنامه تعداد سوالات صحیح زده شده و تعداد سوالات غلط و تعدادی سوالاتی که سفید گذاشته شده و پاسخی به آن نداده اند را منتشر می کند و داوطلبان پذیرفته شده با مراجعه سایت همگام یا سایت تیزهوشان می توانند آن را مشاهده کنند.

زمان اعتراض به نتایج آزمون از تاریخ ۵ تا ۱۰ مرداد ماه می باشد.

داوطلبان پس از دریافت کارنامه فرصت چند روزه ای را خواهد داشت تا در صورت داشتن اعتراض به نتایج تیزهوشان اعتراض خود را ثبت کنند. برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت اعتراض پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

‫9 دیدگاه ها

  1. سلام با 74 درست و 12غلط ششم بهشتی 2 اهواز که اولویت اولم هست و 100 نفر پذیرش دارند و بهشتی 1 که اولویت دوم و 100 نفر پذیرش امکان قبولی هست با توجه به سطح آزمون امسال؟؟

    1. حجم ورودی سایت بالا هستش. چند ساعت دیگه امتحان کنید.
      می توانید برای دریافت نتیجه با مشاوران ما تماس بگیرید

    1. سلام نام کاربری برای دریافت نتایج تیزهوشان کد ملی دانش آموز و کلمه عبور پادا را در صورت فراموشی از طریق سایت یا مدیر مدرسه می توانید دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره